» »

POE - Path of Exile (Uradna Tema )

POE - Path of Exile (Uradna Tema )

Meizu ::

Meni je špil totalen fail ker niso sposobni pošlihtat desynca ki je zakrivil smrt vsaj 6ih karakterjev visokega levela, ki sem jih imel. Tako da morm kar priznat, sem rage quital.

Tr0n ::

Jaz sem sele zacel. Koliko kontenta je sploh, max level etc.?

Tr0n ::

GameSpot igra leta 2013 baje. :)

http://www.gamespot.com/articles/pc-gam...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

yoco ::

Igra ni slaba, sam igra leta se mi pa zdi mal pretirano!

Meizu ::

Igra je drugače topšit sam tale desync je pa totalen trn v peti.

Zmajc ::

Pač ne it HC pa je.

Meizu ::

Ampak če PoE ne igraš v HC je brezveze...

Tr0n ::

Zate mogoce, ko si verjetno ze koncal standard. :)

Meizu ::

No to bo to. Ko enkrat odkriješ igro, potem ti HC predstavlja edini pravi izziv. Na standard league pač narediš karakterja, na hitro odpreš nek build na internetu, začneš igrat in to je to. Če ti karakter crkne, greš pač vztrajno v isto instanco dokler jo ne narediš.

HC je pa tisti pravi izziv, ko moraš premislit o investiranju v perke za svoj karakter da sploh preživi. Če pa vidiš, da je neka instanca pretežka greš pa najprej nabirat gear v nižje instance, da lahko prideš skozi. In to je to, kar privlači mene k igranju PoE. Vse lepo in prav dokler ne pride na spored desync, zamrzne lokacijo karakterja na serverju in kar naenkrat dobiš obvestilo da si crknil, karakter pa ti lepo porta v standard league. Naj si grejo nekam s tem. Kar me pa še bolj živcira je pa njihovo obvestilo v igri in na spletni strani, dobesedno v stilu "nas ne zanima, če crkne karakter crkne". Baje da ne odgovarjajo za bilokakšno smrt karakterja, naj bo to navadna smrt ali pa desync. Kar dobesedno pove, da se jim sploh ne da ubadat s to zadevo in prej se sprijazneš, prej bo mir.

Ne vem za vas, ampak mene to strašno živcira in igre, ki me živcirajo, enostavno ne igram.

Da ne pozabim še standardnih izgovorov o njihovem desyncu, češ to je posledica dodelanega sistema komuniciranja med klientom in serverjem zato, da se maksimalno zmanjša število hekerjev v igri.

Sej, zveni kul, ampak desync (verjemite mi na besedo) resnično uničuje živce. Mimogrede, igram pa na 100mbit optiki.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Meizu ()

Mipe ::

Desync prizadene vse, pa je vseeno dosti top igralcev tudi v HC in Nemesis. Nekateri skili so bolj dovzetni za desync (oziroma ga radi povzročajo), to so predvsem nekakšni teleportacijski skili (flicker strike, recimo). Če se ne zanašaš na take, dobiš precej manj desyncev. Opaziš jih le takrat, ko jih uporabljajo mobi in šefi (sploh Brutus, ta frdamani jebač...)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mipe ()

Meizu ::

Mipe, se strinjam s tabo, ampak na koncu izpade da si edino ziher s skilli tipa ground slam in sweep, ki so pa daleč najbolj dolgočasni skilli ki sem jih videl v življenju :)

In ta najbolj flashy (in tudi uporabni) skilli so pa ključ do predčasnega zaključka v hc načinu. Meh.
Recimo spectral throw je super kul in odlično funkcionira ko mu priključiš lmp upgrade ampak je bi ravno tazadnji skill ki me je zdesyncal v standard league.

Bom pa pridno čakal če bo slučajno kakšen napredek v zvezi z desyncom in takrat bom znova poskusil svojo srečo v hcju.

nurse123 ::

Desynca ne bojo odstranili, ker ima svoj namen...
Desync - omogoča poe da ima recimo puščice katerih se lahko izogneš in preprečuje hekanje, saj 2x preveri podatke lokacije itd... Maš pa ene 10 načinov kako se ga izognit (/oos, ne delaš ostrih ovinkov, ne uporabljaš skillov ki te premaknejo itd.) Sam še nisem imel problema z tem, sem lvl 91 nemesis trenutno, tko da če jst nimam problemov, potem tudi drugi nebi smeli imet

Drugače pa če kdo želi v aktivn guild, europa, minimum lvl 80 (domination, nemesis) in aktiven moraš bit 3+h/dan mi nej pošlje sporočilo :)

guybrush ::

nurse123 je izjavil:

Desynca ne bojo odstranili, ker ima svoj namen...
Desync - omogoča poe da ima recimo puščice katerih se lahko izogneš in preprečuje hekanje, saj 2x preveri podatke lokacije itd... Maš pa ene 10 načinov kako se ga izognit (/oos, ne delaš ostrih ovinkov, ne uporabljaš skillov ki te premaknejo itd.) Sam še nisem imel problema z tem, sem lvl 91 nemesis trenutno, tko da če jst nimam problemov, potem tudi drugi nebi smeli imet

Drugače pa če kdo želi v aktivn guild, europa, minimum lvl 80 (domination, nemesis) in aktiven moraš bit 3+h/dan mi nej pošlje sporočilo :)


Jst mam skus probleme z cyclone in whirling blades 90% sm desyncan...

Farystar ::

Naš slovenski guild v nastajanju, preverite na uradni strani. Skušajmo skupaj ustvariti močno slovensko POE skupnost, tudi za prihajajoče PVP tournamente itd. Vabljeni resni in zagreti igralci POE igre.

POESS - Path of Exile Slovenian Stars

Lp Alen :)

bump...

bump...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Farystar ()

Truga ::

PÖSS

Farystar ::

No dejte se SLovenci mal zbudit, pa lepo kliknite na link in dajte prijavo v našo uradno temo, da vas lahko dodamo v guild. Path of Exile obeta res ogromno še v prihodnosti, posebej ko bo prišel PVP in PVP turnirji še ven, da ne govorim tudi novi act IV še letos.

Lp Fary :)

Farystar je izjavil:

Naš slovenski guild v nastajanju, preverite na uradni strani. Skušajmo skupaj ustvariti močno slovensko POE skupnost, tudi za prihajajoče PVP tournamente itd. Vabljeni resni in zagreti igralci POE igre.

POESS - Path of Exile Slovenian Stars

Lp Alen :)

bump...

bump...
bump...


Farystar je izjavil:

No dejte se SLovenci mal zbudit, pa lepo kliknite na link in dajte prijavo v našo uradno temo, da vas lahko dodamo v guild. Path of Exile obeta res ogromno še v prihodnosti, posebej ko bo prišel PVP in PVP turnirji še ven, da ne govorim tudi novi act IV še letos.

Lp Fary :)

Farystar je izjavil:

Naš slovenski guild v nastajanju, preverite na uradni strani. Skušajmo skupaj ustvariti močno slovensko POE skupnost, tudi za prihajajoče PVP tournamente itd. Vabljeni resni in zagreti igralci POE igre.

POESS - Path of Exile Slovenian Stars

Lp Alen :)

bump...

bump...

bump...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Farystar ()

Tr0n ::

Sem priso do lvl 36 in se navelical. :)

Meizu ::

Kot sem ze rekel, ko postimajo desync pridem.

def0r ::

Mene nekako ne povlece spil. Najbrz bolj zato ker se mi sami on-hit efekti, spelli zdijo nezanimivi nimajo nobenega impakta. Diablo 2 si imel obcutek da si mocen ko si cez celo mape kaksne flame spelle spuscal ali mogoce v torchlight. Ne vidim fascinacije nad 3d klonom diablo 2.

Mipe ::

Preveč časa vzame.

Farystar ::

Kakšni bedni zadnji komentarji. Igro improvajo vsak patch, poleg tega niso imeli začetnega kapitala kot ga je mel BLizzard ob vsaki novi igri. Desync ni več tak problem in bo v bodoče še izboljšan. Desynca ne morejo v celoti odpravit, ker bi potem reskirali pomankljivosti v kodi, zaradi tega je to najbol varna igra in hacker free igra, ker njihov client preverja vsak premik in hit ki ga ti počneš z svojim likom in to client pošilja nazaj do tebe, tako v vsake trenutku vedo ali igraš ti ali pa bot. Zato ne moreš v celoti desynca odpravit, bo še še izboljšan v veliki meri.

Če veš kaj počneš in katere iteme uporabit igra ne vzame veliko časa. Jst dosežem level 40 z novim likom lahko v 3 urah. Igra dobi čar šele ko prideš v endgame.

Kmalu pridejo PVP turnirji in ostale odlične izboljšave.

...

...

...

No dejte se SLovenci mal zbudit,

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Farystar ()

Meizu ::

Farystar je izjavil:

Kakšni bedni zadnji komentarji. Igro improvajo vsak patch, poleg tega niso imeli začetnega kapitala kot ga je mel BLizzard ob vsaki novi igri. Desync ni več tak problem in bo v bodoče še izboljšan. Desynca ne morejo v celoti odpravit, ker bi potem reskirali pomankljivosti v kodi, zaradi tega je to najbol varna igra in hacker free igra, ker njihov client preverja vsak premik in hit ki ga ti počneš z svojim likom in to client pošilja nazaj do tebe, tako v vsake trenutku vedo ali igraš ti ali pa bot. Zato ne moreš v celoti desynca odpravit, bo še še izboljšan v veliki meri.

Če veš kaj počneš in katere iteme uporabit igra ne vzame veliko časa. Jst dosežem level 40 z novim likom lahko v 3 urah. Igra dobi čar šele ko prideš v endgame.

Kmalu pridejo PVP turnirji in ostale odlične izboljšave.

...

...

...

No dejte se SLovenci mal zbudit,


Vse lepo in prav ampak mene zal ne zanimajo boti in podobne stvari ce pa zaradi desynca ne morem uporabit 3/4 skillov v igri. Sploh pa razen ce si v partiju poe igras v lastni instanci tako da botanje ze po defaultu ni tak problem. Sploh pa raje vidim bote v igri kot pa polovicno nefunkcionalen spil. Ce so zato komentarji bedni pa naj bodo. Te razumem, si diamond supporter al karkoli ze, posledicno si vlozil v to igro vec denarja kot bomo nekateri v zivljenju porabili za nakup iger. Nekako se moras upravicit in potolazit ane. Je pa meni osebno jasno da spil ravno zaradi desynca nikoli ne bo masovno igran in popularen dokler tega problema popolnoma ne odpravijo. Nihce ki ima "normal life" se ne bo jebal z ustvarjanjem novih karakterjev samo zato ker desync jebe sceno. Tako pac je.

Jazboc ::

Lep pozdrav! Se igra gdo tole? Sam obcasno igram in bi uzival ob igranju v druzbi, ker igra solo izgubi pomen v endgame...dajte mal povedat, ce gdo to Igra, da stopimo v kontak. Imam zlo dobro zgeranega magic finerja in aura suporta. Igram pa samo na standard league, softcore.

Lp, Jazboc

SimplyMiha ::

Čas je za prebujenje, instagibberji: The Awakening released

Na hitro:

The Beast Awakens
Dominus is dead, but the source of his fearsome power remains. Travel north from Sarn to Highgate and delve into the darkness that lurks beneath the mountains there. Explore all-new areas and face the legends of Wraeclast as you seek to put an end to the Nightmare.


Devastating New Skills
Let forth Warcries and summon elemental Golems to fight by your side. Twenty potent new gems enable expanded build opportunities.

A New Source of Power
Find powerful Jewels that you can socket into the Passive Skill Tree to erase your weaknesses and magnify your strengths. Socket Unique Jewels to modify sections of the Tree itself.


Exotic New Items
Find more than 100 new Unique Items and discover an entirely new set of equipment - the Maraketh Weapons.


New Challenge Leagues
The Awakening marks the start of two new Challenge Leagues - Warbands and Tempest. These leagues have self-contained economies and provide an opportunity for you to enjoy a fresh start and demonstrate your mastery of Path of Exile.


Path of Exile's New Era
Enjoy extensive user interface improvements, customisation options and a completely rebalanced game experience from the very first level.

fireX88 ::

To kdo se igra? Kolega me zelo forsira s temle? Kje pa je Ferystar, k je tako pisal o tej igri vse do 16.1.2014? Nic vec ne napise???
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

guybrush ::

qwea ::

Še kdo igra to igro?

guybrush ::

Jp. Jst usako ligo igram s kolegi. Edino kar me je motlo je bil desync, ki pa so ga ze nek cajta nazaj postimali. :)

SimplyMiha ::

Coming March 4th

Ok, lahko noč.

Superboyy ::

Jz špilam. Trenutno duelista na softcore talisman ligi, da se mal spoznam z vsem.

Ko bo ascendancy se bom pa HC spravu :P

Meizu ::

Na HC se spravi, ko bos na softcore nageekal vse mehanizme igre (phys reflect, ele reflect, strategije bossov, strategije buildov), ker bos drugace samo izgubljal zivce, ko bos nabit z armorjem in poln HPja na neki doloceni tocki poginil v pol sekunde. Sucks, ko imas high lvl char na HC in zelo dobro opremo.

guybrush ::

Nova vmesna liga pred novim dodatkom: http://www.pathofexile.com/forum/view-t...
Zacetek: 3.6.2016 ob 22.00h.

guybrush ::

guybrush ::

Poe prihaja na xbox, trailer:

:D

Meizu ::

guybrush je izjavil:

Poe prihaja na xbox, trailer:

:D


Bullshit. Konzola in POE... Jao.

guybrush ::

Ce se kdo spremlja najavljen nov dodatek: https://www.pathofexile.com/oriath

Prinasa 6 novih aktov in odstranitev cruel in merciles tezavnosti kar pomeni samo en playthrough 10 aktov do endgejma.

Relis junij/julij 2017.

Izi ::

guybrush je izjavil:

Ce se kdo spremlja najavljen nov dodatek: https://www.pathofexile.com/oriath

Dodatek ni prava beseda. To bo razširitev (expansion) in to OGROMNA razširitev, ki bo naredila praktično novo igro.
Verzija igre bo šla na dolgo pričakovano 3.0.0, ki ne bo samo dodobra spremenila igro ampak tudi zgodbo.

Trenutno so samo 4 poglavja zgodbe in ta 4 poglavja moraš preigrati trikrat, da prideš do "konca", kot je to običajno pri praktično vseh akcijskih RPG-jih, greš večkrat skozi isto zgodbo ampak vsakič z opazno močnejšimi sovražniki.

Ko bo letos poleti prišel expansion "The Fall of Oriath" bo to verjetno nov mejnik pri akcijskih RPG-jih. Skozi celotno igro bomo igrali enkrat samkrat in to skozi dolgo zgodbo razdeljeno na kar 10 poglavij. To bo epsko popotovanje, ki ga ne sme zamuditi noben ljubitelj akcijskih RPG-jev.

Diablo 3 bo imel težko delo, da se bo obdržal na prestolu samo z enim novim karakterjem (nekromancerjem). Še posebej, ker Diablo ni zastonj in tudi za Nekrota bo treba doplačati, PoE pa bo še naprej zastonj (z mikrotransakcijami), tudi ogromna razširitev bo zastonj.

MacoLa27 ::

Že kar nekaj časa nisem špilal PoE, tole pa bo zanimivo za probat. So že kaj poenostavili trejding? To me je navadno odvrnilo od resnejšega oz. dolgotrajnejšega igranja, torej map farminga. Enkrat si si že vzel par ur, da si vzpostavil shop na forumu, problem pa je bilo spremljanje cen in updejtanje...

guybrush ::

Danes so najavili ligo Legacy, ki bo najverjetneje potekala do razsiritve(izi :D ).

V te ligi bos lahko preigral vse lige, ki so bile do sedaj. Na kratko po svetu bojo dropali razlicni Leaguestones, ki jih bos lahko v posebnem oknu 3 naenkrat equipal. Aktivirali se bojo, ko bos vstopil v novo zono/mapo itd. Kar pomeni, ce je kdo zamudil kako ligo ali sploh se ni probal POE bo to lahko sedaj izkusil.

Se link: https://www.pathofexile.com/forum/view-...

Trejding so malo izboljsali(in naj bi ga se bolj v 3.0) tako da lahko sedaj v premium stash tab vrzes notri item kliknes z desno, nastavis ceno in se tvoj item pojavi na strani http://poe.trade/ , ki pa je kot AH in jo vecina igralcev uporablja. Ko kopujes item moras pa se vedno kontaktirati igralca v igri, ki prodaja in se velikokrat zgodi, da je afk al pa sploh ne odpise nic nazaj. Je pa veliko hitreje in lazje sedaj kot pa brskanje po shop forumu.

SimplyMiha ::

Hmmm...

Nak, me ne gane. Se vidimo čez pol leta.

opeter ::

Čakajte, to ni ista igra kot Pillary of Eternity?
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

opeter ::

opeter je izjavil:

Čakajte, to ni ista igra kot Pillary of Eternity?

Nevermind. Sem ugotovil, da sta to dve ločeni zadevi.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

yoco ::

Vedno me mika, da bi še enkrat probal to igro, ampak me zelo moti kakšen tip mape imajo in tiste zvitke al kaj so že namesto golda

guybrush ::

The Fall of Oriath Release Date je 4. avgust.

Se en nov trailer je:

svecka ::

komaj čakam, skill sistem je nadmočen.

guybrush ::

The Harbinger Challenge League: https://www.pathofexile.com/forum/view-...

Izi ::

Danes ob 22h štarta "The Fall of Oriath". Serverji so "dol" in se že nadgrajujejo.
Jaz bom kar preko Steama tole potegnil dol in začel od začetka. Tisti lik z okoli 10 levelov, ki sem jih naredil pred štirimi leti verjetno nima nič uporabnega, pa še pozabil sem za kaj se je sploh šlo.
Upam, da so grafiko kaj posodobili, ker 4 leta nazaj je bila zelo uboga grafika iz 90. let, bojevanje pa hudo leseno.

Izi ::

Kar dobro so popedenali zadevo v zadnjih letih. Grafika je dokaj spodobna, 64-bitov, DX11, zemljevid, ki je bil prej praktično neuporaben je sedaj zelo v redu. Bojevanje je še vedno nekam leseno, še posebej če ga primerjaš z Diablom, ampak se navadiš.

Malo so podcenili naval, saj sem bil na začetku tam okoli 30.000 mesta v čakalni vrsti, ampak je šlo v 5. minutah. Kakšno uro in pol je vse skupaj delovalo potem pa so se serverji sesuli in je bil že prvi maintanance.

Skratka za zastonjsko igro sem več kot zadovoljen in morda mi bo končno uspelo priti čez vseh 10 poglavij zgodbe.

Pero_SLO ::

Jaz sem tudi včeraj ponovno naložil PoE in me je močno presenetilo koliko so zadevo izpilili v nekaj letih. Tako da sem včeraj kar ene tri ure presedel pred računalnikom in preigral Act 1 ter danes komaj čakam da pridem domov iz službe :D .

LP, Peter

Izi ::

Jaz napredujem že z mojim drugim likom :D
Sem celo nakupil nekaj dodatnega prostora v skrinji, ker tisti 4 predali so mnogo premajhni za karkoli resnega. Verjetno namenoma, da lahko vzdržujejo igro.

Levelanje skozi zgodbo je zelo v redu narejeno in do konca zgodbe prideš nekje do level 70. Zgodba je v dveh delih, vsak del pa ima po 5 poglavij. Na koncu greš v novo 11. poglavje, Epilog, kjer se začne resno delo 8-)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Diablo 4 (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Igre
68073112 (486) Izi
»

Diablo Immortal (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
16114405 (1632) CSCCA
»

Wasteland 3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
8812129 (5040) drvo
»

Pillars of Eternity (Obsidianov Kickstarter: Project Eternity) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
16830636 (10214) yoco
»

Torchlight II

Oddelek: Igre
264150 (3233) Berserker

Več podobnih tem