» »

Zakaj ni punc na inženirskih faksih?

Zakaj ni punc na inženirskih faksih?

1 2
3
4

FlyingBee ::

pozabljate na to, da smo živali in ženske tako kot moški izbiramo čim boljše osebke, ker pa imamo čustva in nekateri včasih "preveliko srce" ali pa željo po denarju, vplivu (Katarina K. in Miro S. - zelo dober primerek), se sparijo tudi nasprotja nagonov

vse je del ene sestavljanke in rezultat kaosa ... človeku vzet živalskost je dobra vzgoja

v "džungli" preživijo samo najmočnejši, ljudje smo pač anomalija

Zgodovina sprememb…

vostok_1 ::

Absolutno. Čimprej, tembolje.

Ampak ne gre tako zlahka. Glej tisti moj prejšnji post.

Gigahertz ::

Če se mate vi še vedno za šimpanza, ostalih prosim ne prištevajte zraven:D
"670#2500#8"

Pithlit ::

@nny je izjavil:

Pozabljam, da je tukaj cel kup najstnikov...vzeto nazaj.

Ah ne. Pozabljaš da večina folka (ne glede na starost) ne zmore oceniti stanja pod 'fasado'. Meni je z makeup-om čist lušna v faco. Se ji pa vidi da ima kožo kar precej uničeno. O 'zdravem telesu' pa tudi raje nebi.

Relanium je izjavil:

@nny pa drugače ni ravno kvalificirana odgovarjat na moška opažanja

Seveda ne. Saj zato imamo vas, klene moške, ki nas učite kaj si mislimo, kaj imamo rade, kaj (in zakaj) počnemo... ane?

Bog ne daj da katera reče da se mogoče celo motite.

Kvalificirane so edino tiste ki ponižno sklonijo glavo (pa mogoče še pokleknejo ob tem) in rečejo: "yes mastah!"
Life is as complicated as we make it...

jype ::

vostok_1> Do sedaj jim je vedno uspelo se pariti

Jaz poznam znatno število inteligentnih žensk (in tudi moških), ki so se zavestno odločili, da naraščaja ne bodo imeli nikoli (to seveda ne pomeni, da ne bodo nikoli vzgajali otrok).

vostok_1> V današnjem času zaradi kontracepcije in netradicionalne mentalitete je kar nekaj takih, ki ne bodo nujno uspeli narediti družino.

Ja hvala bogu! Saj _ne potrebujemo_ eksponentne rasti prebivalstva - potrebujemo zgolj bistveno izboljšanje pogojev za obstoječe otroke, da bodo zrastli v inteligentne, razgledane posameznike.

Za seks je pa vedno dovolj interesa, če se človek znajde in je vsaj marginalno realističen (pa tudi ta zahteva bo z bolj dostopnimi roboti za spolno uporabo zbledela).

Mipe ::

Tako je to, človeku ne moreš vzeti živalkosti, dokler jo ta uporablja kot orodje za doseganje svojih ciljev. Predvsem ženske, ki tako zavestno kot podzavestno izkoriščajo svoj seksapil, ter moški, ki vztrajno dokazujejo svoj alfa status v vseh pritiklinah družbe.

Vse se začne z vzgojo. Dajmo deklicam lego kocke, fantkom pa barbike. Bomo videli, če bo čez dve desetletji kaj več inženirk.

Aja, saj res, ne gre tako zlahka. Zgledujemo se predvsem po svojih vrstnikih - če deklice izločijo emancipirano punčko, ki bi se raje igrala z lego kockami kot pa barbikami, zna to negativno vplivati na njen razvoj. Zato je treba biti dosleden! Vsem otrokom prisiliti določeno vzgojno metodo, da bodo nekoč res enakopravni!

Otroku odvzei svobodo odočanja, da bo imel kot odrasel enake možnosti. Jah.

jype ::

Mipe> Vse se začne z vzgojo. Dajmo deklicam lego kocke, fantkom pa barbike. Bomo videli, če bo čez dve desetletji kaj več inženirk.

Kar vsem dajmo lego kocke, ker to znatno izboljša njihove intelektualne in motorične sposobnosti. Če si otroci lahko sami izbirajo igrače, si praviloma izberejo lego kocke.

Mipe> če deklice izločijo emancipirano punčko, ki bi se raje igrala z lego kockami kot pa barbikami, zna to negativno vplivati na njen razvoj.

Nope. Zna negativno vplivati na njene interese, ne pa na njen razvoj. Za zdrav čustven razvoj ustreza tudi družba pripadnikov nasprotnega spola.

FlyingBee ::

@Mipe, z zadnjim stavkom si zadel v bistvo (sicer je poved sestavljena iz dveh stavkov, jype ne me popravljat, napisal sem resnico glede stavka/povedi)

otroka pustiti vzgajati psom (ja, resnični primeri) pa bo lajal in delal kot pes, inteligenca gor ali dol ... analyze this!

vostok_1 ::

jype je izjavil:

vostok_1> Do sedaj jim je vedno uspelo se pariti

Jaz poznam znatno število inteligentnih žensk (in tudi moških), ki so se zavestno odločili, da naraščaja ne bodo imeli nikoli (to seveda ne pomeni, da ne bodo nikoli vzgajali otrok).

vostok_1> V današnjem času zaradi kontracepcije in netradicionalne mentalitete je kar nekaj takih, ki ne bodo nujno uspeli narediti družino.

Ja hvala bogu! Saj _ne potrebujemo_ eksponentne rasti prebivalstva - potrebujemo zgolj bistveno izboljšanje pogojev za obstoječe otroke, da bodo zrastli v inteligentne, razgledane posameznike.

Za seks je pa vedno dovolj interesa, če se človek znajde in je vsaj marginalno realističen (pa tudi ta zahteva bo z bolj dostopnimi roboti za spolno uporabo zbledela).


Moderna družba je precej načela stare vzorce evolucije. Po eni strani se lepi pa pametni manj parijo, po drugi strani vsi želijo biti lepi in pametni. As always...science to the rescue!

garamond ::

jype je izjavil:

globalna80> Se strinjam z okoljem. Ampak mislim, da so ženske vseeno bolj nagnjene k razvoju desne polovice možganov in povezanimi lastnostmi kot pa moški.

To bodo vsi mislili, dokler ne bodo doumeli, da ne drži. Genom pravi, da imamo možgane _enake_, le zaradi izločanja določenih hormonov nekaterih endokrinih žlez nam možgane ob določenih dražljajih sili v drugačen odziv (ki ga _vedno_ lahko z razumom nadziramo vsi, ki smo tega naučeni).

Najprej nisem mislil nič napisati v odgovor na ekstremen pogled vpliva okolja na razvoj, ker sam mislim, da ima okolje oziroma vzgoja velik vpliv na neravnotežje spolov v izobraževanju.

Ampak stvari niso črno bele in svoj vpliv ima vsekakor tudi genetika. Dejstvo: ženske imajo manjše možgane od moških, tudi relativno, ko upoštevamo vpliv telesne teže. To je najbolj očitna razlika genetskih vzrokov. Druga razlika, sicer z ne popolnim strinjanjem vseh: ženske naj bi imele večjo povezavo obeh hemisfer. Poleg teh razlik so še druge manjše razlike. No, najbolj očitna razlika je seveda v tem, kako možgani reprezentirajo lasten spol (zdi se mi, da na tem področju ne vemo niti tega kako to naredijo, kaj šele da bi to lahko spreminjali).

Moram pa jasno povedati, da se iz teh podatkov ne da recimo sklepati na nefizične lastnosti (kot recimo inteligenco), ker je vmes preveč spremenljivk. Poleg tega se to lahko porabi kot argument za diskriminacijo, in iz zgodovine vidimo, da se je kaj takega že velikokrat zgodilo.

FlyingBee ::

torej, če otroka vzgajajo psi in je ta ženskega spola, se bo bolj "ženstveno" po pasje odzival kot otrok moškega spola? NOT ... isto bo ... kriva je vzgoja, samo še vero zraven ruknejo pa dobimo sodobnega človeka

Pithlit ::

Mipe je izjavil:

Vse se začne z vzgojo. Dajmo deklicam lego kocke, fantkom pa barbike. Bomo videli, če bo čez dve desetletji kaj več inženirk.

Jaz sem gor zrasla ob lego kockah, mehano tehniku (fizikalni eksperimenti), modelarstvu, fotografiji in računalnikih. No, v RTV servisu/delavnici... ter primorskih repetitorjih.

Ne... vzogaja nima čisto nič z vsem skupaj, ane.

Sem pa tudi ogromno časa preživela s hišnimi opravili... kuharija, čiščenje in podobno.

Hčerka se tudi prav lepo zabava z legicami. Pa kaže zanimanje za fiziko. Med drugim. Zanimanja za 'klasične' dekliške igrače pravzaprav ne kaže.
Life is as complicated as we make it...

Relanium ::

Pithlit je izjavil:


Relanium je izjavil:

@nny pa drugače ni ravno kvalificirana odgovarjat na moška opažanja

Seveda ne. Saj zato imamo vas, klene moške, ki nas učite kaj si mislimo, kaj imamo rade, kaj (in zakaj) počnemo... ane?

Bog ne daj da katera reče da se mogoče celo motite.

Kvalificirane so edino tiste ki ponižno sklonijo glavo (pa mogoče še pokleknejo ob tem) in rečejo: "yes mastah!"

Naša razmišljanja zadostujejo samo nam za naše razumevanje in medsebojno komunikacijo.
Takšna komunikacija med spoloma je pa mal bolj zajebana stvar, ker bo pač vsak stopil na svojo stran, zato se v to niti ne mislim spuščat, ker pač ni konca.

Ampak po dosti letih mi še niti ena ženska ni realno povedala, kaj si dejansko želi, in moški ki posluša ženske nasvete glede osvajanja žensk se mi zdijo pomilovanja vredni.
Ti pa zna kolega na moški način to razložit v minuti, tako da ga drug tud razume in mu nasvet tudi pomaga.

Drugače pa nisem rekel da smo nezmotljivi, čisto vsi se motimo, saj je človeško
pa upam, da te moj prejšnji post ni preveč dvignil (ni bil to namen) ;)

FlyingBee ::

2 starejši sestri sta me s svojimi igračami obkrožali celo otroštvo, pa sem se vseeno igral največ z lego kockami in avtomobilčki (priznam tudi z igračkami dojenčki in celo kakšno barbiko sem prijel) ... kasneje računalnikom

eno je vzgoja, drugo je okolje, tretje pa kar te pač zanima, kasneje rajca, po domače povedano

slepa ulca je ta debata, veliko vas vztraja (nekateri celo neposredno to napišete) pri tem, da imate kontrolo nad sabo, svojim mišlenjem, nagoni ... nemogoče je

ŠOVINIZEM in FENIMIZEM PA BI MORALI KAZNOVATI, zatira sodobno družbo

Pithlit ::

Relanium je izjavil:

ker bo pač vsak stopil na svojo stran

Meni ni problem stopit na 'tvojo' stran kadar ne govoriš neumnosti. Tudi če to pomeni da stojim 'svoji' strani na poti.

Relanium je izjavil:

pa upam, da te moj prejšnji post ni preveč dvignil (ni bil to namen) ;)

Sem dovolj stara da me te zadeve bolj kot ne le še zabavajo.
Life is as complicated as we make it...

Relanium ::

Pithlit je izjavil:


Relanium je izjavil:

pa upam, da te moj prejšnji post ni preveč dvignil (ni bil to namen) ;)

Sem dovolj stara da me te zadeve bolj kot ne le še zabavajo.

Itak, klikneš križec zgoraj desno pa si v drugem svetu :)

Pithlit ::

FlyingBee je izjavil:

veliko vas vztraja (nekateri celo neposredno to napišete) pri tem, da imate kontrolo nad sabo, svojim mišlenjem, nagoni ... nemogoče je

Nemogoče je nadzorovati lastne misli in nagone, ja (čeprav se na to da povsem lepo vplivat z vzogojo). Je pa zelo mogoče nadzorovati lastna dejanja. In delati v nasprotji z vsem mišljenjem in nagoni če ti je le jasno da so le ti napačni.
Life is as complicated as we make it...

jype ::

Stojansto> veliko vas vztraja (nekateri celo neposredno to napišete) pri tem, da imate kontrolo nad sabo, svojim mišlenjem, nagoni ... nemogoče je

Ne, ni. Če bi bilo to res, noben pravni sistem ne bi imel nikakršnega smisla.

Stojansto> ŠOVINIZEM in FENIMIZEM PA BI MORALI KAZNOVATI, zatira sodobno družbo

Ne, ne bi ju smeli, ker sta to družbena odziva. Zaničevati vsake vrste ekstrem je največ, kar lahko storiš za boljši jutri (poleg tega, da kritično analiziraš praktično vse trditve in jim glasno oporekaš, kadar vidiš, da so bullshit).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Bananovec ::

Oj oj oj, ekstremi so osnovani glede na mnenje družbe. Le to je ponavadi logično, ne pa nujno tudi racionalno.
Torej obstaja možnost za self-destruction.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

jype ::

Bananovec> Torej obstaja možnost za self-destruction.

Absolutno.

Jaz sem popolnoma uničil možnosti, da bi bil kdaj lahko prijatelj kakega retarda, ki misli da ženske sodijo za šporget, moški pa v fitnes.

FlyingBee ::

tako pač interpretira svoj nagon in projicira na platno, ki nam ga kaže ... pa še smeškota na koncu da

hm, obstaja veliko vrst inteligenc (družbena, logika, ....)

nč, nagon me vleče v postlo spat, zakaj bi mu oporekal

aja, človeku odvzemi ali spanec ali vodo ali hrano ali sex, kaj dobiš pri vsaki postavki?

Zgodovina sprememb…

jype ::

Stojansto> aja, človeku odvzemi ali spanec ali vodo ali hrano ali sex, kaj dobiš pri vsaki postavki?

Brez spolnih odnosov se komot preživi.

FlyingBee ::

google it = abuse, catholic, .... nekatere bi morali x-(, kar bi tvojo trditev podrlo

anomaly ... the fact

sem na predavanjih o Diskretnih strukturah tud kakšno žensko videl, tako da so tudi punce na inžinirskih faksih in s tem je glavno vprašanje te teme brez veze

Zgodovina sprememb…

jype ::

Stojansto> google it = abuse, catholic, .... nekatere bi morali x-(, kar bi tvojo trditev podrlo

Mi ni treba. Glede na razgibano spolno življenje katoliških duhovnikov je to kvečjemu dokaz, da redni spolni odnosi ne preprečujejo zlorab.

FlyingBee ::

redni spolni odnosi, ja, s kom? nisi to dobr zastavil

še nekaj, zakaj ni več žensk na tem forumu?, to je tema za obdelat

jype ::

Stojansto> redni spolni odnosi, ja, s kom? nisi to dobr zastavil

Kako s kom? S partnerji.

Stojansto> še nekaj, zakaj ni več žensk na tem forumu?, to je tema za obdelat

Ker majo poln kurec pametnjakovičev, ki jih ves čas direktno ali po ovinkih žalijo (in niso tolk zabite, da bi rinile v takšno sranje).

FlyingBee ::

šovinist!

kaj pa Pithlit, kr1ženska, @nny?

s partnerji še ni definirano koliko so stari

cebelar123 ::

Zakaj je v indiji toliko inžinerjev?
Zato ker imajo v naprej dogovorjene poroke.

Bananovec ::

jype je izjavil:

Bananovec> Torej obstaja možnost za self-destruction.

Absolutno.

Jaz sem popolnoma uničil možnosti, da bi bil kdaj lahko prijatelj kakega retarda, ki misli da ženske sodijo za šporget, moški pa v fitnes.

Me prav veseli, da se po dolgem času spet strinjam s tabo.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

Pithlit ::

FlyingBee je izjavil:

kaj pa Pithlit, kr1ženska, @nny?

Celo 3 si najdu?

kr1ženska se v te debate sploh ne zapleta. @nny tja pa sem kakšno reče. Najbolj aktivna sem jaz... pa še to edino zato ker se mi zdi vse skupoaj zabavno. To, kako me nekateri kleni moški vztrajno prepričujejo da o ženskah vedo več kot ženske same, namreč.

Kljub temu da se je jype malenkost nerodno izrazil... ima prav. V te debate preprosto ne investiramo neke grozne energije. Pravzaprav sodelujemo bolj iz dolgočasja.
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Pithlit ()

vostok_1 ::

It's jolly good fun :))

Zakaj se nikoli ne odpre nasprotna debata? Zakaj je tako malo moških medicinskih sester recimo!? ;)

Gigahertz ::

Zato ker so medicinski bratje, hahaa.
"670#2500#8"

jype ::

vostok_1> Zakaj je tako malo moških medicinskih sester recimo!?

Bolničarjev in medicinskih tehnikov je v resnici kar precej.

i386 ::

Stojansto, ne boš verjel, ampak poznam kar nekaj župnikov z ljubico/ljubicami, s katerimi imajo tudi otroke. :) Ženske kar padajo pred župniki, tako da jim ni hudo... Seveda pa ljudje, ki živijo zaprti v svoj svet in se zaradi svojih prepričan, sovražnosti, ogibajo župnikom na daleč tega ne vedo. Pismo, saj so ljudje, res da je par čudakov v svojem svetu umes, a vseeno.
Me pa jezite nekateri ekstremni šovinisti s svojimi komentarji, ker zaradi takih celo šovinistični vici naletijo na neodobravanje. :)

Pithlit ::

vostok_1 je izjavil:

Zakaj je tako malo moških medicinskih sester recimo!?

Ko sem nazadnje preživljala čas v bolnici... je zame skrbelo 6 medicinskih sester ter 4 medicinski tehniki.

Dokaj izenačeno imho. Če pa še bolničarje prišteješ zraven pa res nimaš več kaj dosti debatirat o tem.
Life is as complicated as we make it...

@nny ::

Relanium je izjavil:

Pithlit je izjavil:


Relanium je izjavil:

pa upam, da te moj prejšnji post ni preveč dvignil (ni bil to namen) ;)

Sem dovolj stara da me te zadeve bolj kot ne le še zabavajo.

Itak, klikneš križec zgoraj desno pa si v drugem svetu :)


Dragec, NIMAM križca zgoraj desno!
Hint - linux....nič barbik pa to...

Po svoje ste smešni...v prvi sapi nismo kvalificirane za izražanje mnenj, v drugi sapi jamrate, da nas je na forumu premalo, v tretji sapi pa da v vseh teh letih nobena ženska ni povedala, kaj si realno želi! :))
Ja strela no, odločite se kaj bi že radi!>:D
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

jype ::

@nny> Ja strela no, odločite se kaj bi že radi!

Drugič morš napisat...

Babe.

Pithlit ::

@nny je izjavil:

Dragec, NIMAM križca zgoraj desno!

Jaz sploh nimam križca. Nikjer. :P

@nny je izjavil:

v tretji sapi pa da v vseh teh letih nobena ženska ni povedala, kaj si realno želi!

Saj vedno povemo točno to kar si želimo... pa deci ne znajo poslušat. Če sem lahko malo žleht.
Life is as complicated as we make it...

@nny ::

jype je izjavil:

@nny> Ja strela no, odločite se kaj bi že radi!

Drugič morš napisat...

Babe.


To vemo. Nedo*ebani mladci s pravljičnimi kriteriji in egom na žerjavu...spust na tla bo trd.:D

Pithlit je izjavil:

@nny je izjavil:

Dragec, NIMAM križca zgoraj desno!

Jaz sploh nimam križca. Nikjer. :P


Ti vraga. MikroMehkega uporabljajo samo še pussyji. Slotechovke so ga postavile na led! :))
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: @nny ()

Nissan-GTR ::

Vse se začne z vzgojo. Dajmo deklicam lego kocke, fantkom pa barbike. Bomo videli, če bo čez dve desetletji kaj več inženirk.


ne bo več inženirk.... Dokazano na Švedskem...

denabiker ::

to ko eni pišete, da so punce lepe, glede zunanjosti bom rekel, da je zelo malo ljudi res lepih!

Dajmo tako, če ima punca lepe dolge urejene lasje, se marsikaj skrije, fasada (puder, šminke, maskare in še še še) naredi čudež.
To je glih tako, kot v najstniških letih si zapecal kakšno hudo mačko v diskaču prespal pri njej, naslednji dan ona lepo v raztegnjeni trenirki, skuštrana, brez maskare, pudra itd. je razlika kot BMW Vs Yugo:D

Jaz pravim, da smo ljudje večinoma grdi, to si predstavljate tako, vsi nagi, lasje pobriti (brez frizur:)), brez ličil, lepo pred steno. No pol pa boste videli, čudne glave, čudne poteze, nesimetričnost, veliki trebuhi, povešene joške, celuliti, špeha na tone, poraščenost,...:D

:D

ja pod obleko, fajno frizuro, make upom, lepotni pripomočki... se marsikaj skrije oz. se pozornost pritegne drugam:)

Grumf ::

Sem mojo drago ravnokar vprašal, zakaj ni šla na strojni faks, odgovor:
"Zato ker me ni zanimalo./.../ Kaj boš s strojnim faksom, sploh ne vem kaj to je." :))
Human beings, who are almost unique in having the ability to learn from the
experience of others, are also remarkable for their apparent disinclination
to do so.

Mipe ::

Tako ja, mene pretirano naličene ženske z litrami parfuma na sebi prej odbijajo kot privlačijo! V tem vidim nevarnost, tudi vi bi bili previdni, če bi naleteli na indijance, opravljene v kičastem perju in bojnih barvah ;)

Dovolj je, da si urejen; umit, počesan, čiste cunje. Kaj več je že vojna napoved in se ob takih ne da sprostit!

jype ::

Grumf> "Zato ker me ni zanimalo./.../ Kaj boš s strojnim faksom, sploh ne vem kaj to je." :))

Od mojih znank je ena strojni faks končala samo zato, da sama sebi zdaj lahko reče strojnica. Ima partnerja, za katerega rada pravi, da je puškomitraljez.

Mipe> Dovolj je, da si urejen; umit, počesan, čiste cunje. Kaj več je že vojna napoved in se ob takih ne da sprostit!

Počesan? Čiste cunje? Dej no dej.

Ramon dekers ::

P..da mate v preveč časa, da se ukvarjate s tako trivialnimi bedarijami, če OP ne najdeš punce v razredu, jo pač pojdi iskat na FB ali knjižnico...


Sicer pa preprosto povedano moški so boljši načrtovalci, strategi, izumitelji...Medtem ko lahko ena ženska za najboljšim generalom spremeni tok zgodovine. Nekako tako kot lahko ena goneča psica z.ebe 100 najbolje zdresiranih nemških ovčarjev.

Ni nič čudnega če si jih več vpiše na humanistične študije, kar pa še ne pomeni da niso dobre in sposobne delovati v ozadju. Mogoče bo pa google hmalu izdal očala, ki ti bodo povedala če te ženska vara in ali želi samo koristi od tebe...Tehnologija napreduje.

jype ::

Ramon dekers> Mogoče bo pa google hmalu izdal očala, ki ti bodo povedala če te ženska vara in ali želi samo koristi od tebe...

Zakaj bi te pa to sploh zanimalo? Če ji ne moreš zaupati niti toliko, da bi ji verjel na besedo, kaj sploh počneš v zvezi z njo?

Ramon dekers ::

Zakaj bi te pa to sploh zanimalo? Če ji ne moreš zaupati niti toliko, da bi ji verjel na besedo, kaj sploh počneš v zvezi z njo?


Zakaj pa me ne bi zanimalo? Fino je da imam informacije takoj na dlani ne pa da se mora človek špilat detektiva. Sicer pa zaupanje je širok pojem, vsaj zame.

Google pričakujem uporabne zadeve od tebe.

jype ::

Ramon dekers> Zakaj pa me ne bi zanimalo?

Če te zanima, vprašaš dekle. Če ji ne verjameš, potem ni tvoje dekle.

Ramon dekers ::

Ni to tako enostavno, žal. Laži, spletke in prevare so kovale tok zgodovine. Kot sem rekel bi bilo fino, da bi dal google kakšna očala ven, kjer bi ti pokazala telesne funkcije partnerja in bi tako lahko ugotovil ali laže ali ne.

jype ::

Ramon dekers> Laži, spletke in prevare so kovale tok zgodovine.

Ja, ampak vsak človek ima vedno možnost rečt "Bah!" in jit naprej po svoje.

Nima pa vsak človek integritete in poguma za kaj takega, to pa drži.

Ramon dekers> Kot sem rekel bi bilo fino, da bi dal google kakšna očala ven, kjer bi ti pokazala telesne funkcije partnerja in bi tako lahko ugotovil ali laže ali ne.

Jaz ti lahko zrihtam dva modela takih očal. Očala "naivko", ki vedno rečejo "truth" in očala "paranoid", ki vedno rečejo "lies". Potem pa menjaš, glede na to kaj si ti želiš, da bi bilo res.
1 2
3
4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Speed Dating v sloveniji (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
22945675 (39519) Gandalfar
»

Najti pravo resno punco in živeti srečno življenje (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
483100198 (86376) guest #44
»

Zenske, rasizem in izbira partnerja (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Loža
77688493 (75409) kr1ženska
»

Resna razmerja - portali vs naključja? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
39159144 (51714) noker

Več podobnih tem