» »

Odkrili izvenzemljska bitja - toerije zarot - hudiceva znanost

Odkrili izvenzemljska bitja - toerije zarot - hudiceva znanost

Lion29 ::

Povod te teme je clanek iz 24ur: Vendarle odkrili zunajzemeljsko življenje?

To, da se na 24ur ponavadi ne zadrzujejo neki bolj izobrazeni ljudje ampak bolj splosna raja, mi je bilo ze jasno... ampak da je tolko folka, ki verjame v te stvari, pa si nisem mislu... in malo me spreleteva strah, da se procent takega folka na 24ur dejansko odraza tudi v Sloveniji na splosno.


Ze veckrat sem zelel odpreti tovrstno temo tu na ST, da dobim vsaj malo "pravega" feebacka... ampak me je bilo nekako strah, da bom razocaran... sploh glede na pisanje globalnega80 in podobnim...pa seveda da bo debata zlo kmalu postala useless in se sprevrgla v vsesplosno trolanje


vprasanje:
Ali res verjamete, da nam "znanost" (ali kdo drug) prikriva, da smo ze imeli stike z inteligentimi nezemljani?

ce ja, zakaj tako mislite?
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

ABX ::

Poglej koliko vernih ljudi na zemlji in ti bo jasno koliko jih je pripravljeno verjet v pravljice.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

jest10 ::

Ali res verjamete, da nam "znanost" (ali kdo drug) prikriva, da smo ze imeli stike z inteligentimi nezemljani?

Ne verjamem

mgermo ::

Dopuščam možnost.

ramiz?! ::

ABX je izjavil:

Poglej koliko vernih ljudi na zemlji in ti bo jasno koliko jih je pripravljeno verjet v pravljice.


Haha, že prvi redni bralec iz 24ur, ki rad sodi druge in si misli, da je več vreden ker je ateist.

Sam nisem ravno veren, pa ne sodim drugih, ker sam nimam podatkov o temu ali kakšen bog obstaja ali ne.

Drugače pa si se s svojim komentarjem vrgel ravno v skupino ljudi od katere naj bi bil "boljši".
Never regret anything, there's always a reason things happen.

Aston_11 ::

Ne dopuščam možnosti, ker pri toliko znanstvenikih, n ljudeh, ki bi v to bili vpleteni, bi kaj takega že priculjalo ven. Tako kot filmi na travnik. Preveč komplicirano.

jype ::

mihaz> Sam nisem ravno veren, pa ne sodim drugih, ker sam nimam podatkov o temu ali kakšen bog obstaja ali ne.

Seveda jih imaš.

mihaz> Drugače pa si se s svojim komentarjem vrgel ravno v skupino ljudi od katere naj bi bil "boljši".

Ne. Treba je jasno povedat, kaj je res, kaj pa ni.

ramiz?! ::

jype je izjavil:

mihaz> Sam nisem ravno veren, pa ne sodim drugih, ker sam nimam podatkov o temu ali kakšen bog obstaja ali ne.

Seveda jih imaš.

mihaz> Drugače pa si se s svojim komentarjem vrgel ravno v skupino ljudi od katere naj bi bil "boljši".

Ne. Treba je jasno povedat, kaj je res, kaj pa ni.


Ajde, dej mi podatek. Zaenkrat prebral kar dosti knjig od Stephena Hawkinga, Briana Greena, Stevena Weinberga in ostalih fizikov, pa nisem zasledil nič oprijemljivega.
Never regret anything, there's always a reason things happen.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ramiz?! ()

Lion29 ::

prosim moderatorje, da osebke kot so mihaz naj ne trolajo v tej temi. Postavljeno je bilo konrketno vprasanje in debatirajte okoli tega in ne (spet) ali je Bog in kdo je vec vreden in kdo ne.
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

.:joco:. ::

Tisti članek na 24ur sploh ni tolk out.
Panspermia je hipoteza z neničelno verjetnostjo. Na 24ur pravijo, da je "znanstvena srenja skeptična", avtor članka pa ni zanikal, da "gre za vrste alg, ki jih najdemo v sladki vodi na Zemlji".
Torej, glede na track rekord 24ur.com, je tole še kar prebavljivo. :)
"Is science true?"
You don't get it.
Science is the process of trying to find out what's true.

jype ::

mihaz> Ajde, dej mi podatek.

Ne obstaja niti ena sama kredibilna priča, ki bi znala podrobno opisati karkoli v zvezi s katerimkoli božanstvom. Eno samo mešanje megle je. To je zelo močan indikator, da gre za halucinacije, wishful thinking in druge podobne pojave.

mihaz> Zaenkrat prebral kar dosti knjig od Stephena Hawkinga, Briana Greena, Stevena Weinberga in ostalih fizikov, pa nisem zasledil nič oprijemljivega.

Oprijemljivega glede česa? Če misliš, da bi fiziki morali trditi, da bog ne obstaja, se motiš. Tudi ne trdijo, da ne obstajajo vijoličaste žirafe z zelenimi pikami, pa je zelo malo ljudi, ki te poskušajo prepričat, da obstajajo (in praktično nihče ne dvomi, da takih žiraf v resnici ni).

gzibret ::

Lion29 je izjavil:

prosim moderatorje, da osebke kot so mihaz naj ne trolajo v tej temi. Postavljeno je bilo konrketno vprasanje in debatirajte okoli tega in ne (spet) ali je Bog in kdo je vec vreden in kdo ne.


Lion29 - sedaj pa povej, kaj si s tvojo temo hotel. Ali hočeš, da se pogovarjamo (a) o veri (verjamem/ne verjamem, da nam znanstveniki zakrivajo...), ali pa (b) o algah v meteoritu.

Če je odgovor a, potem to ni tema za Z&T (gre v ložo/PČ, če pa je (b), potem pa bom editiral prvi post in pobrisal poboldano, in ekvivalentno še replike, tema ostane v Z&T.

Choose!
Vse je za neki dobr!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: gzibret ()

Lion29 ::

ja, sem mocno razmisljal ali bi raje dal v lozo ali znanstveno...meni je cisto vseeno kam se prestavi...

debatirat pa ne zelim o samem clanku, ker je tle samo kot referenca...

dejansko zelim vedet tisto kar je boldano in debatirat zakaj bi sploh ljudje temu verjeli...nima nobene veze z verovanjem ali Bogom..

ampak konkretno, znanstveno z dokazi, debato na nivoju... in ne: meni se zdi, da skrivajo, ker zelijo moc... tega ne zelim... zato sem tudi dal pod Z&T
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lion29 ()

ABX ::

Ker ljudje rabijo verjet v nekaj.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Looooooka ::

jype je izjavil:

mihaz> Ajde, dej mi podatek.

Ne obstaja niti ena sama kredibilna priča, ki bi znala podrobno opisati karkoli v zvezi s katerimkoli božanstvom. Eno samo mešanje megle je. To je zelo močan indikator, da gre za halucinacije, wishful thinking in druge podobne pojave.

mihaz> Zaenkrat prebral kar dosti knjig od Stephena Hawkinga, Briana Greena, Stevena Weinberga in ostalih fizikov, pa nisem zasledil nič oprijemljivega.

Oprijemljivega glede česa? Če misliš, da bi fiziki morali trditi, da bog ne obstaja, se motiš. Tudi ne trdijo, da ne obstajajo vijoličaste žirafe z zelenimi pikami, pa je zelo malo ljudi, ki te poskušajo prepričat, da obstajajo (in praktično nihče ne dvomi, da takih žiraf v resnici ni).

Oh noooes it's the end of the world!
The cyclist speaks the truth!
Into the caves! The sky is falling!

Manu ::

Jaz dopuščam možnost, da nismo sami in da je trenutna klima pač takšna, da večina zavrača vsakršno možnost, da bi izvenzemeljska bitja obstajala.

Aston_11 je izjavil:

Ne dopuščam možnosti, ker pri toliko znanstvenikih, n ljudeh, ki bi v to bili vpleteni, bi kaj takega že priculjalo ven. Tako kot filmi na travnik. Preveč komplicirano.


Saj je bilo dosti prič, ampak problem je v tem, da nihče pač ne verjame. Veliko videnj NLP-jev se je pojavljalo v zadnjih 50 letih, pa večina vsa ta videnja preprosto zavrača.

Bil je tudi dogodek "Disclosure project" leta 2001 in res ne vem, zakaj bi se Steven Greer podal v vode, ki bi mu uničila kariero. On je namreč zdravnik po poklicu in je vrsto let delal kot predstojnik urgence. Je poročen in ima otroke. Zakaj bi šel v to, če ni nič na tem. Sam pravi, da je imel izkušnjo z NLP-ji in je šel v to (je pustil službo), ker se mu je zdelo, da je to pomembna tema in je potrebno o tem govoriti.

Sem pred kratkim prebral knjigo od Georga Adamskega (sem bil firbčen) in ko sem knjigi prebral nisem dobil občutek, da bi bil slepar. Je samo govoril svoje izkušnje. Je pa bil za časa življenja (od trenutka, ko je javno povedal o svoji izkušnji) deležen hudih kritik (tudi osebnih napadov), po drugi strani pa mu je verjelo nekaj ljudi.

Je še dosti teh ljudi, ki so imeli izkušnje z njimi in nekateri so o tem tudi spregovorili. Vsa ta videnja je raziskoval Gerard Aartsen in tudi napisal knjigo ('Here To Help: UFOs and The Space Brothers') in o tej temi tudi predava kjerkoli se pojavi zanimanje.

Lahko, da je vse skupaj res.
Sredi spečih in nepazljivih je modrec buden in pazljiv -
po poti gre kot hiter konj, ki je prehitel šibko kljuse.

Mipe ::

Kdo pravi, da alge v meteoritu izvirajo od zunaj? Zemljo je med dolgo zgodovino zadelo več kometov in asteroidov, ki so precej materiala zalučali v vesolje, od tam pa se je nazadnje vrnil domov.

Videti nezemljane v teh algah je prav smešno.

msjr ::

Lion29 je izjavil:


Ali res verjamete, da nam "znanost" (ali kdo drug) prikriva, da smo ze imeli stike z inteligentimi nezemljani?


Najprej takole, kar se tiče članka na 24ur ima pač bombastičen naslov, o kvaliteti teh člankov ne bi, ker je velikokrat poden od podna. Ampak, to da so našli algo v meteoritu (predvidevajmo, da članek drži - da ni hoax in da vzorec ni bil okužen, oz. zemeljskega izvora ipd..) nima nobene veze z kakšnimi inteligentnimi nezemljani, celo nasprotno, izkazalo se je da "znanost" hitro pokaže rezultate, velikokrat nažalost malo prehitro.

Se mi zdi večji problem, da se v zadnjih letih vedno več kredibilnih informacij zgublja v noisu bombastičnih novic, marketinga, trolanja ipd. Sicer pa poglej, v katero smer se je razvila ta debata, Slo-tech žal ni nobena izjema.

gzibret ::

> dejansko zelim vedet tisto kar je boldano in debatirat zakaj bi sploh ljudje temu verjeli...nima nobene veze z verovanjem ali Bogom..

Vedel ne boš nikoli. Oz. lahko boš vedel, samo teoretiki zarot vedno najdejo nekaj. To je neverending story. In ne gre za vero, gre za zaupanje podatkom/informacijam.
Vse je za neki dobr!

.:joco:. ::

@Manu
večina zavrača vsakršno možnost, da bi izvenzemeljska bitja obstajala
Ne pa ne pravi tega večina. Oziroma je takih, ki zavračajo čisto vsakršno možnost, zelo malo, če sploh je kak tak.
Nas je pa veliko takih, ki pravimo, da znanstveniki in vlade ne skrivajo informacij o inteligentnih bitjih in vesoljskih ladjah. Če bi SETI samo sumil, da slučajno kaj kje je, bi to takoj zapolnilo naslovnice.
"Is science true?"
You don't get it.
Science is the process of trying to find out what's true.

Aston_11 ::

Večja je verjetnost, da obstajajo izvenzemeljska bitja kot razna namišljena bitja. Glede na to, da se je že na zemlji precej v juhici skuhalo, ni nobene ovire, da se tudi drugje v podobnih juhicah kaj podobnega ne bi skuhalo. Bog pa....

dzinks63 ::

ST zadnje čase postaja vse bolj povprečen, skoraj ni nove teme, katera bi bila vredna tega foruma. Vsepovprek se trolla, nabijajo posti na nivoju gostiniških debat, včasih imam celo občutek, da se to namerno dela, mogoče so nekateri celo plačani zato, da se kao dviguje rating nabijanja postov in ogledov nanje. Tudi tale tema žal ne bo dvignila ST foruma na dovolj visoko raven. Najlažje se je pogovarjati o nečem, za kar ni dokazov in se samo ugiba, imaš lahko malo morje neizčrpnih variant in tema se razvije do neprepoznavnosti.

ramiz?! ::

gzibret> Vedel ne boš nikoli. Oz. lahko boš vedel, samo teoretiki zarot vedno najdejo nekaj. To je neverending story. In ne gre za vero, gre za zaupanje podatkom/informacijam.
+1

dzinks63> ST zadnje čase postaja vse bolj povprečen, skoraj ni nove teme, katera bi bila vredna tega foruma. Vsepovprek se trolla, nabijajo posti na nivoju gostiniških debat, včasih imam celo občutek, da se to namerno dela, mogoče so nekateri celo plačani zato, da se kao dviguje rating nabijanja postov in ogledov nanje. Tudi tale tema žal ne bo dvignila ST foruma na dovolj visoko raven. Najlažje se je pogovarjati o nečem, za kar ni dokazov in se samo ugiba, imaš lahko malo morje neizčrpnih variant in tema se razvije do neprepoznavnosti.
+1

:)
Never regret anything, there's always a reason things happen.

Lion29 ::

gzibret je izjavil:

> dejansko zelim vedet tisto kar je boldano in debatirat zakaj bi sploh ljudje temu verjeli...nima nobene veze z verovanjem ali Bogom..

Vedel ne boš nikoli. Oz. lahko boš vedel, samo teoretiki zarot vedno najdejo nekaj. To je neverending story. In ne gre za vero, gre za zaupanje podatkom/informacijam.



sej...jaz razumem, da so stvari, ki jih vlada lahko skriva, tudi kaksna medicinska ali podobno... ne razumem pa, kako lahko nek folk verjame, da vlade skrivajo inteligentne nezemljane?

ZAKAJ?
CEMU?

In zakaj bi tej nezemljani pristali na to, da se skrivajo?

In kaj jih skrivajo tudi pred SETIjem in podobnimi?

Nikakor ne morem verjet, da bi tolko folka to dejansko verjelo, ko pa je TOOOOLKO razlicnih virov, ki konstantno monitorirajo vse zivo v orbiti, na nebu, etc...

prej bi rekel, da je folk omejen... ima neko ozko sliko in nikoli niso videli recimo nekega laboratorija ali nekega raziskovalnega centra...in potem razmisljajo skozi svojo ozko prizmo v svet.... ampak ce jim kaj takega ocitas oz. jih oznacis za nevedneze, skacejo v luft, ces da ne spostujemo drugace mislecih...in da smo zmanipulirane ovce :8)

pa dejansko si mislim, ok... takih ljudi je le pescica, valda jih vecina razmislja in ve, da temu ni tako.... pol pa vidim procent PRO zarotam na 24ur pa nisem vec tako preprican :(
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

gzibret ::

> prej bi rekel, da je folk omejen... ima neko ozko sliko in nikoli niso videli recimo nekega laboratorija ali nekega raziskovalnega centra...in potem razmisljajo skozi svojo ozko prizmo v svet.... ampak ce jim kaj takega ocitas oz. jih oznacis za nevedneze, skacejo v luft, ces da ne spostujemo drugace mislecih...in da smo zmanipulirane ovce

> pa dejansko si mislim, ok... takih ljudi je le pescica, valda jih vecina razmislja in ve, da temu ni tako.... pol pa vidim procent PRO zarotam na 24ur pa nisem vec tako preprican

Da, to je žalostno dejstvo. Vsi vidijo neke zarote. Tudi izkusil na lastni koži.

V službo smo sprejeli eno osebo, ki je medijsko precej znana. Že v treh dneh so se začele širiti govorice, kaj je bilo v ozadju, in sicer v stilu "jaz sem slišal to in to", pol pa drugi reče "jaz ps em slišal ono in ono", tretji pa "jaz pa RES vem, kaj je bilo v ozadju"... Nobena izmed vseh treh zgodbic ni bila niti blizu resnici.
Vse je za neki dobr!

Okapi ::

prej bi rekel, da je folk omejen

To je precej pogosto mnenje tistih, ki vzvišeno mislijo, da so pametnejši od večine - pa v resnici niso.

Wickramasinghe je kar ugleden in svetovno znan astronom (in matematik) in bi težko rekli, da je "omejen", pa mu njegova "vera" v panspermijo vseeno tako zelo megli razum, da vidi stvari, ki to v resnici niso. Povsem jasno je, da so tiste alge v kamnu zemeljske, ampak on si tako zelo močno želi dokazati svojo panspermijo, da tega preprosto ne vidi.

In če to počne sicer ugleden znanstvenik, ne bi smelo nikogar presenetiti, da podobno misli tudi množica "folka". Skratka, nima to dosti veze z "omejenostjo". Oziroma jo ima v toliko, da smo vsi na tak ali drugačen način "omejeni".

O.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

Lion29 ::

@Okapi: to kar ti pravis je nekaj drugega. Gre se za neke teorije, teze, etc... obojni zagovorniki kot nezagovorniki do teh stvari postopajo po znanstveni metodi... in so samo zagovorniki svoje teorije (ne dejstva)...

jaz govorim o konkretnem dejstvu o neki zaroti ogromnega dosega...cisto mimo meritov omenjenega clanka...



vedno sem bil recimo mnenja, da take ljudi pustim pri miru, naj verjamejo svojim blodnjam... sam kot receno...vedno bolj opazam, da je takega folka vec in vec... ocitno jih prvi okuzajo s svojim izkrivljenim pogledom.... pa pol iz tega pol nastane neka splosna slaba klima glede znanosti...

in pocasi dobivam obcutek, da apaticnost in distanca nekako niso v redu... in je treba nekaj ukrenit
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Okapi ::

Ja, "teorija zarote" je prav tako hipoteza, kot panspermija ali homeopatija (ali tudi obstoj boga), recimo, in nekateri v marsičem vidijo dokaze, ki to hipotezo potrjujejo. Milijone ljudi vidi dokaze za obstoj boga vse okoli sebe in mnogi tako vidijo v skoraj vsem dokaz teorije svetovne zarote (ali zarot, ker jih je cel kup;) ).

in pocasi dobivam obcutek, da apaticnost in distanca nekako niso v redu... in je treba nekaj ukrenit
Ja, ampak tega ne boš dosegel s tem, da ljudi zmerjaš z omejenci. To je osnovna napaka. Človeka v zmoto ne boš prepričal tako, da boš napadel njegovo prepričanje in ga mimogrede še ozmerjal. Tako ga boš v resnici samo še bolj utrdil v njegovem prepričanju. Pomaga le to, da nevtralno širiš pravi (znanstveni) pogled na stvari in upaš na najbolje. Seveda pa iz lastnih izkušenj dobro vem, da je to pogosto videti kot Sizifov posel.>:D

O.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

ramiz?! ::

Okapi je izjavil:

Ja, "teorija zarote" je prav tako hipoteza, kot panspermija ali homeopatija (ali tudi obstoj boga), recimo, in nekateri v marsičem vidijo dokaze, ki to hipotezo potrjujejo. Milijone ljudi vidi dokaze za obstoj boga vse okoli sebe in mnogi tako vidijo v skoraj vsem dokaz teorije svetovne zarote (ali zarot, ker jih je cel kup;) ).

in pocasi dobivam obcutek, da apaticnost in distanca nekako niso v redu... in je treba nekaj ukrenit
Ja, ampak tega ne boš dosegel s tem, da ljudi zmerjaš z omejenci. To je osnovna napaka. Človeka v zmoto ne boš prepričal tako, da boš napadel njegovo prepričanje in ga mimogrede še ozmerjal. Tako ga boš v resnici samo še bolj utrdil v njegovem prepričanju. Pomaga le to, da nevtralno širiš pravi (znanstveni) pogled na stvari in upaš na najbolje. Seveda pa iz lastnih izkušenj dobro vem, da je to pogosto videti kot Sizifov posel.>:D

O.

Tako je!
Never regret anything, there's always a reason things happen.

Lion29 ::

Okapi je izjavil:

Ja, ampak tega ne boš dosegel s tem, da ljudi zmerjaš z omejenci.


ja sej, kot ze napisano, se strinjam s tem....


bolj bi potrebno dat kake znansvene oddaje na nacionalno TV...ali kaj podobnega.... veliko premalo je znanstvenih oddaj... pa take, bolj splosne na nizjem nivoju...

pa veiko takih, kako recimo ugotavljajo starost (carbon dating) pa takih osnovnih, ker ocitno se osnove folku delajo probleme
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Phantomeye ::

meni so zanimivi ljudje, ki nekaj na smrt trdijo, da ni mogoče oz. je mogoče... čeprav ta oseba ne razpolaga z dokazi, ki bi potrjevali eno ali drugo.

jype ::

Phantomeye> meni so zanimivi ljudje, ki nekaj na smrt trdijo, da ni mogoče oz. je mogoče... čeprav ta oseba ne razpolaga z dokazi, ki bi potrjevali eno ali drugo.

V resnici nikoli ne moreš trditi da karkoli ne obstaja, je pa vseeno absurdno to zamešati za dokaz, da karkoli obstaja.

globalna80 ::

Dokler boste samo nekaj verjeli boste samo verniki. S tem mislim tako na tiste, ki verjamejo, da obstajajo kot tudi na tiste, ki verjamejo, da ne obstajajo.
Great spirits have always found violent opposition from mediocre minds.
Albert Einstein

7982884e ::

življenje zelo verjetno obstaja zunaj zemlje. absurdno je pa misliti, da se alieni vozijo po zemljini atmosferi z nekakšnimi plovili in razen občasnih "očividcev" ni nobenih dokazov zanje.

globalna80 ::

En izmed komentarjev na članek:

Mravlje na mravljišču sredi kočevskega gozda imajo zanimivo teorijo....nekatere "zarotnice teorije zarot":) namreč trdijo, da obstajajo mravljišča izven kočevskega gozda...
Tiste najbolj "utrgane" celo trdijo, da so videle človeka :))
Seveda so jih razumne mravlje takoj postavile na realna tla s preprostim vprašanjem:
"Zakaj pa potem še niso vzpostavili stika z naaaamiiii, a neee.....!?

:P
Great spirits have always found violent opposition from mediocre minds.
Albert Einstein

Phantomeye ::

globalna80 je izjavil:

En izmed komentarjev na članek:

Mravlje na mravljišču sredi kočevskega gozda imajo zanimivo teorijo....nekatere "zarotnice teorije zarot":) namreč trdijo, da obstajajo mravljišča izven kočevskega gozda...
Tiste najbolj "utrgane" celo trdijo, da so videle človeka :))
Seveda so jih razumne mravlje takoj postavile na realna tla s preprostim vprašanjem:
"Zakaj pa potem še niso vzpostavili stika z naaaamiiii, a neee.....!?

:P



Čakaj malo. Eno je trditi, da obstaja inteligentno nezemeljsko življenje (katerega obstoj je zelo verjeten), drugo bit pa egocentričen, da samo zaradi nas prihajajo iz oddaljenih zvezd, galaksij... in potem krožijo okoli zemlje in strašijo ljudi...

Ne glede na to, kako razviti so... so takšna 'potovanja' vseeno izguba časa, IMO

Aston_11 ::

Precej domnev s strani globalne (as always!!) - najprej, da je enaka vrsta v sosednjem gozdu (planetu), da je inteligentna, da ima plovila, s katerimi bi prišla sem dol, da bi sploh vedela, da smo tu dol, da da da.... mi smo rabili vse ta zadnje milijarde let, da smo prišli do človeka, ki zmore do sosednjega planeta. Domneva na domnevo na domnevo.

Lion29 ::

alla no globalna je samo prilepu en komentar...

sicer se mi zdi zadosti smesna analogija in razumem bistvo sporocila...ampak dajte no...

kaj obbljubljajo nezemljani tem politikom, da jih skrivajo? vecno zivljenje?
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

globalna80 ::

To, da ljudje večinoma ne dobimo potrditve ali kredibilnega dokaza, to še nič ne pomeni in na podlagi tega še ne moreš zaključit če obstaja ali ne. V tem primeru si le prepuščen, da zaupaš ali pa nezaupaš v uradne informacije.

Se pa med ljudmi vedno več pojavlja dvomov v uradne informacije zaradi vedno več odkritih uradnih neresnic in ljudje imajo vedno manj zaupanja. Tudi zaradi tega se pojavljajo različne teorije zarot ali domneve, saj jih vedno več ne zaupa skorumpiranemu sistemu informiranja.
Great spirits have always found violent opposition from mediocre minds.
Albert Einstein

Zgodovina sprememb…

Phantomeye ::

globalna80 je izjavil:

To, da ljudje večinoma ne dobimo potrditve ali kredibilnega dokaza, to še nič ne pomeni in na podlagi tega še ne moreš zaključit če obstaja ali ne. V tem primeru si le prepuščen, da zaupaš ali pa nezaupaš v uradne informacije.

Se pa med ljudmi vedno več pojavlja dvomov v uradne informacije zaradi vedno več odkritih uradnih neresnic in ljudje imajo vedno manj zaupanja. Tudi zaradi tega se pojavljajo različne teorije zarot ali domneve, saj jih vedno več ne zaupa skorumpiranemu sistemu informiranja.


In kako zaupanje/nezaupanje v uradne informacije vpliva na obstoj oz. neobstoj nezemljanov na Zemlji?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zanimiv blog - must read - kakšno je vaše mnenje?

Oddelek: Problemi človeštva
142584 (1837) gendale

Phil Schneider (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6410371 (9317) Black Dragon

Aliens & UFOs (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
25326051 (19800) Ziga Dolhar

Bela hiša zanikala kontakte z nezemljani (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9516575 (13985) Ziga Dolhar
»

Znanstvena zarota ali omejenost? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
36748150 (41933) .:joco:.

Več podobnih tem