» »

Kako prikriti dohodke

Kako prikriti dohodke

Orchestra ::

Tastari so mi rekli, da jim moram dati izpiske iz banke, ker je zopet potrebno centru za socialno delo oddati vlogo za subvencijo občinskega stanovanja. Nastal je en problemček in sicer da imam preveč keša gor in nam lahko zaradi tega začnejo zaračunavat polno najemnino.

1. Sumljivo mi je to, da zahtevajo izpisek, kljub temu, da ima CSD prost vpogled na bančni račun (vsaj za štipendijo je tako)...kakor koli, je fotošop izpiskov slaba ideja^TM?

2. Kako nasplošno prikriti prihodke oz. stanje?Lahko odpreš ločen račun pri isti banki ali enostavno drug račun pri drugi banki in oni mogoče tega računa ne vidijo?
  • zaklenil: Mavrik ()

111111111111 ::

Ne. Dvigneš gotovino in spraviš v štumf. 3-4 mesece prej predno zahtevajo izpiske. Ena ekspresna možnost pa je, da si prijaviš lastno gospodinjstvo in se potem tvoji prihodki ne štejejo v družinski proračun, ne glede na to da dejansko živiš pod isto streho. Nekaj let nazaj sem tako preko študenta lahko zaslužil cca. 10000EUR neobdavčenih prihodkov namesto klasičnih 3000EUR.

Zgodovina sprememb…

St235 ::

1. Sumljivo mi je to, da zahtevajo izpisek, kljub temu, da ima CSD prost vpogled na bančni račun (vsaj za štipendijo je tako)...kakor koli, je fotošop izpiskov slaba ideja^TM?
Odlična ideja, če želiš denar, ki ti je ostal porabit za plačevanje kazni. Do vpogleda v stanje lahko pridejo po uradni dolžnosti in bodo hitro videli ali številke ne štimajo.

2. Kako nasplošno prikriti prihodke oz. stanje?Lahko odpreš ločen račun pri isti banki ali enostavno drug račun pri drugi banki in oni mogoče tega računa ne vidijo?
Če lahko vidijo en račun lahko vidijo vse račune. Edina alternativa je keš na roko ali pa račun na kajmanskih otokih.

Mavrik ::

Am... a bi nehali javno spraševati za navodila za utajo davkov in kup drugih prekrškov? Kaj tak neumnega pa še ne :)
The truth is rarely pure and never simple.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mavrik ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Visa Electron (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
330113233 (32083) Vetrpiha
»

N26 prva žrtev brexita (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
5817876 (11118) cegu
»

Odprtje bančnega računa v tujini (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
388138587 (84087) BlaY0
»

Debetna Visa Elektron ABanka - Paypal (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
333108821 (35868) PINki
»

menjava banke zaradi kartice? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6121951 (20460) Bye

Več podobnih tem