» »

Dobiti punco

Dobiti punco

Temo vidijo: vsi

Vitez ::

Moderni moški smo toliko kavalirji, kot so moderne ženske dame.

Milo rečeno bizarno mi je, ko moderna kvazi-emancipiranka od moških danes pričakuje kavalirstvo.

Kavalirstvo spada v neke druge čase, ko so ženske rabile moško zaščito na vseh področjih. Danes je ne rabijo, vsaj pravijo tako..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vitez ()

black ice ::

Vitez je izjavil:

Moderni moški smo toliko kavalirji, kot so moderne ženske dame.

Milo rečeno bizarno mi je, ko moderna kvazi-emancipiranka od moških danes pričakuje kavalirstvo.

Kavalirstvo spada v neke druge čase, ko so ženske rabile moško zaščito na vseh področjih. Danes je ne rabijo, vsaj pravijo tako..

To sem imel v mislih. Zadnje čase mi besedna komunikacija šepa.

vostok_1 je izjavil:


Spoštovanje in prijaznost is what you should be looking for nowadays.

Ja, saj. Občasna "kavalirska" gesta je zgolj pika na i. S tem imam v mislih tipično odpiranje vrat itd., da ne bom vseh našteval.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: black ice ()

Rok Woot ::

black ice> Ja, saj. Občasna "kavalirska" gesta je zgolj pika na i. S tem imam v mislih tipično odpiranje vrat itd., da ne bom vseh našteval.

Kar enim ni jasno in v sumljiv lokal prvo spustijo punco namesto, da bi šli oni prvi skozi vrata.

[D]emon ::

Napaka je ze po defaultu da gres v sumljiv lokal. ;)
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

jype ::

Vitez> Milo rečeno bizarno mi je, ko moderna kvazi-emancipiranka od moških danes pričakuje kavalirstvo.

Verjamem, ampak Looney ni niti moderna, niti ni emancipiranka.

black ice> Ja, saj. Občasna "kavalirska" gesta je zgolj pika na i. S tem imam v mislih tipično odpiranje vrat itd., da ne bom vseh našteval.

Ampak vrata odpreš tudi moškim.

[D]emon> Napaka je ze po defaultu da gres v sumljiv lokal. ;)

True detective pa to.

Blop ::

Če greš punco "iskat" v lokal je dobro da nisi preveč pijan in da si dobro oblečen oz. si urejen. Dobro je tudi ne visiš ves čas za šankom in se spraviš kaj plesat.

Če se spraviš v kako špotno ali drugo aktivnost pa je bolj pomembno tvoje komuniciranje. Tam se člani bolj počasi spoznavajo med sabo in slej ko prej se spozna tudi človekov karakter, ki je pomembnejši od cun in frizure.

black ice ::

Rok Woot je izjavil:


Kar enim ni jasno in v sumljiv lokal prvo spustijo punco namesto, da bi šli oni prvi skozi vrata.

Enim ni jasno, da če se že potikaš po sumljivih lokalih s sabo ne voziš boljše polovice, tudi če je zajebane sorte.

[D]emon ::

"Boljsa polovica" je tak tumpast izraz. Kaj, a ce si samski si samo pol cloveka al kaj ? *snerk*
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

black ice ::

Nadomesti boljšo polovico s partnerjem/partnerico. Takšen odgovor bi pričakoval na kakšnem Alterju, ne na STju.

zuz3k ::

[D]emon je izjavil:

"Boljsa polovica" je tak tumpast izraz. Kaj, a ce si samski si samo pol cloveka al kaj ? *snerk*
to je modern izraz za copato
Life is a psychological game.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zuz3k ()

Glugy ::

Če me punca ne mara zarad ne preveč hudih oblačil pol me tak ni vredna. :)

MasterTade ::

Najboljši začetek zveze po mojem izhaja iz tistega, kar imata s punco skupnega. Kot je nekdo že prej omenil je s tem dokaj lahko shajati če pač nimaš drugih idej...Naprimer imata podoben/isti okus za glasbo--> gresta na koncert ali pa če imata pač druge interese potem počneta tisto kar ju veseli in zanimanje drug za drugega postopno narašča. Nevem kako drugi gledate na to ampak jaz na te zadeve gledam tako. ;)

Zveze preko interneta mi pa nikoli niso bile kaj všeč saj se mi zdi, da je potrebno osebo najprej spoznati irl, da se vidi kako in kaj, kakšni so interesi in možnosti za resno zveo ipd.

blackbfm ::

Naprimer imata podoben/isti okus za glasbo--> gresta na koncert ali pa če imata pač druge interese potem počneta tisto kar ju veseli in zanimanje drug za drugega postopno narašča


ne, ker pol ti skos diha za vrat...pač mora bit neko zdravo razmerje med skupnimi in ne-skupnimi interesi

solatko ::

Ni ravno tako, saj za punco nebi hotel imeti kopijo sebe. Nasprotja se privlačijo, le nekaj skupnih točk je najboljše za dolgotrajno skupno zvezo.
Oba morata imeti dejavnosti, ki so samo njune, saj postane z leti dolgčas, če visita stalno skupaj.
Delo krepa človeka

Unknown_001 ::

MasterTade je izjavil:

Najboljši začetek zveze po mojem izhaja iz tistega, kar imata s punco skupnega.


Eto, izbereš želeno, gresta tok daleč, da je že hopcup akcija, otroka nardiš pa maš neki skupnga >:D>:D>:D

Matr sem žleht danes !>:D:D
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

MasterTade ::

Unknown_001 je izjavil:

MasterTade je izjavil:

Najboljši začetek zveze po mojem izhaja iz tistega, kar imata s punco skupnega.


Eto, izbereš želeno, gresta tok daleč, da je že hopcup akcija, otroka nardiš pa maš neki skupnga >:D>:D>:D

Matr sem žleht danes !>:D:D


Hahaha :D

Nevem kakor misliš...Nisem mislil da izbereš kopijo sebe ampak ravno svojega nasprotja pa tudi ne no...Moj point je bil to, da se dva človeka lažje zastopita če imata nekaj stvari skupnih, pa to ne pomeni da se v vsem strinjata kakor ste eni razumeli no :))

Nekaj skupnega pa je otrok le v primeru če ni tiste fore; Nategnt pa pobengt a?

solatko je izjavil:

Ni ravno tako, saj za punco nebi hotel imeti kopijo sebe. Nasprotja se privlačijo, le nekaj skupnih točk je najboljše za dolgotrajno skupno zvezo.
Oba morata imeti dejavnosti, ki so samo njune, saj postane z leti dolgčas, če visita stalno skupaj.


No nekaj takega sem mislil....Pa sem zgleda nejasno napisal

blackbfm je izjavil:

Naprimer imata podoben/isti okus za glasbo--> gresta na koncert ali pa če imata pač druge interese potem počneta tisto kar ju veseli in zanimanje drug za drugega postopno narašča


ne, ker pol ti skos diha za vrat...pač mora bit neko zdravo razmerje med skupnimi in ne-skupnimi interesi


Da, prav imaš...Nisem mislil da sta si v vsem enaka, tudi nasprotja morajo biti vsekakor...drugače bi bila zveza dolgočasna

Zgodovina sprememb…

Unknown_001 ::

@Master Tade

Nč nategnt pa pobegnt. Sej namen te moje pogruntavščine je itak rezervacija izbranke da je ja zih da bosta skp za dolgo, če je ženska vsaj malo normalna v glavi >:D

Prve par let je jeba pol pa maš doživljenjsko partnerico in če znaš z njo tud z hopcup veseljem ne bo problema. Itak je že znano da je ženska dolgoročna naložba zdej pa kokr si sposobn vzdrževat :D
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

solatko ::

Sej ni avto ali hiša, kaj imaš za vzdrževat? Večina jih danes služi svoj denar. Ženska ni nikakršna naložba, je pa lahko prijeten partner v življenju ali pa dvonogi hudič, če narobe in premočno izbereš.
Delo krepa človeka

Unknown_001 ::

Kot vzdrževanje sem mislil ohranjanje dobrega odnosa, se pravi pozornost, podpora in zanesljiv spremljevalec ter najbolj važno - bit zmožen žensko potešiti, ker drugače naredi isto kot mačk -> gre drugam >:D
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

ivanuscha ::

Problem v Slo. je, da je premalo tujk in posledično premalo konkurence. Potem pa se Slovenke, če malo bolje izgledajo, takoj začnejo nosit in arogantno obnašat. Preveč smo izolirana družba, še vedno.

mojca ::

V čem je problem? Če ti take, ki se nosijo in so arogantne, niso všeč, greš dalje. Naj se z arogantnimi misicami ukvarjajo tisti, ki jim je lepota pomembnejša od karakterja.

Takih, ki "normalno izgledajo", so simpatične, prijazne, pametne ... je še vedno malo morje. Če nisi zadovoljen z nobeno slovenko, ti pa nihče ne brani pokukati v svet.

vostok_1 ::

"Pool" je v Sloveniji dejansko zlo majhen. Posledično je tudi pretok ljudi zelo majhen. To je neizpodbitno dejstvo.

echo ::

Po mojem pa izbire je, samo je povezljivost slaba. Tudi deklice jamrajo nad "ponudbo", vas skupaj spravit je pa težko.
Po mojem je največji problem statičnost.
In strah, ko pride do priložnosti :)

vostok_1 ::

To je vse povezano. V takim majhnih skupnostih je vse precej statično.

mojca ::

Ne, pool ni tako zelo majhen. Samo:
(a) če se ne pretirano potrudiš za socializacijo, poznaš zelo zelo majhen procent populacije Slovenije (tudi če se zelo potrudiš, je še vedno ta procent nizek)
(b) od populacije, ki jo poznaš, zelo majhen procent poznaš dovolj dobro, da bi lahko predvideval, kako dobro bi se z določeno osebo ujel (morda bežno poznaš določeno osebo, s katero bi bila sicer idealen par, pa tega ne veš)
(c) če ti je že kdo všeč, ne zbereš poguma oz. ne ubereš pravega pristopa, da bi to osebo zašarmiral

Rok Woot ::

Kaj pol, je ze dobil punco?

echo ::

Problem je, da si nekajkrat zapored razočaran nad situacijo, potem pa kar obupaš.
To ni dobro.
Včasih se res zdi, da iščeš iglo v senu, ampak to je zgolj iluzija, občutek.
Obstaja veliko zanimivih punc, seveda če si pa pozoren samo na "kaj mi ni všeč" boš razočaran.
Daj si priložnost.

Glede šarmiranja pa tako: simpl je tanartabolš.
Totalna direktnost v stilu "Všeč si mi, bi hotla kaj zabavnega počet?" je po mojih izkušnjah daleč najuspešnejši pristop. Najprej z očesnim stikom potrdiš svojo prisotnost, spustiš ramena (!) in zakorakaš. Pazi na držo. In stopnice.
To je vse.
Ko ti rata dolgčas spričo lastnih uspehov, pa lahko iščeš bolj prefinjene, izzivalne in izvirne pristope.

vostok_1 ::

mojca je izjavil:

Ne, pool ni tako zelo majhen. Samo:
(a) če se ne pretirano potrudiš za socializacijo, poznaš zelo zelo majhen procent populacije Slovenije (tudi če se zelo potrudiš, je še vedno ta procent nizek)
(b) od populacije, ki jo poznaš, zelo majhen procent poznaš dovolj dobro, da bi lahko predvideval, kako dobro bi se z določeno osebo ujel (morda bežno poznaš določeno osebo, s katero bi bila sicer idealen par, pa tega ne veš)
(c) če ti je že kdo všeč, ne zbereš poguma oz. ne ubereš pravega pristopa, da bi to osebo zašarmiral


All true, ampak še so omejitve.

Npr: greš na kak tak mal bolj drugačen (nišni) event in je običajno vse prazno, razen par čudakov. Pa sploh ne govorim o nekem totalno čudaškem eventu, pač lih vaška veselica ni.
Dodatna težava IMO je dejstvo, da v manjši masi je manjša karakterna pestrost in si omejen na +- par variacij.
Saj ne odkrivam toplo vodo, to bi komot spadalo pod termodinamične zakone :)

Za moj primer, je vsekakor problem vukujebina (po moji definiciji je to vsako naselje pod 50000 ljudi). V večji masi si tudi manj pod drobnogledom in zunanji pritiski.

solatko ::

Live - Ravno tu je problem. Punce, ki izgledajo kot manekenke, mi vedno jamrajo, da se jih kolikor toliko resni fantje, zaradi strahu, izogibajo. Imajo še večje probleme kot fantje, saj kretenoidov, ki krožijo okoli njih ne manjka.
Če vidiš punco, ki ti je všeč, je najmanj, kar lahko storiš, da jo ogovoriš, se poizkušaš pogovarjat kakšno resnejšo temo, tako, da navžeš prvi stik. Potem gredo stvari lažje, postaneta prijatelja, če pa se razvije prava kemija pa še kaj več.

Mojca - Nobena ženska ni arogantna, če pa se okoli nje gibljejo sami mačoti, pa na ta način odbija nezaželjene samce.

Je pa nekaj res. Dokler bodo družbe v lokalu sestavljale poljubno število osebkov, obeh spolov, ki pridno čistijo ekarane telefonov, brez da bi padel kak pameten razgovor, boste stike razen preko FB (za to pa je potreben čim dražji delefon), težko navezovali.
Kje so časi sproščenih, zanimivih pogovorov pri omizjih lokalov?

Fantje, bo potrebno več jezik nucat.
Jaz sem danes slučajno v neki mešani družbi, dekletu, ki je sedela zraven mene, dejal, da sicer v življenju nikoli nisem bil ljubosumen, da pa v tem trenutku sem, ker ji je telefon bolj zanimiv, kot moja osebnost. Dekle je zardelo, hitro pospravilo telefon in sva se lepo pogovarjala več kot eno uro. Oba sva se potem počutila izvrstno in takoj je dejala, da sigurno še pride, saj se tako prijetno v lokalu, že dolgo ni počutila. Ostalo omizje je veselo komuniciralo preko svojih wi-fi, sploh niso opazili, da sva midva v sproščenem in zanimivem razgovoru.
Starostna razlika med nama je bila več kot 40. let.
Delo krepa človeka

GamerBoy ::

ivanuscha je izjavil:

Problem v Slo. je, da je premalo tujk in posledično premalo konkurence. Potem pa se Slovenke, če malo bolje izgledajo, takoj začnejo nosit in arogantno obnašat. Preveč smo izolirana družba, še vedno.


Jaz v temu vidim prednost, saj samo tako vidiš kera je normalna... Bi ti bil s katero(dlje časa, ne samo čez noč ali kaj podobnega), ki se normalno (tako kot ti pričakuješ) obnaša samo zato, ker ima konkurenco v nekih tujkah ?
Ne maraš potuhnjencev in dvoličnežev ?
Potem podpiši:
www.locitev-drzave-cerkve.org/obdavcitev-cerkve

solatko ::

Konkurenca v moško - ženskem svetu, ni nikakršna ovira za dobit punco. Vedno je veliko takih, ki ne konkurirajo nikomur.
Tujke niso konkurenca, so samo popestritev ponudbe, zavedat se pa morate, da s seboj prinesejo tudi svoje navade, ki pa niso vedno v skladu s krščanskimi načeli naše družbe in pričakovanj.
Vse punce so normalne, samo vzgojo in obnašanje imajo različne. Itak vidiš, če se z partnerjem ujemaš, šele po dolgem času in nekaj prebrodenih krizah. V kolikor sta oba odprta, poštena drug do drugega in vsaj malo zaljubljena, bo veza hitro zaživela.

In fantje ne za svoje neaktivnosti kriviti punc, vedite pa, da so le redke, nogice razmaknit že na prvem randiju. Morda v zrelejših letih, ko iščejo zabavo, v rani mladosti sigurno ne.
Delo krepa človeka

vostok_1 ::

solatko je izjavil:

Konkurenca v moško - ženskem svetu, ni nikakršna ovira za dobit punco. Vedno je veliko takih, ki ne konkurirajo nikomur.
Tujke niso konkurenca, so samo popestritev ponudbe, zavedat se pa morate, da s seboj prinesejo tudi svoje navade, ki pa niso vedno v skladu s krščanskimi načeli naše družbe in pričakovanj.
Vse punce so normalne, samo vzgojo in obnašanje imajo različne. Itak vidiš, če se z partnerjem ujemaš, šele po dolgem času in nekaj prebrodenih krizah. V kolikor sta oba odprta, poštena drug do drugega in vsaj malo zaljubljena, bo veza hitro zaživela.

In fantje ne za svoje neaktivnosti kriviti punc, vedite pa, da so le redke, nogice razmaknit že na prvem randiju. Morda v zrelejših letih, ko iščejo zabavo, v rani mladosti sigurno ne.



Mene pa se celotna tema zdi patetična. Vse se vrti okoli tega, kako mora moški dvorit ženski. Smo v 21. stoletju, ženske emancipirane pa še vedno treba to počet? No, Slovenija dejansko ni še v 21. stoletju.
It's not that i'm butt hurt or anything...ampak, dejansko mi postaja vse to smešno oz. cinično.

Kaj se mora zgodit, da se zadeva vsaj zbalansira, če že ne obrne? Ali bo to samo še ena taka persistentna nepravica sveta.
Še največji playerji, ki jih poznam ne ubežijo temu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

ivanuscha ::

Solatko, všeč so mi tvoji odgovori, mogoče bi bil lahko nekakšen mentor-pick up artist vsem ki ne znajo komunicirati s puncami. :)

Res je, da smo fantje velikokrat preveč neaktivni in tudi mogoče dostikrat preveč izbirčni, vsaj par takih kolegov imam tudi jaz. Potem pa nimajo nobene izkušnje in se vrtijo v začaranem krogu.

Jaz osebno dostikrat vidim kakšna zelo simpatična dekleta, recimo na busu ali na ulici, ampak ne zberem poguma, da bi šel kar sredi belega dneva do nje, ji rekel da mi je simpatična in če mi da cifro.

Čisto straight pristop, kot je že nekdo omenil, mogoče še najbolje deluje. Sicer, če je vsaj malo zainteresirana zate, je takoj 10x lažje. Je pa pomoje eden največjih problemov strah pred zavrnitvijo. Tega bi se morali otrest. Če ji nisi všeč, pač je tako, ne si jemat k srcu, greš dalje. Ko ti rata prvič, drugič, začneš pridobivati na samozavesti, oz. že s samimi pogovori ti raste samozavest. Mogoče smo dostikrat tudi preveč "tight" oz. premalo sproščeni. Puncam je bolj všeč rahlo zajebantski pristop, kot pa neka suhoparna sluzasta vprašanja. Take stvari se lahko tudi nauči.

Glejte te modele, kaj delajo(imajo polno posnetkov na yt). Seveda ne prikažejo vseh zavrnitev... Ampak dejstvo je, če bi na tak način(ne ravno nujno tak pristop, kot na spodnjem videu) malo hodil po Slo., bi se cifer gotovo kar nabralo. Bolj je važen pristop kot pa videz.
Sigurno pa dosti bolj produktivno in zabavno, kot visenje doma pred računalnikom in čekiranje punc po FB-ju. :)

Zgodovina sprememb…

vostok_1 ::

ivanuscha je izjavil:

Solatko, všeč so mi tvoji odgovori, mogoče bi bil lahko nekakšen mentor-pick up artist vsem ki ne znajo komunicirati s puncami. :)

Res je, da smo fantje velikokrat preveč neaktivni in tudi mogoče dostikrat preveč izbirčni, vsaj par takih kolegov imam tudi jaz. Potem pa nimajo nobene izkušnje in se vrtijo v začaranem krogu.

Jaz osebno dostikrat vidim kakšna zelo simpatična dekleta, recimo na busu ali na ulici, ampak ne zberem poguma, da bi šel kar sredi belega dneva do nje, ji rekel da mi je simpatična in če mi da cifro.

Čisto straight pristop, kot je že nekdo omenil, mogoče še najbolje deluje. Sicer, če je vsaj malo zainteresirana zate, je takoj 10x lažje. Je pa pomoje eden največjih problemov strah pred zavrnitvijo. Tega bi se morali otrest. Če ji nisi všeč, pač je tako, ne si jemat k srcu, greš dalje. Ko ti rata prvič, drugič, začneš pridobivati na samozavesti, oz. že s samimi pogovori ti raste samozavest. Mogoče smo dostikrat tudi preveč "tight" oz. premalo sproščeni. Puncam je bolj všeč rahlo zajebantski pristop, kot pa neka suhoparna sluzasta vprašanja. Take stvari se lahko tudi nauči.

Glejte te modele, kaj delajo(imajo polno posnetkov na yt). Seveda ne prikažejo vseh zavrnitev... Ampak dejstvo je, če bi na tak način(ne ravno nujno tak pristop, kot na spodnjem videu) malo hodil po Slo., bi se cifer gotovo kar nabralo. Bolj je važen pristop kot pa videz.
Sigurno pa dosti bolj produktivno in zabavno, kot visenje doma pred računalnikom in čekiranje punc po FB-ju. :)




Dude, to je čist druga kategorija žensk. Ampak, whatever floats your boat.

solatko ::

Fantje, biologija je poskrbela za razmnoževanje in v posameznih živalskih vrstah, določila, kdo dvori. V večini je to samec.

Dekleta, ki rada prva navezujejo stik s fanti, po naši krščanski miselnosti in vzgoji, veljajo za lahka dekleta.
Naše nekaj stoletno zatiranje nagonov, je seveda pripomogla, da se moški, velikokrat ne upajo ogovorit dekle, so pa sposobni kadarkoli, ogovoriti starejšo gospo, mamico z otrokom,.....

Dejstvo je, da jezik in z njim povezani glasovi, prvi vzpostavijo stik (izjema so oči in pošiljanje signalov na daljavo, vendar je potem vseeno potrebno spregovorit).
To gre tako, kot z vsako drugo aktivnostjo. Prvi poizkusi so po navadi leseni in neumni, večkrat se poizkusi, bolje gre. Vsaka zavrnitev je kapljica v morje pridobivanja izkušenj.
Fantje, tudi če ste tekmovalni in vas poraz frustrira, za medsebojne odnose to ne sme veljati. Nepravilen nastop, največkrat pomeni zavrnitev - v prvo. Se pač potegneš malenkost nazaj in postaneš zanimiv, v debati z drugimi, da se potencialna izvoljenka, ima čas prepričat in odločit, mimo prvega vtisa.
Če odideš kot poklapan cucek, nisi naredil nič, samo dodal kamenček v mozaik neuspehov.
Graditi je potrebno na lastni samozavesti, prepričanje da sem edinstven, neponovljiv, nad povprečjem, zanimiv, včasih zajebantski (priporočam, da se naučite šaliti tudi na svoj račun), naredi človeka zanimivega in posledično, možnega kandidata za kaj več. Nikoli pa preteravat, saj preveč izstopajoč nastop, tudi po defaultu, odbija.
Delo krepa človeka

[D]emon ::

solatko je izjavil:

ki pa niso vedno v skladu s krščanskimi načeli naše družbe


S temle si me pa nasmejal :))

Ne vem, ce sem, z izjemo starih mamc, v zadnjih 30 letih srecal kogarkoli, ki bi bil vzgojen skladno s "krscanskimi naceli" :))



Se naceloma strinjam s tem, kar pises, ampak religije pa nikar ne mesaj zraven, sploh ne tja, kamor ne spada. :)
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

vostok_1 ::

Ni toliko krivda biologije, da se ženska ne upa stopit do moškega. Religija je main culprit kateri sledi alpha-male tiranstvo, skozi tisočletja.

solatko ::

[D]emon - nisem mislil, da smo vsi bogaboječi, govorim o svobodomiselnosti v človeških odnosih, katere je krščanstvo več ali manj nasilno zatiralo. Od prepovedi ljubezenskih razmerij pred poroko, so svobode v sexu........, še bi lahko našteval, pa se mi ne da.

Zavrtost odnosov med spoloma je rezultat tega krščanstva, kjer ne prevladuje, so odnosi veliko bolj sproščeni in odprti.
V muslimanskih deželah je pa še huje.
Delo krepa človeka

dec33 ::

Ima kdo izkušnje z spoznavnimi večeri: dogodkizasamske.si

Velika spoznavna zabava za 4. ROJSTNI DAN
http://www.dogodkizasamske.si/o-dogodki...

Ali se splača iti, kakšne so punce? Je imel kdo kaj uspeha? Pozna kdo kakšne podobne evente?

[D]emon ::

solatko je izjavil:

govorim o svobodomiselnosti v človeških odnosih, katere je krščanstvo več ali manj nasilno zatiralo. Od prepovedi ljubezenskih razmerij pred poroko, so svobode v sexu........, še bi lahko našteval, pa se mi ne da.


Mogoce pri generaciji, ki je trenutno stara med 50 in 60 leti... :)
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Glugy ::

Ma narod vsaj pri mladih ni nič kaj krščanski. To je bolj pri starejših. Tisti vmes so pa bolj ko ne kulturno krščanski ne pa po veri. Podobn k majo američani, kjer je krščanstvo statusni simbol tega da si pravičen in dober človek. Tam tud če si mlajši ni tok čudno da si tisto kar bi mi jemali kot "veren". Bolj kt za verstvo gre za neko tradicijo.

nazaj na temo:
vprašaj se kdo si..kaj kašne hobije imaš ..kakšne ljudi imaš rad...spoznaj sebe pa boš tud z mal truda in nekaj poguma našel kotiček za spoznavat sorodne dušce :)

solatko ::

Glugy - vera je tako kot moda, vsake toliko časa, je pri mladih alfa in omega dogajanja. V časih 50 in 60-set letnikov, je bil višek sexualne revolucije, ki se je pri nas še malo zavlekla, saj je pozneje prišla k nam, kot v ostale dele Evrope. Takrat so bili krščanski nauki v veliki nevarnosti, pa je vero kar naenkrat rešil aids.

Sem takrat še kako uspešno izkoriščal tekovine revolucije ampak ne Titove, temveč sexualne. Tako, kot je bilo mladini takrat lepo, verjetno ne bo nikoli več. Poceni pijača, bencin, hrana, turistk ogromno, tri, štiri mesece smo dobesedno prebedeli. Ko je bilo konec morskih aktivnosti (vsak vikend), so se pričeli ljubljanski hausball-i......, fantje, izredno naporno in nekateri tega na žalost niso preživeli, nekaj jih je šlo pa med župnike8-).

Danes je mladini dejansko hudo, verbalna komunikacija je v zatonu, pametni telefoni so dragi, bencin je drag, služb ni, če prav pa avto dobiš za nekaj sto €, kar je bil takrat največji problem (sam sem v tistih časih ob vikendih brenčal z RS65-ko okoli, med tednom pa službeno vozilo), starši so manj odsotni, zato so tudi domače zabave redke, na socialnih omrežjih pa se ne da potipat.
Delo krepa človeka

Hayabusa ::

dec33 je izjavil:

Ima kdo izkušnje z spoznavnimi večeri: dogodkizasamske.si

Velika spoznavna zabava za 4. ROJSTNI DAN
http://www.dogodkizasamske.si/o-dogodki...

Ali se splača iti, kakšne so punce? Je imel kdo kaj uspeha? Pozna kdo kakšne podobne evente?

https://slo-tech.com/forum/t603314/p436...
Ne, ne, ne ne ne ne.

mojca ::

dec33 je izjavil:

Ima kdo izkušnje z spoznavnimi večeri

Izkušenj nimam, lahko pa ti povem, zakaj jaz na take dogodke kot ženkska ne bi šla (zarečenega kruha se sicer največ poje ...).

Prvič bodo na takem dogodku popolnoma naključni moški, kakršne lahko srečam kadarkoli na tromostovju (samo da bo tistih pet minut odmerjenih, kar na tromostovju ni). Nihče ne dela nekih obsežnih psiholoških testov in ti išče perfect match-a. Oz. vsaj ne vem, da bi to pri nas kdo delal. Če bi nekdo z veliko izkušnjami sestavljal vprašalnik, kakšen si in kakšnega partnerja si želiš in ti zrihtal deset zmenkov s takimi, ki imajo apriori visoke šanse, je to eno, tele zmenkarije pa so verjetno popoln random generator ... (z biasom proti takim, ki jih niti tebi želela)

Drugič predvidevam, da na take dogodke pridejo skoraj sami potrebneži. Po možnosti zafrustrirani zaradi svojega samskega stana in svoje nesposobnosti, da bi si kakšno našli in vsi polizani in sladki, skrivajoč hibe. In verjetno pričakujejo, da bodo lahko takoj po drugem zmenku (na prvem je le pet minut časa) že skočili v posteljo z eno.

Obstajajo izjeme, ko nekaj magično klikne v eni minuti. Ampak v vseh ostalih primerih bi si želela človeka prej spoznati. Da mi bo nekdo že na drugem/tretjem srečanju težil, naj se izjasnim, če bova par ali ne bova, ker bo sicer iskal dalje, ... ne hvala.

Kakšna je verjetnost, da bo eden od petih naključno izbranih potrebnežev primeren partner, pri čemer vse zgoraj omenjeno nosi še dodatne minus točke? Nekateri v čert milijona primerkov ne najdejo primernega, od petih bo pa kar eden princ mojih sanj? Itak.

Poleg tega bi se mi bilo nekajkrat težje sproščeno pogovarjati v takem okolju kot običajno.

Sicer je malenkost odvisno od tega, ali iščeš kratkotrajno romanco ali daljšo zvezo. Za kratkotrajne romance utegne biti to idealno. In stanje je malenkost drugačno, ko si enkrat petdeset in je res težko najti nekoga, ki je (še/spet) samski in vsaj približno kompatibilen s teboj.

solatko ::

mojca - Hvala bogu, da si zveze še vedno iščemo po stari klasični metodi ali po oglasih, socialnih omrežjih.....
Nobena firma, ki se v tujini ukvarja s tem, ne nudi nikakršne garancije, da je kandidat dal dejansko resnične podatke o svojem psihofizičnem stanju.
Taka srečanja so namenjena zabavi članov in morda tudi kakšni slučajni vzpostavitvi trajnejše povezave. Imajo približno toliko uspeha, kot klasični zmenki preko oglasov.

Bistvo je zabava in zaslužek organizatorjev. S tem dejstvom moraš tako zabavo obiskat. Seveda pa poizkušaš izkoristiti ponujene možnosti.
Je pa na takih zabavah, ki praviloma niso preveč hrupne, veliko večja možnost, spoznati sorodno dušo, kot v disko klubu. Tudi določene hitre karakteristike se da spoznati na takem srečanju (ali rad/a pije, je kadilec, se zna primerno vest, je prijeten sogovornik, duhovit.....), skratka, marsikaj se v takem kratkem času, lahko spozna na človeku, za katerega bi se slučajno zanimal/a.
Ni nujno, da je to izgubljen večer, veliko takih pa že prinese veliko možnosti, za kaj več.
Potrebno je pa računat s tem, da je veliko glumačev, ki so v resnici precej drugačni, kot se predstavljajo tam.

Vsekakor se hitri skoki na horuk, po navadi ne končajo najbolje.
Delo krepa človeka

mojca ::

Mimogrede, za vse tiste, ki res ne veste, kako od katerekoli punce dobiti telefonsko številko in kako sploh načeti pogovor.

Greš na prevoz.org, bodisi kot šofer (če kličejo fantje, je avto zaseden, če kličejo punce, je še fraj :D), bodisi kot štopar (kličeš samo punce). V avto lahko natrpaš štiri punce, od vseh dobiš telefonsko, eno uro se pogovarjate, pa še plačajo ti za pot. Kam lepše? Če ti je kakšna dovolj simpatična, ji ponudiš prevoz še naslednji teden ("Ti si mi pa tako simpatična, da te naslednji teden kar zastonj peljem. Zdaj te pa niti za številko ne morem prosit, ker si mi jo že dala ...") Tudi če nimaš poti, lahko daš oglas kar tako malo za hec. Stroški za bencin se ti itak pokrijejo, če imaš vsaj dve sopotnici. Če nimaš avtomobila, greš pač za sopotnika.

Jerry000 ::

mojca je izjavil:

Mimogrede, za vse tiste, ki res ne veste, kako od katerekoli punce dobiti telefonsko številko in kako sploh načeti pogovor.

Greš na prevoz.org, bodisi kot šofer (če kličejo fantje, je avto zaseden, če kličejo punce, je še fraj :D), bodisi kot štopar (kličeš samo punce). V avto lahko natrpaš štiri punce, od vseh dobiš telefonsko, eno uro se pogovarjate, pa še plačajo ti za pot. Kam lepše? Če ti je kakšna dovolj simpatična, ji ponudiš prevoz še naslednji teden ("Ti si mi pa tako simpatična, da te naslednji teden kar zastonj peljem. Zdaj te pa niti za številko ne morem prosit, ker si mi jo že dala ...") Tudi če nimaš poti, lahko daš oglas kar tako malo za hec. Stroški za bencin se ti itak pokrijejo, če imaš vsaj dve sopotnici. Če nimaš avtomobila, greš pač za sopotnika.


+1 this:). Ravno zadnič sem razmišljal da je to nekak "date" stran :P

vostok_1 ::

mojca je izjavil:

Mimogrede, za vse tiste, ki res ne veste, kako od katerekoli punce dobiti telefonsko številko in kako sploh načeti pogovor.

Greš na prevoz.org, bodisi kot šofer (če kličejo fantje, je avto zaseden, če kličejo punce, je še fraj :D), bodisi kot štopar (kličeš samo punce). V avto lahko natrpaš štiri punce, od vseh dobiš telefonsko, eno uro se pogovarjate, pa še plačajo ti za pot. Kam lepše? Če ti je kakšna dovolj simpatična, ji ponudiš prevoz še naslednji teden ("Ti si mi pa tako simpatična, da te naslednji teden kar zastonj peljem. Zdaj te pa niti za številko ne morem prosit, ker si mi jo že dala ...") Tudi če nimaš poti, lahko daš oglas kar tako malo za hec. Stroški za bencin se ti itak pokrijejo, če imaš vsaj dve sopotnici. Če nimaš avtomobila, greš pač za sopotnika.


Damn bro, that's some slicky shit there! :) Kaj bi se zagotovo ujelo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

[D]emon ::

mojca je izjavil:

Mimogrede, za vse tiste, ki res ne veste, kako od katerekoli punce dobiti telefonsko številko in kako sploh načeti pogovor.

Greš na prevoz.org, bodisi kot šofer (če kličejo fantje, je avto zaseden, če kličejo punce, je še fraj :D), bodisi kot štopar (kličeš samo punce). V avto lahko natrpaš štiri punce, od vseh dobiš telefonsko, eno uro se pogovarjate, pa še plačajo ti za pot. Kam lepše? Če ti je kakšna dovolj simpatična, ji ponudiš prevoz še naslednji teden ("Ti si mi pa tako simpatična, da te naslednji teden kar zastonj peljem. Zdaj te pa niti za številko ne morem prosit, ker si mi jo že dala ...") Tudi če nimaš poti, lahko daš oglas kar tako malo za hec. Stroški za bencin se ti itak pokrijejo, če imaš vsaj dve sopotnici. Če nimaš avtomobila, greš pač za sopotnika.



Borderline stalker much ?
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Mipe ::

Ma, prevečkrat so me pustili na cedilu, da bi uporabljal te prevoze. Jok, niti za babo ne grem več. Grem raje na hrib, je vsaj nekaj naključnih pohodnic.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Strani za spoznavanje ljudi (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
30687954 (41455) BigWhale

Spoznavanje ženskega spola (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
28453672 (45598) dzinks63

Kako ogovoriti punco na facebooku (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15540283 (30075) vostok_1
»

Kakšne imate izkušnje z online dating stranmi? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
36882679 (74727) Yosh

Kako postati punci, ženski všeč? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
34686438 (78505) bluefish

Več podobnih tem