» »

Resna razmerja - portali vs naključja?

Resna razmerja - portali vs naključja?

««
«
1 / 8
»»

galu ::

No, pa da vidimo vaše izkušnje s tem, kje ste "našli" kako vrsto deklet.

Sam še nikoli nisem dobil nekega normalnega dekleta ko bi ga iskal... Vedno je kr "priletela" v moje življenje, ko tega sploh nisem pričakoval. Nikoli preko FB, foruma, portala ali česa podobnega, ko sem morda malenkost upal (se trudil) na to.:D

Zdi se mi, da so razni portali kot frendi&flirt ter ostale "partner finding strani" brezupne, sploh za relativno mlade ljudi. Kolikor sem gledal, se tam zelo redko pojavlja folk pod 30-40 let. Če že, pa so profili tako ali tako fake.

No, se najdejo partnerji za bluzenje (spolnost je redkost v diskaču, vsaj v naših krajih - SV SLO) v diskotekah ter prostitutke, ampak to niti približno ni podobno neki pravi ljubezni.

No, pa vi? Kje ste srečali osebe s katerimi ste potem preživeli neko daljše obdobje?
Tako to gre.

jype ::

IRC.

Vse ostalo je zanič.

(Ne gre za naključje, ker sva oba skos gor visela, pa ne en zarad drugega.)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

sidd ::

Samo med ljudi je potrebno it, pa to takšne, ki ti sedejo na dušo, in ne na izgled.

Raznorazni servisi so sranje. Si dec al nisi?

lp
no idea for signature
signed
I

galu ::

Ja jype, sem vedel da boš ti prvi. :)

Kakšni servisi? Jaz nikoli nisem uporabljal nobenih servisov, razen FB (če to tretiraš kot servis).
Tako to gre.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: galu ()

Mipe ::

Ja, vsi to portali in diskači so povsem brez veze. Če že najdeš koga, je praviloma bolj nestanovitne sorte.

galu ::

Jap, to tudi jaz pravim. Me pa vseeno zanima, če se je komu kaj takega obneslo, saj se s kolegi (ko smo začeli to debato) nismo spomnili nobenega.
Tako to gre.

jype ::

Obneslo kaj? Organizirano iskanje partnerja?

Jaz jih par poznam, ki so se tako našli.

galu ::

Kake vrste "organizirano" pa?

Jaz ne poznam nikogar.
Tako to gre.

jype ::

Na portalih za iskanje partnerja, kjer lahko podrobno opišeš kaj ponujaš in kaj iščeš.

galu ::

Predvidevam, da so vsi taki ki jih ti poznaš, že v zrelih letih, a ne?
Tako to gre.

jype ::

GaŁu> Predvidevam, da so vsi taki ki jih ti poznaš, že v zrelih letih, a ne?

Ja, vsi so bili že preden so poskušali s tem (tisti ki so bili premladi za to so pa vsi prej našli partnerje v real life, if there even is such a thing).

Mentalist ::

Razna FB razmerja so totalni fail. Imam sošolca, kateri je bil v "razmerju" 2 meseca in je bil važen za 3. Ker ima zanič karakter, je punca znorela in se po čudežu zatekla k meni po pomoč in pravila kakšen kreten je (sem jo že na začetku posvaril kaj bo, ampak me je ignorirala) Zdaj se ne pogledata več, mi2 s punco pa se razumema normalno. . Bila pa je z čisto drugega konca SLO, srečali smo se v šoli v naravi. Jup, tak je to.
Lool.

galu ::

@jype

Verjemi ali ne, ampak zdaj sem šel 1. v lajfu na IRC da vidim kaj ti tako opevaš in sem tam srečal punco, ki hodi na isto šolo kot jaz. V 1h!:))
What are the odds? xD
Tako to gre.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: galu ()

KoMar- ::

Kateri kanal? :P

Mr Hilter ::

Internet omogoča tudi estetsko in socialno prikrajšanim ter neuspešnim, da najdejo nekoga za sobivanje?



Sam bi raje šel na kakšen ''tečaj dvorjenja'' kot pa da bi se poslužil interneta za iskanje partnerja. Že samo osvajanje iz oči v oči je v adrelinski šus, boljši kot jest mamile z žlico. Sploh ko ti dol visi za rezultat in lahko nasprotnico dobesedno je*eš v glavo. Sploh dandanes, ko 999? žensk ne doživi drugega kot a boš pijačko :|

Če dedc še do babe ne more pristopiti, kaj bo tak naredil šele če pride do vojne, ali mu pa ga en zunaj na cesti grdo pogleda.

BigWhale ::

Ali lahko nekdo pove nekaj konkretnih razlogov zakaj je tako nemogoce, da bi partnerja najprej spoznal nekje online in bi se potem iz tega razvila neka konkretna, resna zveza?

jype ::

BigWhale> Ali lahko nekdo pove nekaj konkretnih razlogov zakaj je tako nemogoce, da bi partnerja najprej spoznal nekje online in bi se potem iz tega razvila neka konkretna, resna zveza?

Ker online ne morš mišic kazat, kar pomen, da te nobena resno ne jemle.

kbal> Internet omogoča tudi estetsko in socialno prikrajšanim ter neuspešnim, da najdejo nekoga za sobivanje?

Internet omogoča tudi tistim, ki so obkroženi z idioti, da spozna koga, ki ni, ne da bi se moral vnaprej preseliti.

kbal> Sam bi raje šel na kakšen ''tečaj dvorjenja'' kot pa da bi se poslužil interneta za iskanje partnerja. Že samo osvajanje iz oči v oči je v adrelinski šus, boljši kot jest mamile z žlico. Sploh ko ti dol visi za rezultat in lahko nasprotnico dobesedno je*eš v glavo. Sploh dandanes, ko 999? žensk ne doživi drugega kot a boš pijačko

Jaz bi šel pa raje v tehnični muzej v Pariz, al pa se priključil odpravi na Fuji.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

amigo_no1 ::

Ni prisotne govorice telesa, ne slišiš glasu, ne vonjaš, ne veš kako se obnaša v Rl.
Preko neta vse poteka preko posrednikov/filtrov.

Če vidiš nekoga v živo je dovolj že 1 s sekunda, s stik z očmi da se odločiš ali ti je oseba privlačna in te zanima naprej.
http://news.discovery.com/human/brain-t...

kalko ::

Jaz sem ravno na sredi enega poskusa :D Par dni nazaj, ko so na enem od portalov delili zastonj poskusno članstvo za 2 dni, sem naredil sledeče: Njihovemu algoritmu sem pustil, da mi najde "matching partnerje". Od tega sem izbral 30 tistih, ki so bile aktivne v zadnjem tednu in se mi je po opisu zdelo, da bi lahko bile kolikor toliko kompatibilne. Tem 30 izbranim sem nato poslal sporočilo in čakal na odziv. Do zdaj sem dobil 6 odzivov, od katerih je bilo:
- 1x "tule je moj mail in me lahko dodaš na gmail chat"
- 2x "tudi meni se zdi zanimiva tvoja predstavitev, a mi pošlješ svojo fotko"
- 1x "hi, sem dobila tvoje sporočilo, kako si kaj"
- 2x recimo temu normalna, sprejemljiva komunikacija relativno pismenih osebkov, ki znajo tvoriti smiselne stavke in vprašati še kaj več kot "kako si" in "a mi pošlješ svojo fotko"

Odziv je bil torej 20%, v tretji krog pa bi po mojih kriterijih prišli 2 od 30-ih. Ni tako slabo, a po drugi strani vprašanje, kaj bi se s tema dvema dogajalo v naslednjih krogih. Če bi si hotel statistično izboljšati možnosti, bi moral v prvem krogu poslati sporočilo vsaj 90-im uporabnicam, kar pa bi znalo biti že problem, saj jih toliko ne izpolnjuje začetnih osnovnih kriterijev (starost, izobrazba, velikost, nekadilec, brez otrok, ateist, ...).

Toliko o, recimo temu mini raziskavi, kakšne so statistične možnosti, da bi se mi obnesel takšen način iskanja dekleta. Glede na ugotovljeno, ostajam pri RL opcijah :)

jype ::

amigo_no1> Če vidiš nekoga v živo je dovolj že 1 s sekunda, s stik z očmi da se odločiš ali ti je oseba privlačna in te zanima naprej.

Meni se to še ni zgodilo. Najkrajša inkubacijska doba je bila več mesecev, pri partnerki pa celo več kot celo leto.

kalko> - 2x recimo temu normalna, sprejemljiva komunikacija relativno pismenih osebkov, ki znajo tvoriti smiselne stavke in vprašati še kaj več kot "kako si" in "a mi pošlješ svojo fotko"

Torej bistveno višji izkupiček kot RL.

kalko> saj jih toliko ne izpolnjuje začetnih osnovnih kriterijev (starost, izobrazba, velikost, nekadilec, brez otrok, ateist, ...).

Sej zato ti pa kvalitetni portali ponujajo možnosti filtriranja po vsem tem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Blinder ::

če bi bla grdoba bi že v prvi sekundi jo skenslal. če bi bla lepotica bi že v prvi sekundi bil zaljubljen.

kalko, kaj pa je narobe če te praša fotko al pa "kako si"? mislim, to so ja standardni odgovori. bogve kaj čudnega so odpisale tiste tvoje dve potem
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

kalko ::

Blinder je izjavil:

kalko, kaj pa je narobe če te praša fotko al pa "kako si"? mislim, to so ja standardni odgovori. bogve kaj čudnega so odpisale tiste tvoje dve potem


Mogoče sem staromoden, ampak pričakujem, da se sporočilo človeku, ki ga ne poznaš, začne vsaj z "Živijo", "Hej", ali kaj podobnega in da se stavki začenjajo z velikimi začetnicami ter da zna oseba uporabljati ločila.

Kot drugo pa, če sem se sam potrudil, da sem v prvem sporočilu na kratko (kolikor je v 1000 znakih možno) opisal svoje interese, kaj rad počnem ter kakšne lastnosti iščem pri potencialni partnerki, v zameno pričakujem več kot enovrstičnico, napisano v 10 sekundah.

Jebiga, sem generacija, ki si je v osnovni šoli še pošiljala na roke napisana "ljubezenska pisma" in me instant enovrstičnice ne prepričajo. :)

galu ::

KoMar- je izjavil:

Kateri kanal? :P


386 :D
Tako to gre.

jype ::

Blinder> če bi bla grdoba bi že v prvi sekundi jo skenslal. če bi bla lepotica bi že v prvi sekundi bil zaljubljen.

Mogoče se naivne, trivialne osebnosti res tako hitro znajdejo v takšnih situacijah.

power12 ::

Jst tud pravim, punco spoznaš ko najmanj pričakuješ ( vsaj v mojem primeru je blo tko :) )

Edin kar me zanima kaj pomeni IRC ( to k sta že dva gor omenila 8-O ).

jype ::

Blinder ::

kalko je izjavil:

Blinder je izjavil:

kalko, kaj pa je narobe če te praša fotko al pa "kako si"? mislim, to so ja standardni odgovori. bogve kaj čudnega so odpisale tiste tvoje dve potem


Mogoče sem staromoden, ampak pričakujem, da se sporočilo človeku, ki ga ne poznaš, začne vsaj z "Živijo", "Hej", ali kaj podobnega in da se stavki začenjajo z velikimi začetnicami ter da zna oseba uporabljati ločila.

Kot drugo pa, če sem se sam potrudil, da sem v prvem sporočilu na kratko (kolikor je v 1000 znakih možno) opisal svoje interese, kaj rad počnem ter kakšne lastnosti iščem pri potencialni partnerki, v zameno pričakujem več kot enovrstičnico, napisano v 10 sekundah.

Jebiga, sem generacija, ki si je v osnovni šoli še pošiljala na roke napisana "ljubezenska pisma" in me instant enovrstičnice ne prepričajo. :)


Mogoče te je tistih 24 skenslalo ker si preveč pisal :D Možno da jim je pisalo preveč tipov(standart) in pač se tem štirim ni dalo pisat na dolgo. Na netu je kr manj punc kot v živo. Sploh na kakem ircu jih praktično ni
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Blinder ::

irc je nek starinski program za komunicirat. Se povežeš, izbereš nek channel(soba) in v tej sobi so neznanci. Kadarkoli lahko spremeniš nick. Offline messaging ne obstaja, tako da če želiš komu poslat sporočilo mu lahko to narediš samo ko je tudi on gor povezan.
Danes na ircu je 5-10% female, ostalo so potrebne klobase(tudi zaradi tega punce ne marajo irca). Še bolj zanimivo je na italjanskih irc kanalih, kjer punc sploh ni. So neki osebki z ženskimi nicki ki pa v resnici so boti ki ti pošiljajo linke do nekih xxx strani. Tako zgleda pogovor z boti:
ti: hi
ona: hi. i'm nelly. i'm 18. if you want to see my naked pictures, visit www.dafdvc.com/fdfadsdcv3
ti: are these pictures free?
ona: i'm nelly. i'm 18. if you want to see my naked pictures, visit www.dafdvc.com/fdfadsdcv3
ti: sorry, are you a donkey?
ona: i'm nelly. i'm 18. if you want to see my naked pictures, visit www.dafdvc.com/fdfadsdcv3
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

jype ::

Blinder> Sploh na kakem ircu jih praktično ni

Lies.

Blinder> in v tej sobi so neznanci.

Lies.

V resnici je IRC eden učinkovitejših in zelo odprtih mehanizmov za komunikacijo v realnem času, z lahkimi odjemalci za vse žive platforme.

Promet na službenem IRC strežniku je npr. videti tako:

15:48< sham> major tom, you there?
15:48< tom> no, I'm here
15:48< sham> sweet
15:49< sham> can you write a [RELEASE] email to staff describing the changes that just went out
15:49< sham> and telling people that we just released?

Mr Hilter ::

Če ti je ena grda, neprivlačna jo itak skenslaš. A to je narobe?

Punc je dovolj in niso tako redka roba da bi moral pobrati prvo ki tebe ne zavrne. Je pa dosti ubogih revčkov ki niso sami samo zato ker se jih je ena usmilila (drugega ji itak ni preostalo).

Če pa imate problem z zavrnitvijo, tako šibek ego da bi vas prvi ne poslal čez rob obupa... potem pa je neosebni pristop itak edina opcija.

Če gre ravno danes še kdo na lov v Milano se pozdravmo 8-)

jype ::

kbal> Če ti je ena grda, neprivlačna jo itak skenslaš. A to je narobe?

Seveda. Iz usmiljenja moraš bit z njo do smrti!

kbal> Punc je dovolj in niso tako redka roba da bi moral pobrati prvo ki tebe ne zavrne.

Joj, nisem si mislil, da se bom kdaj lahko strinjal z bilderjem, ampak je res. Pametneje je bit samski, kot z dekletom, ki ni vse tisto, kar bi moralo biti. Enako velja za dekleta. Ne imet partnerja samo zato, ker to od vas pričakuje kdorkoli že.

kbal> Je pa dosti ubogih revčkov ki niso sami samo zato ker se jih je ena usmilila (drugega ji itak ni preostalo).

In obratno. Ampak take zveze so običajno žalostne (ne pa vedno!) in prej ali slej ugasnejo.

kbal> Če gre ravno danes še kdo na lov v Milano se pozdravmo 8-)

Lov na IRCu je cenejši, pa precej hitreje je jasno, koliko soli (in koliko smeti) ima kdo v glavi.

Vitez ::

Sprašujete se, zakaj je tako malo žensk na ircu. Ker imajo že v živo več kot dovolj tipov, ki jih pecajo, ne rabijo še pozornosti internetnih potrebnežev.

Isto na podobnih portalih. Ženska , ki vsaj približno zgleda, si ne rabi iskat tipa na netu, no..

Fantje s epa nič ne znajdete. Greš nekam, kjer je več žensk, kot tipov, pa takoj dobiš žensko. Če si normalen, seveda. Kam, prepuščam vam, sej tukaj s eimate za pametne pobe.

Looooooka ::

Ni vazno kje in kako.Mogoce na IRCu(a kdo se uporablja to...) mogoce te bojo pa enkrat zvlekli na gothic metal koncert, kjer bos srecal eno, ki so jo tja prav tako zvlekle kolegice.Mogoce bos iskal...mogoce se bos spodtaknil ob eno, ker bos gledal drugo v rit.
Vazno je, da mas neko moznost interakcije z ljudmi.Ce si pac offline v kleti so tvoje moznosti zelo zelo slabe...
Kdorkol pa trdi, da je zveza, ki jo je on dobil na speed datingu bolj kakovostna od tiste, ki je nastala po 5 tekilah v janezu...je pac samovsecen kreten.I really really mean that :)

Vitez ::

Looooooka je izjavil:


Vazno je, da mas neko moznost interakcije z ljudmi.Ce si pac offline v kleti so tvoje moznosti zelo zelo slabe...


To je ves point.

Rias Gremory ::

Da odgovorim OPju:
Na fbju je zelo veliko možnosti da najdeš neko nestabilno pi*ko ki bo imela kakšne komplekse sploh pa če si mulc boš fasu keš pi*ko aka čefurko (ja imam proti čefurkam, ki mislijo da so prijele boga za jajca). Raznih servisov& other shit še nisem probal ampak mislim, da je to crap oz. je najbolje da se vsak sam prepriča. Osebo morš IMO malo spoznat preden lahko sploh kaj začneš...
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

jype ::

LinksysOne> Osebo morš IMO malo spoznat preden lahko sploh kaj začneš...

And what better way is there to do this, if not online dating?

V živo se da nategovat, prek interneta pa zelo težko.

Rias Gremory ::

To dejansko misliš? Osebe prek neta niti vidiš ne in jo boš spoznal? Čudno ampak sem skeptičen...
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

@nny ::

kalko je izjavil:

Jaz sem ravno na sredi enega poskusa :D Par dni nazaj, ko so na enem od portalov delili zastonj poskusno članstvo za 2 dni, sem naredil sledeče: Njihovemu algoritmu sem pustil, da mi najde "matching partnerje". Od tega sem izbral 30 tistih, ki so bile aktivne v zadnjem tednu in se mi je po opisu zdelo, da bi lahko bile kolikor toliko kompatibilne. Tem 30 izbranim sem nato poslal sporočilo in čakal na odziv. Do zdaj sem dobil 6 odzivov, od katerih je bilo:
- 1x "tule je moj mail in me lahko dodaš na gmail chat"
- 2x "tudi meni se zdi zanimiva tvoja predstavitev, a mi pošlješ svojo fotko"
- 1x "hi, sem dobila tvoje sporočilo, kako si kaj"
- 2x recimo temu normalna, sprejemljiva komunikacija relativno pismenih osebkov, ki znajo tvoriti smiselne stavke in vprašati še kaj več kot "kako si" in "a mi pošlješ svojo fotko"

Odziv je bil torej 20%, v tretji krog pa bi po mojih kriterijih prišli 2 od 30-ih. Ni tako slabo, a po drugi strani vprašanje, kaj bi se s tema dvema dogajalo v naslednjih krogih. Če bi si hotel statistično izboljšati možnosti, bi moral v prvem krogu poslati sporočilo vsaj 90-im uporabnicam, kar pa bi znalo biti že problem, saj jih toliko ne izpolnjuje začetnih osnovnih kriterijev (starost, izobrazba, velikost, nekadilec, brez otrok, ateist, ...).

Toliko o, recimo temu mini raziskavi, kakšne so statistične možnosti, da bi se mi obnesel takšen način iskanja dekleta. Glede na ugotovljeno, ostajam pri RL opcijah :)


:))

Jaz sem verjetno na istem portalu in zelo verjetno si poslal sporočilo tudi meni. Približna statistika je taka: 200+ sporočil v 3 dneh. Da vsakemu, ki me približno zanima, napišem kaj več kot "živjo, kako si" itd., bi morala imeti hitrost tam okrog 350 udarcev na minuto + en šiht časa.

Ni lahko biti z Marsa, res ne...

jype ::

LinksysOne> To dejansko misliš? Osebe prek neta niti vidiš ne in jo boš spoznal? Čudno ampak sem skeptičen...

Jaz sem s partnerko na ircu klepetal po par ur na dan več mesecev, preden sem jo prvič srečal v živo (pa je takrat zgledala bistveno drugače kot nekaj mesecev pozneje, ko sem jo prvič videl na biciklu), tako da sem že ogromno vedel o njenih stališčih. Prijateljska zveza se je romantično zapletla šele slabo leto dni po prvem daljšem kolesarskem izletu.

Če se ti mudi, potem je internet zaendrek, ampak meni se ni še nikoli.

marS ::

hm...na IRCU bejbe iskat? Že na IRCU bit je rariteta zraven mali miljon drugih kanalov.....zelo že sfiltrirana populacija
...no more heroes...
https://ilbis.com/

Blinder ::

ah dej nej gre nekdo na irc na kaki slovenski kanal pa naj prešteje kolko je M in kolko F
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

galu ::

Na tem (izmed 2, ki sem jih danes prečekiral) je bila 1/3 žensk (od tistih, ki so sodelovali v chatu).
Tako to gre.

jype ::

Blinder> ah dej nej gre nekdo na irc na kaki slovenski kanal pa naj prešteje kolko je M in kolko F

137 clients, od tega vidim in poznam 5 žensk.

Ni slabo!

Ramon dekers ::

Jaz sem verjetno na istem portalu in zelo verjetno si poslal sporočilo tudi meni. Približna statistika je taka: 200+ sporočil v 3 dneh. Da vsakemu, ki me približno zanima, napišem kaj več kot "živjo, kako si" itd., bi morala imeti hitrost tam okrog 350 udarcev na minuto + en šiht časa.

Ni lahko biti z Marsa, res ne...


hoh, hoj zmano bi šla na date, pa ti ne bi blo treba na takšnih butastih portalih viset.

Blinder ::

sam si predstavljaš kak to zgleda če obrnemo. 200+ potrebnic te kontaktira! in skoraj nobena od teh se ne brani sexa s tabo. V raju ne more bit tko lepo.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Ramon dekers ::

sam si predstavljaš kak to zgleda če obrnemo. 200+ potrebnic te kontaktira! in skoraj nobena od teh se ne brani sexa s tabo. V raju ne more bit tko lepo.


je, na Tajskem:) Tu pa če imaš lepo obleko, postavo, dober avto in velik denarja, no bolj ali manj štej zadnje.

jype ::

Blinder> sam si predstavljaš kak to zgleda če obrnemo. 200+ potrebnic te kontaktira! in skoraj nobena od teh se ne brani sexa s tabo. V raju ne more bit tko lepo.

Happens to me all the time, pa nisem ne lep, ne bogat, zgolj nezainteresiran.

Aljaz1980 ::

Jaz sem verjetno na istem portalu in zelo verjetno si poslal sporočilo tudi meni. Približna statistika je taka: 200+ sporočil v 3 dneh. Da vsakemu, ki me približno zanima, napišem kaj več kot "živjo, kako si" itd., bi morala imeti hitrost tam okrog 350 udarcev na minuto + en šiht časa.

Ni lahko biti z Marsa, res ne...


CTRL + C
CTRL + V

Vitez ::

jype je izjavil:


Happens to me all the time, pa nisem ne lep, ne bogat, zgolj nezainteresiran.


He he, zdaj šele mulcem tu gor nič ne bo jasno. Napisal si pa veliko resnico.

Ti mulčki nobene ne dobijo, ker jim v očeh piše: rabim žensko.

galu ::

Jah dejstvo je, da imajo ženske raje bolj skrivnostne moške oz. tiste, ki se ne pustijo takoj, ali ne grejo na prvo žogo. Seveda, to velja le za normalne ženske.
Tako to gre.
««
«
1 / 8
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Zakaj ni punc na inženirskih faksih? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17735049 (31099) Gandalfar

Speed Dating v sloveniji (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
22945562 (39406) Gandalfar

Izgled je vse (op. gendale) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
41975401 (69870) Ziga Dolhar
»

Najti pravo resno punco in živeti srečno življenje (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
48399960 (86138) guest #44
»

Zenske, rasizem in izbira partnerja (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Loža
77688291 (75207) kr1ženska

Več podobnih tem