» »

Diablo 4

Diablo 4

««
15 / 15
»
»»

Izi ::

Sem si pogleda tisti videl kjer Rob2628 počisti Pit 127 in bistvo njegovega uspeha ni dober build in oprema ampak hkratna uporaba dveh Eliksirjev.

Ne vem ali je to bug ali kaj, ampak v tej sezoni se glede Eliksirjev dogajata kar dve nenavadni stvari.
Najprej lahko uporabiš poseben sezonski "Elixir of Holy Bolts", ki traja 15 minut, in je tako Overpower da brez njega Rob ne bi končal niti Pit 80.
Potem pa lahko hkrati uporabiš še drugi običajni Eliksir, ki ti poveča življenje za 15%.

Hkratna uporaba teh dveh Eliksirjev te ponese iz Pit 70 na Pit 110. In to ne glede kateri klas in kateri build uporabljaš.
Sumljive rabote :D

Ajnstajn` ::

Izi je izjavil:

Sem si pogleda tisti videl kjer Rob2628 počisti Pit 127 in bistvo njegovega uspeha ni dober build in oprema ampak hkratna uporaba dveh Eliksirjev.

Ne vem ali je to bug ali kaj, ampak v tej sezoni se glede Eliksirjev dogajata kar dve nenavadni stvari.
Najprej lahko uporabiš poseben sezonski "Elixir of Holy Bolts", ki traja 15 minut, in je tako Overpower da brez njega Rob ne bi končal niti Pit 80.
Potem pa lahko hkrati uporabiš še drugi običajni Eliksir, ki ti poveča življenje za 15%.

Hkratna uporaba teh dveh Eliksirjev te ponese iz Pit 70 na Pit 110. In to ne glede kateri klas in kateri build uporabljaš.
Sumljive rabote :D



nevem kdaj je rob spucal 127, vem da je spucal 126 in ni uporabljal 2 potiona, za to je zvedel šele včeraj.
Saj pa vsak uporablja elixir of holy bolts. saj pa noben drug potion sploh ni poleg temu. Nihče brez njega nebi končal niti pit 100, ne samo rob, haha. Ampak na bossu ti ne pomaga kaj dosti in glavni problem je ubiti bossa. Je pa elixir top za clearanje.
Da pa lahko uporabi še drugi elixir, pa ni navaden elixir ampak quest elixir, ki ga dobiš od questa.
tole je quest:
https://maxroll.gg/d4/side-quest/pinch-...
Narediš quest in dobiš elixir of antivenin, ki ti da 15% lajfa. Ta elixir lahko kombiniraš s katerim koli drugim. ko narediš quest, mislim da jih dobiš 5, potem lahko ponovno narediš quest.

Da mu pa tistih 15% lifa prinese toliko da lahko spuca 127 namesto pit 80 je pa malo čudno. Sicer pa jaz uporabljam 2 potiona za levelanje, ker delujeta.
//

Ajnstajn` ::

Ajnstajn` je izjavil:

Izi je izjavil:

Sem si pogleda tisti videl kjer Rob2628 počisti Pit 127 in bistvo njegovega uspeha ni dober build in oprema ampak hkratna uporaba dveh Eliksirjev.

Ne vem ali je to bug ali kaj, ampak v tej sezoni se glede Eliksirjev dogajata kar dve nenavadni stvari.
Najprej lahko uporabiš poseben sezonski "Elixir of Holy Bolts", ki traja 15 minut, in je tako Overpower da brez njega Rob ne bi končal niti Pit 80.
Potem pa lahko hkrati uporabiš še drugi običajni Eliksir, ki ti poveča življenje za 15%.

Hkratna uporaba teh dveh Eliksirjev te ponese iz Pit 70 na Pit 110. In to ne glede kateri klas in kateri build uporabljaš.
Sumljive rabote :D



nevem kdaj je rob spucal 127, vem da je spucal 126 in ni uporabljal 2 potiona, za to je zvedel šele včeraj.
Saj pa vsak uporablja elixir of holy bolts. saj pa noben drug potion sploh ni poleg temu. Nihče brez njega nebi končal niti pit 100, ne samo rob, haha. Ampak na bossu ti ne pomaga kaj dosti in glavni problem je ubiti bossa. Je pa elixir top za clearanje.
Da pa lahko uporabi še drugi elixir, pa ni navaden elixir ampak quest elixir, ki ga dobiš od questa.
tole je quest:
https://maxroll.gg/d4/side-quest/pinch-...
Narediš quest in dobiš elixir of antivenin, ki ti da 15% lajfa. Ta elixir lahko kombiniraš s katerim koli drugim. ko narediš quest, mislim da jih dobiš 5, potem lahko ponovno narediš quest.

Da mu pa tistih 15% lifa prinese toliko da lahko spuca 127 namesto pit 80 je pa malo čudno. Sicer pa jaz uporabljam 2 potiona za levelanje, ker delujeta.



imaš prav, ta največji dmg hit naredi prav bolt, ki multi dipa zaradi minionov. zato lahko naredi necro tak dmg, ker bolt dipa statse, prvo od tebe, potem pa še od minionov in zaradi tega naredi skoraj 3x večji damage na bossih in nekje 2x večji damage na mobih.
Double dipa lahko tudi rogue ampak ne več kot double dipa, za razliko od necrota ki multi dipa

je pa razlika potem med piti gromozanska.
https://i.imgur.com/Abpcex1.jpeg

glede na pixle ugotavljajo da naj bi med med pit 125 in pit 130 imel boss 3x več lajfa iz 127B na ~385B.
Ni pa to case pri nižjih pitih, kjer gre % gor nekje za 10% na level.
//

Zgodovina sprememb…

Ajnstajn` ::

so pa classi slcearali nekje tako:
rogue 111,
druid 113,
sorc 113
barb 120
necro 130

Sorc pa ima po novem build, kjer je z zadosti dobro opremo imun na ves damage 100% časa. Ampak problem je damage. Danes bojo verjetno popolnoma respecali in dali vsak point kjer lahko v damage, in pushali visje. Bo pa verjetno rogue hitro prišel na 120 danes, ker so našli način za double diping.
//

Zgodovina sprememb…

Izi ::

Elixir of Holy Bolts ima brez dvoma en velikanski bug. Tisti drugi napitek za zdravje ni pomemben in ga sploh ne rabiš.

S tem Eliksirjem sem brez najmanjšega problema ubil tako Tormented Duriela kot Tormented Addariela. In sem končal sezonsko potovanje.
Brez tega Eliksirja nimam za burek pri nobenem Tormented Bossu, me zmeljejo za šalo. Čim pa popijem ta eliksir pa vsak Tormented Boss pade v okoli 20 sekundah. Noben mi ne bo rekel, da ta Eliksir deluje kot bi moral.
Sem opazoval HP pri Tormented Bossu in po 20 sekundah boja ima še vedno okoli 90 % zdravja, potem pa kar naenkrat BUUUUM! in Boss pade mrtev na tla :))
Kaj se zgodi mi ni jasno. Ta Bug deluje na vseh Bossih, razen na Uber Lilith. Sem malo porinil pri Pitih tja do 85, kjer imajo Bossi na koncu že velikanski HP in tudi tam me brez Eliksirja Boss zmelje za šalo, z Eliksirjel pa spravim zdravje nekje na 90% in spet BUUUUM! in Boss je kar naenkrat mrtev. 10 sekund za Bossa v Pit 85.
Sedaj vem kako so nekateri končali Pit 130. Meni se to zdi Exploit.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

Ajnstajn` ::

Izi je izjavil:

Elixir of Holy Bolts ima brez dvoma en velikanski bug. Tisti drugi napitek za zdravje ni pomemben in ga sploh ne rabiš.

S tem Eliksirjem sem brez najmanjšega problema ubil tako Tormented Duriela kot Tormented Addariela. In sem končal sezonsko potovanje.
Brez tega Eliksirja nimam za burek pri nobenem Tormented Bossu, me zmeljejo za šalo. Čim pa popijem ta eliksir pa vsak Tormented Boss pade v okoli 20 sekundah. Noben mi ne bo rekel, da ta Eliksir deluje kot bi moral.
Sem opazoval HP pri Tormented Bossu in po 20 sekundah boja ima še vedno okoli 90 % zdravja, potem pa kar naenkrat BUUUUM! in Boss pade mrtev na tla :))
Kaj se zgodi mi ni jasno. Ta Bug deluje na vseh Bossih, razen na Uber Lilith. Sem malo porinil pri Pitih tja do 85, kjer imajo Bossi na koncu že velikanski HP in tudi tam me brez Eliksirja Boss zmelje za šalo, z Eliksirjel pa spravim zdravje nekje na 90% in spet BUUUUM! in Boss je kar naenkrat mrtev. 10 sekund za Bossa v Pit 85.
Sedaj vem kako so nekateri končali Pit 130. Meni se to zdi Exploit.


je, je tale elixir zabugan, ker stacka damage na nek čuden način in vsem classom zboosta dmg, še najbolj pa necrotu zaradi minionov, ampak mislim da elixir ne bo popravljen to sezono.
//

yxiz ::

o katerem elixirju je govora in kako ga dobim? :D
pri katerem levelu naj se začnem ukvarjat s tem master working in novimi zadevami?
sedaj bom pri 50 lvl

Izi ::

Končal sem Pit 100 8-)
Kljub Eliksirju je bilo hudo garanje.


yxiz je izjavil:

pri katerem levelu naj se začnem ukvarjat s tem master working in novimi zadevami?
sedaj bom pri 50 lvl
Tempering od začetka. Na voljo od level 1 in edini upgrade, ki je praktićno zastonj, vsaj kar se Golda tiče. Vse kar nosiš naj bo vedno Temperirano :)
Enchant opreme tudi ves čas ampak maksimalno 3 krat, ker potem postane predrago in je bolje najti nov kot opreme.
Za Masterworking pa rabiš materiale iz Pita in težke milijone Golda. To je End-Game zadeva. Za Masterworking celotne opreme rabiš več kot pol milijarde Golda in kup materialov iz Pit. Pit postane na voljo ko končaš Nightmare Dungeon 46+. Za Končni Masterworking pa moraš farmati vsaj Pit 61+.

Kar se tiče zaporedja pa vedno najprej Tempering, ker je zastonj in imaš omejeno poskusov. Če ne uspeš dobiti želenih affixov je predmet za v smeti in tako ne zapravljaš Golda po nepotrebnem.
Potem pride na vrsto Enchant, pri katerem se moraš močno zadrževati, da ne zapraviš preveč Golda.
In če je šlo vse v redu in je to end-game kos opreme Power 925, potem se lotiš še Masterworkinga, ki te bo na koncu bankrotiral :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

FireSnake ::

Koliko jaz gledam jaz zadevo popolnoma narobe igram.
Jaz samo žgem po peklenščkih in menjujem opremo.

Sem se pa zdaj malo šlepal na močnejših igralcih. Na tier 4 sem šel pri stopnji 50.
Seveda se s šlepanjem pol hitro nadgradi in naenkrat sem bil pri 67. Na tej stopnji sem dobil par kosov dobre opreme in zdaj vse pada pred mano.
Pa jaz zdaleč nisem dobro opremljen - tole iz prejšnjega posta sploh ne počnem.

Vseeno ocena v treh urah do 50 in osmih do 100 mi ne gre v račun. Mene so šlepali na veliko, a tako hitro vseeno ne gre.
Recimo včeraj od 67 do 71 ali 72 (se ne spominjam) nekje dobro uro (+ eliksir za 8% izkušenj). Pa je on tip pred mano tako mlel ve pred sabo (pošasti stopnje 75), da sem ga včasih moral s konjem dohitevat. Samo pobiral sem.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

Buggy ::

Koliko jaz gledam jaz zadevo popolnoma narobe igram.


fajrsnejk...sploh ne dvomi nihce v to, ne rabis posebej izpostavljat.

Vecina stvari, kot celo sam opazas za nekatere, ti ne gre od rok :D

FireSnake ::

Nismo vsi tako popolni, kot si ti.
Oprosti.

Ampak, jaz se imam ob igranju vseeno fino. Čeprav delam po svoje. In tudi na cilj prav tako pridem. Potem, verjetno, že ni tako narobe.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Buggy ::

Ampak, jaz se imam ob igranju vseeno fino. Čeprav delam po svoje.

Lepo to slisat, ceprav te moram popraviti....ne igras po svoje ker sledis vodicem...pac sledis a ne.

Ni hudga!

Izi ::

Mislim, da vem kaj se čudnega dogaja s sezonskim Eliksirjem "Elixir of Holy Bolts".

To je moja teorija:
Moč tistih puščic, ki zletijo iz ubitega trupla, se izračuna iz damagea tistega ki je sovražnika ubil. Večinoma so to naši heroji, ki imajo svoj osnovni damage od 20k do 50k.
Ta damege se poveča za okoli 1000-krat in dobimo moč tistih puščic iz Eliksirja. Vse lepo in prav, navadni sovražniki večinoma padajo po enem strelu, Bossi in Elitneži pa še zdaleč ne.

Problem pa nastane ko Golem ubije sovražnika. Takrat se za osnovo seveda vzame Glemov damage, saj je on ubil sovražnika, ta damage pa je več kot 1000-krat višji od damagea našega junaka. Ko se ta 1000-kratni Golemov damage poveča za 1000-krat da dobimo moč puščic iz Eliksirja so te kar naenkrat povečane za milijon-krat. To pa pomeni damage v težkih milijardah. In rezultat je da pod eno samo puščico pade tudi najhujši Boss.

Zadeva deluje seveda samo pri tistih Bossih, ki občasno spavnajo svoje minione za pomoč. Takih je okoli polovica. Če je Boss ves čas popolnoma sam, potem Eliksir ne more delovati.

FireSnake ::

Buggy je izjavil:

Ampak, jaz se imam ob igranju vseeno fino. Čeprav delam po svoje.

Lepo to slisat, ceprav te moram popraviti....ne igras po svoje ker sledis vodicem...pac sledis a ne.

Ni hudga!


Vodiča pa ja. Izi je enciklopedija za to.
Kombinacij je preprosto preveč, da bi se matral sam.
Sploh paragorn plošča.
Če bi bil za vse sam pa ne bi bilo več zabavno.
Pol raje ne bi igral, ker bi bila matrarija.

-------

Sem opazil, da so spremenili način kako prilepiš lastnost na opremo. Zdaj jo dobiš, če jo kovač dismentla. Prej si jih pa moral hraniti. In jaz imam za nekrota tega ogromno v skrinji. In samo plac jemlje. Tisto je bilo res nerodno.
Videti moram samo, če se da večkrat isto lastnost prilepiti. Ker v tem primeru bi imel razporeditev isto kot je na vodiču.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

Izi ::

FireSnake je izjavil:

Videti moram samo, če se da večkrat isto lastnost prilepiti.

Ja, v neskončnost lahko lepiš eno in isto legendarno moč, samo Gold moraš plačati, tako da ni čisto zastonj. To je ena glavnih novosti tega novega loot sistema.
Nič več ne spravljaš v skrinjo, vse gre k kovaču v uničenje. Kasneje v End-Game se opremo splača tudi prodajati, ker denar oziroma Gold je to sezono najbolj pomembna stvar, ki jo stalno primanjkuje.
Bela, modra in rumena oprema je popolnoma nepomembna in jo po novem sploh ne gledaš več, takoj v uničenje ali prodajo, na hitro preletiš samo Legendarno opremo in še to samo affixe, legendarne moči sploh ne gledaš več, ker jih lahko kadarkoli zamenjaš.

V skrinjo gredo po novem samo tisti predmeti, ki so morebitni upgrade za tvojo trenutno opremo.
Pa Unikatne predmete jaz tudi spravljam, če ga še nimam, iz nekega neznanega nostalgičnega razloga, čeprav vem da jih ne bom nikoli rabil :))

Sezonska skrinja je to sezono pri meni praktično prazna. Edino na Hardcore imam pripravljeno rezervno opremo če se zgodi kaj nepredvidljivega.

Mato989 ::

Diablo so čisto uniči, to pove vse v tem stavku

Bela, modra in rumena oprema je popolnoma nepomembna in jo po novem sploh ne gledaš več, takoj v uničenje ali prodajo, na hitro preletiš samo Legendarno opremo in še to samo affixe,


Zato pa je zgubilo vse svoj čar... kje so časi ko je bila ta oprema dejansko gledljiva v časih Diablo 1 in naprej...

Zakaj sploh imamo 5 tierov opreme če 3 se ne uporablja, pol bi takoj dali samo 2...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Ajnstajn` ::

FireSnake je izjavil:

Koliko jaz gledam jaz zadevo popolnoma narobe igram.
Jaz samo žgem po peklenščkih in menjujem opremo.

Sem se pa zdaj malo šlepal na močnejših igralcih. Na tier 4 sem šel pri stopnji 50.
Seveda se s šlepanjem pol hitro nadgradi in naenkrat sem bil pri 67. Na tej stopnji sem dobil par kosov dobre opreme in zdaj vse pada pred mano.
Pa jaz zdaleč nisem dobro opremljen - tole iz prejšnjega posta sploh ne počnem.

Vseeno ocena v treh urah do 50 in osmih do 100 mi ne gre v račun. Mene so šlepali na veliko, a tako hitro vseeno ne gre.
Recimo včeraj od 67 do 71 ali 72 (se ne spominjam) nekje dobro uro (+ eliksir za 8% izkušenj). Pa je on tip pred mano tako mlel ve pred sabo (pošasti stopnje 75), da sem ga včasih moral s konjem dohitevat. Samo pobiral sem.



najhitreje se boš levelal v Nightmare dungeonih. Gre noro hitro, prpopaj potion, pa fajn je če maš party, najlažje ga dobiš na official diablo 4 discordu, kjer se skoz išče folk za vse dogodivščine v igri.
sploh pa eventi v NMDjih, dajo nor exp, tudi pri lvl 90+ da en event lahko kar 25% exp celega levela.
kaj pa igraš, da ti lažje pomagam, katere legendary powerje izbrati.
//

Zgodovina sprememb…

FireSnake ::

Nekromancerja igram.
Ponavadi je tako, da če ne najdem koga v klanu, grem na world bossa ali kak drug event in tam enega stopnje 90+ povabim v druščino.
Potem se pa začne veselica.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Izi ::

Mato989 je izjavil:

Zakaj sploh imamo 5 tierov opreme če 3 se ne uporablja, pol bi takoj dali samo 2...

Za prvih 30 levelov rabiš tudi te tiere, ne moreš začeti kar direkt z legendarno opremo :D
So pa pri Blizzardu omenili da iščejo če je kakšna možnost, da bi tudi to opremo naredili bolj uporabno. Je pa še vseeno uporabna za prodajo, saj kot sem rekel je Gold sedaj super pomemben.

Buggy ::

Vodiča pa ja. Izi je enciklopedija za to.


Me veseli da uzivas v igri, moti me semantika in sicer, da ARPG spil spilas po svoje, kar ni res. Ce bi res zelel spilat tako, bi bil eden takih od katerih se je tudi Izi ucil. Ti pa enostavno kopiras dolocene metode, ki pa jih je potrebno znati v igri tudi ustrezno uporabljati...zato ti pac ne gre.
Vec veselja in manj frustracij, predvsem pa nekega osebnega lifta ob igranju bos imel, ce se enkrat dejansko osredotocis nase, pozabis vodice, probas na lastnih napakah iskati izboljsave ter uzivat v igri brez nekega casovnega rusha. Pa to je dejansko dobronameren nasvet. Gamer to gamer....top 100000 ne bos nikoli face it :))

FireSnake ::

Top 100000 ... ne, top 10000 (ena nula manj, kot si napisal ti) sem jaz, na svetu, v športu. To meni dejansko nekaj pomeni.
Top nekje v igri meni ne pomeni nič.

Brez pomoči sem pa igral prve tri dele. Je pa res, da tam ni bilo toliko kombinacij.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

Buggy ::

Top 100000 ... ne, top 10000 (ena nula manj, kot si napisal ti) sem jaz, na svetu, v športu. To meni dejansko nekaj pomeni.

Daj malo vec informacij fajrsnejk...kje rangiras top 10000 v sportu, da zacnemo navijat. Vsecno in te podpiram!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

Buggy ::

top 10000 sem jaz, na svetu, v športu. To meni dejansko nekaj pomeni.

ne vem a gre to za e-sport ali sport kot tak, me res zanima. E-sport lestvice so znane in dinamicne, ce gre pa za lokalno stajersko ligo v Bingo pa tud lahk poves :))

Ni pene, sam da vemo o cem je govora..hvala

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

Izi ::

Diablo IV Patch Notes - 1.4.1 - 28. maj 2024

Dva tedna po začetku sezone prihaja prvi večji (vmes je bilo več manjših) popravek verzija 1.4.1.
Prihaja precej pozitivnih sprememb in tudi nekaj bugov so popravili.
Glavne spremembe:
- Pocenili so Masterworking. Predvsem tiste stopnje od 8 do 12, ki so stale enormne količine Golda. Nasvet: Trenutno nadgrajujte samo do 8. stopnje in čakajte na torek.
- Za Scattered Prisms, ki smo jih do sedaj dobivali tako malo, da je bilo dodajanje Socketov v našo opremo praktično neuporabno, bodo občutno povišali drop rate. Glavni vir Prizm bo še vedno od Treasure goblinov, World Bossa in Butcherja, ampak vsi trije bodo imeli precej višji drop rate, World Boss bo na 4. težavnosti metal kar po 3 skupaj.

FireSnake ::

Buggy je izjavil:

Top 100000 ... ne, top 10000 (ena nula manj, kot si napisal ti) sem jaz, na svetu, v športu. To meni dejansko nekaj pomeni.

Daj malo vec informacij fajrsnejk...kje rangiras top 10000 v sportu, da zacnemo navijat. Vsecno in te podpiram!


Pobrskaj po zgodovini mojih objav.
Nisem nič skrival.
Podal sem toliko (malo preveč) informacij, da bi lahko razkril identiteto. Kar mi pa ni v interesu.
Več pa ne bom govoril, ker je bilo že tisto preveč.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

Ajnstajn` ::

FireSnake je izjavil:

Nekromancerja igram.
Ponavadi je tako, da če ne najdem koga v klanu, grem na world bossa ali kak drug event in tam enega stopnje 90+ povabim v druščino.
Potem se pa začne veselica.


Tule imas link, 8min 30 sec naprej


Ne poslusat folka, ko ti pravi da sam gruntas aspecte pa ne kopiras buildov, ker dan danes to ni vec niti point. Ko da bi sam odkrival toplo vodo.
Dan danes je lih fora, da gres pogledat builde in jih kopiras, se sam developer gejma racuna na to, da gres pogledat in da se naj potem naredi community okoli tega.

Eni arpgji so pac pretezki, da bi sam gruntal builde, zato so tudi orodja in kalkulatorji,s katerimi noliferji tedne in tedne ne delajo drugega, kot preracunavajo stevilke v kalkulatorju in ko pride nova sezona, potem imas ene 20 buildov, ki jim lahko reces, da so sploh viable za nek season start.
//

FireSnake ::

Vsekakor preverim, hvala za informacijo.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Izi ::

Kmalu bo v D4 do 100 hitreje kot v D3 do 70 :D
Raxx, ki se je očitno specializiral na speedrune je postavil nov rekord. 6 ur in 10 minut do 100, povsem solo in za povrh še na Hardcore, kjer ne smeš prehitevati in preveč pritiskati.
Po njegovem je Barbar najhitrejši klas za levelanje:

Drugi zelo znani D4 streamer Wudijo, pa pravi, da je to sezono Druid postal super hiter za levelanje, morda celo najhitrejši klas :D
Ja, klas, ki je vedno veljal za najpočasnejšega za levelanje sedaj kar leti do 100
Povsem običajno levelanje za katerega je mislil, da bo hudo počasno, se je izkazalo za zelo hitro. 8 ur in 42 minut do 100. Tudi on igra samo na Hardcore, kot vsi pravi moški :P
Tukaj so njegova navodila in build za hitrostno levelanje Druida:

Mato989 ::

Izi je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Zakaj sploh imamo 5 tierov opreme če 3 se ne uporablja, pol bi takoj dali samo 2...

Za prvih 30 levelov rabiš tudi te tiere, ne moreš začeti kar direkt z legendarno opremo :D
So pa pri Blizzardu omenili da iščejo če je kakšna možnost, da bi tudi to opremo naredili bolj uporabno. Je pa še vseeno uporabna za prodajo, saj kot sem rekel je Gold sedaj super pomemben.


Torej mas za 2 uri 3 tiere opreme pol pa za 1000 ur ostala dva

Res smiselno

To mi je bilo v classic wow vsec ker je oprema common uncommon rare imela smisel do konca lvlanja potem sele epic ne pa da si bil full epic pri lvl 15
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

yxiz ::

Odklenjen imam samo prvi nivo paragona, kako pridem do naslednje stopnje?
Nc ne najdem, ceprav zapolnem vse tocke v prvem paragon okencu.
Sem pa lvl 71.
Je kak quest al kaj?

Izi ::

yxiz je izjavil:

Odklenjen imam samo prvi nivo paragona, kako pridem do naslednje stopnje?
Nc ne najdem, ceprav zapolnem vse tocke v prvem paragon okencu.
Sem pa lvl 71.
Je kak quest al kaj?

Resno? 8-O
Klikniti moraš na vrata na vrhu Paragon plošče in potem izbereš novo ploščo.

Na izbiro imaš 8 različnih plošč in vse lahko vrtiš okoli svoje osi, da izbereš najbolj optimalno pot za naprej.

yxiz ::

Na voljo imam samo preview in nobene opcije izbire ?

Izi ::

yxiz je izjavil:

Na voljo imam samo preview in nobene opcije izbire ?

Ti pa si poseben primer :P
Poglej na sliki, ki sem ko prilepil. Po izbiranju in vrtenju pritisneš "Attach Board". To je to.

FireSnake ::

yxiz je izjavil:

Odklenjen imam samo prvi nivo paragona, kako pridem do naslednje stopnje?
Nc ne najdem, ceprav zapolnem vse tocke v prvem paragon okencu.
Sem pa lvl 71.
Je kak quest al kaj?


Natančno to napako sem jaz naredil na začetku.
Ko prideš do roba "kupiš" robnega. In potem ob kliku na robnega prideš do tega, kar sam praviš.
Ko board rotiraš, kot je na vodiču, pa klikneš ATTACH (kot zgoraj pravi izi).

Pazi tudi, da prave gliphije uporabiš.
In v nightmare dungeon nadgradi le te, ki jih uporabljaš.

Namig: če imaš koga, ki te lahko šlepa na visokih stopnjah nightmare dungeon boš relativno hitro nadgradil vse gliphije do stopnje 15.

Na stopnji 71 (že malo prej) začne vse padari pred tabo. Če imaš le dobro zadeve nastavljene.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

Ajnstajn` ::

Izi je izjavil:

yxiz je izjavil:

Na voljo imam samo preview in nobene opcije izbire ?

Ti pa si poseben primer :P
Poglej na sliki, ki sem ko prilepil. Po izbiranju in vrtenju pritisneš "Attach Board". To je to.




Ne morem verjet, jaz sem mislil da je folk trolal na redditu, ko je pisal da je zapoljnjeval celotni prvi board...

očitno ni :))
pa do lvl 71 se je mučil tako ubogi revež :(

jaz sem pa ubil lilith, nafarmal sem shakoja in me je zdaj nekako minilo, mogoče bom probal spet kaj mid season, ko bo sigurno prišla kaka noviteta, da bo folk lahko pušnil do pit 200.
Zdaj pa trejdat za gold in izpopoljnevat gear s trejdanjem, pa nekako nimam volje, rajši grem na V rising.
//

Zgodovina sprememb…

Ajnstajn` ::

Mato989 je izjavil:

Izi je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Zakaj sploh imamo 5 tierov opreme če 3 se ne uporablja, pol bi takoj dali samo 2...

Za prvih 30 levelov rabiš tudi te tiere, ne moreš začeti kar direkt z legendarno opremo :D
So pa pri Blizzardu omenili da iščejo če je kakšna možnost, da bi tudi to opremo naredili bolj uporabno. Je pa še vseeno uporabna za prodajo, saj kot sem rekel je Gold sedaj super pomemben.


Torej mas za 2 uri 3 tiere opreme pol pa za 1000 ur ostala dva

Res smiselno

To mi je bilo v classic wow vsec ker je oprema common uncommon rare imela smisel do konca lvlanja potem sele epic ne pa da si bil full epic pri lvl 15


verjetno je to tako zaradi casualcev, da jim da občutek moči.
ker fora je da se ti tale legendary oprema izredno spremeni kasneje in bi rekel da imaš 4 različne upgrejde legendary opreme.
prvo moraš prit na lvl 925, potem še ena stopnja je tempering, enchanting, masterworking, pa še rolling za povišane statse, v bistvu 5.
Včeraj sem videl na robovem streamu shakoja z vsemi 4 high rollanimi statsi. Tole:
//

Zgodovina sprememb…

Izi ::

Praznujemo 1. obletnico Diabla 4. Ob tej priložnosti je Blizzard pripravil nekaj izrednih dogodkov.

6. do 13. junij 2024
March of the Goblins

Po celotnem Sanctuariju bo močno povečana pojavnost Goblinov, v Dungeonih se bodo vedno pojavljali v parih, možno pa bo naleteti celo na skupino Goblinov.

6. do 12. junij 2024
Free Gifts in the Shop

Vsak dan se bo v drugače plačljivi trgovini pojavil en nov zastonjski kozmetični predmet. Vse skupaj bo 7 novih kozmetičnih predmetov (glej gornjo sliko), prevzeti pa jih bo moč vse do 20. junija ko bodo izginili iz prodajalne.

enkrat kasneje
Mother’s Blessing

V drugem delu praznovanja pride nov Event, ki bo imel povečan XP za 25% in povečan Gold za 50%. Oboje bo Multiplikativno, kar pomeni da bo pomnoženo in ne samo prišteto.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

ahac ::

Izi je izjavil:

Praznujemo 1. obletnico Diabla 4.

Še malo pa bom tudi jaz končal kampanijo... :))
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Izi ::

Zdaj, ko je močno povišan XP in Gold, je idealna priložnost da si sam scraftaš želeni Uber Unique item.

Rabiš 4 kose "Resplendent Sparks", ki jih je to sezono še posebej lahko dobiti.
Imaš 4 načine za dobiti Resplendent Sparks:

1. Delaš sezonski quest za Iron Wolves, do zadnje 18. stopnje. Ta zadnja malha v sebi med drugim vsebuje 1 Resplendent Spark. Pomembno je da sezonski quest lahko dela prav vsak novi lik posebej, kar pomeni, da jih lahko nafarmaš praktično neomejeno oziroma kolikor imaš potrpežljivosti.
2. Ko prvič poraziš enega izmed Tormented Bosov dobiš 1 Resplendent Spark. To je možno samo enkrat.
3. Ko prvič poraziš Uber Lilith dobiš 1 Resplendent Spark. To je možno samo enkrat.
4. Ko uničiš (Salvage) katerikoli Uber Unique pri kovaču dobiš 1 Resplendent Spark.

Točko 1 se da trenutno opraviti v okoli 6 urah, ko imaš enkrat vnaprej pripravljeno opremo od prejšnjega lika. Niti ni treba priti do level 100, samo Helltide farmaš. Jaz prilezem do okoli level 95 ko dosežem 18. stopnjo sezonskega questa.
Potem vse skupaj vržeš v skrinjo, pobrišeš lik in narediš novega ... 8-)

Trenutno obstaja 8 Uber Unique itemov:

1. Ahavarion, Spear of Lycander (Staff)
2. Andariel's Visage (Helm)
3. Doombringer (1H Sword)
4. Harlequin Crest (Helm)
5. Melted Heart of Selig (Amulet)
6. Ring of Starless Skies (Ring)
7. The Grandfather (2H Sword)
8. Tyrael’s Might (Chest)

Na splošno velja Harlequin Crest za najboljši Uber Unique v igri, ki si ga želi praktično vsak klas in build.

oo7 ::

Diablo IV | Vessel of Hatred | Offical Release Date Trailer



Available October 8th

Izi ::

40 Eurov

Izi ::

Včeraj je prišel nov Patch 1.4.2
Novosti je kar nekaj.
Med drugim smo dobili ljubljenčka (Pet), ki nam zvesto sledi naokoli in pobira ves Gold in Materiale. Zelo uporabno.

FireSnake ::

Odpeketat v mesto in robo prodati zna?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

MojsterX ::

Izi je izjavil:

40 Eurov


bruham, če je to res. Planiran je pa še en expansion če se ne motim. Bom rajši počakal na kak battle chest kolekcijo.

FireSnake ::

Jaz tokrat tudi ne bom kupil. Ultimate verzija razširitve je 80€.
Sem že za igro dal 100.

Tako, da bom zdaj res počakal. Kot pravi predhodnik kupil pol več stvari za manj denarja.

Podobno, kot Starcraft. Kupil vsako posebej (je pa res, da tisto mi je res pri srcu).
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

MojsterX ::

Starcraft 2 sem se bunil, ker so razbili kampanjo za več $$$, ampak je na koncu upravičilo ceno (kampanja). Čeprav so nas na koncu vse nategnili, ker so igro izdal kot F2P in ostale nebuloze. Sam diablo 4 pa ne odtehta tega. PA sem kupil od blizzarda vse kar leze in gre. Sam z Starcraft 2 so ga pa že začel srat.

FireSnake ::

Se strinjam.
Zato bom sedaj počakal, ker molzejo.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si
««
15 / 15
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

World Of Warcraft (strani: 1 2 3 428 29 30 31 )

Oddelek: Igre
1535220305 (995) oo7
»

POE - Path of Exile (Uradna Tema ) (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
26949341 (1602) oo7
»

Diablo V

Oddelek: Igre
7808 (551) ahac
»

Diablo Immortal (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
16114719 (1946) CSCCA

Več podobnih tem