» »

android predvajalnik in težave z njim

android predvajalnik in težave z njim

detroit ::

Kupil sem http://www.dx.com/p/itasee-it918-k8-qua...
in po cca 35 dneh tudi dobil. Carina in pošta sta mi še 21EUR pribili (o tem čemu carina zaračuna sploh ne bi). Sedaj pa ta stvar ne deluje. Prižgejo se lučke in tudi lan lučka utripne na momente. Samo ni nobenega video feeda. Sem probal na 6 hdmi priklopih in dveh televizijah. Sicer bom še sprobal če je fuč hdmi kabl..ampak dvomim. Kaj mi je v tem trenutku storit. Ker če pošljem nazaj bom čakal še tri mesece poleg tega pa imel stroškov še pa još. Ali se mi splača mogoče h kakšnem štromarju peljat tega gizmota?

Lp m
Skero
  • spremenil: detroit ()

JayKay ::

stran vrzi in si chromecast kupi

detroit ::

kabel sm sprobal drugi in še vedno nič
Skero

bobby ::

novo in defekt. reklamiraj
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

detroit ::

Ja problem je ker moram na kitajsko pošilat to spet in bo več koštal kot če novga naročim z ebaya a ni res?
Skero

andromedar ::

6,5 eur je international poštnina za 500g (priporočeno pismo). Malo več od tega pa si menda ja dal...

http://wpo.posta.si/IzracunPostnine/def...
Eh?

Zgodovina sprememb…

HighBane ::

Si jih kontaktiral? morda ti pošljejo novega brez da nedelujočega pošlješ nazaj.
Kaj naj bi se sam prižgal, ko ga priključiš na napajanje? Lučke možno samo pravijo, da je prikjučen na napajanje.

detroit ::

sem zgubil voljo in ga razdrl s pomočjo malo bolj veščih stromarjev (sicer so vsi rekli da prav dost ne morejo) in oopazimo da je modul za hdmi izklopljen s plato......eeeeh hehe well good ending after all! hvala vsem
Skero

detroit ::

Nočem še ene teme odpirat s težavami o isti zadevi:)
sedaj pa imam nove težave in sicer ne vem zakaj mi prek lana vleče do 100kbps in utorrent louda z 1kbps any ideas?
Skero

spyker123 ::

Za ta noname drek iz kitajske si dal 90 evrov?;) pardon na izrazu, ampak kaj si mislil? Kupil bi si en WD player v navezavi z diskom ali wifi streamanjem, pa ne bi imel problemov.

detroit ::

sm že imel wd player pa ni bil baš nešto, sicer pa sem kupil to ker pač je "android"
Skero


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Android tv box (strani: 1 2 3 4145 146 147 148 )

Oddelek: Zvok in slika
73561131052 (391059) Mavrik
»

Kaj kupiti za Media Player? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14233774 (23139) sasoe
»

Wd TV Live (strani: 1 2 3 421 22 23 24 )

Oddelek: Zvok in slika
1173212659 (56122) scipascapa
»

WD TV.. kdo ima? (strani: 1 2 3 429 30 31 32 )

Oddelek: Zvok in slika
1551152661 (35230) king67
»

prenosni računalnik hp 6715b TL-60 se ne prižge

Oddelek: Strojna oprema
264331 (4021) tomaz-

Več podobnih tem