» »

Dobiti punco

Dobiti punco

Temo vidijo: vsi

Arctander ::

mojca je izjavil:

Mimogrede, za vse tiste, ki res ne veste, kako od katerekoli punce dobiti telefonsko številko in kako sploh načeti pogovor.

Greš na prevoz.org ...


S tem ne delaš ravno usluge prevozi.org in tistim, ki storitev uporabljajo za to, čemur je namenjena.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Arctander ()

Mipe ::

Ma, prevozi.org imajo večje probleme kot zlorabo za zmenkarije.

[D]emon ::

To se ne pomeni, da je fer jim delat se dodatne probleme s tem, da jih uporabljas za zmenkarije.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Mipe ::

No, to je res. Mogoče me ne bi pustili na cedilu, če se ne bi zmenili z bejbo...

ivanuscha ::

Dejansko dobit punco ni noben problem, problem je samo kakšno in ali ti je všeč. Najbolj je katastrofa, ko so kakšni zelo nesrečni, pa kar vztrajajo v zvezi in si ne priznajo da bi bilo bolje iti narazen. Še posebej dokler ni otrok.
Nekateri se sprašujejo/mo kje srečati punco. Saj jih je povsod polno. Problem nastane, ko ne veš kako pristopit.

Recimo da vidiš eno, ki ti je na prvi pogled všeč, na ulici, na busu, v fitensu, trgovini itd.
Kako pristopit? To je malce nerodno. Veliko lažje je ob bolj zaključeni družbi oz. ob enakih aktivnostih.
Ampak potem si že takoj precej omejiš izibro...
Predvsem pa se bi bilo vbistvu treba zavedat, da najbrž nobena ne bi zamerila nobenemu random osebku, če bi prišel do nje in ji dal kompliment ter jo vprašal za telefonsko. Kvečjemu obratno. Stvar je samo v samozavesti :)

solatko ::

Dober dan. Kako si? - je še vedno vžgalo, za začetek, pol pa ne smeš bit tiho.
Delo krepa človeka

PrihajaNodi ::

Imam občutek da so naše ženske (zahodne) veliko bolj razvajene kot vzhodne. Bo potrebno malo v svet, da se primerja kultura.

Preberite si sledeči članek:

Zakaj vzeti slovenca

Ko prideš v tujino, kakšno azijsko države, se ženskam cedijo sline že če znaš pomivati in kuhati. Ja verjetno je to zaradi neenakovrednosti spolov. Pa vendar že po pogovoru vidiš da so bistveno manj zafnane in se lahko pogovarjaš še o čem razen o telefonu, sexu in fejsbuku. In to kljub temu da ženska tam nima 7 stopnje in se ne nosi kot da bi bila pilot 3000 metrov nad tlemi, temveč so prizemljene.

Sicer pa čestitam fantje, ste se že odločili da bi izdelali doktrorat na to temo? Bila bi zanimiva in poučna tema.

Zgodovina sprememb…

vostok_1 ::

Zakaj pa misliš, da so vzhodnjakinje (ali vzhodnjaki) kaj drugačni (deep down)? No seveda so, ampak zadaj je vedno neka agenda. 50 let nazaj se je tudi našim ženskam slina cedila, če si znal kuhat, pomivat in bil prijazen. But you can see where are we now.

It's the same shit all over the world...the package is just not open yet.

vostok_1 ::

P.S. I bet my ass, da bo prihodnost na relationship sceni nekaj sorodnega kot na Japonskem. Spola si bosta šla vedno bolj narazen.

Sicer upam, da bi bilo vse fine and dandy. Ne pomaga pa dejstvo, da že v samem procesu spočetja se hočeta spola pobit.

PrihajaNodi ::

No Japonska se mi zdi da je drugačna od recimo Kitajske, Tajske, Vietnama. Če je problem revščina nevem, sem pa opazil da se pri nas v razvitem svetu, ženska kljub temu da je revna zrihta in nafila ego ko gre v petek zvečer ven, enostavno želi biti visoka, enaka kot ženske na plakatih, biti zraven pri avtomobilih, motorjih, skratka biti plakat.

So pa na Japonskem že tako patetični in osamljeni, da ponujajo hotel kjer si z žensko, se pogovarjaš z njo in spiš z njo (seks je izključen, ker ne gre za brodel). In baje da jim posel cveti.

Tiste fraze pristopi do nje, jo ogovori, so malo zlajnane in bi delovale res 50 let nazaj. Vse prej kot to bi se ji zdel čuden, freak in bi se te želela čimprej znebiti. Deluje pa ta princip v državah jugovzhodne azije.

vostok_1 ::

Japonska je drugi svet proti povprečni Kitajski. Sm pa gledal dokumentarec, ko so vprašali eno urbano kitajko srednjega sloja, kakšnega moškega želi...all i could think...good luck with that girl.
In ja, kljub nekaterim specifikam japonske kulture, na zahodu se razvija podobno. Danes je za marsikoga že zmaga, če tekstne ženski prek FBja.

Nočem doom and gloom izvajat, ampak mark my words. It's the shape of things to come, pa čeprav bi raje videl, da ne bi bilo tako. Mainstream sceni se bo to zgodilo. Niše pa bodo itak vedno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

PrihajaNodi ::

No ja, je pa patetično kako hitro se vsi danes zaročijo, poročijo, potem pa čim hitreje narazen. Ogromno je spet takšnih, ki sploh ne vedo zakaj so skupaj, pač pa samo da so skupaj, ker to od njih pričakuje družba. Redki pa so tisti da bi se skupaj usedli in pogovarjali o temah kot so recimo, kaj je nekdo prebral v knjigi. Pravzaprav se ne spomnim če sem že videl kdaj tak par da bi eden drugemu pripovedoval zgodbo.

Teh in podobnih vprašanj: "kako poiskati punco pa bo vedno več". Smešno pa je da se ta vprašanje pojavljajo na forumu, ki je fokusiran bolj na tehnologijo.

Bolje je biti sam kot z žensko, ki ti nima ničesar za "prodati", nobene zgodbe svoje, nobenega znanja, nobenega širšega razmišljanja. Samo telefoni, facebook, obleke, seks, glamur, kako kdo seksa v troje in anus.

Zgodovina sprememb…

echo ::

Poglejta, če glupe, nezanimive ženske ne bi dobile pozornosti, bi se bile primorane spremeniti. Potreba in ponudba.
To pa ne rabijo nobene vsebine, da se slinavci limajo po njih.
Če pa ji nimaš kaj ponuditi, ne pričakuj, da se ti bo usralo dobiti "tapravo".
Je treba imeti kar dober pregled nad situacijo, narediti kakšno napako (tut od glupe ženske se lahko marsikaj naučiš) in biti vztrajen ter zadovoljen sam s seboj. Instant uspeh je možen, samo ni dober.

Nodi, taki pari, ki si pripovedujejo zgodbe, se ne izpostavljajo javnosti, večina ceni intimo in ne čuti potrebe po odobravanju drugih.

solatko ::

Glupe, nezanimive ženske, naredi socialno okolje, mediji in družba. Tiste, ki se teh potrošniških vsiljevanj uspešno izogibajo in sodobno tehniko uporabljajo za kaj drugega, kot igrice in FB, so čisto prijeten sogovornik, pri večini tem, ki se v resnejših družbah odpirajo.

Ni še nobene potrebe po uniformiranju vsega, kar hodi oblečeno na dveh nogah.

Sicer pa je precej podobnosti med člani skupin, ki se veliko družijo. V glupi skupini, pametni postane moteč člen in se ga izloči.
Delo krepa človeka

Invictus ::

PrihajaNodi je izjavil:


Tiste fraze pristopi do nje, jo ogovori, so malo zlajnane in bi delovale res 50 let nazaj. Vse prej kot to bi se ji zdel čuden, freak in bi se te želela čimprej znebiti. Deluje pa ta princip v državah jugovzhodne azije.

Še vedno pali, ne boš verjel ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Mipe ::

Pro tip pri dejting straneh: poguglajte njeno sliko (image search), preden se spravite preizkušat pickupe na njej. Prihranili si boste veliko časa in truda.

Po mojih izkušnjah jih je 90% scammerjev...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mipe ()

Arctander ::

Znanec je nekoč skoval zanimivo misel:

Dating trg je kot trg rabljenih avtomobilov. Ta dobri se prodajo med znanci, ostalo gre na avto.net (dating sajte), največji ološ pa v nedeljo na Cesto dveh cesarjev (konec tedna v klube in bare).

:D

Mipe ::

Ma, kaže, da ven gredo samo fukfehtarji in zlatokopačke...

crniangeo ::

PrihajaNodi: zato se pa počaka do globoke starosti ko te doleti alzeheimer, pa vsak dan spoznavaš novo žensko :)
Convictions are more dangerous foes of truth than lies.

solatko ::

Dating je lahko tudi srečanje sorodnih duš, ki ne najdeta drugega časa za spoznavanje. Tudi na avtosejmu se dobi dobro vozilo iz prve roke, od prvega lastnika, če si dovolj zgodaj na kakšni ulici ob dovozu na sejemski prostor. Prekupčevalci, dobesedno vlačijo dobre avtomobile iz kolon.

Je pač potrebno dobro pregledat ponujeno in pošiljat maile.

crniangeo - Bi ti rad, da slovenci kot narod izumremo, ali se boš odpravil lovit partnerko in popravil statistiko rojstev?
Delo krepa človeka

crniangeo ::

@solatko: mam ze zeno, otroke , tako da mi ni treba kej preveč popravljat statistike. Kako pa kaj kaže s tvoje strani ? :-)
Convictions are more dangerous foes of truth than lies.

solatko ::

Jaz bom pa kmalu tam, ko bom spoznal vsak dan drugo>:D
Delo krepa človeka

jype ::

Nehajte že enkrat delat otroke, če niste usposobljeni za njihovo vzgojo.

PrihajaNodi ::

solatko je izjavil:

Glupe, nezanimive ženske, naredi socialno okolje, mediji in družba. Tiste, ki se teh potrošniških vsiljevanj uspešno izogibajo in sodobno tehniko uporabljajo za kaj drugega, kot igrice in FB, so čisto prijeten sogovornik, pri večini tem, ki se v resnejših družbah odpirajo.

Ni še nobene potrebe po uniformiranju vsega, kar hodi oblečeno na dveh nogah.

Sicer pa je precej podobnosti med člani skupin, ki se veliko družijo. V glupi skupini, pametni postane moteč člen in se ga izloči.


Se ne bi mogel bolj strinjati.

Še vedno pali, ne boš verjel .


@Invictus, lahko probava v soboto, petek zvečer. Posnameva tebe v elementu, zakrijeva obraze in narediva statistiko. Rad bi te videl. Lahko greva pa tudi v knjižnico, koncert, kjer ti paše. Samo da preizkusiva tvoje hipoteze v praksi.

Zame je dobro da sem dal ogromno azije skozi, tako da imam vsaj malo predstavo, da ni povsod enako.

Zgodovina sprememb…

MadMax ::

crniangeo je izjavil:

PrihajaNodi: zato se pa počaka do globoke starosti ko te doleti alzeheimer, pa vsak dan spoznavaš novo žensko :)
To se lahko začne že takoj po poroki ;)
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

solatko ::

Seveda, če do 60-tega iščeš punco:'(
Delo krepa človeka

MadMax ::

Ne... Ko prebavi poročno torto se začne tako spreminjat, da jo ne prepoznaš več 8-)
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

solatko ::

MadMax - Seveda, ker dobi dolgočasnega in skoraj vedno pijanega moža:O
Delo krepa človeka

PrihajaNodi ::

Po poroki je potem očitno najboljši komunikacijski kanal Facebook, pa vsak ve s kom je kdo prijatelj, pa če ima kdo drugo/ega.

Pa fino je da jo že od malih nog naučiš discipline:

Zgodovina sprememb…

mojca ::

Invictus je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:


Tiste fraze pristopi do nje, jo ogovori, so malo zlajnane in bi delovale res 50 let nazaj. Vse prej kot to bi se ji zdel čuden, freak in bi se te želela čimprej znebiti.

Še vedno pali, ne boš verjel ...


Nodi, če slučajno že zbiraš statistiko: pri meni še vedno "pali". Ne boš verjel, s koliko naključnimi neznanci sem se že zaklepetala dobesedno na cesti, tudi po več ur, včasih celo več dni :). Pretežno s takimi, za katere bi lahko v prvi sekundi povedala, da je 0% možnosti, da se pogovor kadarkoli spremeni v zmenek. Še najbolj pa pali ultrazguljena fraza "Smem prosit za ples?".

"Fukfehtarje" (kot jih nekateri imenujete) in čudake seveda ignoriram. In jasno obstaja tisoč in en način, kako lahko tisti, ki pristopi, zamoči situacijo.

jype ::

mojca> "Fukfehtarje" (kot jih nekateri imenujete) in čudake seveda ignoriram.

Jaz sploh nisem verjel, da to res obstaja, dokler nisem videl v živo. Groteskno.

Čudaki so pa fajn, samo vibe mora bit taprav, pa všeč ti mora bit noir.

mojca ::

jype je izjavil:

Čudaki so pa fajn, samo vibe mora bit taprav, pa všeč ti mora bit noir.


Čudakov je seveda več vrst – negativni in pozitivni. Najbolj od srca sem se nasmejala takrat, ko sva s kolegico iskali njenega fanta. Prideva v trgovino in ona vpraša: "Je bil slučajno pred kratkim tu en tak mali in čuden?"

jype ::

In so rekli "dva sta bla, ampak en je bil manjši in bolj čuden" ? :)

Mipe ::

In jasno obstaja tisoč in en način, kako lahko tisti, ki pristopi, zamoči situacijo.

Začuda so "fukfehtarji" tisti, ki imajo največ socialnih veščin (beri: te znajo pritegniti), medtem ko "tapravi" povečini nimajo izkušenj s tem in kaj hitro pokvarijo prvi vtis z mencanjem. Druge šanse itak ni.

PrihajaNodi ::

"Fukfehtarje"


Kako pa jih prepoznaš? Kakšen je pa prag al si fukfehter al ne? A to varira tudi od generacije do genereacije oziroma kakšno vlogo ima spremenljivka starost. Zdej če si ti +45 verjamem da obstajajo moški ki radi poklepetajo, tiste smrkle +20 pa palijo bolj na Justin Biberje in avtoportrete z iphonom. Nimam nič proti nasprotnemu spolu v Sloveniji (da ne po pomote), se pa še vseeno lahko pohvalim da sem spoznal dovolj azijske kulture da lahko ocenima stanje tu ali pa tam.


Verjetno bi bila ti statistična napaka.


Sam se pa resno sprašujem kako so lahko nekateri skupaj kljub temu, da nimajo niti enega skupnega interesa, razen Facebook-a.

Pa še to s tistimi +45 je prav luštno debaterat, vedo marsikaj od narave do zgodovine.

Zgodovina sprememb…

jype ::

Tistega, ki sem ga jaz videl, bi se branil vsakdo.

PrihajaNodi> tiste smrkle +20 pa palijo bolj na Justin Biberje in avtoportrete z iphonom.

What's it to you? A rabš tako?

PrihajaNodi ::

Ne Jure, daleč od tega da rabim tako, če rad pogledam kakšno tam od 20 do 30 še ne pomeni da želim biti z njo. Me je strah kaj bi lahko bilo v njeni glavi. Sicer pa ne iščem.

jype ::

Vem, ampak čemu bi se zgražal nad tem, kaj so prioritete nekoga drugega, če se te sploh ne tičejo?

Po mojih izkušnjah večina lepih žensk zelo skriva svojo pojavo ravno zato, ker se sicer zanje preveč zanimajo Bieberji.

kr1ženska ::

Mipe je izjavil:

Začuda so "fukfehtarji" tisti, ki imajo največ socialnih veščin (beri: te znajo pritegniti), medtem ko "tapravi" povečini nimajo izkušenj s tem in kaj hitro pokvarijo prvi vtis z mencanjem. Druge šanse itak ni.

Zato so pa fajn kake skupne akivnosti. Več krat si prideta navskriž in lahko tip več krat zaje** Njegove dobre lastnosti slej ko prej pridejo na plan pa nima veze kak čudak izpade pred punco kateri se želi približat. To pa že lahko pomeni ogroženost samskega življenja. (iz prve roke) :)
Do not take life too seriously. You will never get out of it alive.
Elbert Hubbard

PrihajaNodi ::

Po mojih izkušnjah večina lepih žensk zelo skriva svojo pojavo ravno zato, ker se sicer zanje preveč zanimajo Bieberji.


Resno misliš da so tako intiligentne da se gredo diverzijo? Vem da želiš vse osmisliti, je pa fino da greš kdaj malo tja kjer se družina mediokratna mladina. Pa ne mislim na geek lan partije.

GamerBoy ::

Tudi na geek lan partye pridejo bejbe in marsikatera je tudi zelo luštna (no vsaj pred cca 5 leti je bilo tako) ;) Pa še dobre šanse imaš, ker polovica gamerjev se jih boji kot hudič križa :))
Ne maraš potuhnjencev in dvoličnežev ?
Potem podpiši:
www.locitev-drzave-cerkve.org/obdavcitev-cerkve

[D]emon ::

solatko je izjavil:

Bi ti rad, da slovenci kot narod izumremo, ali se boš odpravil lovit partnerko in popravil statistiko rojstev?


Not sure if stupid or sarcastic.


Resnicno upam, da ne mislis resno. :) Iskat partnerja in se razplodit samo zato, da statistika rojstev ne trpi, je bedarija najhujse sorte.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

GamerBoy ::

Mogoče pa bi to bila dobra uvodna točka "za uletavanje" pri kakšni študentki statistike :D

Sicer je pa to itak dober izgovor za vse, ki itak več ne vedo kaj počno in nimajo nobene kontrole. Pa kolk ljudi poznam, ki so ob neželeni nosečnosti skoraj zgubili živce, punci grozili, da se nazaj vrne ko ne bo več noseča... Potem ti pa čez 10 let razlagajo kako je bil to njihov najlepši trenutek v lajfu, ko so dobili otroka 0_o
Ne maraš potuhnjencev in dvoličnežev ?
Potem podpiši:
www.locitev-drzave-cerkve.org/obdavcitev-cerkve

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GamerBoy ()

Invictus ::

@za ženske

Dajte mi povedat definicijo "fukfehtarja".

Saj v osnovi smo to vsi moški, samo načini da pridemo do njega so različni ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

crniangeo ::

te res zanima definicija ? vsiljivost :)
Convictions are more dangerous foes of truth than lies.

Invictus ::

PrihajaNodi je izjavil:


@Invictus, lahko probava v soboto, petek zvečer. Posnameva tebe v elementu, zakrijeva obraze in narediva statistiko. Rad bi te videl. Lahko greva pa tudi v knjižnico, koncert, kjer ti paše. Samo da preizkusiva tvoje hipoteze v praksi.

Zame je dobro da sem dal ogromno azije skozi, tako da imam vsaj malo predstavo, da ni povsod enako.

Za nekega Evropejca, člana EU, so zapecane Azijke nepomembne. Tako ali tako lahko zapecaš vse, ker vse upajo da jih boš poročil in da bodo šle s tabo v Evropo ter dobile evropski potni list. Najboljšpe je če si iz Velike Britanije ali Nemčije. Itak ... :).

Še vsi, ki so bili tam, so brez problemov dobili tam ženske. Zato pa Evropejci hodijo tja.

Tako da si za njih investicija, ki jo odplačujejo s tistim med nogami ...

Ko bom 1x v Sloveniji, te bom povabil na pir, pa bova sprobala ... Sam si ne mislim zakrivati obraza. Nimam kaj skrivat ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

mojca ::

Jaz sicer prvič slišim to besedo, ampak vsiljivost bo kar dobra definicija.

Ni res, da so vsi moški to oz. vsaj ni res, da bi vsi moški radi podrli vsako, ki jo srečajo. (Lahko recimo "fethaš" punco/ženo/ljubico/simpatijo, ostale ženske pa pustiš pri miru oz. se z njimi ne pogovarjaš in družiš z namenom, da bi od njih imel tovrstne koristi.)

Ampak če se že omejimo na pristop moškega do tiste osebe, od katere si želi kaj več ...

Šarmer spretno opazuje in počne zgolj in natanko to, kar punci ugaja. Počasi, postopoma, vztrajno, dokler punca ne začne dobesedno noreti za njim. Pri skrajnih fukfehtarjih pa mora včasih posredovati tudi policija oz. jih moraš pošteno zbrcati in namlatiti, da se jih sploh znebiš.

Invictus ::

Neka raziskava (bral nekaj časa nazaj) pravi da se ženska v 30 sekundah odloči ali ji je moški všeč ali ne.

Če se odloči za, je potem odvisno samo še od moškega kako hitro jo bo spravil v posteljo.

Če prav prebereš žensko, si lahko že isti dan v postelji. Lahko pa to traja tudi pol leta, če imaš 3 leve roke in si gluh in slep za njene potrebe ... Sicer pa ne vem katera ženska bi danes na seks s tipom čakala pol leta. Bi ga po moje prej zamenjala ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

jype ::

Invictus> Sicer pa ne vem katera ženska bi danes na seks s tipom čakala pol leta.

Jaz poznam štiri, ki so čakale še precej dlje.

Invictus> Če prav prebereš žensko, si lahko že isti dan v postelji.

Če je to tvoj namen, obstajajo še cenejše možnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

kr1ženska ::

Invictus je izjavil:

Neka raziskava (bral nekaj časa nazaj) pravi da se ženska v 30 sekundah odloči ali ji je moški všeč ali ne.

Če se odloči za, je potem odvisno samo še od moškega kako hitro jo bo spravil v posteljo.

Če prav prebereš žensko, si lahko že isti dan v postelji. Lahko pa to traja tudi pol leta, če imaš 3 leve roke in si gluh in slep za njene potrebe ... Sicer pa ne vem katera ženska bi danes na seks s tipom čakala pol leta. Bi ga po moje prej zamenjala ...


Odvisno od kultre. Mi je en španc enkrat razlagal da je blazno razočaran nad slovenkam. Se moraš pošteno namatrat da dobiš katero v posteljo.

Če sta dva skupaj-če hodita, bo najbrž ženska začela mislit da tipa spolno ne privlači, če ne bo vsaj probal kaj.

Če se pol leta matraš ti mora bit pa punca res pošteno všeč. Si zihr da ni to kaj več kot želja po spolnosti?
Do not take life too seriously. You will never get out of it alive.
Elbert Hubbard


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Strani za spoznavanje ljudi (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
30687880 (41381) BigWhale

Spoznavanje ženskega spola (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
28453637 (45563) dzinks63

Kako ogovoriti punco na facebooku (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15540279 (30071) vostok_1
»

Kakšne imate izkušnje z online dating stranmi? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
36882622 (74670) Yosh

Kako postati punci, ženski všeč? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
34686401 (78468) bluefish

Več podobnih tem