» »

Najti pravo resno punco in živeti srečno življenje

Najti pravo resno punco in živeti srečno življenje

««
3 / 10
»»

jype ::

Vitez> Dodal si nekaj o tremi in nesposobnosti pristopov v živo.

Ne, nisem.

Moj problem pri spoznavanju žensk nikdar ni bil ta, da ne bi zmogel pogovora, marveč da nisem maral bedastih pogovorov, ki so tako značilni za protokol, ki se ga večina drži.

Ramon dekers ::

Drugače pa ne vem, mojo sem spoznala v njeni sobi. Bili smo povabljeni na špagete s škampi. Pol ure za tem sem špagete (s škampi vred) izbruhala pred njenimi vhodnimi vrati. Nekako neromantično. Ne vem kako točno sva končale skupaj... pa še z enim
tipom
je hodila takrat.


Zato ker mi je grozno smešno... Športnica nisem.


ali se lezbijka ali pa je bil tvoj fant gey. Ker ti si baje ženskega spola oz se zato imaš.

Moj problem pri spoznavanju žensk nikdar ni bil ta, da ne bi zmogel pogovora, marveč da nisem maral bedastih pogovorov, ki so tako značilni za protokol, ki se ga večina drži.


in potem ti svetuješ OP - ju da naj gre ven in spoznava sorodne duše>? Vedno se začne z bedarijami...Kako kontradiktorni ste nekateri.

Zgodovina sprememb…

Vitez ::

jype je izjavil:

Težko si predstavljam, da bi jaz dekle srečal drugače, kot sem - na IRCu. Še težje si predstavljam takšno dekle povabiti na zmenek, zaradi vsem dobro znanih strahov pred zavrnitvijo, pa težave s koncentracijo in cmoki v grlu med dialogom, ki bi moral teči gladko, pa zaradi tega še bolj očitne težave, pri čemer se na pragmatične reči popolnoma pozabi.


Da ne?

ZaphodBB ::

Pithlit: http://mensresistance.wordpress.com/fem...

Moderni Feminizem ni nič drugega kot ženski šovinizem in ničesar ne rešuje, temveč povzroča zgolj nove težave.

http://davidkramer.wordpress.com/2010/1...

jype ::

To je potem, ko si že zaljubljen. Pri iskanju potencialnih partneric, ki zanima OP, gre za vzpostavljanje stikov (ki s seboj ne nosijo takega čustvenega naboja).

Citat govori o dveh različnih rečeh - prva je ta, da jaz nisem ždel po lokalih in torej tam nisem mogel spoznati dekleta, druga pa je, da si težko predstavljam globoke pogovore z dekleti v takšnem okolju, ker ne uporabljam psihoaktivnih drog.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Ramon dekers ::

aha kaj potem predlagaš yjpe? Naj gre v fitnes in tam začne globoke pogovore?

jype ::

Ne, naj gre tečt in na klopci ob jezeru začne globoke pogovore.

Ramon dekers ::

Ne, naj gre tečt in na klopci ob jezeru začne globoke pogovore.


tudi na tak način lahko odženeš depro ja.

figula ::

blackbfm je izjavil:

Tak sem tut jz mislu, predno me je pustila:))

Če si mislil sarkastično, spodnji odgovor ni zate, ampak za one, ki tule v tej temi tudi samo nekaj mislijo:

In zakaj si samo mislil?

Misliti/predvidevati/domišljati si so v zvezi dveh najbolj pogubna stanja, ko hraniš svoj ego s svojimi enostranskimi prepričanji, da je partner lahko v ekstazi že samo s tem, da te lahko vsak dan gleda.

Treba se je iskreno pogovarjati/ukrepati. Če živiš dolge mesece v prepričanju, da je tvoje življenje v redu in ne prepoznaš in ne slišiš partnerja, ki ob tebi trpi – se nikar ne čudi, če ga končno sreča pamet in te zapusti.

Partner je tvoje ogledalo in treba je sprejeti sliko svojega odseva. Verjamem, da ti ni vedno všeč tisto, kar o sebi vidiš skozi čevlje drugih. Zato potem toliko opletanja in grizenja in rjovenja.

ZaphodBB ::

Aja pa po bifejih res ni tega "top" materiala. Vsaj ne kot stalna klientela.

Za pravi ulov bo treba na kak tečaj plesa, kakšne izobraževalne aktivnosti, joga,...

Če so komu vsaj malo konji všeč, naj se spravi jahat. Same bejbe 100% garantiran uspeh v roku enega meseca, če le nisi totalno trd.

Vitez ::

Jype, o čem ti to, kakšne droge, sam hodim na rock koncerte, pa tudi v kakšen bolj fensi lokal zavijem, pa na kakšen house, pa še marsikam, pa ne uživam nobenih drog, še alkohola zelo malo.

Iz tvojih odgovorov je res razvidno, da si en težek tip, čudak, ki na svet gleda črno-belo..zato ti je tudi tuj običajen "protokol spoznavanja".

Globoke pogovore imamo ponavadi z ljudmi, ki jih že kolikor toliko poznamo, meni je čist logično, da ženske niso navdušene, ko bi rad neki weirdo, ki ga prvič vidijo, mel ful globoke debate z njimi..Na začetku malo small talka, kramljanja, spoznavanja..

Rias Gremory ::

ZaphodBB +1
Ta tema še ni v penisu očitno ;((

Drugi pa zdaj razpravljate o drogah, o pogovorih itd. :| I'm just sayin.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

Vitez ::

ZaphodBB je izjavil:

Aja pa po bifejih res ni tega "top" materiala. Vsaj ne kot stalna klientela.

Za pravi ulov bo treba na kak tečaj plesa, kakšne izobraževalne aktivnosti, joga,...

Če so komu vsaj malo konji všeč, naj se spravi jahat. Same bejbe 100% garantiran uspeh v roku enega meseca, če le nisi totalno trd.


Ma daj nehajte s temi umetnimi delitvami folka na resne-neresne na podlagi tega, kje se kdo zadržuje, ker ste že nekoliko smešni.

A ti zdaj res pričakuješ, da bodo računalniški geeki, ki na ircu probajo pecat ženske, zdaj šli jahat, pa na plesne tečaje..

In tip, ki gre nekam z namenom, da najde eno za ožent, je zanesljivo ne bo, ker mu na čelu piše, da si išče, kar ženske odbija..

zee ::

To ni ravno res.

Ples in splosna socializacija pomaga pri spoznavanju ljudi, tudi punc. :)

Zaenkrat se nisem pretirano uspesen pri "pecanju", ampak verjamem, da se bo to popravilo pocasi.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Dr_M ::

Če bi jaz bil samska ženska v Sloveniji, bi se resno zamislil nad svojo usodo, opazujoč samske tipe.


Jaz sem samski moski v Sloveniji in ze sem resno obupal nad svojo usodo, opazujoc samske zenske.

Resno razmisljam o kaksni tuji. Zadnjic sva bila s sodelavcem na pijaci in sva srecala njegovega znanca s punco, ki jo je pripeljal iz moldavije. Precej mlada in lustna, v enmu letu se je naucila ze lepo slovensko govorit. Pa tip ni povn dnarja.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

zee ::

Jaz sem samski moski v Sloveniji in ze sem resno obupal nad svojo usodo, opazujoc samske zenske.


Se povsem strinjam. Jaz upam, da bom skombiniral s kaksno Tajko/Kitajko.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

jype ::

Vitez> meni je čist logično, da ženske niso navdušene, ko bi rad neki weirdo, ki ga prvič vidijo, mel ful globoke debate z njimi..

S tem nimam nobenega problema - je pa malo verjetno, da bom s takšnimi ženskami delil pomemben del življenja.

Vitez> pa ne uživam nobenih drog, še alkohola zelo malo.

Smešen si. Alkohol je trda droga, ki pri nas in po svetu povzroči ogromno škode, bistveno več kot katerakoli druga.

Vitez> In tip, ki gre nekam z namenom, da najde eno za ožent, je zanesljivo ne bo, ker mu na čelu piše, da si išče, kar ženske odbija..

To v splošnem drži, a če dejansko nima nobenih zanimivih hobijev, naj si kakšnega čimprej najde. Na IRCu je žensk vse manj.

Vitez> Iz tvojih odgovorov je res razvidno, da si en težek tip, čudak, ki na svet gleda črno-belo..zato ti je tudi tuj običajen "protokol spoznavanja".

Da sem čudak je vsekakor jasno, da gledam na svet črno-belo pa ne drži niti približno.

Dr_M> Precej mlada in lustna, v enmu letu se je naucila ze lepo slovensko govorit.

She be stealin' our jobs!

Furbo ::

jype je izjavil:

To je potem, ko si že zaljubljen. Pri iskanju potencialnih partneric, ki zanima OP, gre za vzpostavljanje stikov (ki s seboj ne nosijo takega čustvenega naboja).

Citat govori o dveh različnih rečeh - prva je ta, da jaz nisem ždel po lokalih in torej tam nisem mogel spoznati dekleta, druga pa je, da si težko predstavljam globoke pogovore z dekleti v takšnem okolju, ker ne uporabljam psihoaktivnih drog.


Na kakšno okolje si pa potem navajen, za take debate? Na udoben kavč pri psihologu?

Ko srečaš pravo, ti je čisto vseeno kje si, samo da si z njo.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

ZaphodBB ::

@Vitez:
Kaj je tvoj problem? Če karikiram, v Kiberpipi boš težko dobil žensko, če se bo že kaka samska pojavila jo bo koj obstopilo 10-20 tipov :D. Gor v metropolu jih je pa tud ene pol lezbijk in precej bolj hot od povprečnega gika, se pravi tekmuješ še z njimi.

Če nisi glup, boš šel nekam kjer si boš izboljšal možnosti za uspeh. To lahko narediš tako, da si alfa samec v skupini samcev torej trdo delaš, da premagaš konkurenco. Lahko pa greš nekam, kjer konkurence ni.

Nikakor nikogar ne nagovarjam, da naj nekam gre in se pretvarja zato, da bo zapecal žensko, ker to je creepy in instant recept za fail. Pravim pa, da malo razmislite kaj vam je zanimivo/vas fascinira potem pa poskusite to upariti z lokacijami kjer se ženske zadržujejo. Večinoma si na vseh teh krajih želijo, da bi kakšen žrebec prišel mimo. In so dekleta vesela, da je prišel kak dec. Praviloma se ne dogaja, da bi ti rekle "Koji kurac se je pa ta luzer našel tu." Razen če si creep seveda.

Nekateri blodite o globokih debatah, mogoče. Je pa po mojih izkušnjah ples tisti najlažji pristop in ključ do srca. Kot je dejalo Salome: Ples je vertikalno izražanje horizontalnih želja.

1. Korak - greš nekam kjer so ženske in se ne počutjo ogrožene.
2. Korak - hangaš around in se fajn maš.
3. Korak - slej ko prej z eno razviješ neko vez.
4. Korak - povabiš jo ven (SAMO! Brez kolegov in kolegic). Če sprejme potem si v bistvu zmagal in vkolikor sam ne zamočiš, že imaš punco. Potrebno je pa do konca izpeljat "handshake" protokol.
5. Korak - skupaj preživita večer, najbolje je nekam vkomponirat še ples. Jaz najlažje dekle zapecam med plesom (ko s teboj pleše pol ure jo komot začneš poljubljat :D).
6. Korak - po okusu oz. po dogovoru med partnerjema.

Pithlit ::

ZaphodBB je izjavil:

Moderni Feminizem ni nič drugega kot ženski šovinizem in ničesar ne rešuje, temveč povzroča zgolj nove težave.

To se strinjam. No. Razen tega do to kar omenjač ni Moderni Feminizem ampak radikalni feminizem (radfem, na kratko).

Feministke (tiste normalne, za razliko od radikalnih) se zavzemajo predvsem za enakost med spoloma. Za ukinitev vseh teh privilegijev (tako ženskih, kot moških).

Lahko me pa seveda kdo poizkusi prepričati da se ti moški in ženski privilegiji vsaj približno poklapajo. Huda bo. Res:
 income inequity

income inequity



Ramon dekers je izjavil:

ali se lezbijka ali pa je bil tvoj fant gey. Ker ti si baje ženskega spola oz se zato imaš.

Bralno nesposoben? Fanta nisem nikoli imela...

Ti svetujem da se naučiš brat (funkcionalno) preden se udeležuješ debate.
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Pithlit ()

ZaphodBB ::

Pithlit: totalno offtopic. Vendar ženske, ki se posvetijo karieri ohranijo prioriteto prihodkov napram moškim. Do razlik (v zahodnem svetu) prihaja zgolj še zaradi "zapostavljanja" kariere s strani žensk (večina jih izpreže in se posveti družinam).

Tako, da te statistike ne držijo že kar nekaj časa. Odpravljanje vseh razlik in stereotipov med spoloma je pa retardirano in ne bo nikomur v veselje in zadovoljstvo.

jype ::

Furbo> Na kakšno okolje si pa potem navajen, za take debate? Na udoben kavč pri psihologu?

Popolnoma vseeno mi je za okolje, v katerem imam take debate, mi pa nikakor ni vseeno za okolje, v katerem se znajdem pred in po takih debatah.

Furbo> Ko srečaš pravo, ti je čisto vseeno kje si, samo da si z njo.

Vendar jo zelo težko srečaš tam, kjer te ni zato, ker ne maraš biti.

ZaphodBB> Nekateri blodite o globokih debatah, mogoče. Je pa po mojih izkušnjah ples tisti najlažji pristop in ključ do srca. Kot je dejalo Salome: Ples je vertikalno izražanje horizontalnih želja.

Jaz imam izjemno srečo, da sem spoznal dekle, ki tako dobro obvlada ples, kot jaz (ki še nisem nikdar plesal).

Globoke debate se, po drugi strani, veliko lažje izvaja na vlaku, na sprehodu, v postelji in med previjanjem otrok (čeprav si brez težav predstavljam tudi ples pri vseh teh opravilih - v tehnikolorju).

Ramon dekers ::

zee je izjavil:

Jaz sem samski moski v Sloveniji in ze sem resno obupal nad svojo usodo, opazujoc samske zenske.


Se povsem strinjam. Jaz upam, da bom skombiniral s kaksno Tajko/Kitajko.


kaj pa singapurke? :) sam ciljam na to da ima zenska neko premozenje in izobrazbo, nato lepota! Pri tistih kitajkah tajkah je problem ker jih moras vzdrzevat... Pa itak vse gledajo na dnar sploh revni sloj.

Pithlit ::

ZaphodBB je izjavil:

Pithlit: totalno offtopic. Vendar ženske, ki se posvetijo karieri ohranijo prioriteto prihodkov napram moškim. Do razlik (v zahodnem svetu) prihaja zgolj še zaradi "zapostavljanja" kariere s strani žensk (večina jih izpreže in se posveti družinam).

Poznam žensko ki je spremenila spol (iz moškega v žensko). Plačo ima sedaj, na istem delovnem mestu, 40% nižjo. Offtopic.

46. I have the privilege of being unaware of my male privilege.

Tale je hudič. Tako zame (z majhno priredbo) kot zate. Ampak nekateri privilegiji so tako realni da jih tudi tale težko prikrije.

Zanimivo je to da jaz ne trdim da ženske nimamo privilegijev. Nekaterih svojih se prekleto dobro zavedam. Zavedam pa se tudi diskriminacije.

In ja. Glupo je odpravljati vse razlike. Ampak tiste najbolj kričeče bi pa lahko... samo nekako ni volje.
Life is as complicated as we make it...

Ramon dekers ::

zenska lazje napreduje samo poglej primer vasilka sancinov pa tuerka.

jype ::

Tuerka je torej že prehitela, al še ne?

Vitez ::

ZaphodBB je izjavil:

@Vitez:
Kaj je tvoj problem?


Nič ni moj problem, ker ne iščem ženske, saj nisem samski.

Repliciral sem na tvoje umetno deljenje, češ, da so ženske, ki so zvečer v lokalih vse "neresne" , ostale pa "resne", to je vse.

Super Sonic ::

Feministke (tiste normalne, za razliko od radikalnih) se zavzemajo predvsem za enakost med spoloma.


Zakaj bi ženska hotela biti enaka moškemu?

Lahko me pa seveda kdo poizkusi prepričati da se ti moški in ženski privilegiji vsaj približno poklapajo.


Zakaj bi hotel nekdo ženske in moške privilegije vreči v eno vrečo in jih random talati okoli?
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

ZaphodBB ::

@Pithlit: http://www.psy.fsu.edu/~baumeistertice/... - Ta članek je zame zelo, zelo lucidna analiza stanja.

Primer transseksualca katerega navajaš verjamem, da drži. Vendar saj veš kaj pravijo anekdota != statistika.

EDIT - citat iz navedenega članka:
Some sociological writings about the male role have emphasized that to be a man, you have to produce more than you consume. That is, men are expected, first, to provide for themselves: If somebody else provides for you, you’re less than a man. Second, the man should create some additional wealth or surplus value so that it can provide for others in addition to himself. These can be his wife and children, or others who depend on him, or his subordinates, or even perhaps just paying taxes that the government can use. Regardless, you’re not a man unless you produce at that level.


Torej, če moškim vzamemo dohodek, hkrati pa pustimo pričakovanja in vloge tam kjer so, potem moškim dejansko mečemo polena pod noge. To lahko rezultira v nesamozavestnih moških. Tipičen ženski odziv je "pa saj to ni pomembno". Vendar je, moški ego je tako krhek, da se malokdo zaveda kako malo je potrebno, da moške "kastriraš" in kot tak ni ne prav dobra družba niti koristen ni več. Luciden opazovalec, bo pa videl precej tovrstnih primerov okrog sebe.

@jype: tvoja zgodba je rahlo atipična in je bolj zgodba o tem, da za vsak pisker se pokrov najde, kot pa zgodba Average Joa in Plain Jane.

@Vitez: Kakšno umetno deljenje? To je čisto naravna delitev. Eni ljudje (ljudje ne moški, ne ženske) svoj čas zabijajo po 4+ ur na dan po lokalih, drugi ta čas posvetijo zadevam z "dodano vrednostjo". Sam spadam v drugo kategorijo (ja tudi grem kdaj na kofe ali pa na par piv) in si ne predstavljam zveze z žensko iz prve kategorije.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ZaphodBB ()

jype ::

ZaphodBB> @jype: tvoja zgodba je rahlo atipična in je bolj zgodba o tem, da za vsak pisker se pokrov najde, kot pa zgodba Average Joa in Plain Jane.

Exactly.

Ker OP očitno ni Average Joe, mu gotovo nekaj pomeni to, da kot tak ni obsojen na večno samoto.

Super Sonic ::

tvoja zgodba je rahlo atipična in je bolj zgodba o tem, da za vsak pisker se pokrov najde, kot pa zgodba Average Joa in Plain Jane.


Vse zgodbe so atipične, ravno zato je pa smešno, ker se večina tretira za posebneže. In ravno to nas potem naredi vse -> povprečne in tipične.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

Vitez ::

ZaphodBB je izjavil:



@Vitez: Kakšno umetno deljenje?


Napisal si, da ženske v lokalih niso "za kaj resnega". Kje piše, da ženska, ki se nek trenutek nahaja v lokalu, tam visi vsak dan 4+ ure?

Ko žensko spoznaš, pa res ne moreš vedeti, kaj bo nastalo. Lahko jo spoznaš v lokalu in nastane ersna zveza. Lahko jo spoznaš na tečaju tujega jezika in iz vsega skupaj nastane samo afera. Zato so te delitve, kje naj bi spoznal žensko, s katero bi imel to pa to, iz trte zvite.

Super Sonic ::

Avtorju teme: jaz sem svojo spoznal v diskoteki, torej v enem iz med bolj neprimernih okolij za iskanje življenjskega sopotnika.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

ZaphodBB ::

@Vitez: Nikjer nisem napisal, da jih ni. Boš pa tako žensko precej bolj verjetno spoznal na tečaju salse, kot v Bachusu ob 3:30 zjutraj.

Valvoline ::

Vedno manj je *pravih* žensk,pripravljenih se poprejet *ženskih del*.Nimajo pojma o kuhanju,pranju,čiščenju itn. Resna zveza z takšno babo je vnaprej obsojena na popad. Na žalost tega bo vedno več.

Super Sonic ::

Vedno manj je *pravih* žensk


Vse ženske so prave, razlika je le, ali imajo željo partnerja podredit ali je obratno, se pravi, da se hočejo same podredit partnerju. Lahko ubiraš seveda neko sredno pot, ki pa v bistvu to ni, je samo dogovor tretje vrste.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

Vitez ::

Avtor teme, tvoj problem se skriva v naslovu ( predpostavljaš, da je srečno življenje možno samo v vezi ). Dokler ne znaš biti srečen sam s sabo, nobena ne bo hotela biti s tabo dolgoročno. Ko te ženska spozna, dobi občutek, kako ji bo s tabo. In če si ti kot samski cel zamorjen, depresiven, bo vsaka zbežala, ker bo dobila občutek, da bi bilo njeno življenje ob tebi ena sama beda.

Depresivni in zateženi tipi so všeč redkokateri, mogoče kakšni, ki je tudi sama depresivna, dva depresivca na kupu pa je polom, ne pa srečna zveza.

Sakin ::

Dr_M je izjavil:

Če bi jaz bil samska ženska v Sloveniji, bi se resno zamislil nad svojo usodo, opazujoč samske tipe.




Resno razmisljam o kaksni tuji. Zadnjic sva bila s sodelavcem na pijaci in sva srecala njegovega znanca s punco, ki jo je pripeljal iz moldavije. Precej mlada in lustna, v enmu letu se je naucila ze lepo slovensko govorit. Pa tip ni povn dnarja.



Jaz imam tudi tujko in vsaj zase lahko rečem, da zaradi nje tudi ne pogledam nobene slovenke več, ker ji nobena ne seže do kolen.
Na Nach Nachma Nachman Meuman!

Valvoline ::

Super Sonic je izjavil:

Vedno manj je *pravih* žensk


Vse ženske so prave, razlika je le, ali imajo željo partnerja podredit ali je obratno, se pravi, da se hočejo same podredit partnerju. Lahko ubiraš seveda neko sredno pot, ki pa v bistvu to ni, je samo dogovor tretje vrste.

Taksna baba ki priccakuje da bo njen moski kuhal,pral,skrbel za otroke itn zame ni zenska. To je sodobni civilizacijski mutant. Seveda moski je tu da bo pomagal pri opravilih,ne da bo prevzel *žensko* vlogo. Se najbolj hecno je ko se babe jocejo kako ne morejo najt pravega deca zase,obenem pa kar povedo da od moskega pricakujejo prav to da bi postal ženska. haha.
Zee bo najboljš pršo skoz,ko si bo eno pridno azijatko zapecal,katera ve kaj se od zenske pricakuje.
:D

Pithlit ::

ZaphodBB je izjavil:

Primer transseksualca katerega navajaš verjamem, da drži.

V bistvu se gre za transsexualno žensko. Kaže pa tvoja izjava na en tipičen privilegij (tokrat ne moški, in ne ženski... pač na privilegij nekoga ki ni trans). In to je tvoj privilegij da odločaš o spolni identiteti nekoga drugega. Sicer mislim da ne nujno nalašč oz. iz hudobije... Me pa zanima če se tega zavedaš (ob tem da Salome označiš za 'tisto' mislim da se zavedaš).

ZaphodBB je izjavil:

To lahko rezultira v nesamozavestnih moških. Tipičen ženski odziv je "pa saj to ni pomembno". Vendar je, moški ego je tako krhek, da se malokdo zaveda kako malo je potrebno, da moške "kastriraš" in kot tak ni ne prav dobra družba niti koristen ni več. Luciden opazovalec, bo pa videl precej tovrstnih primerov okrog sebe.

S tem se strinajm. Ampak ali to pomeni da imajo moški večjo pravico do zaposlitve kot ženske? Po mojem ne.
Life is as complicated as we make it...

Ramon dekers ::

Valvoline je izjavil:

Vedno manj je *pravih* žensk,pripravljenih se poprejet *ženskih del*.Nimajo pojma o kuhanju,pranju,čiščenju itn. Resna zveza z takšno babo je vnaprej obsojena na popad. Na žalost tega bo vedno več.


tocno! Nic od nic. Kaj ti bo zenska ce nic ne zna? Saj nihce ne isce mame, samo jih pa veliko pricakuje da jih bos tregal na vecerje! No pri mojih bivsih zvezah je bilo tako. Ni znala kuhat, prat, pomivat... Pa niti ni to fora, ampak da bi se vsaj trudila. Nekaj casa se ze matras pa delas vse ti sploh na zacetku potem ti dopizdi in lahko samo reces: srcek pojdi h mami. Ja je tudi to pomemben elemet.

Super Sonic ::

Jaz imam tudi tujko in vsaj zase lahko rečem, da zaradi nje tudi ne pogledam nobene slovenke več, ker ji nobena ne seže do kolen.


To v bistvu ne drži. Tvoja tujka je ravno tako ženska, kot vse te pri nas. Razlika je samo to, da si "tujko" znal omrežit, Slovenke pa ne, kar je v bistvu tvoj problem, če je. Vsekakor je pa tvoj stavek žaljiv do vseh žensk živečih v Sloveniji.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

Pithlit ::

Super Sonic je izjavil:

Zakaj bi ženska hotela biti enaka moškemu?

Govorimo o pravicah in dolžnostih. Ter diskriminaciji.

Super Sonic je izjavil:

Zakaj bi hotel nekdo ženske in moške privilegije vreči v eno vrečo in jih random talati okoli?

Nihče. Bi bilo pa fajn ko bi moški privilegiji in ženski privilegiji imeli enako težo.
Life is as complicated as we make it...

Dr_M ::

Super Sonic je izjavil:

Jaz imam tudi tujko in vsaj zase lahko rečem, da zaradi nje tudi ne pogledam nobene slovenke več, ker ji nobena ne seže do kolen.


To v bistvu ne drži. Tvoja tujka je ravno tako ženska, kot vse te pri nas. Razlika je samo to, da si "tujko" znal omrežit, Slovenke pa ne, kar je v bistvu tvoj problem, če je. Vsekakor je pa tvoj stavek žaljiv do vseh žensk živečih v Sloveniji.



Jest se pa z njim popolnoma strinjam.
Sej pri nas ni tok tezko dobit zenske, ampak recimo name padajo same psihopatke. Take pa ne rabim.
Jebiga, ce je zate to zaljivo, pa naj bo, resnica zna bit precej kruta.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

BigWhale ::

Dr_M je izjavil:

Če bi jaz bil samska ženska v Sloveniji, bi se resno zamislil nad svojo usodo, opazujoč samske tipe.


Jaz sem samski moski v Sloveniji in ze sem resno obupal nad svojo usodo, opazujoc samske zenske.


V bistvu je lepo, da priznas, da je s teboj nekaj narobe in da si obupal nad svojo usodo. Ker vsakrsno posplosevanje je precej zgreseno. Ce imas ti tako visoke standarde, da nobena ne ustreza, potem sta dve moznosti. Ena je ta, da imas ti precej nerealna in nerazumna pricakovanja, druga je pa ta, da si ti za celotno populacijo zensk etalon ideala in da ti enostavno nobena ni dorasla. Sam se precej nagibam k prvi moznosti.

Dr_M je izjavil:

Resno razmisljam o kaksni tuji. Zadnjic sva bila s sodelavcem na pijaci in sva srecala njegovega znanca s punco, ki jo je pripeljal iz moldavije. Precej mlada in lustna, v enmu letu se je naucila ze lepo slovensko govorit. Pa tip ni povn dnarja.


Tista moldavijka, bi se verjetno 'zaljubila' v prvega slovenca, ki bi jo bil pripravljen odpeljati v slovenijo in jo tukaj prezivljati in z njim ne bi bilo nic 'fundamentalno' narobe. Pa tudi v nemca, italijana, angleza, ...

Tujci (in tujke) za veliko vecino ljudi predstavljajo nekaj novega, neznanega, lahko tudi eksoticnega in to je takoj bolj privlacno. Ce ti tak neznanec potem se obljubi, da te bo odpeljal v neznano dezelo kjer bo tudi zivljenje boljse, je to ze takoj zmaga.

Ni vedno tako, je pa precejkrat in z nekaj skrajnimi primeri uspesnih zvez je tezko kar cel vzorec narediti.

Pithlit ::

Valvoline je izjavil:

Vedno manj je *pravih* žensk,pripravljenih se poprejet *ženskih del*.Nimajo pojma o kuhanju,pranju,čiščenju itn. Resna zveza z takšno babo je vnaprej obsojena na popad. Na žalost tega bo vedno več.

En lep primer moškega privilegija (da ne rečem šovinizma).

Ženska mora delat (služit denar) ker pravi moški se pa ja ne bo pustil izkoriščat. Hkrati pa mora skrbeti za dom (kuhat, prat, pucat...), za naraščaj in nakoncu še moža servisirat.
Life is as complicated as we make it...

Dr_M ::

V bistvu je lepo, da priznas, da je s teboj nekaj narobe in da si obupal nad svojo usodo. Ker vsakrsno posplosevanje je precej zgreseno.


Ja, z mano je zgolj to narobe, da pricakujem eno normalno zensko. Nisem prevec zbircen, ampak kar vsake pa tudi nebi vzel.
Posplosevanje pa ni tako zgreseno, je samo realno. V tem primeru.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Karaya 52 ::

Ni potrebno romati v Moldavijo po seks in zenske. Da so tujci zenskam bolj zanimivi je kar generalno pravilo, ki prav tako velja v najbolj razvitih drzavah. Zakaj bi se torej prodal pod ceno v Bakuju, ce se lahko po visji ceni v Madridu ali Parizu, kjer so zenske lepse in veliko bolj podjetne, tako da je vse skupaj se lazje? >:D

Tody ::

Sami filozofi tuki :) Pejte sem http://dogodkizasamske.si/ in mogoče spoznate kako sorodno dušo :)

Sakin ::

Super Sonic je izjavil:

Jaz imam tudi tujko in vsaj zase lahko rečem, da zaradi nje tudi ne pogledam nobene slovenke več, ker ji nobena ne seže do kolen.


To v bistvu ne drži. Tvoja tujka je ravno tako ženska, kot vse te pri nas. Razlika je samo to, da si "tujko" znal omrežit, Slovenke pa ne, kar je v bistvu tvoj problem, če je. Vsekakor je pa tvoj stavek žaljiv do vseh žensk živečih v Sloveniji.



Ne vem kje vidiš, da žalim slovenke? Sicer sem pa tudi že omrežil slovenke, pa ni bilo kompatibilno. Ja, ženske so povsod ženske, ampak nobena od žensk, ki živijo pri nas mi ni bila sposobna dati toliko topline in pozornosti kot sedanja in nimam niti želje po čem drugem. Okolje ima veliko pri izoblikovanju človekove osebnosti in roko na srce, je stanje duha v slo vse večji poden in posledično tudi ženske niso to, kar bi morale biti. Moje mnenje, če pa koga žali pa tudi prav.
Na Nach Nachma Nachman Meuman!
««
3 / 10
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sloescort ? (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
471194929 (52493) FireSnake

Kako si najti punco? (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Loža
827160182 (131720) Mesar

Speed Dating v sloveniji (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
22945671 (39515) Gandalfar
»

Zenske, rasizem in izbira partnerja (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Loža
77688489 (75405) kr1ženska

Več podobnih tem