» »

Ms blast ali zakaj se mi sistem ugaša po eni minuti?

Ms blast ali zakaj se mi sistem ugaša po eni minuti?

boštjan ::

dr.S klik

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: boštjan ()

Dr.S ::

to sem že vse postoril, pa se še kar javlja sporoćilo !

Tic ::

Vem da je offtopic. Sam useno.

Mam pc uzgan 24/7 na Adslju. Windows update naredim 1x na mesec ali 2 meseca. Sem brez firewalla.

Ne duha ne sluha o wormu. Hecno.:)
persona civitas ;>

C_maniak ::

jah, vesel bodi, da ni blo take panike ko pr meni...

majeric ::

na tem naslovu najdeš en programček pa ga downloadaj. pomaga 100%
LP:D

-------------
moderator: pastan naslov sem ti spremenil v povezavo da ne razširi foruma

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Predator ()

ABX ::

Mene je začel pc včeraj zajebavat.

Copy/Paste ne dela
Windows media player ne dela
Servise ne morem štartat/ugašat.
.
.
.

Vem da je to posledica virusa, vendar v tem trenutku virusa nimam na pc-ju (skenirano z dobrim anti-virusom).

Inštaliral SP4 ter M$ fix za worm_blaster. OS:w2000


Kaj storiti?
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Mr.B ::

To je ti. Nachi ali ti. Welchia. To je samo drugi virus ki izkorišča isto luknjo.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

ABX ::

... in rešitev je?
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Mr.B ::

Go to www.symantec.com , in dl fix za tvoj bug.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

ABX ::

Sem že bom videl jutri če dela.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Blaž ::

BERI. najdem blasterja, z fixtool od nortona, zbrisem , deluje za dolocen cas in nato spet ponovno na racunalniku.
nato probam z antivirusnim programom PCciilin, blasterja zbrise, dela za par dni, a lej jo zlomka, blaster je spet na racunlaniku. mas se kdo ksn drug nacin, kako se ga znebit.;(

Mr.B ::

Blaž , vpiši how to odstraniti blaster virus....
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Xplicit ::

@Blaž - ocitno ti ga nekdo skoz posilja na tvoj kompjuter - a ti skoz laufa antivirus? a mas firewall?

ker men se neki podobnega dogaja - mi en posilja na moj ip skoz za virus sam ga na sreco firewall blokira

boštjan ::

pa vidva sta naložila tisti MS patch?

Xplicit ::

jest ga mam instaliranga, sam mi firewall se vedno javlja kao da mi en hoce to poslat iz enga ip-ja

boych ::

mene zanima kak dolgo bota ta črva težila????
vedno ko sformatiram PC se v trenutku pojavita MS BLAST in WELCHIA.
sicer jidva fixam z temi programčki in mam potem mir.
:(
AGGRESSIVINLINERULESTHEWORLD

Mr.B ::

Fixa si dej gor preden računalnik aktivno na internet priključiš. Lahko ga integriraš v samo inštalacijo XP-jev itd...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

boneman™ ::

fantje ce hocte tist shutdown v 60 sec izklopt pejte sam pod start>run in napiste shutdown -a al pa shutdown /a, pa se bo zadeva ugasnila8-)

Highlag ::

@Tic

Maš pač srečo. Mene tudi ni povohal, pa je računalnik kar precej prižgan. Je pa kolegu okužil PC ko je šel pogledat v KLIK stanje na računu. Pa ima Dial-up :D Torej v cca petih minutah, ko je bil na netu.

damirez ::

Boneman!
Ce to napisem mi pol nc ne dela, ne morm niti ene ikone zalufat!

aco111 ::

Jaz mam enake simptome na računalniku, ko so že drugi rekli, da copy/paste ne dela,...
Šel sem z vsemi fixi skos, z nortonom antivirusom, z pc cilin (vse je live upadano), formatiro sem računalnik že nekaj krat, nič ne pomaga.ONI MICROSOFTOV PATCH SEM TUDI DO GOR, pa firewall naštimo
Fixi pa vse ovo nič ne najde na računalniku, a mam nekaj gor!!!!!!

PROSIM POMAGAJTEEEEEEEE!!1!1!

No0ne ::

Ok meni ni pa vec nic jasno .. formatiram celi computer .. nalozim vinse gor .. enih par igrc... in nic ne potegnem iz interneta in tudi ne sprejemam na ircu ..nato pa z antivirusom poskenam computer in mi najde w32.blaster.worm ?????????[8-Oin nato se pise unable to repair file] in nato se access to file was denided 8-O 8-O kaj se da nardit .. in isto se mi je zgodilo predn sn formatiral ..kr naenkrat sn dobo nek virus ki mi je uposnjeval internet ..in norton 2004 ga ni znal zbrisat :| c.c.c pa kaki jim je to antivirusni 1ga virusa nea zna dol zbrisat!! no ce mi zna gdo pomagat lepo prosim ..kr se cist malo manka da bom computer v rit nabrco

__
lp
.:. No`0ne liVe§ 4eW3r .:.

ovdje kokoš ::

igre pa wnsi najbrz niso original;)

najbrz je ksn exe okuzen

Mr.B ::

1. izklopi povezave Internet
2. Blaster ali welchia Fix remuval
3. SP za XP-je ali za Win2k
4. Oba fixa za Blaster ali Welchia
5. Reštart
6. Sedaj pa priklop internet
7. Windows update
8. Reštart in si rečmo varen.


Če si izpustil karkoli iz 1 do 5 si ponovno okužen !
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Xgeneration ::

Če se ne motim obstaja nova različica.

Ni več msblast

Zdej je


mslaugh.exe

za smejat res, če te ne okuži - zdej se trudim z odstranjevanjem.



:8)

ovdje kokoš ::

ce si kej vesc o registru ga loh tm dol vrzes, sam mors met pred restartom gor fix za winse, pa poglejte ce ej ksna nepotrebna datoteka pr program filesih, se ne spomnm vec imena, no uglavnem ke se instalira ta sranje

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tomi ()

Xgeneration ::

Sem ga že odpravil - z zgornjimi linki.

HVALA

mapet ::

Evo, tudi jaz imam podobne probleme. Sem šel po korakih, ki ste jih navedli, a mi nobenega črva sploh ne najde! Popravka ne morem instalirat ker kr prekine, antivirusnih programov pa tudi ne. Kr vrže ven. Sem pa naredil ene slikce, če bo komu kej bolj jasno. V glavnem mi žre procesor!


Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Predator ()

mapet ::

No, mi je ratalo nekako usposobit PC. Naj povem, da sem Microsoftov popravek uspel namestiti šele, ko sem iz WINDOWS/System32/ zbrisal datoteki filename.exe in syscf32.exe!!!

Lp

Mr.B ::

Mapet ?
Pa ali ti ni jasno da ti MS ne pošilja popravkov po E-mailu?

Išči google : syscf32.exe
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

ttmafia ::

glejga zlomka,pa tut jst sm ta bedn virus fasal>:D >:D >:D pa sm mislu ze vse v snago fuknt,pol sm su pa na ta portal in mal prebral o tem srenjem!?!in kaj se men dogaja: itaq se tut men vse resetira po 5 min ko grem na net,mi je pa uspel downloadad popravek in ga lepo zazenem in potem se mi vse skupaj lepo zazene nato pa kar naenkrat me fukne ven iz instalacije. potem sem se nekajkrat probal in zmeram ista pesem. kaj nj jst nardim da bom lahko vsaj popravek instalerau??8-O 8-O 8-O 8-O

boštjan ::

prvo moraš virus odstranit

ttmafia ::

ej boštjan,sj zdej sem odstranu verus pa mi vseeno ne dela popravek?!? kaj nj nardim???8-O 8-O 8-O 8-O

Mr.B ::

Se ti popravek noče inštalirati ? Ti javi napako? Ponavadi je težava o certifikatu, ki je potekel....
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

boštjan ::

ttmafia,poskusi še s tem orodjem removalTool.

ttmafia ::

ej boštjan,noče se mi odpret;(( ;(( in mi tole napiše: "This update requires MS03-26 to be installed. Please visit Windows Update (www.windowsupdate.com) to download the latest critical updates before installing this package." pol sm pa šel na to stran pa dal dol "latest critical updates" in potem še enkrat zaženem mi pa kr isto piše k da nism nč naredu......kaj pa zdaj??:\ :\ :\ :\ :\

boštjan ::

poskusi še tukaj

ttmafia ::

ej bošti,zaženem tist file pa mi pol tole napiše:

WEUpdate cannot retrieve information neded for setup from database. Setup cannot continue.8-O 8-O 8-O 8-O ;(( ;(( ;((

boštjan ::

si priključen na internet

jakec ::

Jest sm enkrat ze mel tega crva in sem ga lepo odstranil. sedaj pa se je ponovilo, vendar ne morem ukrepati.Ce zazenem regedit mi ga sklop po 15 sek al pa se prej, tko de sploh ne morem it pogledat kva je tam napisan. Pa sem instaliru un popravek od microsofta, pa sem z remuval tool-om pregeldu pa nec ne najde. aja pa se to sred instaliranja unga microsoftovga popravka je zmer vn vrgl, tk da sm mogu u safe mode instalirat.
Kaj je problem?
hvala

jakec ::

Aja sm pozabu. Zdej sem si dal gor SP1 za windows XP .
Je mogoce tuki problem. pa skoz mam nastiman brez firewall-a zarad emule in podobnih app.
dijo

boštjan ::

SP1 je tudi pomemben

jakec ::

Aja potem je vsega kriv service pack1 . Potem je najbolse da ga dam stran a je ksna fora?

boštjan ::

ups malo sem te narobe razumel,SP1 je pomemben da ga maš,ker jaz sem ta virus dobo,ko nisem mel SP1 naložen in ko sem resetiral,se winsi več niso zbudli.nujno pa je da maš tisti popravek naložen

kalcek16 ::

mapet: jz imam točno tak problem kot ti, samo jaz ne najdem teh datotek, da bi jih izbrisal,tudi iskalnik mi jih ne najde. A kdo ve kaj nardit.

scenic ::

brez panike pejte na nadzorna plošča/skrbniška orodja/storitve, dvokliknite Remote Procedure Call (RPC) in v zavihku obnovitev prve tri postavke vključite ne naredi ničesar in to je to, seveda popravke si le namestite.

Lp

Scenic

_juMek ::

BRbbbbbb men se je pa virus šele zdele pojavu!!!!
joj,kolk to zabedera ta računalnik.No sam zdej je fora ja da še ni nobene take hitre rešitve,k bi to odpravla??pa tut mislm da je ta worm št.2 zato k sm ga že enkrat mel,pa sm ga odctranu ane,zdej pa ne gre po tej poti!!!upam da bo hitr rešitev uzuni---drgač pa če ste že pozabil.....če se vam pokaže okenček--->hitr u run pa napisat 'shutdown -a'

LP. mičo
Jumek_rola

_juMek ::

Evo jest sm šov sm,pa mi je počistl = http://housecall.trendmicro.com/
Jumek_rola

the_matrix ::

Sem že videl enak problem (da se je ugasnil računalnik po eni minuti po povezavi na i-net).
Vklopil sem firewall (vsaj pri Windows XP je že zraven) in se ni pojavilo nikoli več.

cash1970 ::

no,ja mam še zmerom probleme.Črv mi vrta v možgane...Lahko sem ga blokiral z shutdown -a ukazom,ne morem pa dolpotegnt popravkov z mikrosoftove strani;(( ..........


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

avserv.exe (novi blaster worm ?)

Oddelek: Pomoč in nasveti
101892 (1506) zvitorepec
»

Zakaj se mi računalnik sam od sebe resetira?

Oddelek: Operacijski sistemi
71251 (1190) JIM22
»

Problemi virus ali??

Oddelek: Pomoč in nasveti
7917 (827) DeLuX
»

Tokrat bo črv napadel... Črva!

Oddelek: Novice / Varnost
142339 (2339) undefined
»

Po dnevu zatišja -- Microsoft in RPC (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
656392 (6392) undefined

Več podobnih tem