» »

Slika prek tv out-a se iz neznanih razlogov isklaplja

Slika prek tv out-a se iz neznanih razlogov isklaplja

Boky ::

Kolega je nabavil radeona 9000pro. Vse dela vredu, le problem se je pojavil pri tv-outu. Slika na tv-ju po dolocenem cajtu zgine (vcasih dela 1 uro vcasih 10 min). Pol pomaga edino restatrt widovsow(win 98se). Sistem je na novo nalozil, uporabil pa je prilozene driverje(katera verzija trenutno ne vem). A je ze kdo imel podobne probleme ?
  • spremenil: Boky ()

gumby ::

screen saver mogoče?

Boky ::

Nop, ves power saving je isklopljen!

Tero ::

Tocno to se je meni dogajalo!
Pol pa sem menjal kabel pa je delalo..
Se pravim preveri kabel in ga probaj zamnjat ce lahko.
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

Boky ::

Tv ima s-video vhod(enak kot kartica izhod). Priklopili smo prek tega vhoda in prek scart-a, kar pomeni da smo uporabili dva razlicana kabla, pa nic. Vcasih dela stvar eno uro vcasih pa crkne ze po 10-tih minutah. A je mozno da je kartica zanic?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Boky ()

gumby ::

čudno, tole...
a ti crkne samo tv out ali celoten sistem?

Balandeque ::

Da nimaš ti demo tv toola?:\
Involvement and commitment is like an eggs-and-ham:
the chicken was involved - the pig was committed.

krnekdo ::

Tudi meni je na mojemu Sapphire Radeon 9000 pro ene dvakrat naredilo isto. Prvič med igranjem NFS: Hot pursiut 2 (sem imel vklopljen TV+monitor), drugič pa med gledanjem filma, ko sem se igral z nastavitvami in preobremenil PC.

Obojekrat je tv - out crknil, vse ostalo delalo normalno naprej. Rešitev: resetiranje!

Nasvet: Ko gledaš filme, izklopi vse programe, ki bi ti preveč obremenili računalnik.

Aja: Še moj problem - slika na TV-ju se v Display-tv v control panelu ne da raztegniti čisto do konca, na spodnji strani ostane cca. 1,5 cm do roba. (enako v gledanju namizja in filmov)

Boky ::

t.g crkne samo tv-out oz slika na televiziji zgine(tv seveda dela, da ne bo kdo mislu da se je tv sam ugasnu). To se dogaja na sveze instaliranih win98se z prilozenimi driverji(se vedno ne vem kateri so). Kartica pa je od Sapphire.
Balandeque nobenega drugega software-a ni nalozenega razen radlight-a, bs-playera in gonilnikov. Sicer pa mislim, da tv-tool le za GeForce.
krnekdo ta resitev ni sprejemljiva. Drugace pa se je tv out isklopo med gledanjem filma, tako da v tistem trenutku noben ni saril po racunalniku.

gumby ::

boky: verjetno je nekaj z gonilniki... probaj instalirati nove. sam imam gf2, tako da ti ne morem kaj konkretno pomagati.

radlight pa čimprej zbriši, ker ni samo predvajalnik...

Boky ::

Ad-ware je popucal svinjarijo. Radlight se vedno dela.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Boky ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

PC na TV - splošni nasveti (strani: 1 2 3 437 38 39 40 )

Oddelek: Zvok in slika
1963564294 (3623) anjica
»

[DivXviD] Predvajanje filmov iz PC na TV

Oddelek: Zvok in slika
265283 (4003) H_man
»

ATI RADEON 9000PRO TV OUT - CB SLIKA - STOTIC !!!

Oddelek: Zvok in slika
111312 (1062) mitjaxp
»

Sapphire Radeon 9000PRO TV out problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
111284 (1090) Swiwer
»

uporabljate tv-out na vaši grafični@NVIDIA? (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
505913 (4818) bbobst

Več podobnih tem