» »

ogled dvd filma preko prenosnega diska in ne preko medija dvd

ogled dvd filma preko prenosnega diska in ne preko medija dvd

T-Mac ::

pozdravljeni

zanima me ali obstaja kak program ali kako se nastavi da film dvd ki ga imas na disku gledas preko komponente v kateri imas priklopljen prenosni disk z dvd filmom...

torej imam komponento z usb izhodom prikljuceno na televeziji

hvala

T-Mac ::

vidim da nima noben odgovora na to vprasanje, sem razmisljal ce lahko zapecem na dvd medij film bi mogel obstajati tudi kak program da nekako navidezhno zapecem dvd film na disk?

lp

ToniT ::

Komponenta ti mora omogočati ta način predvajanja.
Drugače pa skopiraj na disk direktorij VIDEO_TS in bi moralo delati!

T-Mac ::

aha da skopiram v neko mapo dvd film in bi moglo isto prepoznati meni in ostalo kot pri dvd originalu ce komponenta to omogoca?

T-Mac ::

mi prosim lahko se odgovorite na to vprasanje kje pogledam ce mi to komponenta omogoca?

hvala

T-Mac ::

samo se to... ce komponenta prepozna ali se da tudi podnapise nastavit ali jih avtomatsko prepozna? kaj pa je je moznost vecih podnapisov?

flipflop ::

Kaj več se bi dalo povedat, če napišeš katero komponento imaš?

T-Mac ::

je philips dvd player dvp 3260 dvd mi zazene in mi ga tudi predvaja s podanpisi k so zelo cudni taki odebeljeni da se sploh ne more prebrati... rabil bi pomoc samo za podnapise

hvala

so kar taki rumeni odebeljeni in megleni?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: T-Mac ()

Invictus ::

Media player classic

on zna to predvajat

Sicer je pa lažje in zavzema manj prostora, če ga pretvoriš v nek drug format.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

T-Mac ::

predvaja mi tudi dvdrip in so podnapisi zelo majhni in se jih ne da nastaviti da bi bili vecji, ce imam dvd original so podnapisi zelo lepi in lepo vidni, zato tudi sprasujem da bi imel dvd na disku zaradi podnapisou, skljucno se mi gre za podnapise da bi bili vecji... kaksna resitev mozna?

hvala

bistvo ko imam dvdrip s podnapisi delajo lepo ampak so zelo majhni ki se jih ne da nastavit

ko imam original dvd so podnapisi velki in lepo vidni

sedaj ko predvajam dvd preko diska so podnapisi vecji ampak so kakor sm napisau rumeni megleni...

hvala

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: T-Mac ()

T-Mac ::

kaksna ideja kako bi lahko nastavljal podnapise da bi bili vecji, tako kot na dvd-ju?

zelo bi bil hvalezen nekomu ki bi mi dal kako idejo?

T-Mac ::

ker recimo imam digitalni pretvornik za analogne kanale in ima usb izhod... tja sem vklopil usb s filmom sem sel notri podprl je film na usb-ju ga kliknil in ta komponenta ima moznost podnapisov, ima moznost da imas rdece podnapise recimo...

imam neko idejo tale moj dvd predvajalnik z usb izhodom ima isto usb izhod ampak so podnapisi majni... kaj ce bi nadgradil firmware na tem svojem dvd predvajalniku bi mogoce imel to moznost vecjih podnapisov?

hvala

T-Mac ::

ima kdo kako informacije kje so kaka slovenska navodila za nadgradnjo firmware philips komponente?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[DivXviD] Philips predvajalniki (strani: 1 2 3 457 58 59 60 )

Oddelek: Zvok in slika
2954395413 (51909) NejcSSD
»

[divXvid] Hyundai predvajalniki (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
13639399 (11448) JanezC
»

Edini blu-ray predvajalnik z MKV podporo? (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
9019959 (12539) filipc
»

DVD+dodatni podnapisi (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Zvok in slika
22077631 (19767) CaqKa
»

[divXvid] Sony predvajalniki (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
5113395 (4996) Kocovan

Več podobnih tem