» »

Problemi

Problemi

pSP 3004 ::

Ta teden imam probleme z rac. Eden je ze sel na servis, ker mi piska in na ekranu nic ne prikaze - tako da sm skatlo dal na servis. Sedaj pa imam pa na prenosniku tezavo. Včeraj mi sploh ni odprlo nobenega brskalnika. Danes pa ampak mi tudi zamrzne ko kaj kliknem in po 1 min. spet normalno in tudi na youtub mi nic ne predvaja ali pokaze videa. Kaj bi bilo narobe ????
Pomoc... mislim da jo to zame slab tedn za rac. Upam da mi tudi 2gi prenosnik ne zacne kaj.....

Janac ::

Jaz bi formatiral ali pa postavil računalnik na datum ki je še deloval ok.

pSP 3004 ::

Kako to naj narediM

Janac ::

Nekje v nadzorni plošči to najdeš.

Tiso ::

pogooglaj :Windows restore point :)

pSP 3004 ::

Nism uspel resit problema. Ko obnavlja mi potem napise da zaradi anti virusa ne more. Pol ugasnem pa spet noce. ... Tako da iscem se resitve.

pSP 3004 ::

No uspel sem. Ampak na mozilli mi spet noce youtube mi splohne zazna flash p. ampak na exploreru mi pa vse predvaja in ne steka toliko na mozilli pa. Kaj naj ???

eric_cartman ::

Najprej povej kateri antivirus imaš. Naloži si Avast-a, ki je zastonjski enostaven za uporabo in pa kvaliteten.

Lahko da je bila točka obnovitve še vedno v okviru tvoje napake. Izberi si starejši datum.

Če to ne pomaga reinstalliraj programe kot so Mozilla, chrome.. Instaliraj tudi najnovejše različice flasha in pa Jave.

Zaenkrat ne nalagaj na brskalnik nobenih drugih dodatkov. Če imaš kakšne nepotrebne jih onemogoči (velikokrat se zgodi, da se firefox in drugi brskalniki sesuvajo prav zaradi dodatkov).

Lahko pregledaš računalnik še z Anti-Spyware progami. Če pa vse to ne pomaga, potem pa formatiraj windowse (čeprav jaz bi to naredil le kot poslednjo možnost).

wbla ::

Pozdravljeni, imam eno prošnjo in sicer da mi malo pomagate. imam prenosnika, ki mi se ne zažene več. napajalnik je ok, ker lučke vse zasvetijo in ko ga hočem prižgat se kakor zažene, ventilator naredi tistih par obratov in ko bi se moralo kaj na ekranu začet dogajat, se prenosnik ugasne in nato sam spet zažene. in to naredi kar nekajkrat. prižge se pa ne. enkrat sem moral celo baterijo ven vzet, da sem ga ugasnu. disk dela ok. ima morda kdo idejo kaj bi to bilo? hvaa za vašo pomoč.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

[WINDOWS 8] Vprašanja in težave (strani: 1 2 3 427 28 29 30 )

Oddelek: Operacijski sistemi
1490423625 (7264) jedateruk
»

Prigode računalniških serviserjev/administratorjev (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
37445448 (11132) cortez
»

[ Windows Vista ] Vprašanja in težave (strani: 1 2 3 476 77 78 79 )

Oddelek: Operacijski sistemi
3942264802 (64394) Seljak
»

Ms blast ali zakaj se mi sistem ugaša po eni minuti? (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
29339780 (14762) brainiac20
»

Ameriško ministrstvo za domovinsko varnost odsvetuje uporabo MSIE (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Varnost
936854 (6600) OmegaBlue

Več podobnih tem