» »

Kam naj peljem punco?

Kam naj peljem punco?

«
1
2

QueenX ::

Ni trol tema! Sem reden obiskovalec tu na forumu, vendar sme odprl nov račun ker mi je neprijetno!

Spoznal sem eno punco na facebooku(od prijatelja prijateljica), ki je res "luštna" in po parih tednih pisanja sporočilc sem ji omenil, da bi jo rad v živo spoznal, ker deluje v redu in je bila ZA Jaz sem malo sramežljive narave in ona najbrž tud sploh zdaj, ko bo šlo v živo. Rad bi jo peljal na tak kraj, kjer bi naju hitro minila sramežljivost Razmišljal sem v kino, ker se zdaj vrti ene par dobrih sam mi vsi odsvetujejo to za prvi zmenek, sprehod in vmes kaka vroča čokolada se mi zdi tudi tko tko, rad bi se pa maksimalno izkazal.


Še eno vprašanje imam in sicer se na prve zmenke prinese kako pozornost ali pridem praznih rok?

Močno vam hvala!
  • zaklenil: dzinks63 ()

asdfgh123 ::

Ne kompliciraj. Pelji jo na pijaco, če boš videl da stvar nekam vodi, kul, v nasprotnem primeru, good luck.

Denarnico prinesi.

Beki89 ::

ja se strnijam. kino za prvic je najslabsa ideja. na pijaco pa da se pogovarjata ptem pa bos vidu kak bo ..

M-XXXX ::

Iz katerega konca si?

Heavy ::

Ne na pijačo, pojdita raje na sprehod. Vžge dosti bolje :)

Yacked2 ::

Jaz sem tudi za sprehod, kam v kakšen gozd, bolj na samo, naprej znaš pa sam :)
Korak naprej ni vedno ustrezen...sploh če si na robu prepada!

Beki89 ::

V gozd za prvic ni.. Ce se nkol se nista dobila. ne mors ji rect pjt v gmajno z mano..

SimplyMiha ::

Pijača + sprehod po kakem bližjem parku za malo bolj sproščen pogovor. Kino in take fore niso za prve zmenke.

pirat ::

Glede na to, da je OP napisal, da sta tako on kot ona 'bolj sramezljive sorte' je sprehod in pijaca verjetno bolj slab predlog. Zakaj? Ker jima bo prekmalu zmanjkalo tem za pogovor in potem lahko postane mal nerodno... Za prvic je za bolj sramezljive sorte najbolje nekam, kjer je ze sama destinacija lahko predmet pogovora, ce drugih tem zmanjka... Ce je 'taksne sorte' jo pelji v hiso eksperimentov, tam vama ne bo dolgcas, potem pa na pijaco...

SimplyMiha ::

Za ljubezen ni nujno biti besedni mlin.

shotalick ::

Sprehod + pijača je čist OK imo. Kljub temu, da sta oba sramežljiva, na sprehodu lahko kaj opazita in hitro je tema pogovora odprta. Prej na pijači rata awkward, ko zmanjka besed in oba utihneta xD. Ne kompliciraj in bodi spontan.

Good luck

WarpedGone ::

Pojdita v najbližje zavetišče za živali in peljita enega reveža na sprehod.
Če vama morda ne rata, bo vsaj tisti pes imel nekaj lepega v tistem dnevu. Če pa rata še vama, pa dodaten bonus.
Zbogom in hvala za vse ribe

Janac ::

WarpedGone je izjavil:

Pojdita v najbližje zavetišče za živali in peljita enega reveža na sprehod.
Če vama morda ne rata, bo vsaj tisti pes imel nekaj lepega v tistem dnevu. Če pa rata še vama, pa dodaten bonus.

ja, dober predlog kaj pa če ona nemara živasli?

GTX970 ::

Janac
Paintball ali streljanje glinastih golobov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GTX970 ()

Yacked2 ::

Janac je izjavil:

WarpedGone je izjavil:

Pojdita v najbližje zavetišče za živali in peljita enega reveža na sprehod.
Če vama morda ne rata, bo vsaj tisti pes imel nekaj lepega v tistem dnevu. Če pa rata še vama, pa dodaten bonus.

ja, dober predlog kaj pa če ona nemara živasli?


Potem naj pa drugo vn pelje, če ne bo enega popoldneva zdržala z psom...
Korak naprej ni vedno ustrezen...sploh če si na robu prepada!

Xserces ::

Yacked2 je izjavil:

Jaz sem tudi za sprehod, kam v kakšen gozd, bolj na samo, naprej znaš pa sam :)

Beki89 je izjavil:

V gozd za prvic ni.. Ce se nkol se nista dobila. ne mors ji rect pjt v gmajno z mano..

hahahah to pa zmaga ane. :)):))

Drugač tisto s psom niti ni tako mim :)
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Xserces ()

Okapi ::

QueenX je izjavil:

... rad bi se pa maksimalno izkazal.
Ne se obremenjevat s tem, ker bo samo še slabše. Za cilj si zadaj, da ne bo šla po pol ure domov.

Lahko gresta recimo smučat. Ali na kakšno razstavo, v galerijo. V živalski vrt. Na koncert. Pač odvisno od tega, kaj vaju oba zanima. Oziroma kar njo zanima.

O.

čuhalev ::

Fantje, dajte predloge primerne trenutnim vremenskim razmeram. Ženske nimajo rade daljšega zmrzovanja.

Blinder ::

Če si alfa samec jo lahko tut v gmajno že prvič pelješ. Obstajajo taki zmagovalci.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Yacked2 ::

Skupaj pojdite u kino, se pravi še nekaj skupnih prijateljev, potem po filmu gresta pa na sprehod, itd...
Korak naprej ni vedno ustrezen...sploh če si na robu prepada!

Okapi ::

čuhalev je izjavil:

Fantje, dajte predloge primerne trenutnim vremenskim razmeram. Ženske nimajo rade daljšega zmrzovanja.
Pojdi enkrat na kakšno smučišče pogledati, koliko je tam punc.

O.

perci ::

Predvsem (če sta res oba tako hudo sramežljiva in nekomunikativna) si v naprej pripravi teme pogovora. Nevsiljiva vprašanja o njej, če hočeš.

Če to urediš, je itak vseeno kam gresta. No, razen v kino, ki najbrž res ni najboljša varianta - je pa res, da je po koncu dobra tema za pogovor.

Skratka...tko kot za vsak projekt, se je treba mal pripravit, če hočeš bit uspešen. Sploh, če nisi po naravi nek pi...hvatač.

amacar ::

radmannsdorf ::

pelji jo na ogled pivovarne union/laško. prepričan sem da bo vesela. :)

Phantomeye ::

Kino je kul, dokler ni kino EDINA destinacija.

Najprej pelješ v kino, potem pa na pijačo in večerjo. Če je bil film dober, bosta imela temo za pogovor.

Po drugi strani je pa kino slaba izbira. Greš z osebo, s katero še nisi spregovoril veliko v živo v en prostor, kjer 2 uri strmita v ekran. to ne pelje nikamor!

korenje3 ::

QueenX je izjavil:

Ni trol tema! Sem reden obiskovalec tu na forumu, vendar sme odprl nov račun ker mi je neprijetno!

Spoznal sem eno punco na facebooku(od prijatelja prijateljica), ki je res "luštna" in po parih tednih pisanja sporočilc sem ji omenil, da bi jo rad v živo spoznal, ker deluje v redu in je bila ZA Jaz sem malo sramežljive narave in ona najbrž tud sploh zdaj, ko bo šlo v živo. Rad bi jo peljal na tak kraj, kjer bi naju hitro minila sramežljivost Razmišljal sem v kino, ker se zdaj vrti ene par dobrih sam mi vsi odsvetujejo to za prvi zmenek, sprehod in vmes kaka vroča čokolada se mi zdi tudi tko tko, rad bi se pa maksimalno izkazal.


Še eno vprašanje imam in sicer se na prve zmenke prinese kako pozornost ali pridem praznih rok?

Močno vam hvala!


čim manj "maske" na sebe. to pomeni bodi tak kot si. tako veš če boš sprejemljiv za njo.

sicer pa vsi ki jih poznam so se pretvajal da so neki kar niso in so bolj uspešni kot uni ki se ne. lahko greš tudi po tem sistemu. takrat ko bo spoznala da simuliraš bo že prepozno. sam bo manj možnosti da bi te pustila kot če je sploh nebi dobil sprva.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: korenje3 ()

Rias Gremory ::

Pijača pa neka šetnja pa potem še kakšna tortica pa je. Glede sramežljivosti pa tko; navad se pa bo, ljudem načeloma dol visi a se gledata al se ližeta vse povprek alpa izvajata kamasutra pozicije.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

Ganon ::

Če že na začetku postavljaš takšna vprašanja, si popolnoma brez domišljije, se ne bo dobro končalo.

T-h-o-r ::

ravno par dni nazaj sem slišal, da so trenutno menda moderne čajanke :|
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Mesar ::

V bigbang jo pelji nove špile gledat. >:D

Glede na to, da se ne poznata je ni treba nekam na samo v gozd vabit, ker je verjetno jasno, da še takšnega zaupanja nimata. Povabiš jo na na "pijačko" nekam kjer bosta lahko kakšno rekla, pa na koncu, daš še pobudo za kak sprehod čez park al pa jo spremiš do doma, če vidiš, da se stvari odvijajo v tej smeri.

Pa nič si ni potrebno tem vnaprej pripravljat, ker če bo nastala tista "awkward" tišina bo itak obema enako nerodno :D pol pač blekneš eno in na humor obrneš vse skupaj. Če vama bo "kronično zmanjkovalo" tem za pogovor pa pač nimata skupnih interesov ali pa vama je težko čebljat neki v 3 dni ali pa pač to ni to in noben/en od vaju nima "jajc" drugega zavrnit.
Your turn to burn!

first_line ::

Pelji jo na fitnes (da ji daš jasno vedeti da mora delati na svojem izgledu) in tam z 200kg na štangi jasno demonstriraj da si alfa samec. Vmes ji dovoli da ti briše švic s čela in na koncu ji daj cunje za oprat.

Zgodovina sprememb…

jype ::

first_line> z 200kg na štangi jasno demonstriraj da si alfa samec

Hallo, Staplerfahrer Klaus!

theBill ::

Kino + pijača potem ni slaba varianta za tvojo situacijo, kjer sta oba sramežljiva. Na pijači bosta imela film kot izhodišče za pogovor, da prebijeta led, od tam naprej bo pa že šlo. Nikar ne sedi z njo tri ure na pijači, da bo še kaj ostalo za drugi zmenek. Če ne bo šlo pač ni interesa iz ene strani, jebat ga, saj ni zadnja punca na svetu.

Pa nikar nosit rož ali bombonier na prvi zmenek, s tem samo sporočaš punci da se sam sebi ne zdiš dosti zanimiv zanjo in jo moraš z nečim podkupit. Za te stvari bo še čas kasneje.

Ne sprašuj niti, če jo lahko poljubiš/če bi bila kaj tvoja in podobne bedarije, če je kemija in interes iz obeh strani se ob koncu zmenka stegni in jo kušni, boš hitro vedel pri čem si.

mikrosoftic ::

Kino+večerja/pijača ni slaba ideja, je vedno tema za pogovor, če zmanjka idej. Na večerjo greš na pico, ne v Mkdonalc.

Ali pa kaka aktivnost, kjer se lahko pogovarjaš in hkrati nekaj počneš, predlagam bowling.

Malo bolj odbita ideja pa je strelišče :) Nimam izkušnje ampak po prebranem in slišanem je super destinacija za prvi zmenek.
http://www.sport-ljubljana.si/park-rudn...

Srečno!

FlyingBee ::

malo sprehoda pa kakšna luštna kavarna, slaščičarna, kjer je toplo ... pa velik jo poslušaj in ne govori preveč o sebi, še posebej ne o gadgetih in grafičnih, edino, če imaš tako srečo, da je luštna in je hkrati techofrik
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

harmony ::

Tole temo ji posli, pa naj potem sama razbere kaj ji pase. Cej ql bo opazila tvoj trud, da si sel taka vprasanja sprasevat na internetu.

Daliborg ::

Be a man!
Razen če nisi najstnik. Potem predlagam da se sprostiš, si kar si.
Punco lepo pelji najprej na večerjo!! Najdi kako aktivnost in jo po večerji pelji tja (koncert, predstava, nekaj kjer sodelujejo ljudje, pa magar na kuhano vino, mogoče kako drsališče če imajo kje postavljenega) Po zabavi boš pa pač sam videl ali bo še za kakšno nočno pijačo ali ne v kolikor boš gentleman bosta oba odgovora zate lepo sprejemljiva saj bo zelo hitro opazno ali si še želi tvoje družbe ali ne, ravnotako iz tvoje strani. Pa še nekaj, ne pozabi da jo prideš TI iskat oz. se ponižno ponudi da jo boš sam prišel iskat. Ne zapravljaj se! Ker če boš prehitro preveč dajal boš prehitro tudi stradal razen če lahko vzdržuješ ta standard.
Lp in srečno.
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

TehDucky ::

Ne pozabit, da sta se že nekaj tednov pogovarjala po FBju. Tako, da tem za pogovarjat ni ostalo kaj prav preveč.
Sam sem dal isto čez kot OP, prvo nekaj tednov FBja potem pa bolj v živo. Je FB fajn če sta sramežljiva. Se lahko veliko lažje odpreš drugemu.
S punco sem se kar veliko videval, ampak je bila njena sramežljivost kar ogromna, kljub temu da sm bil jaz tudi, samo ne toliko. Tako, da ker sem že od nekdaj humorist, sem se ji približal s tem in povedal ogromno šal tudi na svoj račun. Je pa bila prvih nekaj "srečanj" zraven tudi njena najbolša prijateljica. Je bila fajn za zraven, da nama je malo povezovala pogovor, ker punca ni vedla kaj bi kej rekla.
Potem ko se enkrat prebije tadebel led potem je lažje. Nekaj nasvetov je bilo v stilu, da jo vedno sprašuj in ne govori o sebi. Velja za normalno (neplašno) punco. Pri moji sem pa tudi o sebi kar dosti govoril. Ampak če vidiš, da jo zamima in se ti nasmiha je kul. Je rada poslušala, mi je potem ko sva bila že skupaj povedala, da je res uživala v mojih samogovrih =) Kam jo peljat pa je čisto vseeno. Moj prvi zmenek z njo je bilo čez prešerca pa do zvezda parka, sva sedela na klopci, se malo nastavljala sončku, nato pa v Makalonco na kakav. Je bil hiter, kakšno urco in pol nama je bilo dovolj za prvič.

Edit:pišem z mobitelom pa škrat napada črke

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: TehDucky ()

theBill ::

Dober si TehDucky, sam nikoli nisem vedel kaj početi s takimi "mutavimi Helgami". En zmenek in potem vidiš, da to ni to.

Kolikor imam malo izkušenj z internetnim dejtingom, sem videl da je to ena jeba, ker pri pisanju zgleda vse lepo in prav, v živo se pa enostavno ne ujameta, sta si že vse povedala, ni prave "energije". Lahko pa da se motim, moj vzorec je precej majhen.

Je dosti bolje že v osnovi spoznati osebo v živo, videti njeno "energijo" (s tem je mišljeno obnašanje, karakter, komunikativnost, itd., da se nebi kak pragmatik v to zapičil) in če se ujameta lahko pred prvim zmenkom malo flirtata s tipkanjem.

FlyingBee ::

mora biti na prvem zmenku že zelo velik odklon, da ne pride do drugega ... je pa res, da nekateri gredo na zmenek tudi če so že v neki zvezi in samo preizkušajo ali pa želijo slišati in videti kako so še nekomu drugemu všeč ... v vsakem primeru tukaj z teorijo nimaš kaj, popolnoma odvisno od Ž in/ali M
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

m0LN4r ::

harmony je izjavil:

Tole temo ji posli, pa naj potem sama razbere kaj ji pase. Cej ql bo opazila tvoj trud, da si sel taka vprasanja sprasevat na internetu.

This.

Si jo vprašal sploh, kam bi ona šla oz. bi počela?

Dobra varianta je tudi igranje iger na wiiju (če ga nimaš, si sposodiš).
V glavnem igre in dejavnosti sproščajo.

Moja punca predlaga, da greš na BILJARD nekam, kjer ni pretirane gužve in je toplo.
Zmagaš v vsakem primeru, tudi če znaš igrat ali ne. Oz. če ona neve jo učiš, če pa ona zna pa ti ne, bo ona tebe učila, če pa oba znata pa itak mata derbi.
To je to.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

mihor ::

Predvsem pojdita na več različnih zadev, naj bo to pijačka v lokalu, potem malo na sprehod, kakšno razstavo pogledat, potem kam na biljard itd. Tako se bosta bolj spoznala in zbondala, kot pa če bi cel večer čepela na enem in istem kraju. :)

SimplyMiha ::

Zdaj je trol tema, ker se oglašajo troli, ki na vsak način hočejo dodati svoje. Vse je že bilo povedano. Pijača + klepet je več kot dovolj za prvi zmenek, za naprej pa se bosta že znala sama zmenit.

TehDucky ::

@theBill, ja ubistvu prvo sem jo v živo videl, ampak se nisem z njo nič pogovarjal, ampak me je njena energija zelo pritegnila. Pa sploh ni bila nič posebnega za pogledat, bila zima in vsa zadekana. Tako, da sem pač hotu jo "mal" boljš spoznat, pa mi je bila čisto kul, poleg tega sem bil pa še jaz njej kul.

Pred tem sem že kakšno leto malo tipal na področju punc, pa se je vse bolj klavrno končalo. Ena dobila tipa, preden sva se dobr spoznala, z drugo se jaz nisem skonektal, tatretja je bila super in sva se res štekala, ampak ni želela fanta, tako da ko sem poskušal malo več, nisva niti frenda ostala, ker je bila čist hladna po tistem. Tako, da je bil ta ubistvu prvi FB/net dejting pa je šlo nekak, resda z nekaj truda. Ampak verjetno ne bo nobena zveza nastala/ostala brez truda.

Sem pa pač našel tako, ki je sicer v velikih stvareh kontra meni, ampak sva obadva bolj samotarja in se druživa predvsem zase. Je pa ta "kontra" učasih čist zanimiva stvar, ko veš da ti ne gre na roke to kar razlaga/dela, pa se nekako vseeno potrudiš in poslušaš/delaš z njo.

jype ::

Daliborg> Be a man!

Joj, sam to ne.

Rajš vesolc.

napsy ::

TehDucky je izjavil:

. Je pa ta "kontra" učasih čist zanimiva stvar, ko veš da ti ne gre na roke to kar razlaga/dela, pa se nekako vseeno potrudiš in poslušaš/delaš z njo.



Se bos trudu in poslusal/delal z njo tudi cez 20/30 let skupnega zivljenja?
"If you die, you die. But when you live you live. There is no time to waste."

FlyingBee ::

sprašuj in poslušaj ... ne vemo pa kolk sta stara, to bi pripomoglo k razumevanju
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

theBill ::

TehDucky je izjavil:

Ena dobila tipa, preden sva se dobr spoznala, z drugo se jaz nisem skonektal, tatretja je bila super in sva se res štekala, ampak ni želela fanta, tako da ko sem poskušal malo več, nisva niti frenda ostala, ker je bila čist hladna po tistem.

Tole je vse bolj kot ne friendzone in pa nezainteresiranost punc. To pa je tako, če ji hočeš postati prijatelj, namesto da bi ji POKAZAL da ti je všeč, jo direktno povabil ven in bi hitro vedel, pri čem si.

Če boš punci interesanten ni variante, da ti reče, da ne želi fanta.

Ampak verjetno ne bo nobena zveza nastala/ostala brez truda.

Starejši kot si, bolj in hitreje vidiš, da zveza, kjer je že na začetku potreben nek ekstra trud da vse skupaj funkcionira, nima neke bodočnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: theBill ()

jype ::

theBill> Tole je vse bolj kot ne friendzone in pa nezainteresiranost punc.

Friendzone ne obstaja. Obstajajo samo nepotrpežljivi ljudje, ki si nočejo vzet niti toliko časa, da bi en drugega spoznali, preden si obljubljajo neumnosti.

shubell ::

ne komplicirat pel jo na pir alpa vin... odvisn kaj pije!
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kam na zmenek (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13326387 (5401) simnov

Kam peljati punco na pijačo v Ljubljani?

Oddelek: Loža
4514534 (3999) Cveto
»

Zmenek na klopcah, Ljubljana

Oddelek: Loža
4212496 (9913) Smurf

Več podobnih tem