» »

Phil Schneider

Phil Schneider

«
1
2

Blisk ::

Ubili so ga, ker je govoril resnico. Ali je to res resnica ali teorija zarote, kot bi j večina radi prikazali. Zakaj bi ga sicer ubili, če govori bedarije? Zanima me mnenje.
Govori o tajnih službah, podzemnih bazah in vesoljcih.
  • zaklenil: bluefish ()

jest10 ::

Vesoljcih?:)) Se pravi, je bil res prfliknjen.
bla, bla, bla
However, in the following days disturbing details about his death began to surface, leading some to believe that Philip Schneider had not died from a stroke
, bla, bla, bla
Aha, eni verjamejo, da so ga fentali zlobni možje, ki skrivajo resnico in sedaj je to že kar dejstvo.

PacificBlue ::

To je ze stara zgodba, podobno Thomas Castello, potem se je zgodil se Bill Cooper, ki je relevantejsi kot prejsna dva..nič novega v bistvu.

jest10 get a life

vedno komentiras na podobne teme s svojimi otroskimi komentarji. Se moj 3 letni nečak, bi znal sestaviti bolj argumentiran odgovor.

jest10 ::

Kako pa naj bo človek resen, ko se govori o lunatikih, ki razpredajo o skrivanju vesoljčkov

papak ::

ČE ŽE je CIA je sama sprožla ta UFO krožek, da ne bi bili preveč firbčni takrat ko se je testiralo razne U2 in podobno ČE ŽE. Pol so pa believerji malo zabredli. Naj majo veselje ...

Blisk ::

jest10 je izjavil:

Kako pa naj bo človek resen, ko se govori o lunatikih, ki razpredajo o skrivanju vesoljčkov

Lunatik zakaj? a to zato ker ti tako rečeš ali zato ker si preveril dejstva in jih boš zdaj nametal tule gor.

Kako se naj človek, ki je na vozičku in ima samo eno roko obesi?
uradno jes toril samomor in med predavanji povedal, da so ga že nekajkrat hoteli ubiti.
Potem je tudi Alex Jones lunatik, ker že nekaj časa govori o GMO hrani, ki nas zastruplja, no sedaj je to dokazano! To sem tudi jaz trdil, pa se je takrat v tej debati našlo kar nekaj kekcev, ki so trdili kako je GMO oh in sploh zdrava hrana! :)
Pa ker je lunatik si je tudi sam naredil hude rane na telesu, ki jih pokaže v kamero :)

Dejstva, linki, itd. šteje ne kar.... zato ker sem jaz rekel :)

P.S. ne morem pa verjeti, da je folk še vedno tako zaplankan, da misli, da smo v vesolju kjer so miljarde planetov res sami in da smo mi najvišje razvita bitja v vesolju. LOL
Že na zemlji so raznorazni artefakti, ki kažejo na to, da jih človek ni mogel zgraditi in jih še danes s to tehnologijo ne more replicirati kaj šele nekaj 10.000 let nazaj. Verjetno vsi še vedno verjamete v Darwinov evolucijski razvoj :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Blisk ()

jest10 ::

Lunatik zakaj? a to zato ker ti tako rečeš ali zato ker si preveril dejstva in jih boš zdaj nametal tule gor.

Ok ni problema, ti samo daj en res dober dokaz, da ima prav. V 10+ UFO/vesoljčki temah vam to ni uspelo.

Potem je tudi Alex Jones lunatik

Seveda je.

ne morem pa verjeti, da je folk še vedno tako zaplankan, da misli, da smo v vesolju kjer so miljarde planetov res sami in da smo mi najvišje razvita bitja v vesolju. LOL

Aha, če je kaj razvitega v vesolju(jasno, če sploh je še kaj poleg nas), potem se to zihr igra skrivalnice na Zemlji, ter se kratkočasi z občasnimi vstavljanji sond v rit, ter mečkanjem žitnih polj:))

Že na zemlji so raznorazni artefakti, ki kažejo na to, da jih človek ni mogel zgraditi in jih še danes s to tehnologijo ne more replicirati kaj šele nekaj 10.000 let naza

Recimo? Pa prosim ne vleči na dan že 100x predelanih stvari, ki so v ostalih UFO temah.

Verjetno vsi še vedno verjamete v Darwinov evolucijski razvoj :)

In kaj je narobe z evolucijo? Daj, ovrži jo, ter nam predstavi svojo, boljšo alternativo.

Smurf ::

Blisk je izjavil:


P.S. ne morem pa verjeti, da je folk še vedno tako zaplankan, da misli, da smo v vesolju kjer so miljarde planetov res sami in da smo mi najvišje razvita bitja v vesolju. LOL
Že na zemlji so raznorazni artefakti, ki kažejo na to, da jih človek ni mogel zgraditi in jih še danes s to tehnologijo ne more replicirati kaj šele nekaj 10.000 let nazaj. Verjetno vsi še vedno verjamete v Darwinov evolucijski razvoj :)

Se zdej ne morem verjeti, da folk verjame v pravljice v 21. stoletju. Ocitno nismo kaj dosti napredovali od casa, ko smo zazigali carovnice.

Na zemlji ni artefaktov, ki naj bi bili narejeni z neko carovnijo. Je pa jasno, da marsikdo ni zmozen kriticnega razmislanja in verjame v tisto kar hoce, zato pa beremo take bedarije na forumih. No eni so tut troli, ampak veliko pa dejansko verjamejo v to. Zdej na sreco je tale forum se na dolocenem nivoju, kjer ljudje svoje trditve utemeljijo in se naslanjajo na znanstvene dokaze . Tako da ce isces sogovorce na svojem "nivoju" mogoce to ni pravi forum, priporocam forume kot so ringaraja, med.over.net.

PacificBlue ::

Blisk

malo se zaustavi. To so vse nepreverjene informacije. Nisi ti bil tam, niti jaz da bi vedel kaj se je dogajalo. Krozi pa polno zgodb na internetu, pa tudi filmcek Thomasa Castelle iz menda tajne Dulce baze, iz levela 9 imenovanega Vivarium, kjer naj bi delali poskuse na ljudeh s pomocjo Grey nezemljanov. Visoko stevilo pogresanih oseb so povezovali s tem. Tudi poskuse na zivalih, hibride itd..sem se spomnil zdj na tisto nenavadno zival ki jo nekaj casa nazaj naplavilo na avstralsko plazo..ali pa Chupacabra recimo.
Lej ne mores vedeti, skoda energije za to. Tipi Alexa Jones so pa pravi dezinformatorji in netijo jezo, sovrastvo in predvsem strah. Verjetno namerno s strani kake psy op agencije.
Vazno je kaj ti verjames in kaj mislis, naj te ne prepricajo zgodbe iz interneta ce ne mores biti stoprocenten. Take stvari prevec vplivajo nate in skodijo kriticnemu razmisljanju.

Vikking ::

Blisk je izjavil:

Ubili so ga, ker je govoril resnico. Ali je to res resnica ali teorija zarote, kot bi j večina radi prikazali. Zakaj bi ga sicer ubili, če govori bedarije? Zanima me mnenje.
Govori o tajnih službah, podzemnih bazah in vesoljcih.


Kar se tiče o tajnih službah nič novega. Znotraj teh organizacij so pač financirani in se financirajo projekti ki so skrbno varovana skrivnost. Seveda se vmes ukrade tudi kakšen denar. Nič novega in vse večje tajne službe so počele marsikaj, od KGB, CIA, MI in MOSADA. Tukaj Phil ni odkril pra vnobeno toplo vodo.

To da so v času hladne vojne gradili podzemne baze ni popolnoma nič novega, tudi v Jugi so jih gradili v hribe, pač pranoja vseh, sploh diktatorjev.. itd..
Nič novega tukaj sigurno ni gospod Phil odkril prav nobene nove tople vode.

O vesoljcih? OK, pa si prebral njegovo zgodbo o tem. Boga mi, raje čitam Andersenove pravljice.


Nič novega stare fore, zarotnikov ki se že sami sebi smilijo. Kot pravijo v jugi, "isto sranje drugo pakovanje"

Blisk ::

Ne sam sorri fantje, da v teh časih še vedno verjameš v to, da si EDINI v vesolju, pa to je tako kot v srednjem veku res.
Dokazov za artefakte je na stotine, če ne na tisoče.
Še danes s to tehnologijo, ki jo imajo ne morejo narediti podzemnega kompleksa kot je v turčiji.


Se pravi, da so tudi tile velikani fake?


in tole so pred 5.000 leti ali več postavljali s škripci in vrvmi, ja pa kaj še, prosim lepo z današnjimi dvigali ne dvignejo teh kamnov, ki so jih takrat dvignili.
Kdo je to postavil, aja že vem Martin krpan :)
http://www.ancient-wisdom.co.uk/top50st...

več o tem na
http://www.history.com/videos/massive-s...

kjer so pa spet vsi verjetno psihopati, kot tale Phil Schneider, ki je gradil tunele za ameriško vojsko :)

SplitCookie ::


Še danes s to tehnologijo, ki jo imajo ne morejo narediti podzemnega kompleksa kot je v turčiji.

Ja, kramp pa lopata je res high tech


in tole so pred 5.000 leti ali več postavljali s škripci in vrvmi, ja pa kaj še, prosim lepo z današnjimi dvigali ne dvignejo teh kamnov, ki so jih takrat dvignili.

You are too stupid to realise how stupid you are
SplitCookie> Prevoziš RDEČO ! jype> Ja? A to je kaj posebnega?
Ramon dekers> Ječa je lahko naravno okolje potem ko se adaptiraš.
jype> CPP ne spoštujem _NIKOLI_

Smurf ::

Najboljs je pa, ko ljudje zacnejo utemeljevati svoja prepricanja z random youtube filmcki/strani. A res ne znate s filtrirati kaj je kredibilen vir, kaj pa ne? Jaz tudi lahko dam link youtube filma, kjer nastopa bozicek.

Ce mogoce nisi razumel, dej link do znanstvenega clanka, potem bomo pa debatirali o specificni stvari.

ramiz?! ::

Hehe ... Sej če bi se kdo rad jokal od neumnosti, ki jo premore človeštvo lahko obišče stran misteriji.net. Tam se otroci pogovarjajo o teorijah zarote. Kar pa me je res "zadelo", pa je to, da je šel "človek" objavit post o tem, da Fani Eršte ni umrla naravne smrti, ampak je za to kriva politika... Mislem sej to je za zjokat kaj vse se danes ljudem plete po glavi...
Never regret anything, there's always a reason things happen.

Smurf ::

Psiholosko bi bilo zanimivo raziskati zakaj ljudje ne verjamejo znanosti, po drugi strani pa takoj zagrabijo za takimi stvarmi.

ramiz?! ::

Pomoje zato, ker za verjeti znanost rabiš nekaj kmečke pameti oz. osvojiti vsaj nekaj osnovnih temeljev fizike in matematike (nekateri se s tem rodijo, nekateri to osvojijo, drugi pa ne eno ne drugo...). Teorije zarote pa so seveda narejene tako, da izgledajo bolj privlačne in resnične in so seveda podprte z vsemi mogočimi "dokazi"... Podobno kot jugoslovanski raketni program ...
Never regret anything, there's always a reason things happen.

Blisk ::

Smurf je izjavil:

Najboljs je pa, ko ljudje zacnejo utemeljevati svoja prepricanja z random youtube filmcki/strani. A res ne znate s filtrirati kaj je kredibilen vir, kaj pa ne? Jaz tudi lahko dam link youtube filma, kjer nastopa bozicek.

Ce mogoce nisi razumel, dej link do znanstvenega clanka, potem bomo pa debatirali o specificni stvari.


Ja bluzenje da to ni res pa je tapravi in utemeljen dokaz :)
Jaz sem vsaj nekaj dal kaj va ti? Si dal kak link kjer dokazuje da to ni res?

ramiz?! je izjavil:

Hehe ... Sej če bi se kdo rad jokal od neumnosti, ki jo premore človeštvo lahko obišče stran misteriji.net. Tam se otroci pogovarjajo o teorijah zarote. Kar pa me je res "zadelo", pa je to, da je šel "človek" objavit post o tem, da Fani Eršte ni umrla naravne smrti, ampak je za to kriva politika... Mislem sej to je za zjokat kaj vse se danes ljudem plete po glavi...

Enako kot za onga prej. SI dal kak dokaz, da to ni res? jaz ti jih lahko prlimam vsaj še 10 o isti temi, lahko daš vsaj enega kontra?
ne ane :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Blisk ()

Vikking ::

Blisk je izjavil:

Ne sam sorri fantje, da v teh časih še vedno verjameš v to, da si EDINI v vesolju, pa to je tako kot v srednjem veku res.
Dokazov za artefakte je na stotine, če ne na tisoče.


Ah dej no. Citiraj kjer trdimom da smo edini v vesolju. Človek božji, gorovimo o Philipu in njegovih tezah. NE pa o tem če smo ali nismo edini v vesolju.

Kar se tiče artefakatov, pa jih je kolikor češ. Ampak to še ne pomeni da so nezemljani. Ker če si nek predmet ne znamo pojasnit, še ne pomeni da je last, izdelava ali izvor nezemeljski.
Kar se tiče velikanov iz Grčije. Že pred 5 leti, kmalu po objavi. So vsi povedali da gre za "nateg". Analize slik so pokazale da gre v bistvu za dokaj povprečen photoshop in so brez kakršnihkoli težav dokazali da gre za spreminjanje slik.

Pa še eno vprašanje prav zate. Zakaj se ne vprašaš kako so rimljani zgradili kolosej. Saj si jih videl, ogromne "stadione" kjer so se borili gladiatorji. Za tisti čas nepredstavljivo da bi lahko z njihovo tehnologijo zgradili kaj takšnega. Noben se ne vporaša zato ker je precej dokazaov in zapisov o tem kako so gradili, njihovi tehnologiji, znanju itd...

Če pa za neko drugo civilizacijo ni več nekih zapisov, pač ne moremo kar poklicati alienov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vikking ()

Blisk ::

Da za to je bila ena slika, ki je dokazan nateg, za velikane, vendar gre za odkritja, ki so bila pred kratkim najdena.
Ne govorim o stadionih ker jih je sedaj mogoče zgraditi, govorim o zadevah, ki jih tudi sedaj ni mogoče zgraditi ali postaviti, ravno zato, da se bo kdo našel, ki bo to dokazal, da se da.
Glede vesoljcev je pa že toliko dokazov, ki jih pa ne morejo več ovržti ali dokazati, da gre za ponaredke, pa še vedno se najdejo taki, ki bodo za 100% trdili, da smo edina bitja v vesolju in najbolj razvita. Kar je že po teoriji naključja nemogoče.
Govorimo o zadevah o katerih govori Phil.

Še vedno čakam na kak kontra dokaz, da to kar trdim ali trdijo ni res.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Blisk ()

SplitCookie ::

Kar je že po teoriji naključja nemogoče.

Teorija naključja je sama po sebi napačna.
SplitCookie> Prevoziš RDEČO ! jype> Ja? A to je kaj posebnega?
Ramon dekers> Ječa je lahko naravno okolje potem ko se adaptiraš.
jype> CPP ne spoštujem _NIKOLI_

Blisk ::

Ne vem pa koliko vas ve, da imajo američani dovolj skrivanja vlade o vesoljcih, zato so sami sklicali konferenco, kjer bodo pozvani strokovnjaki iz celega sveta in bodo predstavili dokaze o obstoju vesoljcev. Se pravi vedno več zmešanih ljudi iz celega sveta, ki imajo lažne dokaze?
To že malo meji na absurd!
http://www.aliensthetruth.com/

innerspace ::

Smurf je izjavil:

Psiholosko bi bilo zanimivo raziskati zakaj ljudje ne verjamejo znanosti, po drugi strani pa takoj zagrabijo za takimi stvarmi.


"Pleasure arises when the emotional brain overrides the rational brain."

Drugace povedano, veliko lazje in prijetneje(seveda odvisno od navade) je reagirati emocionalno kot pa racionalno. Se vsakic, ko sem poslusal kakega kolega blodit o Celestinski prerokbi, koncu sveta, nezemljanih, atlantidi...(whatever), sem lahko bil prica mocnim emocionalnim skoraj-izbruhom in obenem v nebo vpijoco logicno nekonsistentnostjo.

Enako se dogaja v vseh temah tega tipa.
Donate BTC here: 35KR84u3rXN3in1kCw9YHRz4WF3r5kfFF4

Blisk ::

Tole so seveda tudi bučke predvsem pa ponaredki in teh video posnetkov je na stotine.


Verjamem, da so mediji, vlada in še kdo uspeli ljudi dovolj zaplankati, tako da če tudi jim daš črnonabelo vse dokaze, bodo dvomili o tem. Saj to je njihov namen!
zato pa tudi ne brišejo teh objav iz neta!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Blisk ()

SplitCookie ::

Namen ?


zato pa tudi ne brišejo teh objav iz neta!

Al pa ker se jim jebe in se jim ne da ukvarjati s trapci ?
SplitCookie> Prevoziš RDEČO ! jype> Ja? A to je kaj posebnega?
Ramon dekers> Ječa je lahko naravno okolje potem ko se adaptiraš.
jype> CPP ne spoštujem _NIKOLI_

ramiz?! ::

Blisk je izjavil:

Tole so seveda tudi bučke predvsem pa ponaredki in teh video posnetkov je na stotine.


Verjamem, da so mediji, vlada in še kdo uspeli ljudi dovolj zaplankati, tako da če tudi jim daš črnonabelo vse dokaze, bodo dvomili o tem. Saj to je njihov namen!
zato pa tudi ne brišejo teh objav iz neta!

Sej se lahko mal umiriš z leplenjem viedov z "verodostojnimi" dokazi na slo-tech, ker ne boš uspel nobenemu prodati svojih prepričanj...

Drugače pa me zanima zakaj misliš, da tako radi prikrivajo dokaze o nezemljanih in kaj s tem pridobijo??
Never regret anything, there's always a reason things happen.

s1m0n ::

Eni preveč gledajo Ancient Aliens :)

Kaj si bo naslednja civilizacija mislila o naših dosežkih, ko bodo odkrivali čudežne zgradbe, tehnologijo...
Tudi pred nami so bile za tisti čas civilizacije, ki so bile bolj razvite kot sedanja (v ne tehnološkem smislu).

Blisk ::

Čak dajma se midva neki zment. Kot prvo sem dobil več očitkov, da ni dokazov, dajem dokaze, dobim očitek da jih ne smem, torej odločite se!
Drugo, kdo pravi, da hočem komurkoli spremenit mišljenje, nikomur. Če je kdo zaplankan, kot sem že napisal, mu tud to ne bo pomagalo, če mu pripeljem domov pravga vesoljca.
Moj namen je samo, da bi pa mogoče šel kdo sam raziskovat zadeve ne pa samo trdit nekaj, zato ker je mama to rekla ali ata, ali ker je blo na POPTV, da vesoljcev NI.
Še ruski Medvedjev je potrdil, da so in je to posneto, Ampak mama je zakon, če ona pravi, da jih ni potem jih ni.
Torej mogoče zato, da bi kdo pa mal pobrskal po netu.

Zakaj skrivajo, a ni to logično. Ker s tem poberejo vso tehnologijo in ves dobiček od te tehnologije. Danes se vse, ampak čisto vse suče okrog denarja in nihče ti ne bo dal nič zastonj.
Veš kaj pomeni za svet zero energy generator? Propad vsega!

s1m0n je izjavil:

Eni preveč gledajo Ancient Aliens :)

Kaj si bo naslednja civilizacija mislila o naših dosežkih, ko bodo odkrivali čudežne zgradbe, tehnologijo...
Tudi pred nami so bile za tisti čas civilizacije, ki so bile bolj razvite kot sedanja (v ne tehnološkem smislu).

Kje pa so sedaj te civilizacije, kaj se je zgodilo z njimi?

Jaz ne bom nikoli za nobeno informacijo trdil, da je lažna, ker tok sem open minded, da bom šel sam 10x preverit kaj je in kaj ni preden to trdim.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Blisk ()

papak ::

Evo ena kontra:

Medvedev:

"Along with the briefcase with nuclear codes, the president of the country is given a special 'top secret' folder. This folder in its entirety contains information about aliens who visited our planet," Mr Medvedev answered playfully.

"Along with this, you are given a report of the absolutely secret special service that exercises control over aliens on the territory of our country ... More detailed information on this topic you can get from a well-known movie called 'Men In Black' ... I will not tell you how many of them are among us because it may cause panic," he says.

Blisk ::

prepričal si me tako kot jaz tebe :)

papak ::

Daj preberi kaj je rekel pa potem s svojo odprtoglavostjo oceni resnost izjave.

Blisk ::

papak je izjavil:

Daj preberi kaj je rekel pa potem s svojo odprtoglavostjo oceni resnost izjave.

ponavljam s to eno izjavo na katero si se obesil poleg 10 drugih si me prepričal kot jaz tebe :)

s1m0n ::

Kje pa so sedaj te civilizacije, kaj se je zgodilo z njimi?


Blisk, kaj bo pa ostalo od naše čez npr. 100.000 let ? Verjetno popolnoma nič!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: s1m0n ()

jest10 ::

Blisk je izjavil:


Še ruski Medvedjev je potrdil, da so in je to posneto,

:)):))
Človek, vsak z IQjem nad lediščem jasno vidi, da se je Medvedjev delal norca:))

Blisk ::

s1m0n je izjavil:

Kje pa so sedaj te civilizacije, kaj se je zgodilo z njimi?


Blisk, kaj bo pa ostalo od naše čez npr. 100.000 let ? Verjetno popolnoma nič!

Kako to misliš?
Odkrivajo zadeve, ki so stare več kot 100.000 let pa so še prav lepo ohranjene!

Še nekaj dokazov, za katere čakam da jih kdo ovrže, čeprav nihče tega noče storiti niti z enim samim linkom!
http://www.paranormalhaze.com/5-pieces-...

jest10 je izjavil:

Blisk je izjavil:


Še ruski Medvedjev je potrdil, da so in je to posneto,

:)):))
Človek, vsak z IQjem nad lediščem jasno vidi, da se je Medvedjev delal norca:))

LINK z dokazi, da ni res za tega in vse ostalo? Ga ni?
In jaz ti naj verjamem, ker ti je učitelj za telovadbo rekel, ki je slišal od soseda?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Blisk ()

jest10 ::

Blisk je izjavil:


Še nekaj dokazov, za katere čakam da jih kdo ovrže, čeprav nihče tega noče storiti niti z enim samim linkom!
http://www.paranormalhaze.com/5-pieces-...


Ok, jaz na tem linku ne opazim nobenega dokaza.

ramiz?! ::

Blisk je izjavil:

s1m0n je izjavil:

Kje pa so sedaj te civilizacije, kaj se je zgodilo z njimi?


Blisk, kaj bo pa ostalo od naše čez npr. 100.000 let ? Verjetno popolnoma nič!

Kako to misliš?
Odkrivajo zadeve, ki so stare več kot 100.000 let pa so še prav lepo ohranjene!

Še nekaj dokazov, za katere čakam da jih kdo ovrže, čeprav nihče tega noče storiti niti z enim samim linkom!
http://www.paranormalhaze.com/5-pieces-...

jest10 je izjavil:

Blisk je izjavil:


Še ruski Medvedjev je potrdil, da so in je to posneto,

:)):))
Človek, vsak z IQjem nad lediščem jasno vidi, da se je Medvedjev delal norca:))

LINK z dokazi, da ni res za tega in vse ostalo? Ga ni?

Včeraj sem videl letečega pujsa in se bom danes usral na tla in potem posnel 15 minutni video in vohal tisti drek in trdil da je od letečega pujsa ... potem bom v gozdu po naključju našel mrtvega pujsa (seveda ga bom prebarval v zeleno) in potrdil svoje domneve in vam zagotovil da prihaja iz drugega osončja ...
Never regret anything, there's always a reason things happen.

Blisk ::

Še nekaj dokazov.
http://beforeitsnews.com/space/2013/02/...

Kontra nisem dobil do zdaj niti enega, pač samo bluzenje in natepavanje v prazno. :)
bom nehal z dokazi dokler ne dobim kaj konkretnega, da je vse to kar sem podal en leteči pujs kot tale zgoraj.
Sem pa presenečen nad closed minds v teh časih, ko ne sežigamo več čarovnic na grmadi. :)

vlada in mediji so več kot uspešni, prav neverjetno uspešni!

ramiz?! ::

Ti gledaš z napačne perspektive ... Tvoji dokazi so vredni toliko, da jih tudi pes nebi poscal.

Razlog, da ti nihče ne nalima "protidokaza" je, da se nihče ne želi spuščati na tvoj inteligenčni nivo.
Never regret anything, there's always a reason things happen.

innerspace ::

Blisku se ne sanja kaj je dokaz, se manj se mu sanja zakaj njegovi "dokazi" ne potrebujejo protidokazov.

He is too emotional.

IMO
Donate BTC here: 35KR84u3rXN3in1kCw9YHRz4WF3r5kfFF4

s1m0n ::

Blisk, vse te fotografije se, da s pomočjo foto forenziko ovreči!

Podobno je z video posnetki.

Smurf ::

Blisk:
1.) Dokazuje se, da nekaj velja. Ne da nekaj ne velja. Se pravi moras ti dokazati, da tvoje trditve veljajo, ne pa mi, da ne veljajo. Tako deluje znanost.

2.) Nisi podal se nobenega dokaza (znanstveni ali vsaj poljudnoznanstveni clanek) tako, da zaenkrat ne moremo diskutirati o nicemer.

PacificBlue ::

Razpravljate o nezemljanih, nihce pa ni omenil(tudi novice se ni bilo) potrjeno odkritje roverja Curiosity, da je na Marsu bila nekoč tekoča voda s precej nevtralnim ph. Kar je čisto dovolj za razvoj mikrobov, preprostih oblik zivljenja ali še celo kaj več.

jest10 ::

PacificBlue je izjavil:

da je na Marsu bila nekoč tekoča voda s precej nevtralnim ph. Kar je čisto dovolj za razvoj mikrobov, preprostih oblik zivljenja ali še celo kaj več.

In?
Voda je le eden od mnogih potrebnih pogojev. Pojav vode ti ne garantira ničesar

SplitCookie ::

Očitno le ni bilo dovolj ?
SplitCookie> Prevoziš RDEČO ! jype> Ja? A to je kaj posebnega?
Ramon dekers> Ječa je lahko naravno okolje potem ko se adaptiraš.
jype> CPP ne spoštujem _NIKOLI_

PacificBlue ::

jest10, nehaj kvasit neumnosti in iskat iglo v seno.

jest10 ::

PacificBlue je izjavil:

jest10, nehaj kvasit neumnosti in iskat iglo v seno.

In kaj je tu neumnost? No, povej

PacificBlue ::

Poglej si video.

ramiz?! ::

jest10 je izjavil:

PacificBlue je izjavil:

da je na Marsu bila nekoč tekoča voda s precej nevtralnim ph. Kar je čisto dovolj za razvoj mikrobov, preprostih oblik zivljenja ali še celo kaj več.

In?
Voda je le eden od mnogih potrebnih pogojev. Pojav vode ti ne garantira ničesar

Če bi hodil v šolo, bi imel biologijo in bi vedel kje se je razvilo življenje... Tako pa si pač večni "mislec"
Never regret anything, there's always a reason things happen.

jest10 ::

ramiz?! je izjavil:

jest10 je izjavil:

PacificBlue je izjavil:

da je na Marsu bila nekoč tekoča voda s precej nevtralnim ph. Kar je čisto dovolj za razvoj mikrobov, preprostih oblik zivljenja ali še celo kaj več.

In?
Voda je le eden od mnogih potrebnih pogojev. Pojav vode ti ne garantira ničesar

Če bi hodil v šolo, bi imel biologijo in bi vedel kje se je razvilo življenje... Tako pa si pač večni "mislec"

:))
Če vržem kos mesa v ponev, mi to garantira "razvoj" slasne pečenke? Saj meso imam(voda), ponev pa tudi(trdna tla). Ali pa mogoče potrebujem še kaj?
(ja bedasta primerjava, ampak mogoče boš le dojel bistvo)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jest10 ()

ramiz?! ::

Nihče ne trdi, da so na Marsu živeli ljudje (kakor tudi, da ti bo uspela izvrstna pečenka), ampak da je tam včasih bila voda, z njo pa pogoji za razvoj mikrobov in ostalih preprostih živih bitij...(kakor pri tvoji pečenki, kar bo nastalo, ji bo malo podobno).
Never regret anything, there's always a reason things happen.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ramiz?! ()
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mars One Project (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6411117 (5512) vostok_1
»

V bosni piramide (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
48888739 (66203) GizmoX
»

Še vedno ni jasno, zakaj je na Zemlji voda

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
146226 (3617) Aston_11
»

NASA skrivnost Marsa (strani: 1 2 )

Oddelek: Znanost in tehnologija
7414290 (8181) 111111111111
»

Sonce vpliva na razpad radioaktivnih elementov

Oddelek: Znanost in tehnologija
465937 (4547) Earnhardt

Več podobnih tem