» »

računalnik-TV problem slike

računalnik-TV problem slike

unwrap ::

zdravo!

V svoji kišti imam 8600gt, ki sem jo povezal z DVI to VGA adapterjem,slika se mi na TV pokaže, vendar le namizna slika, ostalega pa ne kaže. Morda kdo ve najbolšo rešitev?

lp

...:TOMI:... ::

Uporabi dvi-hdmi kabel oz. adapter, mogoče bo kaj bolje.
Tomi

Rainbow Dash ::

probi klikneti: Windwos+P
Pa probi vse variante kere so...

Torej Win+P

unwrap ::

hvala za nasvete,nič ne pomaga sem že probal, drugega kabla ne mislim kupovat ker mora s tem delat :D

kloko ::

Brez bolj natančnega opisa, kaj pravzaprav počneš, bo težko pomagati...

- kaj imaš na računalniku zaen operacijski sistem ?
- je poleg TVja priključen še navaden monitor?
- ko zaganjaš računalnik, se kje na monitorju vidi običajne izpise?

Pri priklopu dveh ali več zaslonov na en računalnik je par stvari, ki so večkrat nejasne tistim, ki tega še niso videli. En moj znanec si je tako priključil TV poleg osnovnega monitorja in si naštimal razširjeno namizje. V tem načinu so vse ikone, menuji, ipd. postavljeni na primarnem zaslonu, katerega funkcijo je imel navaden monitor. TV je imel funkcijo dodatnega zaslona razširjenega namizja in tam ni drugega na začetku, kot samo slika ozadja. Naslednji dan je ponovno prižgal računalnik in TV, monitorja pa ne, in se čudil, kje so njegove ikone. Bile so na ugasnjenem monitorju...

L.p., Kloko

sejmon ::

unwrap je izjavil:

zdravo!

V svoji kišti imam 8600gt, ki sem jo povezal z DVI to VGA adapterjem,slika se mi na TV pokaže, vendar le namizna slika, ostalega pa ne kaže. Morda kdo ve najbolšo rešitev?

lp


probaj z miško čez levi ali desni ali gornji ali spodnji rob (primary display) in opazuj, če se bo miška pojavila na drugem zaslonu.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

PC na TV - splošni nasveti (strani: 1 2 3 437 38 39 40 )

Oddelek: Zvok in slika
1962579145 (18474) Dominator
»

nvidia gtx 750 (ti) 2 monitorja,na drugem ni slike

Oddelek: Pomoč in nasveti
152189 (2007) Senitel
»

Povezava VGA na HDTV preko HDMI (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
5219992 (9505) kozorog
»

Ni slike preko DVI izhoda

Oddelek: Pomoč in nasveti
51366 (1247) Smorny
»

Leadtek A250 LE

Oddelek: Kaj kupiti
141466 (1139) Tr0n

Več podobnih tem