» »

odstranitev vinjete?

odstranitev vinjete?

turist1 ::

Živjo,
do sedaj sem uporabljal staro vozilo z vinjeto, sedaj sem kupil "novo" vozilo in bi rad staro letno vinjeto prilepil na to novo vozilo... staro vozilo bo doma za "rezervo" a ne potrebuje vinjete... ima kdo nasvet kako jo nepoškodovano odstranim in prilepim na novo vozilo?? sem slišal da lahko s fenom, a sem skeptičen do te metode... kake izkušnje, nasveti?
hvala

dukedl ::

zlo težko če ti bo uspelo, vinjeta je narejena da se "samouniči" čim jo začneš odstranjevat.
lp dukedl

bluefish ::

seu_ ::

Težko jo boš dol vzel nepoškodovano, če nisi strokovnjak. Naredi to, kar piše na linku.

darkolord ::

Tudi to, kar piše na linku, v njegovem primeru ne pride v poštev.

seu_ ::

Hmm....no potem pa - pojdi h kakšnemu prodajalcu avtomobilov (ki jemlje avte not) - oni ponavadi na takih avtomobilih, ki jih not vzamejo, dol jemljejo vinjete. Poznam nekaj takih in vsi pravijo, da so se po nekaj neuspešnih poskusih, naučili. Sam ne delaj tega.
Upam, da so taki komentarji dovoljeni.

Malajlo ::

Kolk pa stane polletna vinjeta? A je to res preveč al kaj?

darkolord ::

Ni polletne za avtomobile. Mesečna je 30 eur, tedenska 15 eur.

turist1 ::

torej ni možnosti da bi jo odstranil?? ta avto se ne bo skoraj nikoli uporabljal... sedaj pa moram čisto novo kupiti???

seu_ ::

Sam jo boš res težko, da bo ostala v pravem stanju. Pojdi h kakšnemu prodajalcu rabljenih avtomobilo, sem ti napisala.
Jao.

darkolord ::

turist1> sedaj pa moram čisto novo kupiti???

Ja

OmegaBlue ::

Vinjete niso prenosljive.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vinjeta

Oddelek: Na cesti
385178 (2026) Furbo
»

Vozilo (razbitino) prodal v Bolgarijo - Dars ne izda nadomestne vinjete. (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
749654 (7628) smacker
»

Odstranitev letne vinjete? (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
5010865 (9365) steklo
»

Vinjeta - jo že imate? (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Loža
81256617 (26619) Mare2
»

Vinjete: od Ljubljane do Vrhnike 11 EUR!? (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Loža
55637451 (23359) moowy123

Več podobnih tem