» »

Resna razmerja - portali vs naključja?

Resna razmerja - portali vs naključja?

l0g1t3ch ::

Samo to obešanje na državno joško, pač ni dobro za ržavo na dolgi rok. In kje piše, da država pipce ne bo močno priprla ali pa bo denarja enostavno zmanjkalo.

Ramon dekers ::

Nimam časa. Divjačina se žge na ognju, pa vhod v jamo bo treba zadelat, da deca ne pomrznejo.


glede na tvojo inteligenco bi človek predvideval da si dobila sodobnega moškega.

No, svetujem ti samo, da ne boš vhod zabetonirala iz notranje strani in tako ostala zaprti v jami, potem se ne boš mogla igrat več nabiralništva.:|


Saj tudi jaz nočem biti s takšno žensko, ki ne vidi dlje od "bom imela pa otroka, če nimam zaposlitve".
Podajam, samo opažanja iz moje okolice.


še elektriko odklopmo narodu pa bomo mogoče dohiteli še kitajce. Samo ne po tehnologiji in delovnih mestih:)

Zgodovina sprememb…

Wox ::

jype... a bi ti šel z mano na kavo?
Commodore 64

jype ::

Wox> jype... a bi ti šel z mano na kavo?

Ne pijem kave, lahko mi pa tule zaupaš, kaj te tare.

Wox ::

Rad bi te spoznal.
Commodore 64

Mesar ::

:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Začni na IRC hodit :))
Your turn to burn!

jype ::

A ti pošlem slikco?

@nny ::

Ramon dekers je izjavil:


glede na tvojo inteligenco bi človek predvideval da si dobila sodobnega moškega.


Kako vendar, če smo zaradi množenja butastih genov še vedno v jamah ob divjačini? :)

Wox ::

Ni potrebno. Važno je le, da si dobrega srca. A se dobiva jutri ob 19h v Drugi pomoči? S sabo bom imel ZX Spectrum, da me boš lahko prepoznal.
Commodore 64

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Wox ()

jype ::

Takrat ne bo šlo, ker otrokom kuham večerjo in jih dajem spat.

Morda po 22. uri, če bodo gospa podpisali dovoljenje za izredni izhod.

@nny ::

l0g1t3ch je izjavil:

Samo to obešanje na državno joško, pač ni dobro za ržavo na dolgi rok. In kje piše, da država pipce ne bo močno priprla ali pa bo denarja enostavno zmanjkalo.


Tako prekleto res. Socialna in vsakršna država počasi crkuje. Po drugi strani pa gredo mlade mame jokat na Tednik ker ne morejo kupiti vozička za 500 €.

Tipičen za stanje duha je tale oglas:
http://www.podarimo.si/136701-kuhinja

8-O

jype ::

Kuhinja naj bo nova :)

Mesar ::

@nny je izjavil:

l0g1t3ch je izjavil:

Samo to obešanje na državno joško, pač ni dobro za ržavo na dolgi rok. In kje piše, da država pipce ne bo močno priprla ali pa bo denarja enostavno zmanjkalo.


Tako prekleto res. Socialna in vsakršna država počasi crkuje. Po drugi strani pa gredo mlade mame jokat na Tednik ker ne morejo kupiti vozička za 500 €.

Tipičen za stanje duha je tale oglas:
http://www.podarimo.si/136701-kuhinja

8-O


Če se je kdo na to odzval pa res more bit lolek, na kubik.
Your turn to burn!

Wox ::

OK. Potem pa ob 22:30. Pa gospa lahko pridejo s tabo.
Commodore 64

Ramon dekers ::

Kako vendar, če smo zaradi množenja butastih genov še vedno v jamah ob divjačini?


tako naj tudi ostane, tisti pametni smo na gričih in se vam smejimo. Ni nas veliko, a vseeno nas zabava da nam ni treba delati, dajatve ki jih pobiramo vam nas samo še bolj utrjujejo:))


Bog pa jamski človek pa res ne pašeta skupej.

jype ::

Wox> OK. Potem pa ob 22:30. Pa gospa lahko pridejo s tabo.

Kam?

Ramon dekers ::

Wox je izjavil:

Ni potrebno. Važno je le, da si dobrega srca. A se dobiva jutri ob 19h v Drugi pomoči? S sabo bom imel ZX Spectrum, da me boš lahko prepoznal.



sory, sam tole sm pa crknu od smeha...če bi rekel da boš imel abakusa bi se mogoče jure res še premaknil.

galu ::

Dejte mal to obkladanje s feminizmom in iskanje moških partnerjev na stran tule, no?

In kje piše, da država pipce ne bo močno priprla ali pa bo denarja enostavno zmanjkalo.


Tega si ne moremo privoščiti. No, vsaj naši vrli politiki ne. Preveliko tveganje za prihodnje volitve...
Tako to gre.

Wox ::

jype je izjavil:

Wox> OK. Potem pa ob 22:30. Pa gospa lahko pridejo s tabo.

Kam?

Druga pomoč.
Commodore 64

jype ::

Kje pa je to?

Ramon dekers ::

jype je izjavil:

Kje pa je to?



Nasproti Hofra, Infekcisjke pa kliničnega centra, ko se pelješ mimo orto bara bara takoj naslednje križišče levo. Sicer pa imaš najdi.si zemljevid:))

jype ::

Hm? Ne razumem povsem...

Host:port me zanima.

Mesar ::

Pa kateri kanal ne? :))
Your turn to burn!

jype ::

Zgleda, da vi živite v enem čist svojem vesolju in da iz tega ne bo nič :|

Wox ::

127.0.0.1:666
Commodore 64

jype ::

Sej sm vedu, da me v resnici ne maraš! You are refusing my connections!

guest #44 ::

Vitez je izjavil:

jype je izjavil:


Jaz ga v tem, da ima visoke zahteve, podpiram. Skrbi me edino to, da vse skupaj jemlje z bistveno premalo humorja.


Jaz ga predvsem podpiram v tem, da se odloči, kaj bi sploh rad. Odkar ga berem, je že ene 10-krat spremenil stališče, kaj so mu prioritete pri ženski.


Oh vitez, če ti možgani ne delujejo konsistentno, še ne pomeni, da so moja stališča taka. Boljše beri naslednjič.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: guest #44 ()

MrStein ::

jype je izjavil:

sem sposoben blefirat na ogromno področjih hkrati

QFT
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Ramon dekers ::

jype je izjavil:

Kje pa je to?



http://www.rabim.info/guiseppe-art-deco...

jype ::

Tega ne bom našel, ker ni v istem vesolju.

Ramon dekers ::

s svojim kolesom lahko potuješ svetlobna leta hitro, tako da ne vidim problema.

Wox ::

jype je izjavil:

Sej sm vedu, da me v resnici ne maraš! You are refusing my connections!

Ni res. Me pa nek rootkit zafrkava.
Commodore 64

MrStein ::

jype je izjavil:

Tega ne bom našel, ker ni v istem vesolju.

This topic is most revealing.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

galu ::

Drugače pa ena fajna metoda za zmanjšanje vpliva zunanje lepote. Edini minus je, da traja le kratkotrajno.
Tako verjetno vidijo punce tisti, katerim zunanjost ni pomembna.>:D

Tako to gre.

marijancek ::

BigWhale je izjavil:

Ali lahko nekdo pove nekaj konkretnih razlogov zakaj je tako nemogoce, da bi partnerja najprej spoznal nekje online in bi se potem iz tega razvila neka konkretna, resna zveza?


v taki zvezi bo potem vedno nekje v ozadju viselo nezaupanje. če se dva spoznata naključno v resničnem življenju ob enem skupnem dogodku jima to veliko bolj utrdi zaupnje drug v drugega. ne znam točno razložiti, ampak že to, da nekdo aktivno išče partnerja, ga naredi manj privlačnega in bolj sumljivega.

jype ::

marijancek> v taki zvezi bo potem vedno nekje v ozadju viselo nezaupanje. če se dva spoznata naključno v resničnem življenju ob enem skupnem dogodku jima to veliko bolj utrdi zaupnje drug v drugega.

Ne razumem. Čemu bi to držalo? Saj ni nujno, da greš online iskat partnerja - tudi tam se komot srečata po naključju (kar se je tudi meni zgodilo, na primer).

Ramon dekers ::

hja kako pa je z dogovorjenimi porokami? Nekje sem prebral ali videl dokomentarec, da so takšne zveze bolj stabilne. Pa še manj pričakovanj je...meni pa se to niti ne zdi tako slabo.

Zgodovina sprememb…

marijancek ::

če se partnerja srečata v enem okolju, kjer oba počneta podobne stvari, potem je to že prvi test, da sta si kompatibilna in da si lahko zaupata. predvsem pa se tak vtis podzavestno ustvari pri partnerju. no saj tvoj primer je že bolj podoben temu.

če pa naprimer kar preko facebooka povabiš eno na pijačo pa tega prvega testa ni. in prvi vtis je najpomebnejši, vtisne se v možgane za zmeraj. če bo prvi stik preko facebooka bo to bolj slab prvi vtis.

Zgodovina sprememb…

jype ::

marijancek> če pa naprimer kar preko facebooka povabiš eno na pijačo pa tega prvega testa ni. in prvi vtis je najpomebnejši, vtisne se v možgane za zmeraj.

Hja, da je prvi vtis najpomembnejši verjetno velja za sestradane hijene, ki planejo na vsako žensko, ki ne zbeži dovolj hitro.

Razen če je prvi vtis "prvo leto življenja v skupnem gospodinjstvu".

Ljubezni na prvi pogled jaz še nisem doživel, si pa za mnoga dekleta mislim, da so izredno lepa, potem pa vidim z druge strani, ali pa slišim kak stavek, pa si premislim.

marijancek ::

Ljudje podzavestno hitro kategoriziramo ljudi, ne samo po videzu, tudi po značaju. To počnemo tudi s partnerji. Prvi vtis se da popraviti, ampak je težko. Tisti prvi vtis bo vedno nekje v možganih. Pa tudi presenetljivo točen je.

jype ::

Tudi sedemnajsti vtis bo vedno nekje v možganih in je tudi "presenetljivo točen".

marijancek ::

Velikokrat je manj točen kot prvi vtis, vsekakor pa se ne vtisne tako močno. Tako veliko sposobnost hitrega zanesljivega intuitivnega ocenjevanja ljudi imamo zato, ker je to zelo pomembna sposobnost za širjenje naših genov. Če ne znaš hitro kvalitetno oceniti človeka ti to hitro škodi.

jype ::

How so? A so sprejeli kakšno zakonodajo ali kaj podobnega, da je prvi zmenek brez kopulacije kazniv?

Vitez ::

Se strinjam z marjančkom. Sploh glede načrtnih iskalcev. Človek, ki načrtno išče, deluje obupano, kar ni privlačno.

Večina zvez, za katere vem, vključno z mojo, se je začela tako, da sta se dva našla ob kakšnem dogodku, brez da bi karkoli načrtno iskala.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vitez ()

jype ::

S tem se tudi jaz strinjam, ampak on pravi, da online pa to ne gre.

marijancek ::

gre tudi online. ampak če oba sodelujeta v nekem dogodku, ki vama je skupen in je vsaj malo kvaliteten/življenski/ima neko pomembnost za oba... naprimer meni se zdijo tile online pogovori brezvezni, tako da jaz ne bi uspel najti ženske takole. če bi pa sodeloval v nekem dogodku, ki se mi zdi pomemben in smiseln, pa bi lahko bilo kaj.

Zgodovina sprememb…

jype ::

Za naju je bil IRC zgolj cenejša oblika socializacije, pri kateri je lahko vsak poslušal svojo glasbo.

Wox ::

Zakaj sploh iščete partnerja? Dandanes je to precej pase zadeva. Lepo letaš s cveta na cvet. Dokler imaš pač voljo. Prej ali slej se naveličaš in pač ostaneš na enem cvetu ali pa tudi ne. Kakor te je volja... Pa občasno kofetkaš z jipijem.
Commodore 64

Ramon dekers ::

a grem lahko še jaz z vama na kavo? Drugače pa sex je samo še ena droga več...

jype ::

Wox> Zakaj sploh iščete partnerja?

Ker je življenje bistveno bolj udobno, če imaš zaledje, na katero se lahko zaneseš.

Ramon dekers> a grem lahko še jaz z vama na kavo? Drugače pa sex je samo še ena droga več...

Če bo kdaj povedal host in port, komot.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Zakaj ni punc na inženirskih faksih? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17735048 (31098) Gandalfar

Speed Dating v sloveniji (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
22945562 (39406) Gandalfar

Izgled je vse (op. gendale) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
41975400 (69869) Ziga Dolhar
»

Najti pravo resno punco in živeti srečno življenje (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
48399956 (86134) guest #44
»

Zenske, rasizem in izbira partnerja (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Loža
77688285 (75201) kr1ženska

Več podobnih tem