» »

Diablo 4

Diablo 4

««
16 / 16
»
»»

Mato989 ::

Pa je sploh za kaj tale season 4?

Sem tempted da bi šel non season malo se poigrat z mojim seasonal 1 charom pa je...

Da sprobam, ajde.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Freya# ::

Malo je sicer pozna it v sezono pa vseen. Bi ti predlagal da raj nardis novga sezonca in lvls do 100 kot pa non-seson špilat.. Rabs realno tm ene 8 ur playtima. Dobis pa veliko materiala na koncu sezonske zgodbe. Celo odobis en resplendet spartk. + se dva, če pokoncas uber bossa in llilith. (4 jih pa rabiš da si skraftaš uber unique).

Mato989 ::

Mah zdaj sem naložil in bom lvl 59 sorca sprobal malo tako za hec, prišel not ful nekih rewaardov dobil nisem pa igral nekje od sredine season 1

Je kaj posebnega za up to date bit je fajn ko greš znova?

Od kdaj pa jeben maintenance delajo v pon ob 15:00 popoldan... kako sem pa na to glih naletel... FML lol
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

Freya# ::

Ja glih dons nek poporavljajo. lol .
Mah nobenga posebnga builda ni. najlažji je še vedno blizzard z ice spike spamat. Je pa tale flameshield imune build dobr, sam bo z 5 sezono nerf tako da ne bo več mogoč. Ni pa lahko gearat za ta build rabs kr dost grindat pa se zegen mors met pri tempering pa masterworking k sta nova s to sezono.

Mato989 ::

Ne saj sorca bom poigral samo malo v off seasonu oz. eternal... toliko da pridem od lvl 59 do 60...

Bolj me zanima

1. je lvling kaj hitrejši do 100? Ali je spet mindless grind ko končaš campaign? Je bolje sploh skippat campaign (prvič sem ga completal za achievement) in it kaj drugega?
2. Kaj se mi splača nardit pred seasonom, spomnim se da nekaj se prenaša, neki kipci al kaj že kaj je že to, to da vse collectam
3. kateri class je najbolj fun? Sorc sem probal zdaj razmišljam o barbu?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Freya# ::

Mah milim da leveling ni kaj zelo dosti hitrejši. Na sezonskih maš do 25% xp buff ponavadi. Lvlaš najhitrej ko delaš helltide. kampanjo sem samo 1 krat preigral, tko da ja kampanjo skipaš obvezno.
Drgač pa je barbar mende najmočnejši in najhitrejši za špilat. Tako pravjo. Jaz zaenkrat špilam samo sorca tko da ne vem kaj je najbolj fun. Bi pa se odločil za barba.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Freya# ()

Mato989 ::

Sem zdaj malo pogledal.

Torej best kar lahko naredim da se malo privadim je tole

1. Poiskal bom vse altars of lillith
2. porihtam renown

Potem pa v season 5 ko pride :D
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Freya# ::

ja če še nimaš tega pol kr to nared, ti ostane za naprej, pri novih likih. Maš na netu neke zamljevide k ti kažejo kje so.
https://mapgenie.io/diablo-4/maps/sanct...

jijetelu ::

Freya# je izjavil:

Živjo,

Jst neki špilam , tko da če rabiš kakšno pomoč pri uber bosih , lilith al pa pvp me dodaj .Mam pa sorc flameshiled imune build , tko da lahk "pocheesam" content. :) Trenutno na pvp nabiram ta rdec dust da si kupujem transmoge k norc. :)

Freya#21832


te bom dodal, pa receva kaksno

Izi ::

Včeraj so končno razkrili vse o novem prihajajočem klasu "Spiritborn".

Tukaj je vse podrobno razloženo: Awaken the Ferocity of a New Class: Spiritborn

Novi klas pride skupaj z veliko razširitvijo in sicer 8. oktobra 2024

Spiritborn živi hkrati v dveh svetovih. V svetu ljudi in v svetu duhov. Medtem ko je fizično prisoten v svetu ljudi je stalno povezavo s svetom duhov in iz njega preko različnih duhov vleče velikansko moč, ki ga naredi skoraj nesmrtnega.
Spiritborn bo uporabljal 4 različne načine bojevanja: Eagle (orel), Gorilla, Jaguar in Centipede (stonoga).
Vsak stil bo imel kar nekaj različnih napadov ampak ne glede katerega bomo uporabljali nam bo vsak stil vedno nudil specifične bonuse:
Eagle: 30% Movement Speed
Gorilla: 30% Damage Reduction
Jaguar: 30% Attack Speed
Centipede: 30% Life Steal

30% je v te igri ogromno. Blizzard pravi da nas bo Stonoga spremenila v Zdravilca, Jaguar v Lovca, Gorila v Bojevnika in Orel v Stratega. Kolikor razumem bomo lahko mešano uporabljali skile iz različnih razredov, preklapljanje vlog pa bo v trenutku glede na to iz katerega razreda je skil ki ga bomo uporabili...

Izi ::

Sezona 5 - Season of The Infernal Hordes

Start: 6. avgust 2024 ob 19:00


Če kdo ni na dopustu ali počitnicah.
Podrobnosti: https://news.blizzard.com/en-gb/diablo4...
Posebnost te sezone bo da bo nova quest linija prišla hkrati v Sezonski in Eternal (izven sezonski) svet. To verjetno pomeni da bo v igri ostala za večno. Pa še sezona bo verjetno krajša saj 8. oktobra pride velikanska razširitev in takrat se bo najbrž začela nova sezona.

Razlike med to Sezono in Eternal so prikazane tukaj:

Zmajc ::

Osebno ne mislim kupiti dodatka. Če ga bom ga bom enkrat naslednje leto ko bo močno znižano. D4 me je vse skupaj stal okoli 100€ in ne zdi se mi vreden tega denarja, res ne.

Počutim se oropanega in ne mislim podpirat podetja, ki me obravnava kot kravo molznico in quality of life patch z par novostmi kasira 40€, Lahko namesto tega grem Lase Epoch, PoE (ali celo No Man's Sky) kjer me iste stvari ne stanejo nič.

Mato989 ::

Jaz bom sezono 5 sprobal... sezono 1 sem igral pa sem bil razočaran in sem končal pri lvl 70 sorc.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

MojsterX ::

Nova sezona v Path of Exile je super kar so naredili. Ko bi vsaj šel Diablo 4 po poti Path of Exile z contentom. Nasploh sedaj ko so dodali city management v igro v PoE. Diablo 4 je zame veliko razočaranje.

oo7 ::

Diablo 4 Season 5 of the Infernal Hordes End Date and Season 6 Start Explained

https://www.gamepressure.com/newsroom/d...

Even if you haven't started playing Season of the Infernal Hordes in Diablo 4, you might be interested when it ends, as this date will mark something special. Historically, when one season ended, the new one began the same day. We can expect that this thing will happen with Season 5, too. The date is planned for October 8th, 2024.

Buggy ::

Eno vprasanje za poznavalce. Kaj bi v tem primeru od teh dveh itemov, ki sta skoraj ista raje izbrali.
Build je bash-whirwind. Je bolje imeti WW na 9 in manjse eksplozije ali enega manj in vecje explozije?



Je pa sezona 5 meni bolj privlacna 3in 4 niti igral nisem dosti, unique itemov je pa zdej kot bi jih nasral al mam pa samo zegen :))

Izi ::

Buggy je izjavil:

Eno vprasanje za poznavalce. Kaj bi v tem primeru od teh dveh itemov, ki sta skoraj ista raje izbrali.
Build je bash-whirwind. Je bolje imeti WW na 9 in manjse eksplozije ali enega manj in vecje explozije?

To sezono jaz začnem šele danes, tako da sem morda malo out z najnovejšimi buildi.
Ravno gledam kaj je trenutno popularno in kaj naj izberem za 5. sezono. Bash-Whirlwind kombinacije ne vidim nikjer med "popularnimi" buildi.

Po moje te unikatne rokavice sploh niso kaj dosti uporabne in bo kakšen naveden Legendarni item bolj učinkovit na tem mestu. Whirlwind je trenutno v D4 sam po sebi zelo slaboten skill in se ga sploh ne uporablja za damage. Uporaben je edino v kombinaciji s kakšnim bolj močnim skilom in ti se moraš skoncentrirati na tisti damage skill ne pa na whirlwind.
Po navadi se uporablja Bash+Hota build ali pa Whirlwind Twister build. Pri Whirlwind Twister buildu ves damage prihaja od Dust Devils in je Whirlwind nepomemben.

Jaz bom verjetno tokrat začel s Sorcerjem. Do sedaj je bil bolj slaboten, za to sezono je pa menda kar v vrhu.

Buggy ::

Ma kaj pa vem. Kot vedno delam vse po obcutku kako mi pase takart stil igranja in bash(8)+whirlwind(9) v kombinaciji s shuti in dolocenimi abilitiji, ki mi vlecejo mobe direkt k meni kar pa ne pozauga, pa sam potegnem z gaspom in s tem naredim se vec damage-a :)) Vmes se spontani stuni in res letim cez mapo kot po maslu. Nekako mi ni da bi delal se enega klona po vodicih, kot ga ima vecina v spilu ;)

...torej od zgornjih dveh bi v mojem primeru whirlwind 9 prisel bolje kot 7? Kako se sploh presentira (ce sploh) to da imas z itemi skill povecan nad default leveleom (5)

Izi ::

Buggy je izjavil:

...torej od zgornjih dveh bi v mojem primeru whirlwind 9 prisel bolje kot 7? Kako se sploh presentira (ce sploh) to da imas z itemi skill povecan nad default leveleom (5)

Skilli nimajo levelov ampak Rank. Ta Rank gre lahko tudi preko 20, mislim da sploh nima omejitev.
Kaj prinese posamezen rang moraš pogledati direkt na skill. Tam imaš vedno točne številke in ponavadi še prikaz kaj bo prinesel naslednji rang.

Kar se tiče tvojih dveh itemov mislim da lahko brez računanja rečem, da bo +2 Skill Rank prinesel precej več kot pa tistih dodatnih 10% pri AoE damageu.

Buggy ::

... sem tudi jaz sumil da bo +2 vec samo nimam pojma o teh zadevah zato hvala da si popravil moje napacno izražanje...torej skilli imajo ranke, bom drugic pazljiv, da ne bo zmede. Hvala Izi,

Buggy ::

mi je prsaltal na dual wield, pa vseeano dost easy
https://www.twitch.tv/videos/2219918174

Izi ::

Seveda je easy, če pa si še vedno na WT3 težavnosti. Boss Varshan ki si ga mikastil je bil samo level 55.
Pri level 71 je skrajni čas da preideš na WT4 težavnost.

Glavna stvar celotnega levelanja je da čim hitreje preideš na naslednjo težavnost, ker tam dobivaš neprimerljivo več XP. Tudi če se malo matraš in občasno umiraš je treba pritisniti in to je glavni razlog da nekateri pridejo od level 1 do 100 v samo 6 urah.

Sedaj se vedno začenja na WT2. Pozabi da WT1 sploh obstaja.
Na WT3 je "treba" preiti okoli level 35, profiji prehajajo na WT3 že nekje okoli level 28. To je približno po 1 uri igranja.
Level 50 se da doseči po približno 2. urah igranja, tukaj je velik preskok naprej v moči ko se odklenejo Paragon plošče.
Takoj po level 50 je pa že treba začeti razmišljati o prehodu na WT4. Profiji takoj po level 50, za nas navadne smrtnike pa je pametno počakati nekje do level 55 da si primerno nabildaš Armor in Resistance. Predvsem Fire resistance je tukaj zelo pomemben drugače te šef Elias skuri za malico...

Buggy ::

hehe...Ja sem opazil da nekaj ne stima :D 4-5 sihtov med dopustom, pa sem bil tudi jaz prime D4 noob na lvl 100, zdej pa ne vem vec kaj pocet :8)
Build sem delal zgolj na to kar sem mislil da rabim, nisem bas nek znalec tega spila, me je pa vseeno vleklo igrat k svina, zdej pa padajo isti/slabsi itemi LVL 925 in me je malo minilo.

pri lvl 98 sem se tier 3 lvl 100 dungeon nekak prebijal...rabim pa end game spremenit verjetno kar konkretno zadeve...kar se mi pa ne da :))

https://www.twitch.tv/videos/2223244550

Gregor459 ::

Diablo 4: Vessel of Hatred Mercenaries Reveal Trailer | gamescom 2024

Izi ::

Diablo 4 verzija 2.0 se nezadržno bliža in nekaj stvari je že jasnih.
Igra bo popolnoma drugačna v vseh pogledih.

Leveli:
Levelanje bo postalo bolj podobno Diablu 3.
Po novem bomo levelali samo do level 60, ki bo maksimalni level.
Potem bomo pa ločeno začeli nabirati Paragon levele, ki bodo tokrat šli do Paragon 300.

Težavnosti:
Levele bomo nabirali skozi 4 standardne težavnosti: Normal, Hard, Expert in Penitent
 Standardne težavnosti

Standardne težavnosti

Normal in Hard bosta odklenjena od začetka.
Expert se bo odklenil ko boš končal Prologue (Uvodno poglavje).
Penitent se odklene ko dosežemo Level 50, bo pa menda super težka zadeva in kot lahko sklepamo po imenu samo za tiste, ki se hočejo kaznovati :D

Ko dosežemo maksimalni level 60 se odklene Pit, stopnje od 1 do 20. Pit bo po novem glavna zadeva za odklepanje našega napredovanja in določanja naše moči. Podobno kot Greater Rifti v Diablu 3.
Ko bomo uspešno premagali Pit stopnje 20 se bo odklenila nova težavnost Torment I.
 Torment težavnosti

Torment težavnosti

Pit stopnje 35 bo odklenil Torment II
Pit stopnje 50 bo odklenil Torment III
Pit stopnje 65 bo odklenil Torment IV

Sovražniki:
level scaling sovražnikov se ukinja.
Po novem sovražniki sploh ne bodo več imeli levelov. Njihova moč, trpežnost, hitrost in skilli bodo odvisni izključno samo od težavnosti na kateri bomo igrali.

Več tukaj: https://news.blizzard.com/en-us/diablo4...

Buggy ::

edina stvar kar me pri tem spilu veseli (poleg zasvojlivega igranja) je da dela na XBOX-u (upscale na 4K) za moje oke isto vizualno kot na PC-ju. Poraba stroma na merilcilu iz vticnice na PC-u je 450W na Xbox-u pa 80W, pa se naloada se hitrej. Ob vec dnevih igranja takih spilov (sploh poleti) to steje :P

Sem pa zakljucil z 100LVL barbom in nimam vec zelje po igranju

jijetelu ::

Morem reči da so pri Blizzardu genialci do amena. Kao naredijo 4. verzijo igre, in potem po pol leta igro spremenijo v 3. verzijo igre in fanbojcki cist veseli :D:D:D

Buggy ::

...poenostavljat zadev pa splet ni treba no. Spil je cist proper no.

Izi ::

Buggy je izjavil:

Poraba stroma na merilcilu iz vticnice na PC-u je 450W na Xbox-u pa 80W
Pohvalno da si tako ekološki, ampak na velikanski TV na katerega je ponavadi priklopljen Xbox si pa kar pozabil :P Če je TV tak kot se zagre, lahko sam porabi tja do 300W.


jijetelu je izjavil:

Morem reči da so pri Blizzardu genialci do amena. Kao naredijo 4. verzijo igre, in potem po pol leta igro spremenijo v 3. verzijo igre in fanbojcki cist veseli :D:D:D
Nimaš pojma. To je glavno bistvo Diablo igre. Vsake 3 mesece "nova" igra. Ravno zato se lahko igra 10 let skupaj in je vedno sveža.

jijetelu ::

Izi je izjavil:

Buggy je izjavil:

Poraba stroma na merilcilu iz vticnice na PC-u je 450W na Xbox-u pa 80W
Pohvalno da si tako ekološki, ampak na velikanski TV na katerega je ponavadi priklopljen Xbox si pa kar pozabil :P Če je TV tak kot se zagre, lahko sam porabi tja do 300W.


jijetelu je izjavil:

Morem reči da so pri Blizzardu genialci do amena. Kao naredijo 4. verzijo igre, in potem po pol leta igro spremenijo v 3. verzijo igre in fanbojcki cist veseli :D:D:D
Nimaš pojma. To je glavno bistvo Diablo igre. Vsake 3 mesece "nova" igra. Ravno zato se lahko igra 10 let skupaj in je vedno sveža.

Sej mas prav, ljudje z nizkimi kognitivnimi sposobnostmi rabijo veliko casa in energije, da se naučijo novih stvari,ce imajo pa se nizko samopodobo, potem je pa za njih idealno, da drkajo celo življenje isto kar so se naučili v vrtcu, ko so bli se sposobni se kei novega naucit :))

FireSnake ::

Jaz bom to sezono preskočil.
V prejšnji sem nekromancerja pripeljal do 92, potem mi je pa zmanjkalo volje, da bi stisnil še do konca.

Zdaj se pa začnejo novi projekti (prvi oktobra) in tako in tako ne bo časa za igranje.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Buggy ::

Izi je izjavil:

Buggy je izjavil:

Poraba stroma na merilcilu iz vticnice na PC-u je 450W na Xbox-u pa 80W
Pohvalno da si tako ekološki, ampak na velikanski TV na katerega je ponavadi priklopljen Xbox si pa kar pozabil :P Če je TV tak kot se zagre, lahko sam porabi tja do 300W.


Xbox je priklopljen na isti 32" IPS monitor kot je PC...porabe tega monitorja pa res nisem se meril...ugibam se ene 80W?
Pa ne gre toliko za ekologijo, kot pa kaprico :P

BoLhCa ::

Diablo serija se je končala pri D2 LoD. Tale gonja za neke večje cifre dungeonu, je povsem kr neki. kt da me briga al sem 110 naredu al pa 112.. waw. V D2-ju te pa še vedno prime dab šel kako runo iskat, pindla fentat, par CS-ju.. pri D4 pa pridem gor neki mindless klikam in to je to. Če neb mel tk dobre grafike (okolja, skilli niso glih neki) ter zvoka, nevem čeb par ur sploh nabral. Dodatka dejansko ne mislim kupit... morda čez par mescu k bo kakšno znižanje 60% ali več :)

Izi ::

Na dan so prišle številke zaslužka z igro Diablo 4.

Noro kakšne številke se tukaj obračajo. Ne govorimo več samo o milijonih ampak že kar o milijardah.

Diablo 4 je Blizzardu prinesel že več kot milijardo dolarjev. (To seveda ni čisti dobiček, ampak celoten prihodek.)
Najbolj zanimivo pri tem je da smo končno izvedeli kako donosne so mikrotransakcije v tej igri, kjer se prodaja samo kozmetika.
Igralci so za lepe obleke, divje konje in mogočen videz orožij porabili že več kot 150 milijonov dolarjev :))
Se pravi kar okoli 15% vsega prihodka gre na račun mikrotransakcij. To nikakor ni malo in glede na to lahko v prihodnosti tega pričakujemo samo še več in več. Kljub občutku da igralci mikrotransakcijam niso naklonjeni številke govorijo drugače ;((

Ob tem se je treba zavedati da je igre še precej na začetku svoje življenske dobe in da nismo dobili še nobene razširitve. Na začetku so računali na eno plačljivo razširitev na leto, to pa se je kot kaže sedaj malo raztegnilo in predvideva se eno razširitev na približno leto in pol. Vse te številke se bodo v prihodnjih letih še divje dvigovale.

Buggy ::

Noro...nakupa skinov nikoli nisem in niti ne bom razumel, tudi drugace se v zivljenju drzim nacela funkcionalnost pred estetiko oz. sem pristas stealth moda-a oz. nacela - volk v ovcji kozi ;)

jijetelu ::

Jst sem prepričan, da za ogromno vecino takih mikrotransak. stojijo premožni starsi in razvajeni otroci. Preostalo dodajo pa vsi ti influencerji, k tak samo debar obracajo na tak nacin. Se spomnim casov Diabla 3 in Real Moneay AH in kvazi influencerja Athene, k je dajal po par jurjev na dan za opremo.

Buggy ::

sej DOTA2 je isti kurec. pa CSGO, kjer je se moj tamal pred leti kupil nek rare "nozek" za ne vem kolk, ker ga bo kobajagi pol drazje prodal ROFL...dobra zivljenska lekcija je bila in nic vec :))

Izi ::

Predownload za Diablo IV: Vessel of Hatred je že na voljo. Je kar precej za dol potegnit.
Odklep razširitve bo globalen in sicer po našem času torek, 8. oktober 2024 ob 1:00
««
16 / 16
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

POE - Path of Exile (Uradna Tema ) (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
27852165 (579) Jarno
»

Diablo Immortal (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
16216133 (796) HNpis
»

World Of Warcraft (strani: 1 2 3 428 29 30 31 )

Oddelek: Igre
1535225412 (6102) oo7
»

Diablo V

Oddelek: Igre
7970 (713) ahac

Več podobnih tem