» »

Telefon kuplen pri tušmobilu, že uporabljen

Telefon kuplen pri tušmobilu, že uporabljen

1
2
3 4 5

Filipko ::

Tega nisem rekel da bi morali mirno vse požreti. Pravim samo to, da mi je ta objava sumljiva. Jaz vem da če bi se to meni zgodilo (čeprav dvomim da bi si to privoščili, lahko pa pride do napake, to je logično) sigurno ne bi na tak način nastopal na forumu, kot drugo pa bi zadevo pač uredil na licu mesta. Čudno pa je tudi to da sploh ni šel do prodajalke in napisal kaj so mu odgovorili oz. kako je zadevo rešil. Če bi se meni to zgodilo in bi šel nazaj in bi se mi opravičili za napako in zamenjali telefon, ne bi kompliciral in bi svoje dosegel. Pač napake se dogajajo, povsod! Se strinjamo?

Gregor P ::

Napaka je, če prodajalec resnično ni vedel, da je nekdo v trgovini že prej uporabljal ta telefon; vsekakor pa je tisti, ki je tam naredil to sliko točno vedel pod kakšnimi pogoji sme takšno napravo prodajati dalje (torej ne kot novo! In da mora kupca, ali še prej oddelek prodaje itd. ustrezno informirati, da je nestrokovno šaril po napravi).
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

Pesimist ::

ste naivni. Zaj je telefon ze vsaj 1 dan star in ga bo spet dobo en kot novega.

Filipko ::

Se strinjam s teboj. Samo če pogledaš vprašanja uporabnika smo malce zašli. Sprašuje kaj lahko stori? Odgovor je: neseš telefon nazaj kjer si ga kupil in vidiš kje si. In potem pa sprašuje kaj lahko zahteva in pričakuje? Kaj lahko? Ja logično da mu bodo zamenjali telefon, če seveda to kar govori drži. Ne vem, kaj uporabnik misli, da bo zraven dobil še nov avto in bon za 10.000€...

Free Bird ::

Tako, verjetno bom res šel tja in zahteval nov telefon kot se spodobi. Najbolj pa me jezi to, da mi je ženska rekla, da v trgovini NE morem preizkusiti telefona, ona pa ga je.

Filipko je izjavil:

Se strinjam s teboj. Samo če pogledaš vprašanja uporabnika smo malce zašli. Sprašuje kaj lahko stori? Odgovor je: neseš telefon nazaj kjer si ga kupil in vidiš kje si. In potem pa sprašuje kaj lahko zahteva in pričakuje? Kaj lahko? Ja logično da mu bodo zamenjali telefon, če seveda to kar govori drži. Ne vem, kaj uporabnik misli, da bo zraven dobil še nov avto in bon za 10.000€...

Ne, ne mislim, da bom dobil še kaj. Jaz samo vprašam kaj storiti v takem primeru, zdi se mi pa totalno nefer.

Filipko je izjavil:

Glede na objave Jeznega Dečkota do sedaj in glede na to, da se sploh več ne vključi v razpravo s kakšnimi informacijami kaj je naredil oz. kaj dogaja, si lahko mislim samo eno, da je zadeva umetno ustvarjena, ker kaj drugega ne more biti...

Se opravičujem, da se nisem vključil, ampak, hodim tudi v šolo.

Zgodovina sprememb…

Mustang2142 ::

Pokaži nam sliko.

Free Bird ::

Filipko je izjavil:

Jezni Dečko...nabijaš. Da nisi mogu dobit telefona v roku nabijaš, ker se meni še nikoli ni zgodilo da mi ga niso dali. Glede na tvoj opis sklepam, da sta med tem ko ti je prodajalka kazala telefon sprožila tudi to sliko, ki si jo potem našel v mobitelu. Ker drugače si tega kar ti pišeš ne znam razlagati. Lahko bi glede na problem, ki ga želiš na vsak način rešiti s širšo populacijo, opis naredil z malce več informacijami. Zakaj si tako napisal veš samo ti. Problema tukaj ni, si ga pa ustvaril sam s to objavo. Greš nazaj do prodajalke na Tušmobil in zadevo urediš na normalen ljudski način. Pa še nekaj...povsod in to je v vseh panogah, se izdelke ko pridejo do prodajlaca pregleda, tisti ki trdi drugače, meša meglo...

Ti pa ne bluzi tu nekaj. Rekel sem ji, če lahko sprovbam kako telefon deluje in mi je odgovorila ne. Ironično pa je, da ga je pred tem ona že celega preizkusila.

jusv ::

Jezni...poglej na račun, k ga vrjetn imaš pri sebi in prepiši in napiši na forum sledeče:

kje si mobitel točno kupil, dan in uro, pa začetne inicialke prodajalke, ki ti ga je prodala.

Pa ne trobaj neumnosti, da ga je sprobala če ne veš kaj se je dejansko s telefonom dogajalo...
Pametne smo podnevi z lučjo iskali!

Gregor P ::

Nič mu ni treba pisat na ta forum in sedaj izpostavljati neke prodajalke, če morda ni nič kriva (le kaj ti bodo te informacije tebi osebno?!?8-O). Bo naprej rešil sam zadeve tam, če ne bo uspešen, se nato lahko obrne na ustrezne inštitucije (in šele nato, če je imel prav, morda lahko omeni čisto na splošno za katero prodajalno gre, da vemo še ostali potrošniki, kam ne smemo).
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

jusv ::

Lej, sam tko lohk ugotoviš a tip naklada al ne, mislim, da je že nekdo napisal ta je to vse skup en larifari. Že če bo znal napisat kje točno je kupil telefon in kdaj bo velik naredu? Se strinjam, da more rešit zadeve sam, samo zakaj potem težit s tem na forumu? Tiste odgovore, ki je iskal mislim da jih je dobil, zato je lahko zgodba s tem zaključena al kaj...
Pametne smo podnevi z lučjo iskali!

Pithlit ::

Gregor P je izjavil:

Ni enako, to pomeni, da ga je proizvajalec uspešno in na edini ekonomično možen in standardno uveljavljen način uspel pripeljati do končnega prodajalca; zadnji pa (z avtomobilom, ki je bil individualno narejen za specifičnega kupca) seveda ne sme narediti še nekaj krogov pa mestu skupaj s prijatelji z glasbo na ves glas, da vidi če avto zares dela in potem kupcu dejati, da vozilo še nikoli ni zapustilo njegovega salona.

Ko bi ti vedel kako nekateri delavci 'testirajo' nekatere avtomobile med nakladanjem/razkladanjem...

FlyingBee je izjavil:

pithlit, kaj ti ni jasno, mobitel je bil uporabljen, ni bil samo za gledat, sploh pa si absurd sama po sebi

ne bi smeli odpirati škatle, ker če je odprta, pa tudi če samo to, potem ni več novo, celotna zadeva pade v vodo, če samo prerežeš nalepko

Jaz sem absurd? Res? Hmm...

Pithlit je izjavil:

Sicer me pa nekaj drugega zanima. Do sedaj je še vsak nov kos elekronike, ki sem ga kupila, imel na škatli varnostno nalepko. Tudi telefoni. Zakaj OP že takrat, ko je videl da je bila škatla odprta (torej je nekdo v notranjost posegal in s tem 'razdevičil' zadevo tako da ni bila več nova - po nekaterih tolmačenjih), ni nič rekel?

Čisto res? Ali pa samo ti površno bereš?
Life is as complicated as we make it...

Free Bird ::

Glej jusv, če nočeš sodelovati in te tema moti pač ne sodeluj. S tem, da nakladam sta začela ti in Filipko, ne mislim, ničesar izpostavljati, sploh pa ne imena prodajalca. Lahko ti povem, da sem ga kupil v petek, okoli 17 ure. Pač sem vprašal na forum kaj vi mislite o tem. Je veliko več neumnih tem pa si se ravno name spravil.

Zgodovina sprememb…

jusv ::

Nisi mi simpatičen, kaj češ...sem te pa spomnil, da si odgovore na tvoje vprašanje dobil. Torej? Pojdi v poslovalnico to uredit in nam prosim javi kaj boš uredil, ker nas vse zanima. Bo tako uredu?
Pametne smo podnevi z lučjo iskali!

Free Bird ::

Glej, nisem striktno rekel, da se bom šel tja pritoževat, vprašal sem samo kaj vi mislite o tem in kaj bi lahko zahteval. Sedaj pa oprosti, če sem te razjezil.

jusv ::

Lahko se greš pritožit imaš vso pravico, samo kot sem ti rekel si mnenja dobil, se že ponavljajo in se stvar, če ni še kaj dodatnega, lahko zaključi.
Pametne smo podnevi z lučjo iskali!

knesz ::

Jaz bi šel na prodajno mesto in zahteval pojasnila. Mogoče tudi nov telefon.
Bi pa tukaj znal biti problem, če je bil telefon kupljen preko naročniške pogodbe. To pomeni, da je vezava narejena na IMEI, menjava pa pomeni razdor pogodbe ter delanje nove. To pa zna pri operaterju biti dokaj problematično oz. zamudno (veliko administracije), zato se bodo verjetno tega otepali kot hudič križa.
Če se ti ljubi, lahko narediš veliko štalo, imaš vso pravico :)

king67 ::

No, jaz osebno ne bi kompliciral, če bi na fonu našel samo eno fotko. Ok, nekdo ga je pač vzel v roke. Bi pa popizdil, če bi našel odtise od mastnih prstov ali očitne znake uporabe (praske, recimo stare sms-se, butasto 'zložen' kabel od polnilca...). Kot pa se rado zgodi (Murphy), upam, da z morebitnim zamenjanim in tovarniško zapečatenim telefonom kdaj kasneje ne boš imel težav in se ne boš tolkel po glavi, ker nisi obdržal prvega.

lp,
king67

WaterBoy ::

knesz je izjavil:

Jaz bi šel na prodajno mesto in zahteval pojasnila. Mogoče tudi nov telefon.
Bi pa tukaj znal biti problem, če je bil telefon kupljen preko naročniške pogodbe. To pomeni, da je vezava narejena na IMEI, menjava pa pomeni razdor pogodbe ter delanje nove. To pa zna pri operaterju biti dokaj problematično oz. zamudno (veliko administracije), zato se bodo verjetno tega otepali kot hudič križa.
Če se ti ljubi, lahko narediš veliko štalo, imaš vso pravico :)

Ko sem js kupoval kar nekaj let nazaj telefon (nokia 5100) na mobitelu in sem v roku 8 dni odkril da je bilo nekaj pokvarjeno, sem ga nesel nazaj so mi ga brez vprašan zamenjali. Moja škatla tja, nova k meni. Nič papirjev. Mogoče sedaj kaj bol komplicirajo

Mustang2142 ::

Pokaži nam že enkrat to sliko.

addy93 ::

WaterBoy je izjavil:

knesz je izjavil:

Jaz bi šel na prodajno mesto in zahteval pojasnila. Mogoče tudi nov telefon.
Bi pa tukaj znal biti problem, če je bil telefon kupljen preko naročniške pogodbe. To pomeni, da je vezava narejena na IMEI, menjava pa pomeni razdor pogodbe ter delanje nove. To pa zna pri operaterju biti dokaj problematično oz. zamudno (veliko administracije), zato se bodo verjetno tega otepali kot hudič križa.
Če se ti ljubi, lahko narediš veliko štalo, imaš vso pravico :)

Ko sem js kupoval kar nekaj let nazaj telefon (nokia 5100) na mobitelu in sem v roku 8 dni odkril da je bilo nekaj pokvarjeno, sem ga nesel nazaj so mi ga brez vprašan zamenjali. Moja škatla tja, nova k meni. Nič papirjev. Mogoče sedaj kaj bol komplicirajo



Pri meni se je zgodila podobna stvar. Je iz skladišča prinesel telefon-Galaxy Note, prepisal številk z hrbtne strani v računanlnik, mi dal telefon v roke... In takrat sem videl, da ima pretrgan "seal". Sem rekel, da želim z nepretrganim "pećatom"... In je šel novega iskat... Samo spremenil je tisto številko v računalniku. Tko da ni težav pri zamenjavi telefona.

knesz ::

Telefon je ali nov in neuporabljen, ali pa ne.
Je bila pogodba sklenjena za nov, rabljen telefon, ali za demo enoto?

knesz ::

Ne gre se za princip.
Gre se za to, da če ti skleneš pogodbo za nakup novega telefona, moraš novega tudi dobiti.
Če je narejena ena slika, telefon ni več nov, ampak rabljen. Četudi samo za to, da se je naredila ena slika.
Če tak telefon sprejmete, ste bili nategnjeni. Ovce.

mat xxl ::

Kaka nakladanja, še nisem videl , da bi kdo kupil NOV avto z 0 km in 0 m , res so pokvarjeni vsi ti uvozniki, rabljen avto, ti prodajo, kot nov, moral bi biti vsaj , kot malo rabljen, saj ima vsak vsaj kak km na števcu... barabe pokvarjene..... res kaj takega, kako si upajo, takoj na sončno upravo protestirati ........... ;)

addy93 ::

mat xxl je izjavil:

Kaka nakladanja, še nisem videl , da bi kdo kupil NOV avto z 0 km in 0 m , res so pokvarjeni vsi ti uvozniki, rabljen avto, ti prodajo, kot nov, moral bi biti vsaj , kot malo rabljen, saj ima vsak vsaj kak km na števcu... barabe pokvarjene..... res kaj takega, kako si upajo, takoj na sončno upravo protestirati ........... ;)


Ti samo trollaš ali resno misliš??? Vsak avtomobil je testiran na dynamometru...No, naslednjič ko boš šel v trgovino po nov telefon bom šel s teboj in bom prvo jaz imel ta telefon v uporabi 14 dni, potem ga boš pa ti imel. Zmenjeno?

kmetek ::

Človek ima prav, isto kot vi jokate, da če samo artikel odpreš in daš v vitrino, stokate, da ni nov. Na garancijo se dopiše "ni nov" ? :D
A avto dobite z 0 km iz fabrike direkt? :O
Ko naročite coca colo/fanto v lokalu, naročite, da mora novo flašo odpret? Ko vam nareže 1/2 kruha, dobite 1/2 od novega ali 1/2 od prej odrezanega?
Nebuloze. :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kmetek ()

FlyingBee ::

ne vem zakaj tako bedni odzivi, nalepke so ravno zato tam, da se kaj takega ne more zgoditi oziroma, da ni nepotrebnih dolgih debat ... če kupim aparat mora biti zaprt originalno, drugače to ni to ... tako kot plastenke pijač imajo pod pokrovčkom obroč, po katerem se lahko vidi ali je pijača po zaprtju v tovarni ostala zaprta ves čas do nakupa

kmetek, a ste priznali garancijo na PC-ju, če je nalepka raztrgana zadaj? vse ima svoj namen, kar pa si gor naštel za primer, pa je nesmisel, saj vemo, da bo tako še preden kupimo, pri novih aparatih pa vemo, da mora biti nalepka cela

Brane22 ::

Ne moreš enačit garancijske nalepke z nalepko na škatli. Razen čemogoče tako navaja in zahteva proizvajalec.

Ravno tako ne moreš enačit pijače in tehničnega artikla. Avto recimo nima posebnega obročka na vratih, ki bi kazal, da so bila še neodprta.

A to pomeni, da ne obstaja nov avtomobil ?

FlyingBee ::

no v glavnem, ne kupovat že odprtih artiklov v trgovinah, imamo za to male oglase

Brane22, eno je enačiti, drugo je navajati primere, da bi ti in podobni malo razmislili v čem je fora

Zgodovina sprememb…

Infinity ::

Brane22 nov avto je vedno prekrit z nekakšnim voskom, kaerega morajo sčistiti dol predno ga prevzameš, tako da ne utrujaj.

Mikasa ::

Mislim, kakšne imate eni. Torej, če nekdo v tovarni nardi fotko da stestira, če telefon dela, se po vašem šteje da je rabljen? Al nov? Če pa prodajalka to naredi, pa je telefon avtomatsko rabljen ali kaj? Kaj ni vseeno, kdo stisne na ta gumb, mislim da je namen enak? Sej ga niso zdaj dali nekomu, da ga je uporabljal pol leta pa potem nazaj prinesu. Res se vam da. Sploh pa, stoposto sem, da če bi šel tja, bi se brez problema vse skupaj uredilo!!

Brane22 ::

Infinity je izjavil:

Brane22 nov avto je vedno prekrit z nekakšnim voskom, kaerega morajo sčistiti dol predno ga prevzameš, tako da ne utrujaj.


Sori. AMpak utrujaš ti. Če voska ni ko ga prevzameš, a si potem prevzel rabljen avto ?

BTW, tale logika crowda mi je malo čudna.

Ni kaj dosti sekirancije nad tem kako vas nategujejo s cenami in tem,d a so tu telefončki v paketu rpaviloma veliko dražji kot v tujini.

Nasprotno. Sekirate se, ker vam ne dajo nedotaknjene celotne je*ene prozorne nalepko, potem ko vas svinjsko nategnejo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Brane22 ()

šernk ::

Mislim, kakšne imate eni. Torej, če nekdo v tovarni nardi fotko da stestira, če telefon dela, se po vašem šteje da je rabljen? Al nov? Če pa prodajalka to naredi, pa je telefon avtomatsko rabljen ali kaj?


DA! Ker prodajalka nima kaj testirat! Kako bi se ti počutil, če bi kupil nov avto in v kofanu imel umazane cunje?
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

knesz ::

Mikasa je izjavil:

Mislim, kakšne imate eni. Torej, če nekdo v tovarni nardi fotko da stestira, če telefon dela, se po vašem šteje da je rabljen? Al nov? Če pa prodajalka to naredi, pa je telefon avtomatsko rabljen ali kaj? Kaj ni vseeno, kdo stisne na ta gumb, mislim da je namen enak? Sej ga niso zdaj dali nekomu, da ga je uporabljal pol leta pa potem nazaj prinesu. Res se vam da. Sploh pa, stoposto sem, da če bi šel tja, bi se brez problema vse skupaj uredilo!!

Rabljen.
Tako kot imaš testne avte (če se že primerja), imaš tudi testne telefone, katere testirajo. Na novem telefonu, ipodu ... nima kaj početi vsebina nekega prodajalca ali delavca v tovarni.
Sicer je pa primerjava z avti neumestna. telefon lahko spraviš do kupca, brez da bi odprl škatlo, za avto je pa verjetno neka procedura, ki je odobrena s strani proizvajalca, da se avto raztovori in prepelje do prodajalca, kjer se naredi nulti servis pred prevzemom kupca.

jusv ::

Kaj še kar se nabija eno in ta isto. Ne morem verjet. Mislim, da smo ugotovili point. Pač naj gre človek v prodajalno kjer je telefon kupil naj pove kaj je narobe in bodo uredili. Ne vem a obstajajo še kakšne druge opcije če hočemo rešiti ta nenormalno velikanski problem?
Pametne smo podnevi z lučjo iskali!

Infinity ::

Brane22 je izjavil:

Infinity je izjavil:

Brane22 nov avto je vedno prekrit z nekakšnim voskom, kaerega morajo sčistiti dol predno ga prevzameš, tako da ne utrujaj.


Sori. AMpak utrujaš ti. Če voska ni ko ga prevzameš, a si potem prevzel rabljen avto ?

BTW, tale logika crowda mi je malo čudna.

Ni kaj dosti sekirancije nad tem kako vas nategujejo s cenami in tem,d a so tu telefončki v paketu rpaviloma veliko dražji kot v tujini.

Nasprotno. Sekirate se, ker vam ne dajo nedotaknjene celotne je*ene prozorne nalepko, potem ko vas svinjsko nategnejo.


Če voska ni bilo gor ob nakupu zahtevam popust ker mi ne bojo prodal avta ki je stal bohve kje nezavarovan kot novega. Če pa ga kupim novega z voskom pa mi ga oni do prevzema spucajo, tako se to dela.

Fant se sekira ker je dobil telefonki ga je nekdo drug uporabljal pred njem, in če ga je kupil kot novega naj bo nov, ne pa prešlatan od prodajalca.

Če je v trgovini izdelek zadnji razstavni, vedno dobiš popust kajti artikel ni nov, čeprav se tako prodaja.

Brane22 ::

Če voska ni bilo gor ob nakupu zahtevam popust ker mi ne bojo prodal avta ki je stal bohve kje nezavarovan kot novega.


Kar po njegovem pomeni vedno, ker ga snamejo pred prevzemom.

In BTW, kakšen garant je vosek ? Zakaj ne b mogli povoskati avta, katerega si prej videl brez ?

para! ::

In BTW, kakšen garant je vosek ? Zakaj ne b mogli povoskati avta, katerega si prej videl brez ?

Nikakršen garant. Tudi varnostna nalepka na elektroniki ni noben garant, svoj čas sem delal v eni štacuni in poleg palete komponent, smo vedno dobili še par listov teh varnostnih nalepk. Tko, da te varnostne nalepke so...ja, pač za to da so kupci "prepričani".

Ampak to ni opravičilo za "ah, nimam kej za počet na šihtu, bom mal probala s svojimi umazanimi prsti slikat s telefoni k se pol naprej prodajo" odnos prodajalca/prodajalke.

lp
Death before dishonor!

kmetek ::

FlyingBee je izjavil:

ne vem zakaj tako bedni odzivi, nalepke so ravno zato tam, da se kaj takega ne more zgoditi oziroma, da ni nepotrebnih dolgih debat ... če kupim aparat mora biti zaprt originalno, drugače to ni to ... tako kot plastenke pijač imajo pod pokrovčkom obroč, po katerem se lahko vidi ali je pijača po zaprtju v tovarni ostala zaprta ves čas do nakupa

kmetek, a ste priznali garancijo na PC-ju, če je nalepka raztrgana zadaj? vse ima svoj namen, kar pa si gor naštel za primer, pa je nesmisel, saj vemo, da bo tako še preden kupimo, pri novih aparatih pa vemo, da mora biti nalepka cela


jep smo.

jusv je izjavil:

Kaj še kar se nabija eno in ta isto. Ne morem verjet. Mislim, da smo ugotovili point. Pač naj gre človek v prodajalno kjer je telefon kupil naj pove kaj je narobe in bodo uredili. Ne vem a obstajajo še kakšne druge opcije če hočemo rešiti ta nenormalno velikanski problem?


In zakaj mora jokat tu? Ko bi lahko avtomatsko to naredili, ko je prejemal telefon v roke in že takoj videl? "Ga/go. Tuš, lepo prosim za originalno zapakiranega, hvala lepa".
S tem bi bila zgodba zaključena. Nobene potrebe po pisanju na forumih, izguba časa, svojega in našega.
Mislim, a zdaj so pa forumi za vsako malenkost?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kmetek ()

Gregor P ::

Mislim zakaj?!?8-O Zakaj pa imamo ostali tukaj tudi kdaj vprašanja v različnih temah?!?;(( Poleg tega je jasno povedal, da hodi še v šolo in je pač računal na pomoč "odraslih" (starejših) z izkušnjami; skorajda zaman:8)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

Pithlit ::

Ja no... baje do 18-ga leta nimaš kaj telefonov kupvat pri operaterjih. Morš met dovoljenje staršev pa to... naj se grejo pa starši kregat.

Če ti pa osnove pri 18ih še niso jasne...
Life is as complicated as we make it...

Gregor P ::

Človek je prosil našo skupnost za pomoč pri vprašanju in človeško je, da mu pomagaš odgovoriti, ne glede nato, da se imaš za superiorno bitje in da si ostala manj vredna bitja ne zaslužijo prostora na Zemlji:|
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

FlyingBee ::

ni neumnih vprašanj, odgovorov pa je mnogo, v tem primeru ste mu pa najbolj pomagali tisti, ki ste odgvorili z vprašanjem, zmaga pa pametnjakovič: zakaj sprašuješ na tem forumu ...?

iz takih primerov se lahko marsikaj naučiš, še veliko vprašanj se odpre in mislim, da ni tema problematična, razen za tiste, ki ste že skapirali cel "svet", ampak od vas nič pametnega ne zvemo

Pithlit ::

1,2,3 in 4 odgovor je bil več ali manj enak: "nesi nazaj pa se probaj zmenit". Več od teh 4ih nisem šla preverjat.

A to ni pomoč? Če se pa folk pol začne zafrkavat jim pa tud ne moreš očitat. Zadeva je dejansko smešna.
Life is as complicated as we make it...

FlyingBee ::

slabi odgovori, "probaj" se zmeniti ... nič poskušaj, mladega človeka je treba podučit, da mora nazaj in zahtevati to kar mu kot potrošniku pripada

nič smešnega ni, ko se nekateri delajo ali pa so norci in pišejo bedaste odgovore na korektno vprašanje neizkušenega

Zgodovina sprememb…

Brane22 ::

Kaj mu pripada ?

Drug telefon, ki ga je mogoče že vrnila kaka stranka, spucan in opremljen z nalepko ?

Za bistveno večji denar kot zunaj ?

Res, našel je okrog česa in kje se bo spuntal... :|

Gregor P ::

Učenje pravic potrošnikov nujno v naše OŠ!:|
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Mikasa ::

Pithlit je izjavil:

1,2,3 in 4 odgovor je bil več ali manj enak: "nesi nazaj pa se probaj zmenit". Več od teh 4ih nisem šla preverjat.

A to ni pomoč? Če se pa folk pol začne zafrkavat jim pa tud ne moreš očitat. Zadeva je dejansko smešna.


Exactly. Človeku pomagaš s konkretnim nasvetom (ki je bil: pojdi tja in uredi to pri njih), ne z debato v 3 dni in s tem, da bo vsak zdaj nekaj po svoje pojamral. Smešno je pa to, da tipa ki je odprl temo najbrž sploh več gor ni in se mi sami s sabo tu pogovarjamo, itak je reku par postov nazaj že da bo šel tja uredit:)

Gregor P ::

Ni dovolj samo pojdi tja in se zmeni, ampak se moraš tudi zavedati, kaj je narobe (če sploh) in kakšen so tvoje pravice, da se sploh lahko greš menit.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

FlyingBee ::

zakaj tisti, ki nočete pisati v to temo, pišete?

nasvet za vse, ki bodo prvič kupovali mobitel, škatla mora imeti nepretrgano nalepko, tako je tudi pri drugih elektronskih napravah in še marsičem, s tem se izognete takim problemom in uredite že na licu mesta kar je potrebno

knesz ::

Mikasa je izjavil:

Pithlit je izjavil:

1,2,3 in 4 odgovor je bil več ali manj enak: "nesi nazaj pa se probaj zmenit". Več od teh 4ih nisem šla preverjat.

A to ni pomoč? Če se pa folk pol začne zafrkavat jim pa tud ne moreš očitat. Zadeva je dejansko smešna.


Exactly. Človeku pomagaš s konkretnim nasvetom (ki je bil: pojdi tja in uredi to pri njih), ne z debato v 3 dni in s tem, da bo vsak zdaj nekaj po svoje pojamral. Smešno je pa to, da tipa ki je odprl temo najbrž sploh več gor ni in se mi sami s sabo tu pogovarjamo, itak je reku par postov nazaj že da bo šel tja uredit:)

Problem je v tem, da teme ne bere samo op. In da nekateri tukaj podajate napačne informacije kot je ta, da je telefon, na katerem so posnetki poslovalnice, ki jih je naredil prodajalec, nov in nerabljen. In čeprav nekateri ne bi komplicirali, ali pa ne poznajo (poznate) svojih pravic, to še ne pomeni da je potem vse ok.
1
2
3 4 5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Garancija, 45 dni, nov izdelek (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
22639119 (14644) Furbo
»

Uveljavljanje stvarne napake / garancije (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8015363 (5291) TOP
»

Vračilo blaga preko spletne trgovine (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
31536574 (22331) scipascapa
»

Kaj se zgodi z vrnjenimi izdelki? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5412461 (10416) Dr_M
»

Prenosljivost garancije (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6414071 (12007) solatko

Več podobnih tem