» »

Večji kot je "kreten", prej dobi punco?

Večji kot je "kreten", prej dobi punco?

Temo vidijo: vsi
««
«
1 / 14
»»

listje123 ::

Nekdo je lahko tup ko noč, ampak če 'zna' svoja čustva, se bodo dekleta lepila nanj, nekdo pa je inteligenten do neba, pa nezanimiv. In dejansko je tako pri ljudeh, ponavadi kreteni dobijo bejbe, ker so se bolj nagnili k čustvenim reakcijam, impulzivnosti, razuzdanosti, brez dlake na jeziku, znajo uživati v bluzenju, itd... drugi, med katere lahko tudi sebe šteješ, pa smo bolj analitični, razmišljamo, ne damo takoj 'tiča vun'.

IcEk` ::

Brihtna punca ne bo dolgo s takim, če jo je že po nekem ključu zapeljal.

c00L3r ::

papasmrk ::

Tako pač je...ta analitični in razmišljajoči si ga na roke mečejo, "kreteni" pa dobijo pri ženi :)

galu ::

Konec koncev tudi tisti "pameten" dobi neko ženo. In na koncu je on bolj zadovoljen, kot tisti "kreten". Res pa je, da ti je morda v mladosti težko gledati, kako si na slabšem.
Tako to gre.

@nny ::

Ne gre za kretenstvo, gre za zmožnost vživeti se v žensko, česar veliko briht ne bo nikoli znalo.

galu ::

Osel osla razume, človek osla pa ne..>:D
Tako to gre.

papasmrk ::

Res je tako...ko si mlad, pameten in analitičen vidiš kako vsi okol tebe veselo fukajo, ti pa si ga na roke drajsaš. Ko odrasteš te pa vedno nekje v ozadju žuli, da si mal preveč drkal pa premal fukal..

Okapi ::

gre za zmožnost vživeti se v žensko, česar veliko briht ne bo nikoli znalo.
No ja. Večina tistih, ki ženske tepe, je najbolj sladkobesednih. Nisem prepričan, da se temu reče "zmožnost vživeti se v žensko", ampak pripovedovati ženski to, kar rada sliši.

O.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

papasmrk ::

Okapi je izjavil:

Nisem prepričan, da se temu reče "zmožnost vživeti se v žensko", ampak pripovedovati ženski to, kar rada sliši.
O.

Res je ampak je tud to na nek način vrlina...

zlobcek ::

EEEEh kdo pa je dokazu, da je smisel življenja fuk? Še za dejansko reprodukcijo ni nihče. Še pes zelo malkrat crkne zaradi tega pa si ga večina psov niti sprazne ne skozi življenjsko dobo - vsaj ne namerno oz. s smislom.

Pač ena od nagonskih fobij. Recimo še ena je pleh, skakanje s padalom, downhill, nabiranje rožic? Pohanje pišk in referendumi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zlobcek ()

galu ::

To je eden izmed najbolj zanesljivih načinov pumpanja egoja. To pa je del človeške duševnosti...
Tako to gre.

zlobcek ::

Ma ja samo zbijanje ega oz. samopodobe zato, ker v določenem delu življenja tega ni... To je pa mal trapast.

kopriwa ::

Kaj pa "modrost", ki sem jo slišal tudi od starejših ljudi, da bolj kot ženski nabijaš (beri nalagaš), bolj ti vrjame in se bolj lima nate (oz. vsaj bolj prisluhne). Kje je izvor takega obnašanja, je to naivnost, prazna glava al se tko prepriča da bo dala noge narazen enmu iber frajerčku?
Men se ta način osvajanja zdi skrajno patetičen, že zdejle stiskam facepalm, k sam pomislm na to, da morš ženski čim bolj buče kotalit, za to da se bolj napali nate.

Shegevara ::

kopriwa je izjavil:

Kje je izvor takega obnašanja, je to naivnost, prazna glava al se tko prepriča da bo dala noge narazen enmu iber frajerčku?
Men se ta način osvajanja zdi skrajno patetičen, že zdejle stiskam facepalm, k sam pomislm na to, da morš ženski čim bolj buče kotalit, za to da se bolj napali nate.


TO!



Tud men je celotna ceremonija osvajanja, flirtanja, tako primitivna in ogabna, da sem mislu da je z mano nekaj narobe. No zdaj vidim da nisem edini.

galu ::

Meni pri tem pomaga alkohol - torej, da se neham gnusiti sam sebi ob tej ceremoniji..:)
Tako to gre.

KandazaR ::

nekdo pa je inteligenten do neba, pa nezanimiv


Daj raje dvakrat poglej okoli sebe če res nisi nobeni všeč. Verjemi boš presenečen. Zdaj pa v akcijo.

listje123 ::

KandazaR je izjavil:

nekdo pa je inteligenten do neba, pa nezanimiv


Daj raje dvakrat poglej okoli sebe če res nisi nobeni všeč. Verjemi boš presenečen. Zdaj pa v akcijo.

Sej se najde kaka k me kr naprej gleda in ko jo js pogledam izmakne pogled in spet.
Sam kak prit do nje in ji reč.lol

kopriwa ::

galu je izjavil:

Meni pri tem pomaga alkohol - torej, da se neham gnusiti sam sebi ob tej ceremoniji..:)

Že že, ampak alko tut enkrat popusti (znači skeleči spomini na prejšn večer, razn če je "koma" varjanta), sicer če to izvajam tko bolj poredko, se že nekak prepričam, da sm se mogu mal z verige spustit.

KandazaR ::

Sej se najde kaka k me kr naprej gleda in ko jo js pogledam izmakne pogled in spet.
Sam kak prit do nje in ji reč.lol


No vidiš. Preprosto greš do nje pa jo ogovoriš. Pa pozor, ne igraj nekoga kar nisi. Boš živčen pa pri njej ven padu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: KandazaR ()

Okapi ::

Sam kak prit do nje in ji reč
Hodit znaš? Govoriti tudi?;)

O.

Nemixxx ::

heh sej je isto pr men...pač tak sm nemorm kr do ene it sam vem da če negrem nebo nič.Zmer kr čakam pičko da pride do mene pa dobr vem da tega nebo...Preprosto nimam jezika in se tud nemorm pretvarjat da ga mam kr neznam nakladat al neupam še sam nwm.
|Intel Core i5 2500k 3.30Ghz-OC-[4.60ghz]|Noctua NH-U9B SE2|
|GA-P67A-UD3-B3|R9 290x 4gb|Kingston Blue HyperX 12GB 1600Mhz|

jest10 ::

listje123 je izjavil:

Nekdo je lahko tup ko noč, ampak če 'zna' svoja čustva, se bodo dekleta lepila nanj, nekdo pa je inteligenten do neba, pa nezanimiv. In dejansko je tako pri ljudeh, ponavadi kreteni dobijo bejbe, ker so se bolj nagnili k čustvenim reakcijam, impulzivnosti, razuzdanosti, brez dlake na jeziku, znajo uživati v bluzenju, itd... drugi, med katere lahko tudi sebe šteješ, pa smo bolj analitični, razmišljamo, ne damo takoj 'tiča vun'.


Ko boš starejši, se stanje izboljša.

listje123 ::

jest10 je izjavil:

listje123 je izjavil:

Nekdo je lahko tup ko noč, ampak če 'zna' svoja čustva, se bodo dekleta lepila nanj, nekdo pa je inteligenten do neba, pa nezanimiv. In dejansko je tako pri ljudeh, ponavadi kreteni dobijo bejbe, ker so se bolj nagnili k čustvenim reakcijam, impulzivnosti, razuzdanosti, brez dlake na jeziku, znajo uživati v bluzenju, itd... drugi, med katere lahko tudi sebe šteješ, pa smo bolj analitični, razmišljamo, ne damo takoj 'tiča vun'.


Ko boš starejši, se stanje izboljša.


Seveda, ker tudi punce postanejo bolj normalne, tako rečeno.

@nny ::

Nemixxx je izjavil:

heh sej je isto pr men...pač tak sm nemorm kr do ene it sam vem da če negrem nebo nič.Zmer kr čakam pičko da pride do mene pa dobr vem da tega nebo...Preprosto nimam jezika in se tud nemorm pretvarjat da ga mam kr neznam nakladat al neupam še sam nwm.


Za začetek lahko nehaš misliti o njej kot "pički".

Nemixxx ::

Dobr pol pa punca ane
|Intel Core i5 2500k 3.30Ghz-OC-[4.60ghz]|Noctua NH-U9B SE2|
|GA-P67A-UD3-B3|R9 290x 4gb|Kingston Blue HyperX 12GB 1600Mhz|

Isotropic ::

@nny je izjavil:

Nemixxx je izjavil:

heh sej je isto pr men...pač tak sm nemorm kr do ene it sam vem da če negrem nebo nič.Zmer kr čakam pičko da pride do mene pa dobr vem da tega nebo...Preprosto nimam jezika in se tud nemorm pretvarjat da ga mam kr neznam nakladat al neupam še sam nwm.


Za začetek lahko nehaš misliti o njej kot "pički".

vidis, ti gre ze dobro, nemivšek

jype ::

Bebava ceremonija je odveč. Če si delita interese in strasti, potem sta itak že kompatibilna, če sta si vrh vsega še všeč, si pa to lahko brez skrbi zaupata.

Kretenom, ki sem jim kot osnovnošolec še zavidal, ne zavidam več (pa "v žensko vživet" oziroma empatije sem se kar lepo naučil).

Ramon dekers ::

Okapi je izjavil:

gre za zmožnost vživeti se v žensko, česar veliko briht ne bo nikoli znalo.
No ja. Večina tistih, ki ženske tepe, je najbolj sladkobesednih. Nisem prepričan, da se temu reče "zmožnost vživeti se v žensko", ampak pripovedovati ženski to, kar rada sliši.

O.


ah daj no Okapi. Žensko bolj ko jebex v glavo rajši te ima.

@nny ::

Ramon dekers je izjavil:


ah daj no Okapi. Žensko bolj ko jebex v glavo rajši te ima.


Enako velja tudi z zamenjanimi vlogami.

Ramon dekers ::

Enako velja tudi z zamenjanimi vlogami.


Ne poznam takšnih tipov, oz jih je 90% od njih visoko izobraženih ali samo načitanih, za prijateljice tega žal ne morem potrditi njihova razmišljanja pa gredo po sledečem vrstem redu Sex, facebook, telefon krog se sicer ponovi lahko pa se vstavi seveda še kakšno drugo dejavnost Sex, facebook, žur...ne glede na papir ki ga dobi ali ga bo dobila ste ženske takšne.

Zgodovina sprememb…

jype ::

Ramon dekers> njihova razmišljanja pa gredo po sledečem vrstem redu Sex, facebook, telefon

Me sploh ne čudi, da moraš do azije, da najdeš dekleta, ki so pripravljena občevati s teboj, verbalno ali drugače.

Ramon dekers> ne glede na papir ki ga dobi ali ga bo dobila ste ženske takšne.

Od vseh, ki jih jaz poznam, imajo le redke dejansko facebook profil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

kixs ::

Sej ni tako tezko... osvojit zensko. Stvar je samo v percepciji, v tvojem misljenju. To rahlo spremenis, zensko "uclovecis", jo spustis na svojo raven (lahko tudi sebe dvignes na njeno, ce ti to bolj vsec) in potem vidis, da je vse to zelo enostavno... Ni straha, ni panike, vse je cool. Tudi zenske imajo svoje strahove in v bistvu niso nic kaj drugacne od moskih. Ampak najprej si moras odstanit tista "roznata ocala", da boljse vidis.

So pa zenske take in drugacne, vseh ali vsake ne mores imet in se tudi ne splaca prevec trudit. Ce gre, gre, ce ne gre, pa naslednja. Z izkusnjami potem ze na dalec vidis katera ima pri tebi sanse ;)

Phantomeye ::

ponavadi je tako, da ljudje izbiramo ljudi, ki so na podobni intelektualni ravni. ce se z zensko ne moras pogovarjat (ker te ona ne razume), je malo verjetno, da bi tako razmerje preživelo. zato pa te zenske izbirajo tipe, ki so recimo na enako nizki intelektualni ravni (so izjeme. tako med pametnimi zenskami kot med ... povprecnimi)

oracle ::

Ma brezveze neki filozofirat. Ženske padajo na "kemijo", konec zgodbe.

Ne pomaga ti ne vem kakšen iq, ne pomaga ti zgovornost, če se zapič vate se zapič, če ne pa ne (no ja, morda bi blo bolj pomenljivo povedat obratno :D).

Žensko se ne osvoji, ženska si te zbere.

Am I right or am I right?

@nny ::

oracle je izjavil:


Am I right or am I right?


U R right and right!:P

jype ::

Precej wrong :)

Ženske se ne osvoji, temveč se jo prepriča. Seveda za to potrebuješ precej vedenja o njej, da sploh razumeš njene ideale, prioritete, želje in potrebe (in se morda celo odločiš, da tolk lepa pa tut ni, recimo).

Razen če te zanimajo le kratkotrajni odnosi - tam je pa itak večina parametrov nepomembnih in lahko enostavno povečaš možnosti za uspeh tako, da imaš železa v vseh žerjavicah.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Ramon dekers ::

oracle je izjavil:

Ma brezveze neki filozofirat. Ženske padajo na "kemijo", konec zgodbe.

Ne pomaga ti ne vem kakšen iq, ne pomaga ti zgovornost, če se zapič vate se zapič, če ne pa ne (no ja, morda bi blo bolj pomenljivo povedat obratno :D).

Žensko se ne osvoji, ženska si te zbere.

Am I right or am I right?



jup to je to...

jype je izjavil:

Precej wrong :)

Ženske se ne osvoji, temveč se jo prepriča. Seveda za to potrebuješ precej vedenja o njej, da sploh razumeš njene ideale, prioritete, želje in potrebe (in se morda celo odločiš, da tolk lepa pa tut ni, recimo).



Ma kaj jo boš prepričeval?? Če si te želi in to vidiš je to to, oziroma je bolje da ona hoče cifro od tebe ali pač kaj drugega. A ti bi pa že takoj filozofiral z njo? Ja bravo. To da si brez hrbtenice že vem.

Zgodovina sprememb…

kixs ::

Žensko se ne osvoji, ženska si te zbere.


In kaj ji nuca, ce mi ni vsec!?

@nny ::

kixs je izjavil:

Žensko se ne osvoji, ženska si te zbere.


In kaj ji nuca, ce mi ni vsec!?


Šum v komunikaciji.

Greš naprej.

jype ::

Ramon dekers> Ma kaj jo boš prepričeval?? Če si te želi in to vidiš je to to, oziroma je bolje da ona hoče cifro od tebe ali pač kaj drugega. A ti bi pa že takoj filozofiral z njo? Ja bravo. To da si brez hrbtenice že vem.

Bolš je bit brez hrbtenice kot brez možganov, ker potem ti ni treba vsake ki jo srečaš kar takoj pretepst al pa nategnit.

kixs ::

@nny je izjavil:

kixs je izjavil:

Žensko se ne osvoji, ženska si te zbere.


In kaj ji nuca, ce mi ni vsec!?


Šum v komunikaciji.

Greš naprej.


Ja itak, to sem ze prej napisal. Namrec nobena stvar se ne zgodi enostransko.

marijancek ::

oracle je izjavil:

Ma brezveze neki filozofirat. Ženske padajo na "kemijo", konec zgodbe.

Ne pomaga ti ne vem kakšen iq, ne pomaga ti zgovornost, če se zapič vate se zapič, če ne pa ne (no ja, morda bi blo bolj pomenljivo povedat obratno :D).

Žensko se ne osvoji, ženska si te zbere.

Am I right or am I right?


nakladaš. vse se da razumeti, tudi izbiro žensk. je pa zelo podoben mehanizem kot različni fetiši pri moških. zakaj imajo nekateri fetiš na stopala drugi pa ne? po moje je to genetsko, ali pa se pridobi v zgodnjem otroštvu. podobno je z ženskami, ene imajo rade en tip moških, druge drug tip. precej neodvisno od njihove volje, delujejo bolj nagonsko.

Ramon dekers ::

Bolš je bit brez hrbtenice kot brez možganov, ker potem ti ni treba vsake ki jo srečaš kar takoj pretepst al pa nategnit.


no, no umiri se fant. Kje sem pa omenjal nasilje ali sex? Razen v tistem kontekstu o čem večina najstnic razmišlja v celotnem času. Če imaš možgane jih uporabljaj, hrbtenice ne moreš.

jype ::

Ramon dekers> Kje sem pa omenjal nasilje ali sex?

Utelešaš oboje.

Ramon dekers> večina

To je čisto druga kategorija kot

Ramon dekers> ste ženske takšne.

kar implicira, da so vse.

Ramon dekers ::

Utelešaš oboje.


ohoho. Od kje pa impliciraš ta svoja opažanja?

kar implicira, da so vse.


Tiste ki jih poznam, ne jemlji iz konteksta! da. In to kar opazujem mi ne daje občutka neke intelegince ki jo posedujejo ženske.

jype ::

Ramon dekers> ohoho. Od kje pa impliciraš ta svoja opažanja?

"Implikacija" pomeni nekaj drugega. Opažanja temeljijo na tvojem ambivalentnem odnosu do žensk, ko jih hkrati zmerjaš s facebook-retardi in jih v isti sapi sprašuješ, če bi se bile pripravljene kaj ukvarjat s tabo, na tvoji fascinaciji nad pretepaškimi aktivnostmi in tvojem kovanju prebivalk držav s široko ponudbo seksualnega turizma v zvezde.

Ramon dekers> Tiste ki jih poznam, ne jemlji iz konteksta! da. In to kar opazujem mi ne daje občutka neke intelegince ki jo posedujejo ženske.

Saj smo ti že povedali, da se na kompostu težko najde kaj drugega kot gnilobo.

Ramon dekers ::

"Implikacija" pomeni nekaj drugega. Opažanja temeljijo na tvojem ambivalentnem odnosu do žensk, ko jih hkrati zmerjaš s facebook-retardi in jih v isti sapi sprašuješ, če bi se bile pripravljene kaj ukvarjat s tabo, na tvoji fascinaciji nad pretepaškimi aktivnostmi in tvojem kovanju prebivalk držav s široko ponudbo seksualnega turizma v zvezde.


Greva še enkrat:

implicate1 [ímplikit]

1. adjective zapleten, vpleten, vključen;

Torej od kje vključuješ svoja opažanja? Bolje?

In kje sem spraševal če bi se bila katera pripravljena ukvarjati z menoj? To počnejo navadno ljudje brez hrbtenice:)) Drugi stavek je pa malo bolj nejasen.

Saj smo ti že povedali, da se na kompostu težko najde kaj drugega kot gnilobo.


Gniloba je del procesa (1 od 7) razkorjevanja, gnitja in je povsod okoli nas. Brez nje svet ne bi preživel oziroma ne bi obstajal.

Edit: si pa že povedal da živiš v drugem vesolju, tam gniloba razen na kompostu ni prisotna.

Zgodovina sprememb…

jype ::

Ramon dekers> In kje sem spraševal če bi se bila katera pripravljena ukvarjati z menoj?

Najprej

Ramon dekers> želim si te spoznati in dobiti tvoj fb naslov...Vidim da si izobražena pa sem razmišljal da bi s teboj širil svoj mem.

Ko te jasno zavrne pa

Ramon dekers> to kaj je ona izrazila meni popolnoma dol visi ker je sama oksimoron in je ne morem jemati za kredibilno,

in podobno.

Ramon dekers> Gniloba je del procesa (1 od 7) razkorjevanja, gnitja in je povsod okoli nas. Brez nje svet ne bi preživel oziroma ne bi obstajal.

Tudi primere ti ne gredo. Pravim, da pametnih žensk ni pametno iskat na zborovanjih neumnih žensk.

lambda ::

Kdor se počuti blazno inteligentnega, pa mu kreteni vse bejbe poberejo - rešitev ni v krepljenju svojih intelektualnih kompetenc na Slo-techu. Intelektualnih sposobnosti imate morda dovolj, prej vam manjka socialnih kompetenc, obvladovanja svoje treme, sproščenosti, samozavesti ter podobnih vrlin.

Upal bi si stavit, da tisti macho 'kreteni' (po OP definiciji) v povprečju dobijo precej bolj plehke in nezahtevne ženske, kot pa tisti, ki so recimo bolj inteligentni, hkrati pa imajo nek povprečen nabor socialnih kompetenc (komunikacija, vsaj malce samozavesti, nekaj smisla za humor ... ) - taki ponavadi dobijo smetano, če gledamo ženske kot komplet.

Zdj je pomlad. Greš na bicikel, špilaš tenis s prijatelji(cami), na faks prideš 15 min prej, da poklepetaš s sošolci, greš z njimi na kosilo, isto v službi izkoristiš coffee-brejke, druženje ob malici ... malo morje je tega, nekaterim je dano po naravi, tistim, ki jim pa ni, pa morajo (oz. smo morali) vse to nabrat s kilometrino takšnih dejavnosti.

FaceBook, IRC, Slo-tech ... zanimive stvari. Predvsem za rant o tem, da kreteni lažje dobijo bejbo. Dobro, nekateri na teh zadevah celo spoznajo svojega partnerja, a takšni so redki, ne izplača se izključno na to zanašat.
««
«
1 / 14
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Kako si najti punco? (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Loža
827160187 (131725) Mesar

Speed Dating v sloveniji (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
22945672 (39516) Gandalfar

Izgled je vse (op. gendale) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
41975638 (70107) Ziga Dolhar
»

Zenske, rasizem in izbira partnerja (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Loža
77688490 (75406) kr1ženska
»

Resna razmerja - portali vs naključja? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
39159138 (51708) noker

Več podobnih tem