» »

Večji kot je "kreten", prej dobi punco?

Večji kot je "kreten", prej dobi punco?

Temo vidijo: vsi
««
2 / 14
»»

knesz ::

lambda je izjavil:



FaceBook, IRC, Slo-tech ... zanimive stvari. Predvsem za rant o tem, da kreteni lažje dobijo bejbo. Dobro, nekateri na teh zadevah celo spoznajo svojega partnerja, a takšni so redki, ne izplača se izključno na to zanašat.

Ne boš verjel, ampak niti nis(m)o tako redki. Poznam ogromno ljudi, ki so v boljših časih našli življenskega partnerja/ko preko irca in imajo sedaj družine. Celo na ST je nekaj takih.

Sicer pa, kako že pravijo? Punce imajo tisti, ki ne znajo najti pr0na na netu. :)

Vitez ::

listje123 je izjavil:

Nekdo je lahko tup ko noč, ampak če 'zna' svoja čustva, se bodo dekleta lepila nanj, nekdo pa je inteligenten do neba, pa nezanimiv. In dejansko je tako pri ljudeh, ponavadi kreteni dobijo bejbe, ker so se bolj nagnili k čustvenim reakcijam, impulzivnosti, razuzdanosti, brez dlake na jeziku, znajo uživati v bluzenju, itd... drugi, med katere lahko tudi sebe šteješ, pa smo bolj analitični, razmišljamo, ne damo takoj 'tiča vun'.


Katero pa večina tipov prej opazi, eno ki dobro zgleda, ali eno, ki zgleda nezanimivo, je pa mogoče dobra po srcu?

FlyingBee ::

moraš biti dovolj kreten, da zdržiš s tako punco, ki se lepi nate
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

Zgodovina sprememb…

Grumf ::

Ojej dojenčki. :))

Sicer me pridno sežgite na grmadi, ampak tisti ki imate razmišljanje podobno prvemu
postu ste v zavajanju samega sebe. Ni problem v smrkljicah, problem je, da ste dolgočasni,
tipi ki bi ga pa samo žurali pa niso. Recept za prebrodit to krizo: get a life.

V glavnem je pa zadeva, ki mulcu zagotavlja reden sex, predvsem gobec, vsaj v mojih časih
je bilo tako. Samo naj uganem, večina vas je introvertiranih?

Glede osvajanja, meni je bil ravno to vedno največji rajc, bo ratalo, ne bo, andrenalin,
najbolj možgansko zanimiv del odnosa... :)

Ma ne sekirajte se, za vsako metlo se najde štil...
Human beings, who are almost unique in having the ability to learn from the
experience of others, are also remarkable for their apparent disinclination
to do so.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Grumf ()

gendale ::

Sicer me pridno sežgite na grmadi, ampak tisti ki imate razmišljanje podobno prvemu
postu ste v zavajanju samega sebe. Ni problem v smrkljicah, problem je, da ste dolgočasni,
tipi ki bi ga pa samo žurali pa niso. Recept za prebrodit to krizo: get a life.

to maš čist prav
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

gruntfürmich ::

listje123 je izjavil:

Nekdo je lahko tup ko noč, ampak če 'zna' svoja čustva, se bodo dekleta lepila nanj, nekdo pa je inteligenten do neba, pa nezanimiv. In dejansko je tako pri ljudeh, ponavadi kreteni dobijo bejbe, ker so se bolj nagnili k čustvenim reakcijam, impulzivnosti, razuzdanosti, brez dlake na jeziku, znajo uživati v bluzenju, itd... drugi, med katere lahko tudi sebe šteješ, pa smo bolj analitični, razmišljamo, ne damo takoj 'tiča vun'.


kako si lahko predstavljaš da si pameten, če pa ne znaš babi rečt pravih besed da jo spraviš u postlo??
sprijazni se, neumen si:))
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

amigo_no1 ::

Inteligenc je več vrst, jezikovna, čustvena, socialna, prostorska, matematično-logična, glasbena, telesna/gibalna...
In če si "pameten" samo v eni od teh potem izpadeš kot "lesen".

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: amigo_no1 ()

Kiki1984 ::

no no ... tolk negativne energije in napadanja v temi... če nimaš samozavesti potem popušiš po celi črti pr puncah... plus strah po zavrnitvah pa maš ubijalsko kombinacijo za neuspeh generalno... tole rešite fantje ki imate probleme s puncami in boste zihr kej ujagal :-)

gendale ::

Kiki1984 je izjavil:

no no ... tolk negativne energije in napadanja v temi... če nimaš samozavesti potem popušiš po celi črti pr puncah... plus strah po zavrnitvah pa maš ubijalsko kombinacijo za neuspeh generalno... tole rešite fantje ki imate probleme s puncami in boste zihr kej ujagal :-)

ampak tega ne boš popravu s pizdenjem po forumih
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

Kiki1984 ::

true :-) treba it v lajf... je pa res da je danes težko kr so ženske malo preveč prlimane za kompom na fb :-) obstajajo pa na srečo še kakšne študentske fešte, tečaji aerobike, joge, nakupovalni centri in podobno za ktere ženske celo zapustijo magični svet facebooka... :-D

turk1990 ::

Če si ti looser, še ne pomeni da so ostali kreteni...:D

jype ::

Trening javnega nastopanja ogromno pripomore k temu.

Mesar ::

gendale je izjavil:

Kiki1984 je izjavil:

no no ... tolk negativne energije in napadanja v temi... če nimaš samozavesti potem popušiš po celi črti pr puncah... plus strah po zavrnitvah pa maš ubijalsko kombinacijo za neuspeh generalno... tole rešite fantje ki imate probleme s puncami in boste zihr kej ujagal :-)

ampak tega ne boš popravu s pizdenjem po forumih


S tem se da vse povpravit!

jype je izjavil:

Trening javnega nastopanja ogromno pripomore k temu.


Reči to enemu, ki ga je strah tega... prej boš sam vse uredil, preden ga prepričaš.

Kiki1984 je izjavil:

true :-) treba it v lajf... je pa res da je danes težko kr so ženske malo preveč prlimane za kompom na fb :-) obstajajo pa na srečo še kakšne študentske fešte, tečaji aerobike, joge, nakupovalni centri in podobno za ktere ženske celo zapustijo magični svet facebooka... :-D


Take, ki je 24/7 zalimana na FB verjetno niti nočeš, razen če bi jo rad imel zato, da lajkaš njene slike, ko kere neboš lajkal pa bo šla jokat kolegicam al pa kar na FB.... fsck that.
Your turn to burn!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mesar ()

jype ::

Mesar> Reči to enemu, ki ga je strah tega... prej boš sam vse uredil, preden ga prepričaš.

Vsak strah se da premagat. Kaj veš, mogoče bom pa tudi jaz kdaj kupil avto, na primer.

Ramon dekers ::

Ramon dekers> In kje sem spraševal če bi se bila katera pripravljena ukvarjati z menoj?

Najprej

Ramon dekers želim si te spoznati in dobiti tvoj fb naslov...Vidim da si izobražena pa sem razmišljal da bi s teboj širil svoj mem.

Ko te jasno zavrne pa

Ramon dekers to kaj je ona izrazila meni popolnoma dol visi ker je sama oksimoron in je ne morem jemati za kredibilno,

in podobno.



Jure nevem ali ti je sarkazem detektor crknil ali pa si res tako neumen da nisi opazil cinizma. Ampak vseeno mislim da si pameten kljub temu da si brez hrbtenice in lahko rečeva da ti je crkni sarkazem detektor. (mimogrede sem pa dobil od @nny cifro lol).

Tudi primere ti ne gredo. Pravim, da pametnih žensk ni pametno iskat na zborovanjih neumnih žensk.


Ne, ti ne razumeš oziroma ne vidiš koliko gnilobe je okoli mene oziroma nasplošno okoli nas. Zdej če je ne vidiš pač živiš drugem vesolju kot si že sam večkrat omenil. Se pa res ne obremenjujem z iskanjem.

jype ::

Ramon dekers> mimogrede sem pa dobil od @nny cifro lol

Očitno torej le ne gre za sarkazem.

Ramon dekers> Ne, ti ne razumeš oziroma ne vidiš koliko gnilobe je okoli mene oziroma nasplošno okoli nas.

Si torej v napačnem vesolju. Jaz sem bil tudi tam, dokler nisem ugotovil, kako žalostno je (in sem šel drugam).

Ramon dekers ::

Očitno torej le ne gre za sarkazem.


No ja sprva je šl za šalo, potem je rekla da greva na dejt, dala cifro potem pa se je ustrašla.

Si torej v napačnem vesolju. Jaz sem bil tudi tam, dokler nisem ugotovil, kako žalostno je (in sem šel drugam).


Eh ne, svet je tak kot je in ne tak kot si ga ti predstavljaš. Torej 95% ljudi bo vedno delalo za ostalih 5%.

Edit ali za 1% nevem več kakšen je že ratio:)

Zgodovina sprememb…

jype ::

Ramon dekers> Eh ne, svet je tak kot je in ne tak kot si ga ti predstavljaš. Torej 95% ljudi bo vedno delalo za ostalih 5%.

Vsak posameznik, ki ni suženj (t.j. prostovoljno dela za vnaprej dogovorjeno plačilo), dela zase.

Ramon dekers> No ja sprva je šl za šalo, potem je rekla da greva na dejt, dala cifro potem pa se je ustrašla.

Ja, saj o tem govorim. Možgani so tisti, ki ti omogočajo, da čeprav te dekle morda zanima, ostaneš indiferenten. Lahko se prepričaš, da je še ogromno reči, o katerih veš premalo, da bi bilo dekle ustrezno zate, lahko zgolj preračunljivo igraš indiferentnost, če to obvladaš. To ti da čas, da dekle impresioniraš in nasmeješ hkrati, kar je, vsaj kar se mojih izkušenj tiče, edina reč, ki je v resnici pomembna - če se dekle lahko sprosti ob tebi, potem sta lahko dobra prijatelja in od tam naprej šele lahko postaneta tudi trajna zaljubljenca.

marijancek ::

Ramon dekers je izjavil:


implicate1 [ímplikit]

1. adjective zapleten, vpleten, vključen;

Torej od kje vključuješ svoja opažanja? Bolje?


implicirati pomeni enostavno "napeljevati na", "sklepati na". torej bi ga moral vprašati: iz česa sklepaš svoja opažanja?

Ramon dekers ::

Vsak posameznik, ki ni suženj (t.j. prostovoljno dela za vnaprej dogovorjeno plačilo), dela zase.


Ja tudi tisti v Afriki in na Kitajskem za 1€, pa to še vseeno ne pomeni da živijo bolje od sužnjev ki so morali po zakonu imeti 3 obroke in prenočišče (ZDA).

Ja, saj o tem govorim. Možgani so tisti, ki ti omogočajo, da čeprav te dekle morda zanima, ostaneš indiferenten. Lahko se prepričaš, da je še ogromno reči, o katerih veš premalo, da bi bilo dekle ustrezno zate, lahko zgolj preračunljivo igraš indiferentnost, če to obvladaš. To ti da čas, da dekle impresioniraš in nasmeješ hkrati, kar je, vsaj kar se mojih izkušenj tiče, edina reč, ki je v resnici pomembna - če se dekle lahko sprosti ob tebi, potem sta lahko dobra prijatelja in od tam naprej šele lahko postaneta tudi trajna zaljubljenca


Pa saj če te ne zanima, greš lahko brez pričakovanj, kar ima oziroma bi imelo za posledico sproščeno debato. Problem pri večini ljudi je potenciranje pričakovanj!

jype ::

Ramon dekers> Problem pri večini ljudi je potenciranje pričakovanj!

To drži.

korenje3 ::

listje123 je izjavil:

Nekdo je lahko tup ko noč, ampak če 'zna' svoja čustva, se bodo dekleta lepila nanj, nekdo pa je inteligenten do neba, pa nezanimiv. In dejansko je tako pri ljudeh, ponavadi kreteni dobijo bejbe, ker so se bolj nagnili k čustvenim reakcijam, impulzivnosti, razuzdanosti, brez dlake na jeziku, znajo uživati v bluzenju, itd... drugi, med katere lahko tudi sebe šteješ, pa smo bolj analitični, razmišljamo, ne damo takoj 'tiča vun'.


bistvo je da daš takoj tiča ven.

Mesar ::

korenje3 je izjavil:

listje123 je izjavil:

Nekdo je lahko tup ko noč, ampak če 'zna' svoja čustva, se bodo dekleta lepila nanj, nekdo pa je inteligenten do neba, pa nezanimiv. In dejansko je tako pri ljudeh, ponavadi kreteni dobijo bejbe, ker so se bolj nagnili k čustvenim reakcijam, impulzivnosti, razuzdanosti, brez dlake na jeziku, znajo uživati v bluzenju, itd... drugi, med katere lahko tudi sebe šteješ, pa smo bolj analitični, razmišljamo, ne damo takoj 'tiča vun'.


bistvo je da daš takoj tiča ven.


Pol pa greš na test SPB pa se počutiš kot oni ko je sedmico dobo.
Your turn to burn!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mesar ()

kr1ženska ::

Sem videla da je Yjpe repliciral Ramonu s posti, ki so bili odgovor na moje poste, tko da se bom malo vmešala v tole debato, čeprav je tole tema, ki je IMO na tem forumu že totalno prelajnana.
Za začetek mi prosim povejte ali tukaj govorite o punci za eno noč ali dekletu s katerem bi preživeli naslednjih nekaj let?

En filemček o tem, kako izgledati kot kreten, na katere ženske naravnost padamo.
!

Mesar ::

Glede na prvi post v tej temi...

listje123 je izjavil:

Nekdo je lahko tup ko noč, ampak če 'zna' svoja čustva, se bodo dekleta lepila nanj, nekdo pa je inteligenten do neba, pa nezanimiv. In dejansko je tako pri ljudeh, ponavadi kreteni dobijo bejbe, ker so se bolj nagnili k čustvenim reakcijam, impulzivnosti, razuzdanosti, brez dlake na jeziku, znajo uživati v bluzenju, itd... drugi, med katere lahko tudi sebe šteješ, pa smo bolj analitični, razmišljamo, ne damo takoj 'tiča vun'.


malo dvomim v to, da tukaj govorimo o dekletih za eno noč.
Your turn to burn!

kr1ženska ::

Mesar je izjavil:

Glede na prvi post v tej temi...

listje123 je izjavil:

Nekdo je lahko tup ko noč, ampak če 'zna' svoja čustva, se bodo dekleta lepila nanj, nekdo pa je inteligenten do neba, pa nezanimiv. In dejansko je tako pri ljudeh, ponavadi kreteni dobijo bejbe, ker so se bolj nagnili k čustvenim reakcijam, impulzivnosti, razuzdanosti, brez dlake na jeziku, znajo uživati v bluzenju, itd... drugi, med katere lahko tudi sebe šteješ, pa smo bolj analitični, razmišljamo, ne damo takoj 'tiča vun'.


malo dvomim v to, da tukaj govorimo o dekletih za eno noč.


Ok. Zmotilo me je namreč to, da govori o tem da se na nekoga dekleta lepijo. Če govorimo bodoči partnerici, ne rabiš da se dekleta nate limajo pač pa da se samo eno dekle, The girl nalepi nate.

Ramon dekers ::

jure a greš na kavo?

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Tilen ()

galu ::

Not this shit again!;((
Tako to gre.

kr1ženska ::

Ramon dekers je izjavil:

jure a greš na kavo?


Pa saj smo že v eni prejšnjih tem ugotovili, da imaš zanimaiva nagnenja. Ni treba tega več povdarjati. Razumemo. Se povsem strinjam, da ste moški zakon. Vabi ga na kave in tortice in nevem kva še vse pod ZS, Ok? Nas ne zanima.

Mesar ::

kr1ženska je izjavil:

Mesar je izjavil:

Glede na prvi post v tej temi...

listje123 je izjavil:

Nekdo je lahko tup ko noč, ampak če 'zna' svoja čustva, se bodo dekleta lepila nanj, nekdo pa je inteligenten do neba, pa nezanimiv. In dejansko je tako pri ljudeh, ponavadi kreteni dobijo bejbe, ker so se bolj nagnili k čustvenim reakcijam, impulzivnosti, razuzdanosti, brez dlake na jeziku, znajo uživati v bluzenju, itd... drugi, med katere lahko tudi sebe šteješ, pa smo bolj analitični, razmišljamo, ne damo takoj 'tiča vun'.


malo dvomim v to, da tukaj govorimo o dekletih za eno noč.


Ok. Zmotilo me je namreč to, da govori o tem da se na nekoga dekleta lepijo. Če govorimo bodoči partnerici, ne rabiš da se dekleta nate limajo pač pa da se samo eno dekle, The girl nalepi nate.


Večina takih kr veselo koristijo to, da se "takšne" lepijo na njih... verjetno si lahko predstavljaš kaj s tem mislim. In pa razlika je če nekdo išče bodočo partnerico za nedoločen čas ali pa če nekdo išče osebo s katero se zabava par tednov, potem pa gre naprej ko pride druga mimo, če že vmes ni kaj...
Your turn to burn!

kr1ženska ::

Kako dobiti dekle za eno noč: Čim več govori. Tipi tle gor ste res pametni in če hočte žensko za eno noč, se spustite na njen nivo in kar neki nakladajte. Ne preveč razlagat o "pametnih" stvareh, ker ne boš izpadel s tem kul, pač pa se bo ženska počutila neumno in hitro ji bo dolgčas. Najboljše teme so, potovanja oziroma življenje v drugih državah sveta, izpostavi kakšno svojo ali prijateljevo adrenalinsko dogodivščino oziroma nakladaj o stvareh o katerih ona nekaj ve, da se bo tudi ona lahko vključila v pogovor in se bo počutila pametno. Če se le da jo čimveč glej v oči.

Alkohol tle zelo pomaga, ker na nas ženske deluje izredno sproščujoče in pod vplivom alkohola delujemo zelo nagonsko (po domače, pijane punce smo dost bolj potrebne).

Če se bo slučajno našla kakšna bejba, ki je samska in je tvoje nakladanje ne gani, pa ima očitno nekaj slame v glavi. Taki ženski se pa splača posvetiti. Pojdi do nje in jo vprašaj, kaj študira, izpostavi nek trenutni problem (kriza v državi, itd) in jo vprašaj kakšen ima pogled na to. Ženske rade govorimo, če so vprašanja prava. Poslušte jo, zanimajte se zanjo, zraven pa nekoliko vključite svoje mnenje.

Evo simpel ko pasulj. Sam to bi še povdarila, če boste tiho, ne bo nič!
Če tudi si pameten, pa kako naj to ženska ve, če si skos tiho?!
Biti tiho deluje samo v situaciji, če se znejdete med samimi tipi in je vmes ena ženska. Nagonsko se bodo vsi trudili biti kul, pa pametni, vsi bodo govorili o sebi, da bi impresionirali bejbo. Ratajo nekoliko tekmovalni med sabo. Če boš v tem primeru tiho, boš edini, o katerem ne bo vedela nič in ji boš zato najbolj zanimiv. Čez čas jo "dobi" na samem in se z njo malo pogovarjaj. V tem času si že menda nekaj malega izvedel o njen pa jo malo bolj sprašuj o teh stvareh.

Works in both ways. Preizkušeno. :D

Evo, upam da sem kaj pomagala ;)

lambda ::

A to ti je tista nimfomanka iz študentskega doma povedala? ;)

Matako ::

kr1ženska je izjavil:


Alkohol tle zelo pomaga, ker na nas ženske deluje izredno sproščujoče in pod vplivom alkohola delujemo zelo nagonsko (po domače, pijane punce smo dost bolj potrebne).



Nič novega - punca pijana kikla prodana. To zve vsak junec že od svojega očeta. Celo, včasih se je praksi pobiranja (podiranja) alkoholiziranih deklet reklo "pometanje" (po koncu žura). Je pa res, da je to moralno zajebana igra - pometanje od alkohola že napol ohromljenih je seveda narobe, vendar kje je meja? Ste
prepričani, da jo lahko določite, kategorizirate? Dvakrat pomislite! Tanka črta.

EDIT: v naših časih se je za kršitev kodeksa smatralo tudi uletavnje z namenom pometanja spočit v treznem stanju ob koncu žura - to se je razumelo kot krivolov in je bil velik ne. Prelahko in enostavno nešportno.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Grumf ::

kr1ženska je izjavil:

Kako dobiti dekle za eno noč:


Mmm, odlicna si (ne rabim pomoci, sem ze v "penziji", je pa fino
slisat, da sem celo puberteto prave strune ubiral)

Nepoovezano... :D

Human beings, who are almost unique in having the ability to learn from the
experience of others, are also remarkable for their apparent disinclination
to do so.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Grumf ()

GoodSatanist ::

jype je izjavil:

Bebava ceremonija je odveč. Če si delita interese in strasti, potem sta itak že kompatibilna, če sta si vrh vsega še všeč, si pa to lahko brez skrbi zaupata.


Kaj pa, če nimaš nobenih interesov in strasti?

hauser84 ::

haha... ma kje to z alkoholom niste bejbe čist nič bolj potrebne trezne ko pjane ... edino vaši mehanizmi upiranja so slabši (pri nekaterih celo nedelujoči)... edini čas ko se sprostite in pozabite na socialne zavore v ktere ste ujete večino časa svojega življenja... smo svoje čase haral ko za šalo po vas... no dokler nisem srečal moje trenutne punce ki je bila takorekoč sprva popolnoma nedovzetna za osvajanje (tipi niso obstajali za njo- ne sam jaz govorim, tale ni nbenga jebala pet posto :-D ).... no v glavnem pol na koncu se je pa vseeno zlomila pod mojimi pritiski, šarmom in po zaslugi mojega edinega zaveznika: LAŠKO PIVO-my brother in WAR, I owe you one, without you, I would never been able to soften up defences and would face a certain defeat :-D ... torej nauk zgodbe: včasih je potrebno bit samo vstrajen in met laško/kašno žgano pjačo (za bejbo) pri roki :-D god bless alchol!

Grumf ::

jype je izjavil:

Bebava ceremonija je odveč. Če si delita interese in strasti, potem sta itak že kompatibilna, če sta si vrh vsega še všeč, si pa to lahko brez skrbi zaupata.


Hja rahlo majavo, moski so glede tega hudimano primitivni, zenskam pa dogaja,
na njihovo podobo zanimivega razplodnega materiala vpliva preveč faktorjev, ki
jih je treba izpostaviti in niso samoumevni (primer tega je, da se v zivalskem
svetu praviloma lišpajo samci in ne samice). Za povrh naj bi nekatere raziskave
potrjevale, da se genska kompatibilnost ne išče po podobnosti ampak različnosti,
s čimer naj bi se ustvarile čim večje variacije genskega materiala (in zmanjsale
moznost "defektov"), kar je še en razlog več da je kompatibilnost zgrešena beseda,
v bistvu bi me 100% kompatibilna ženska čisto zdolgočasila in veza ne bi dolgo
trajala. Ceremonija je tu z razlogom in je čisto prijetna in zanimiva, samo vzeti
jo moras kot tako (lovcu je zalezovanje ravno tak uzitek kot koncni strel, sicer
bi se šel raje hobi mesarja).

GoodSatanist je izjavil:

Kaj pa, če nimaš nobenih interesov in strasti?


Potem itak nimaš v genskem poolu kaj iskati :)) Sorry, žleht ampak si nisem
mogel pomagati :)
Human beings, who are almost unique in having the ability to learn from the
experience of others, are also remarkable for their apparent disinclination
to do so.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Grumf ()

Grumf ::

hauser84 je izjavil:

ki je bila takorekoč sprva popolnoma nedovzetna za osvajanje (tipi niso obstajali za njo- ne sam jaz govorim, tale ni nbenga jebala pet posto :-D )....


No o tem sem govoril, če je preprosto je dolgočasno in enonočno :)
Human beings, who are almost unique in having the ability to learn from the
experience of others, are also remarkable for their apparent disinclination
to do so.

kr1ženska ::

lambda je izjavil:

A to ti je tista nimfomanka iz študentskega doma povedala? ;)


Se ti res zdi, da bi ona tako komplicirala? ;((

GoodSatanist ::

Grumf je izjavil:



GoodSatanist je izjavil:

Kaj pa, če nimaš nobenih interesov in strasti?


Potem itak nimaš v genskem poolu kaj iskati :)) Sorry, žleht ampak si nisem
mogel pomagati :)


Sej je res ja. Bil 2x pri prostitutkah in odšel s suhim kurcem. :D In suho denarnico.

Zgodovina sprememb…

hauser84 ::

alo nimfomanke iz rožne so čist ql :-D

ps. nimfomanke iz študentskega doma mislim :-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hauser84 ()

kr1ženska ::

GoodSatanist je izjavil:

Grumf je izjavil:



GoodSatanist je izjavil:

Kaj pa, če nimaš nobenih interesov in strasti?


Potem itak nimaš v genskem poolu kaj iskati :)) Sorry, žleht ampak si nisem
mogel pomagati :)


Sej je res ja.


Še ena zlajnana fraza " kar je lahko doseglivo, ni zanimivo".

hauser84 je izjavil:

alo nimfomanke iz rožne so čist ql :-D

ps. nimfomanke iz študentskega doma mislim :-)


Alo! pa kje si ti mene slišal reči da niso?! Glede na to da sem jo vprašala za mnanje očitno ni neki napačna ;)

Zgodovina sprememb…

lambda ::

Še ena zlajnana fraza " kar je lahko doseglivo, ni zanimivo".

Bom popravil tole v frazo, ki pa kar drži: kar je lahko dosegljivo, ni cenjeno.

GoodSatanist ::

lambda je izjavil:

Še ena zlajnana fraza " kar je lahko doseglivo, ni zanimivo".

Bom popravil tole v frazo, ki pa kar drži: kar je lahko dosegljivo, ni cenjeno.


Saj zato mi je seks taka enigma, ker očitno je zame zelo težko dosegljiva zadeva.

Niti poljubljal po francosko se še nisem.

Zgodovina sprememb…

hauser84 ::

meh seks je precenjen to edino kar... je fajn seveda, da se razume (bomo žgal dokler bo mati narava- oz. one dale)... sam ni pa vreden tega kakšen splošen pomen se mu daje...

galu ::

Do it the Asian way.

http://www.realdoll.com/
Tako to gre.

kr1ženska ::

GoodSatanist je izjavil:

lambda je izjavil:

Še ena zlajnana fraza " kar je lahko doseglivo, ni zanimivo".

Bom popravil tole v frazo, ki pa kar drži: kar je lahko dosegljivo, ni cenjeno.


Saj zato mi je seks taka enigma, ker očitno je zame zelo težko dosegljiva zadeva.

Niti poljubljal po francosko se še nisem.


Ajoj... Zveniš zlo žalostno. Fnatje, kak mu bomo pomagal?

Ej poba, kuk si star? Da vidmo če je res taka panika kot je slišat.

jype ::

kr1ženska> Fnatje, kak mu bomo pomagal?

Mislim, da nagovarjaš napačno skupino. Sicer nisem kak velik zagovornik odnosov iz usmiljenja, ampak če bo srečnejši, se ga kakšna lahko tudi usmili.

galu ::

Fnatje, kak mu bomo pomagal?


You know, what you have to do. Take one for the team!
Tako to gre.

GoodSatanist ::

galu je izjavil:

Do it the Asian way.

http://www.realdoll.com/


Hehe, ta stuff baje stane 5000 eur. Za ta dnar maš 50x kurbenhaus. V enem od 50 poskusov pa že rata, zaenkrat sem pri 2. V tretje gre rado, pravijo. Mogoče sem si odgovoril kar sam?:))
««
2 / 14
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Kako si najti punco? (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Loža
827160235 (131773) Mesar

Speed Dating v sloveniji (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
22945681 (39525) Gandalfar

Izgled je vse (op. gendale) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
41975660 (70129) Ziga Dolhar
»

Zenske, rasizem in izbira partnerja (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Loža
77688505 (75421) kr1ženska
»

Resna razmerja - portali vs naključja? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
39159152 (51722) noker

Več podobnih tem