» »

Spoznavanje človeka

Spoznavanje človeka

«
1
2

Janac ::

zdravo

če bi se nekdo z eno osebo dogovoril prek interneta da se bosta dobila nekje kaj bi vi pol rekli v živo?

Da je pozdrav dober začetek že vem.

L.P

bluefish ::

Jah, vse odvisno od tega, s kakim razlogom se ti dve osebi srečata.

Janac ::

Prijateljsko?

Pač po klepetanju po FB-ju se vidita v živo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Janac ()

figula ::

Nadaljujeta klepetanje iz FB in počasi vključujeta nove stvari. Kaj pa tam čebljata?
Sedaj se je začela šola - kaj v zvezi s šolo že lahko prebije led. Recimo: kako si zadovoljna z razredom?

Janac ::

ja 3. letnik je anee. Sem pa zelo sramežljiv tko...

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: KoMar- ()

bluefish ::

Na FB si verjetno nista izmenjala le živijo in adijo ter par besed o lokaciji srečanja. Nadaljuj od tam. Če ti zmanjka gradiva, jo/ga malce povprašaj o njenih/njegovih izkušnjah iz prvega letnika, naveži pogovor na kak hobi,...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

figula ::

No, potem ji pa reči: Jaz sem takole malo sramežljiv in se ne znajdem prou prec, zato te prosim za nekaj potrpljenja.

Kasneje vklopi svojo impulzivno in ekstrovertirano naravo, ki jo oglašuješ v podpisu in vse bo OK, anee :)

Janac ::

Ja, nočem je pa razočarat veste.:|

oemdzi ::

Potrollaj jo tako kot ti to najbolje znas, preden bo ugotovila da je 30cm piton v resnici 8 cm crvicek bosta ze srecno porocena. Problem ?

komar88 ::

babe so komplicirana zadeva :|
MAN UTD <3

Janac ::

imam tudi real life katerega nočem zajebat kot sem slo-tech profil!

Brez trollanja v tej temi.

sweet_angel ::

Saj nismo tako komplicirane no :) Janac če je prava, bo že razumela da ti je pač nerodno in ti ne bo zamerila za tvoje jecljanje ;)

Janac ::

Če ne, si bom pa drugo najdu. Sej jih je miljon na šoli. Drugače pa z to govorim že več kot eno leto po FB-ju.

bluefish ::

FB generacija, ki ima 1000 kolegov, dolge pogovore (večinoma v obliki lolov), a hkrati silno težavo vse to prenesti v real life.

Janac ::

ja sej to anee. Zato sem pa odprl to temo, ker verjetno nisem edini.

Gigahertz ::

vpraši jo če ma navito mašino
"670#2500#8"

TechBoy ::

Malo ji razloži kako makino imaš doma, kako navito, povej ji o kakem novem procesorju ali grafični. Če pa ji še poveš, da igraš Diablo III pa je uspeh zagotovljen. Trust me!

Janac ::

kaj konkretno naj ji rečem? Zakaj pa je tako poseben Diablo 3?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Janac ()

TechBoy ::

Šalim se, da ne boš mislil resno :D Pojdita na pijačo (pij nekaj brezalkoholnega, razen če bo ona pila alkohol, potemtakem lahko tudi ti kaj, če si že star 18 seveda :D ). Ja pogovori se z njo tako kot na fb, če ti zmanjka idej pa jo povprašaj po kakem hobiju, kaj rada počne, naj ti nekaj pove še nekaj o sebi, reči, da ima lepo frizuro ali majico (če jo nameravaš osvojiti :D ).

Gigahertz ::

15 je str:D
"670#2500#8"

TechBoy ::

aja 15? te pa takoj učit, ne pa ženske! :)) troll :)

Janac ::

imam 16 let. Zakaj ne ženske?

TechBoy ::

TechBoy je izjavil:

Šalim se, da ne boš mislil resno :D Pojdita na pijačo (pij nekaj brezalkoholnega, razen če bo ona pila alkohol, potemtakem lahko tudi ti kaj, če si že star 18 seveda :D ). Ja pogovori se z njo tako kot na fb, če ti zmanjka idej pa jo povprašaj po kakem hobiju, kaj rada počne, naj ti nekaj pove še nekaj o sebi, reči, da ima lepo frizuro ali majico (če jo nameravaš osvojiti :D ).


Tu maš Janac, pa srečno :) Sporočni nam kako bo :D

Mipe ::

Bluz, ves ta horoskop. Ženske in moški ne nastanejo po šablonah, to je namreč vtis, ki ga horoskop pusti.

Bodi to, kar si, kajti to najbolj šteje. Če ob ženski ne moreš biti to, kar si, če se ne moreš sprostiti ob njej, potem za vaju ni prihodnosti. Ne razmišljaj preveč, pusti, da te vodijo občutki.

To je vse. Nimaš se kaj sekirat, če se imata fajn na spletu, se bosta tudi v živo. Sprva bo led, tvoja naloga je samo to, da ga razbiješ, da bosta tako ti kot ona sproščena kot ponavadi.

Na prvem zmenku ne bo vse popolno. To je v redu in povsem pričakovano. Kajti izkušnje so tiste, ki nas naredijo to, kar smo. Spoznavanje človeka je del velike avanture, ki se ji reče življenje.

komar88 ::

Daj nehaj z bedarijami, če te je eno leto prenašala pa ji tudi ne moreš iti na živce :D
MAN UTD <3

Mesar ::

Najboljše, da jo ignoriraš, tov edno vžge. Sabo si prineseš new shiney iphone 5 al pa galaxy 7 pa pol niti za trenutek ne odmakneš pogleda od svoje igračke. Najboljše, da kr igrco špilaš ceu čas...

Lahko pa laptopa sabo vzameš pa kako RTS vsekaš...
Your turn to burn!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mesar ()

Janac ::

kdaj a na srečanju?

Mesar ::

Ja.
Your turn to burn!

Ciklamen ::

Pusti ga če te trolla, bodi to kaj si, ne glej na njo kot potencialnega partnerja, ampak kot prijateljico. Pač prilagajaj se, če si bolj shy tip (tako kot jaz), pač povej na začetku, če ji je kaj do tebe bo razumela :)
- End of the Post ->

Janac ::

to sem ji že po Facebooku povedal ;)

Mesar ::

Ja kaj pa je potem problem?

Dobita se kjer pač se, običajno na javnem mestu pol pa greta na pijačo al pa na sprehod al whatever pa nadaljujeta pogovor s FB oziroma gre vse skupaj bolj v spoznavanje če sta si všeč.

Če ne trollaš pa sploh ni blo pogovora na fb pa nobene punce. Samo spontanost je pomembna, pa če si shy ne bodi tiho, sej pa mnda lahko še največji sramežljivci nekaj govorite... če pa mislite, da ne morete pa imaš možnost, da enkrat probaš, da vidiš kako otročje lahko je.
Your turn to burn!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mesar ()

Janac ::

Itak srečanja ne bo, ker ji nisem všeč. Potrata časa, jaz pa se ji nebom nekaj vsiljeval pa to...

Drugače pa dobri nasveti. Presentili ste me slo-techovci!

Mesar ::

Resno? To ti je direktno povedala? Ali kako si prišel do tega zaključka?
Your turn to burn!

Janac ::

Vprašal sem kakšni so ji všeč pa mi je dala ene slikce, katerim jaz nisem podoben in tudi six-packov nimam. Na celi šoli so ji samo 3-je všeč... mislim da preveč živi v sanjah...

TehDucky ::

Zdej sem pa še jaz sad pa sem samo mal prebiral temo :( Daj naredi eno za skupnost ST pa se dobi z njo pa povej kako je šlo. Če praviš, da nič ne bo, pol sploh nimaš kej zgubit več. Je pa fino, da sploh o tem razmišljaš, preden sem jaz začel razmišljat o puncah je blo že too late...

Janac ::

TehDucky je izjavil:

Zdej sem pa še jaz sad pa sem samo mal prebiral temo :( Daj naredi eno za skupnost ST pa se dobi z njo pa povej kako je šlo. Če praviš, da nič ne bo, pol sploh nimaš kej zgubit več. Je pa fino, da sploh o tem razmišljaš, preden sem jaz začel razmišljat o puncah je blo že too late...


nerazumem, kako too late?

Ne vidim smisla res da se srečama, drugače jo pa vidim vsak dan na šoli ampak je tudi pozdravil nebom.

Rekla mi je, potem ko sem jo vprašal če bi lahko spal pri njej:

joj bi ce bi biu tuki, ja bi bi pustila

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Janac ()

Mesar ::

Daj idi jo srečaj če bo za. Resno. Zato, da več neboš naslednjič takih tem odpiral, ko boš enkrat videl da ni taki bau bau to, tudi če se srečata pa nič nebo... takoj/takrat, nisi nič zgubil, kvečjemu pridobil. Nepozdravljanje in podobne igrice pa so na nivoju OŠ, razen če bi rad celo življenje trollal po ST.
Your turn to burn!

Janac ::

Ok, ji bom rekel da se med malco dobiva v merkatorju bo ok?

freesty ::

Ce ti je na bed ji rec, da se dobita po soli na hitro, ker se ti mudi na vlak/avtobus. Tak bos imel izgovor, da mors it ze vnaprej, da ne bo neprijetne tisine. In ce ji bos vsec te bo ze pol ona kliknala na fbju.
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

Janac ::

Hvala freesty :)

Mi je pa rekla da sem po slikah luštn + da se mormo v živo vidt... me je s tem samo potolažla ali kaj. Rekla je tudi da se spomni name, ker sem ji rekel da mi vsak dan polepša...:(

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Janac ()

Mesar ::

Ne, verjetno te hoče v živo videt, ki jih nisi všeč ;((
Your turn to burn!

Predator ^^ ::

Mi je pa rekla da sem po slikah luštn

Laznivka! pozabi,ni te vredna
Gnmstle

freesty ::

Eh ce ti je rekla, da si ji lusn pol si tak ze na cilni ravnini. Zdaj tezko zajebes razen ce si res zabit.
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

Janac ::

nemorem je kar tako pozabit saj jo vsak dan na šoli vidim.

freesty je izjavil:

Eh ce ti je rekla, da si ji lusn pol si tak ze na cilni ravnini. Zdaj tezko zajebes razen ce si res zabit.


negre mi v glavo zato ker nisem tak kot mi je ona dala slike mislim wtf?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Janac ()

freesty ::

Ja ti pa drkas na povprecne babe al kaj?
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

nofaith ::

Sam morš pa pazt veš. Ker če ji zlomš srce te cela šola nebo več marala
V prostem in neprostem času tehnološki entuziast.

Janac ::

emmm niti ne .

Mesar ::

Janac je izjavil:

emmm niti ne .


Ja pa zgleda tak, če to pričakuješ od nje.

nofaith je izjavil:

Sam morš pa pazt veš. Ker če ji zlomš srce te cela šola nebo več marala


Hahaha :))
Your turn to burn!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mesar ()

Janac ::

nofaith je izjavil:

Sam morš pa pazt veš. Ker če ji zlomš srce te cela šola nebo več marala


Še en problem več. Ravno zdaj ko sem se dobro vklopil in mam frende .

Gladi ::

Bolj je vprasnaje kake fotke gor lima na fb:))
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako pristopiti do "nepoznane" punce (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5512026 (8856) napsy

Kam naj peljem punco? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9217068 (13030) dzinks63

Kako ogovoriti punco na facebooku (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15539505 (29297) vostok_1

Kako postati punci, ženski všeč? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
34684089 (76156) bluefish
»

Kako začeti pogovor ?! (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Loža
56857937 (36459) strictom

Več podobnih tem