» »

Resna razmerja - portali vs naključja?

Resna razmerja - portali vs naključja?

Ramon dekers ::

Če bo kdaj povedal host in port, komot.


kakšen host pa port, jaz hočem da gremo na kavo v drugo pomoč. Tam zraven hoferja. Tele second lajf variante mi ne dišijo.

jype ::

Ja jaz nimam še avatarja v tistem vesolju, ne morem.

Ramon dekers ::

ima tvoj primarni avatar kolo tako da nevem v čem je problem??

jype ::

Tist na biciklu ne hodi na pijačo, gre pa včasih na sprehod ali na kosilo.

Looooooka ::

Baje da mozgani rabijo 1/5 sekunde da se zacopajo v nekoga.Hmm...cudno da nekaterim pac ne gre in ne gre.1/5 sekunde fejkat zanimivega cloveka...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Looooooka ()

galu ::

Wox je izjavil:

Zakaj sploh iťĨete partnerja? Dandanes je to precej pase zadeva. Lepo letať s cveta na cvet. Dokler imať paĨ voljo. Prej ali slej se naveliĨať in paĨ ostaneť na enem cvetu ali pa tudi ne. Kakor te je volja... Pa obĨasno kofetkať z jipijem.


Sicer takšni ponavadi ne ostanje samski, ampak se dokončno ustalijo, kot jih dohiti kak dojenček od neke kokoške.:D
Tako to gre.

jype ::

Looooooka> Baje da mozgani rabijo 1/5 sekunde da se zacopajo v nekoga.Hmm...cudno da nekaterim pac ne gre in ne gre.1/5 sekunde fejkat zanimivega cloveka...

Zgleda, da sem jaz resno intelektualno hendikepiran, če so moji možgani še vedno potrebovali vsaj mesec dni, da so začeli v resnih količinah izločat teobromin in vazopresin.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Wox ::

Za kokoši obstaja preživnina. Tole pa pravi Woody Allen na teobromin in vazopresin (men se zdi ena pametnejši iz njegovih ust):
"To love is to suffer. To avoid suffering one must not love. But then one suffers from not loving. Therefore to love is to suffer, not to love is to suffer. To suffer is to suffer. To be happy is to love. To be happy then is to suffer. But suffering makes one unhappy. Therefore, to be unhappy one must love, or love to suffer, or suffer from too much happiness. I hope you're getting this down."
Commodore 64

Looooooka ::

No sj...jst sm napisal zacopat v nekoga.To stanje mine.To lahko vsak dan dozivis.
Plus...noben ni hendikepiran.Vse je odvisno od srece.Eni hitro srecajo....drugi rabijo n-let.Zalostno je samo, ko clovek misli, da zanj ni partnerja al pa se hujse...da ne bo nikoli nobenemu vsec.Na koncu bo mel sicer prav...ker nesamozavestne depresivneze redko kdo isce.

jype ::

Jaz sem bil prepričan, da sem preveč pameten, da bi srečal dekle, ki mi bo kos... Pa sem se motil!

Ampak to je bilo edinkrat v življenju, da sem se.

Looooooka> Eni hitro srecajo....drugi rabijo n-let.

Kaj pa če hitro srečaš, potem pa rabiš več mesecev, da ti postane všeč?

Looooooka ::

jype ja je tud ok a ne.Sej eni ljudje so bolj zaprti pa rabijo vec casa da se odprejo.Ampak pri teh je pa tud najvecje riskiranje a ne.Sta odlicna prijatelja pa potem mislita da sta za skupi in mogoce ne gre in ne gre.Potem lahko upas, da sta oba dovolj zrela, da pac ne koncata prijateljstva zaradi napacne presoje.
Tle so potem zenske se hujse od moskih...ker grejo kolegice prepricvat, da jih je prasec zelel izkoristit.Kot da moski niso sposobni dobronamernih napak :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Looooooka ()

galu ::

Kaj pa če hitro srečaš, potem pa rabiš več mesecev, da ti postane všeč?


Tako je pri meni bilo in se mam (mava) čist fajn.
Tako to gre.

Wox ::

jype je izjavil:

Jaz sem bil prepričan, da sem preveč pameten, da bi srečal dekle, ki mi bo kos... Pa sem se motil!

Ampak to je bilo edinkrat v življenju, da sem se.

Življenje je pravzaprav dolgo. Tako da... to je lepo, kar se ti dogaja v glavi. Ampak pazi da te njena inteligenca psihično ne kastrira.
Commodore 64

Looooooka ::

Dokler partner ne dela na tem, da bi pri vsaki stvari izpadel bolje ne vidim problema.Prej ko ugotovis, da od tega ne mores dobiti nicesar razen nekega neumnega zadovoljstva, ki traja 5 sekund...prej bos srecen.
Smrdi pa ce to delas podzavestno in se niti ne zavedas te napake :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Looooooka ()

jype ::

GaŁu> Tako je pri meni bilo in se mam (mava) čist fajn.

Ja, tudi pri meni je bilo tako, skratka, možgani so potrebovali precej več kot 1/5 sekunde, da so se zaštekal.

Looooooka> Sta odlicna prijatelja pa potem mislita da sta za skupi in mogoce ne gre in ne gre.Potem lahko upas, da sta oba dovolj zrela, da pac ne koncata prijateljstva zaradi napacne presoje.

Glede tega sem mel jaz veliko srečo. Dekle, zaradi katerega me je bolel želodec, me je imelo zelo rado, ampak ne na tak način, jaz sem bil pa vanjo totalno zaljubljen, ampak ne na tak način. Reč še vedno ni dobila epiloga, ampak ker sem še mlad, se s tem niti ne mudi.

Wox> Življenje je pravzaprav dolgo. Tako da... to je lepo, kar se ti dogaja v glavi. Ampak pazi da te njena inteligenca psihično ne kastrira.

Tega me res ni strah, me ma veliko preveč rada, da bi kaj takšnega sploh poskušala.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Wox ::

Lepo (naivno) je biti idealist. A resnica je žal ali pa na srečo vedno drugačna, kot se zdi da je. Vse je minljivo.
Commodore 64

jype ::

Wox> Vse je minljivo.

Absolutno - saj ni bilo nikjer rečeno, da ni.

galu ::

Glede tega sem mel jaz veliko srečo. Dekle, zaradi katerega me je bolel želodec, me je imelo zelo rado, ampak ne na tak način, jaz sem bil pa vanjo totalno zaljubljen, ampak ne na tak način. Reč še vedno ni dobila epiloga, ampak ker sem še mlad, se s tem niti ne mudi.


No, pri meni se ni skaliralo tako "enakomerno". Jaz sem večkrat pozabil na njo (ker sem imel dovolj dela drugje, hehe), ona pa na mene ne. No, ampak čez dobrega pol leta se je zgodila ena pomembna prelomnica, ki me je bolj osredotočila na njo... In tako dalje.:)

Je pa zanimivo, zakaj se nisem na začetku fokusiral na njo... Tbh, sem imel pokvarjen prvi vtis. In trajalo je praktično eno leto, da sem ga popravil (skoraj popolnoma spremenil) - mojega o njej, seveda.
Tako to gre.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: galu ()

jype ::

Jaz sem vmes spoznal dekle, ki dejansko zmore gonit bicikl tako daleč kot jaz. Za prvi vtis se je temeljito potrudila bit izrazito nezanimiva, po pol leta sem pa že razumel, da gre za izjemno žensko.

Verjetno velja tudi obratno.

Wox ::

jype je izjavil:

Wox> Vse je minljivo.

Absolutno - saj ni bilo nikjer rečeno, da ni.

Lepo, da se tega zavedaš. Bi blo res fletno pokramljat s tabo ob kakšni pijački.
Commodore 64

jype ::

Nisem človek, ki bi kramljal ob pijačkah, no. Nikoli še nisem in ne maram.

guest #44 ::

Lan party ob blejskem jezeru s hrenovkami na odprtem ognju v poznih urah?

jype ::

Kdaj? :)

Mesar ::

Na prostem bote igrali? Jaz sem dež naročil pa izpušne pline.
Your turn to burn!

jype ::

Mesar> Na prostem bote igrali? Jaz sem dež naročil pa izpušne pline.

Kam, na Bled? Party pooper.

Wox ::

jype je izjavil:

Nisem človek, ki bi kramljal ob pijačkah, no. Nikoli še nisem in ne maram.

8-O OK. Potem mi je vse bolj jasno o čem se gre. A mi lahko zaupaš nekaj? A ta tvoja partnerica rada potuje?
Commodore 64

guest #44 ::

jype je izjavil:

Kdaj? :)


Bo treba najprej en inverterski generator zrihtat, ene 3-4 kW bi bilo dovolj IMO. Cirka 15 portni switch in dovolj kablovja. En zmogljiv PC za server. Pol kubika drv za kurjavo. Cirka kilo hrenovk na osebo ter gorčice in pol hleba svežega kruha za vsakega. Dve baksi energy drinkov (ta poceni merkatorjevih).
Pa še seveda najtežji del...ga dobro povlečt lastiku zemljišča ob jezeru (po možnosti komu na občini).

Kolk bi to pršlo?

jype ::

Wox> A ta tvoja partnerica rada potuje?

Ja, skupaj sva prepotovala večino severne poloble, južna mora pa počakat, da vsi otroci tolk zrastejo, da bodo od potovanja kaj imeli.

jverne> Kolk bi to pršlo?

Dunno. V resnici se trenutno zelo verjetno ne bi mogel udeležiti takšne reči, morda čez dve, tri leta.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

guest #44 ::

jype je izjavil:

Wox> A ta tvoja partnerica rada potuje?

Ja, skupaj sva prepotovala večino severne poloble, južna mora pa počakat, da vsi otroci tolk zrastejo, da bodo od potovanja kaj imeli.

jverne> Kolk bi to pršlo?

Dunno. V resnici se trenutno zelo verjetno ne bi mogel udeležiti takšne reči, morda čez dve, tri leta.


Zadnje čase sem kar organizacijske volje, mogoče pa bom enkrat v bližnje-srednjeročni prihodnosti clo kaj takega poskusil. I'll let you know.

Ramon dekers ::

ja, tudi sam bi prišel. Piknik z jupom, neprecenljivo. Človek ima toliko dela z otroci, ženo pa vendar ima vedno čas za odgovore tu na slo-techu.

Posodobljeni, moderni Jezus!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: BigWhale ()

BigWhale ::

marijancek je izjavil:

ne znam točno razložiti,

No, sej si dost povedal. ;>

marijancek je izjavil:

ampak že to, da nekdo aktivno išče partnerja, ga naredi manj privlačnega in bolj sumljivega.


Sumljivega? A nekak tko, k ce nekdo vsak dan hod na banko, je ze mal bolj sumljiv, ker si mogoce ogleduje kako bi oropal, a ne? Ziher!

marijancek je izjavil:

če pa naprimer kar preko facebooka povabiš eno na pijačo pa tega prvega testa ni. in prvi vtis je najpomebnejši, vtisne se v možgane za zmeraj. če bo prvi stik preko facebooka bo to bolj slab prvi vtis.


Se vid, da nimas lih pojma kako te zadeve laufajo. Ampak sej kul, to ni nic hudga. Pusti si dopovedati, da je 'povabilo na pijaco na facebooku/ircu/whatever' kar tako na prvo zogo isto, kot ce bi stal pri presernovem spomeniku v lj in kar tako zenske vabil na pijaco.

Ja, tko se tega pac ne dela. Tudi na facebooku ne. :>

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BigWhale ()

Wox ::

Dobro. Jupi, kolko ga berem, deluje v redu člouk. Ima cilje in vrednote. To je dandanes neprecenljivo. Kapo dol.
Commodore 64

jype ::

Ramon dekers> Človek ima toliko dela z otroci, ženo pa vendar ima vedno čas za odgovore tu na slo-techu.

Jah, če bi ti tako hitro tipkal bi tudi ti zmogel take reči.

Ramon dekers> Piknik z jupom, neprecenljivo.

Tak zgledam na pikniku (ugibanje o tem, kateri na fotografiji sem jaz, prepuščam bralcu):

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Ramon dekers ::

Jah, če bi ti tako hitro tipkal bi tudi ti zmogel take reči.


maja, sej tko kot ženske ki zmorejo (baje) več stvari naenkrat.

Dobro. Jupi, kolko ga berem, deluje v redu člouk. Ima cilje in vrednote. To je dandanes neprecenljivo. Kapo dol.


zato sem ga pa povabil na kavo v drugo pomoč, pa neče. Lahko bi se dogovorila še o tistih 30.ooo ojrov za 1 leto študija na fdv-ju.

Če pa želiš ti lahko nalepim tudi zmeljevid najdi.si da boš lažje našel?!

jype ::

Hvala, ampak ni verjetno, da bi utegnil hodit ven. Po forumu lahko tipkam predvsem zato, ker to lahko počnem na kavču, z dekletom v naročju, medtem ko otrokom berem.

Med pijačo bom težko tipkal, še težje božal dekle, otroci bi se pa itak neznansko dolgočasili.

guest #44 ::

@jype

Ne izgledaš napačno, sam rihtaš se ne kaj dosti.

jype ::

Ja, sam še tega se mi manjka, da bi se rihtal. Že tko se moram skrivat, da užaljeno ne vzdihujejo.

Ramon dekers ::

no, ja je pa še ena varianta da se dobimo spodaj pod tvojim blokom. Pa je lahko zraven cela tvoja familija in daljno sorodstvo a? Pa še punce bi nam lahko predstavil, tiste izobražene in bolj inteligentne ki jih stalno izpostavljaš?

Kaj praviš?

Najdi.si zemljevid najde tudi tvoje odaljeno vesolje tako da ne bi bilo problema dospeti do tja če že ti ne zmoreš nikamor.

jype ::

Ramon dekers> pod tvojim blokom

Ne živim v bloku, pa tisti del moje familije, ki se je sposoben izrečt o tem, ni zainteresiran za takšno druženje.

Ramon dekers> Najdi.si zemljevid najde tudi tvoje odaljeno vesolje tako da ne bi bilo problema dospeti do tja če že ti ne zmoreš nikamor.

Zakaj se ti zdi, da bi jaz rad družbo?

Ramon dekers ::

Ne živim v bloku, pa tisti del moje familije, ki se je sposoben izrečt o tem, ni zainteresiran za takšno druženje.


No ali pač pred stanovanjem, vrstno hišo, šotorm, kjerkoli pač že živiš. Sicer pa, si ga že vprašal ali delaš spet svoje presumpcije?

Zakaj se ti zdi, da bi jaz rad družbo?


Ne da se mi spuščat v psihološke debate, bi te pa sicer mi zelo radi spoznali. Pripelješ lahko še tvoje prijateljice ki jih zelo pogosto omenjaš? Kaj praviš? Pristen stik z ljudmi in socialnim okoljem?

jype ::

Ramon dekers> Kaj praviš?

Ne.

Ramon dekers> Sicer pa, si ga že vprašal ali delaš spet svoje presumpcije?

Včasih (zdajle) sproti bere, kadar tipkam.

Ramon dekers ::

Včasih (zdajle) sproti bere, kadar tipkam.


pa si ti prepričan da nisi zvezan z računalnikom in imaš z njim navidezne froce v second lajfu?

Ne.


njah, totalno asocialen si. Potem pa drugim svetuješ naj gredo v družbo. Žalosten sem:( Marsikdo bi si želel spoznati kakšno od tvojih prijateljic ki jih tako zelo močno opevaš tu na forumu, pa spet nečeš!!

Looooooka ::

Matr ce bo kdaj piknik posljem koga s kamero in 3G povezavo.Se boste se stepl glede majoneze in gorcice.Bo bl varno doma :D

jype ::

Ramon dekers> pa si ti prepričan da nisi zvezan z računalnikom in imaš z njim navidezne froce v second lajfu?

Seveda ne - to je internet. Evo, eno fotko enga froca pa loh pejstnem:



Ramon dekers> Marsikdo bi si želel spoznati kakšno od tvojih prijateljic ki jih tako zelo močno opevaš tu na forumu, pa spet nečeš!!

Ker je to njihova odločitev, ne moja. Sicer razumem, čemu bi me kdo lahko ponesreči zamešal za ženitno posredovalnico, ampak jaz nisem. Če bi jih rad spoznal, se intelektualno izkaži, pa se ti bodo same javile, tako kot so se meni.

Ramon dekers> njah, totalno asocialen si.

Ja, sem, prav tako večina mojih prijateljev.

Looooooka> Matr ce bo kdaj piknik posljem koga s kamero in 3G povezavo.Se boste se stepl glede majoneze in gorcice.Bo bl varno doma :D

Ni varno hodit med računalničarje na piknik. Se lahko še čudaštva nalezeš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Ramon dekers ::

Seveda ne - to je internet.


no ja nikoli neveš, človek se je tudi že ubil zarad njega. Nanj lahko naveže močna čustva. Včasih gre celo tako daleč da mu postane njegov svet. Na koncu pozabi celo to da mora na skret.

Ker je to njihova odločitev, ne moja. Sicer razumem, čemu bi me kdo lahko ponesreči zamešal za ženitno posredovalnico, ampak jaz nisem. Če bi jih rad spoznal, se intelektualno izkaži, pa se ti bodo same javile, tako kot so se meni.


Eh ne, spet si to narobe tolmačiš tako kot ponavadi. Mi bi se radi samo skupaj pogovarjali (s teboj in tvojimi prijateljicami, prijatelji), nič sexa in orgij.

Ja, sem, prav tako večina mojih prijateljev.


no ja pa povabi še tvoje prijatelje na piknik. Ne vidim problema.

Zgodovina sprememb…

jype ::

Ramon dekers> Eh ne, spet si to narobe tolmačiš tako kot ponavadi. Mi bi se radi samo skupaj pogovarjali (s teboj in tvojimi prijateljicami, prijatelji), nič sexa in orgij.

Popolnoma vseeno je, kaj bi radi. Forum sem (jaz) izbral z razlogom, ker mi ta medij ustreza. Če bi se želeli (jaz ali prijateljice in prijatelji) pogovarjati "v živo", bi hodil po mestu in kofetkal oziroma pijačkal al karkoli se že počne, pa ne.

Ramon dekers> no ja nikoli neveš, človek se je tudi že ubil zarad njega. Nanj lahko naveže močna čustva. Včasih gre celo tako daleč da mu postane njegov svet. Na koncu pozabi celo to da mora na skret.

Zato pa so prenosne naprave.

Ramon dekers> no ja pa povabi še tvoje prijatelje na piknik. Ne vidim problema.

Saj smo bili, saj je fotka zgoraj, samo tebe ni blo!

Zdaj pa nihče več noče na piknik.

Ramon dekers ::

Sicer je lep dojenček (tako kot vsak ko ja majhen) ampak zakaj piše na listku "odpisano"?

jype ::

Pojma nimam, tako posteljico je dobil v porodnišnici.

Ker so mi motivi distopičnega social-realizma všeč, sem seveda z veseljem fotografiral prizor.

Ramon dekers ::

Zdaj pa nihče več noče na piknik.


kako da ne? Kdaj pa je kdo kaj omenil? Mogoče bi bilo fino izvesti kako anketo.

Zato pa so prenosne naprave.


Eh potem ima človek občutek da vara stacionarca!

Popolnoma vseeno je, kaj bi radi. Forum sem (jaz) izbral z razlogom, ker mi ta medij ustreza. Če bi se želeli (jaz ali prijateljice in prijatelji) pogovarjati "v živo", bi hodil po mestu in kofetkal oziroma pijačkal al karkoli se že počne, pa ne.


No ja narediš spremembo in greš 1x v drugačno okolje? Ja vem da si navezan na forum, irca...

jype ::

Ramon dekers> No ja narediš spremembo in greš 1x v drugačno okolje? Ja vem da si navezan na forum, irca...

Bom javil, ko me bo zamikalo, ampak ne sape držat.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Zakaj ni punc na inženirskih faksih? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17735048 (31098) Gandalfar

Speed Dating v sloveniji (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
22945562 (39406) Gandalfar

Izgled je vse (op. gendale) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
41975398 (69867) Ziga Dolhar
»

Najti pravo resno punco in živeti srečno življenje (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
48399949 (86127) guest #44
»

Zenske, rasizem in izbira partnerja (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Loža
77688283 (75199) kr1ženska

Več podobnih tem