» »

SiOL internet 5 mesecev brezplačno

SiOL internet 5 mesecev brezplačno

Han ::

Telekom ima do 31.5.2013 akcijo SiOL internet – 5 mesecev brezplačno za nove in obstoječe naročnike.

Kako zadevo naročiš? Kje je cenik? Kje je tabela hitrosti (dol/gor)?
  • spremenil: Han ()

Samson ::

Akcijska ponudba velja od 4. 4. 2013 do 31. 5. 2013 za obstoječe in nove naročnine na storitev SiOL Internet oz. SiOL Internet in SiOL Telefonija ob vezavi naročniškega razmerja na 12 oz. 24 mesecev. Akcijska ponudba velja ob naročilu osnovnih hitrosti.
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

Han ::

Popolnoma neuporaben odgovor na konkretna vprašanja.

T(he) Boss ::

Han ::

Aha, razen "natega" (5 mesecev gratis ob 24 mesečni vezavi) torej nič novega. Cene in hitrosti ostajajo enake. ;((

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Han ()

PacificBlue ::

seveda,tudi obstoječ naročnik lahko naroči še kak drug paket:)

Han ::

Mislim, da kmalu ne bom več njihov naročnik...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Han ()

zenith1 ::

Definiraj nateg.

Han ::

No, pa poglejmo nateg(e):

1. SiOL obstoječih (zvestih, 10 let in več) naročnikov ne obvešča o akcijah po poteku "pogodbe", o boljših možnostih za primerljivo ceno.
2. Ob zamenjavi paketa izgubim 10% popust na mesečni račun.
3. Ob zamenjavi paketa bom še vedno imel ušivih 100 MB e-poštnega predala.
4. Če namesto osnovnega VDSL 2/1, ki je, mimogrede, za normalno delo dandanes prepočasen, vzamem 4/0,5 Mbit, se izkaže, da za nižji mesečni strošek dobim pri T-2 VDSL 10/1 (brez vsakršnega popusta in vezave).

Ker optike ni na voljo in je verjetno še lep čas ne bo, se verjetno splača vzet le VDSL 10/5, vmesnih paketov namreč ni (!), ki je še vedno precej drag glede na to, da gre za "enojčka". Skratka, SiOL ponudba je milorečeno čudna.

Brias ::

@han

zakaj bi izgubil 10% popust>?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Brias ()

BladE_ ::

Popust ti gre, ko vklopiš program zvestobe oziroma tisto varianto, da dobiš točke za nakup TVja, tablice itd... Ob menjavi paketa ti popust ostane.
Akcija - Reakcija

T(he) Boss ::

@Han: pa očitno še tega poštnega predala ne gledaš, ker jaz sem na svoj @siol.net mail dobil : SiOL e-novice 10, v katerih je tretji naslov tudi ta akcija...

Han ::

Glede ohranitve popusta bom danes govoril s predstavnikom Telekoma. Če ga res ohranijo, super.

Glede obveščanja sem imel v mislih neposredno osebno obvestilo s strani Telekoma. Novice, priznam, spremljam bolj površno, ker so tako tudi spisane. Veliko je zamolčanega, nejasnega, napol skritega...

Samson ::

Ja. Zato sem ti pa pastal odgovor na vprasanje. Predvsem zadnji stavek. Pa si rekel da je informacija nepomembna in ni v kontekstu z vprasanjem.
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

zenith1 ::

Seveda ga boš ohranil, ker je vezan na uporabniško ime.

ABX ::

Še dobro da sem to zasledil tukaj.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

TheHijacker ::

Preveril na 080 8000. Če si obstoječi naročnik velja samo za uporabnike, ki imajo internetne oz. internetne + telefonske storitve. Če imaš Trio potem tega na moreš vzeti. Enako, če imaš že obstoječo vezavo (recimo kot jaz SiOL Box S). Je rekel da vezava na vezavo ne gre.

Ne vem zakaj tega ne piše že na njihovi strani.
http://www.google.si

Furbo ::

Ker je logično, da jim ni zanimivo vezati že vezane uporabnike?
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Samson ::

Ja. Recimo jaz cakam da mi danes priklopijo TopTrio MegaHD. Prehod iz adsl na vdsl. Nisem oznacil nobene dodatne opreme, torej predvidevam in sprejemam da se naprej ostajam nevezan, saj sem samo paket menjal. Se motim?
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

zenith1 ::

TheHijacker je izjavil:

Preveril na 080 8000. Če si obstoječi naročnik velja samo za uporabnike, ki imajo internetne oz. internetne + telefonske storitve. Če imaš Trio potem tega na moreš vzeti. Enako, če imaš že obstoječo vezavo (recimo kot jaz SiOL Box S). Je rekel da vezava na vezavo ne gre.

Ne vem zakaj tega ne piše že na njihovi strani.


Če imaš Trio vzameš Top Trio in imaš dva meseca brezplačno. Lahko tudi Top Trio v Top Trio aneks v isti paket. (optika in baker)
Če imaš Internet + CATV imaš 5 mesecev brezplačno in 6ti mesec nižjo naročnino. (optika; hitrosti 20/20)
Če imaš Internet + CATV + imaš IPTF 5 mesecev brezplačno in 6ti mesec nižjo naročnino. (optika; hitrosti 20/20)

Brias ::

evo jaz sem si ravno zrihtal ...


imam optiko 20/20, telefon in neomejeni klice v telekom ...

rekla je, da moram za vezavo 24 mesecev naresti kakrsnokoli spremembo v paketu ( odklopila sva neomejene klice v telekom, katere lahko nazaj vklopim takoj ko bom obvescen da je sprememba in vezava , ... )

vezava za 2 leti, 5 mesecev free ...

program zvestobe / dobim se nekaj pik za nov paket, ( ceprav je downgrade :), ampak itak imam pik v obdobju skoraj za 2 platinuma ... cakam na ,,,, BLACK :) ) ( pri siolu sem skoraj 11 let ... )

Han ::

Pri meni je takole: največja možna VDSL hitrost je smešnih 4/2 Mbit, pa sem 1 km od centrale. Pazi to: te hitrosti sploh ni v njihovem ceniku! Prvih 5 mesecev bi tako plačeval 5,4 Eur (doplačilo 6 Eur na osnovno hitrost, upoštevajoč 10% popust), preostalih 19 mesecev pa 28,8 Eur (upoštevajoč 10% popust). Povprečno torej 22,8 Eur/mesec. Vse cene so z DDV.

Če izrecno ne omeniš akcije "5 mesecev gratis", je modeli sploh ne upoštevajo!

Brias ::

ooo ....


sem se dobil sms da je urejeno, grem pogledat na servisne strani, vse ze zrihtano ...

ABX ::

Brias je izjavil:

evo jaz sem si ravno zrihtal ...


imam optiko 20/20, telefon in neomejeni klice v telekom ...

rekla je, da moram za vezavo 24 mesecev naresti kakrsnokoli spremembo v paketu ( odklopila sva neomejene klice v telekom, katere lahko nazaj vklopim takoj ko bom obvescen da je sprememba in vezava , ... )

vezava za 2 leti, 5 mesecev free ...

program zvestobe / dobim se nekaj pik za nov paket, ( ceprav je downgrade :)


Shit, jaz imam samo 20/20 optiko ker me nič drugega ne zanima. Ima kdo kak work-around?
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

zenith1 ::

ABX zsjaj mene, pa ti zrihtam.

Ganon ::

Jaz sem lani zamenjal svoj stari Trio Optika na novi, ker je bila podobna akcija. Pa hitrost interneta se mi povišala. Plus dobil sem SiOL BOX.

zenith1 ::

Če ima še kdo kake želje glede akcije SIOL-a, me lahko kontaktira na ZS.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Katerega internetnega ponudnika izbrati? (strani: 1 2 3 435 36 37 38 )

Oddelek: Omrežja in internet
1881563371 (371) MrStein
»

Telekom (Siol) in nov program zvestobe - nas goljufajo? (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
5218642 (6589) šernk
»

Telekom brezplačno povečuje hitrost DSL dostopa do interneta (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
22253958 (42517) Senitel
»

Siol VDSL2 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Omrežja in internet
25135866 (19812) Bug
»

Najcenejši ADSL (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
849802 (6475) pupsi1984

Več podobnih tem