» »

Nakup avtomobila... Octavia,Mondeo itd. do 6000€

Nakup avtomobila... Octavia,Mondeo itd. do 6000€

1
2
»

kuglvinkl ::

Sam 700k tut ni slabo.

valvoline1 ::

AngelOfDeath je izjavil:

Zheegec je izjavil:

Meizu je izjavil:

In ti bi dejansko kupil avto z 200kkm...

Verjemi mi, cel kup ljudi kupi avto z 200K Km, samo da mu na števcu piše 95k ko ga kupi :)
Sploh uvoz iz Ita...



Ko si ravno pri italijanih... So zdaj pred kratkim nemški policaji imeli racijo avtov s prevrtenimi kilometri. Rekorder je bil BMW 530d uvožen iz Italije, kateremu so iz 700k km zbili kilometre na 155k km. Avto je bil star 4 leta. Prodali so ga za 16k € čeprav je imel maksimalno vrednost 6k €.

Za 4 leta je to skoraj teoretično nemogoče. 180k na leto še hardcore taksist ne more obrnit.

T-h-o-r ::

vožnja pod 160 po AC sploh ni vožnja

Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

djordjevic ::

valvoline1 je izjavil:

Za 4 leta je to skoraj teoretično nemogoče.

Zato pa je rekorder. :D
No grave is deep enough to keep us in chains.

;-) ::

valvoline1 je izjavil:

;-) je izjavil:

denisbegood je izjavil:

Imam octavio 1,9TDI, okoli 115 konjev, poraba pod 5 (odvisno kako voziš), ogromen prtljažnik, prostora v kabini zadosti, tih, pospeški odlični, navor fantastičen. priporočam

Me zapelješ prosim kakih 20km (v eno smer) z tem da nebova vozila za tovornjaki in neboma ovirala prometa. Jaz častim bencin če bo poraba pod 5.


Beri izvenmestna vožnja:
http://www.avto.net/%5FEUROTAX/mycar.as...
Vsak VW dizel(D,SDI,TDI) pokur tam 4.5-5l na 100km če se pelješ 100-110kmh. Pri 80kmh lokalne vožnje spravim na 4l tut mojga golf3 1.9D.

Seveda maš prav. Lahko ga spraviš tud na 3litre in pol. Če se peljem po magistralki 70-80, resetiram potovalnega in potem konstantno vozim mam jaz tud tako porabo, ampak žal imamo tudi mesta tako da čisto samih realacij nevozi nobeden,. Sicer pa se brezveze prepirat o porabi ker samo nabijate keri ma manjšo ma daljšega.

Naj da kdo kake slike BC z distanco prevoženo nad 5k km in porabo pod 5l.

amigo_no1 ::

genius11 je izjavil:

Avta s 250.000km + noben noče kupit.

Če ne bi nihče vrtel km, bi se ljudje navadili da povprečno vožen, 8 let star TD ne more imeti samo 120 k km.
Seveda bi potem tisti, ki so dejansko bili več parkirani kot voženi, malce višjo ceno (ter si se prej prodali, ker bi kupec vedel, da ne kupuje mačka v žaklju - kot ga sedaj).

In ker so prvi v večini (ter jim je v interesu da se še naprej ribari v kalnem) bo divji zahod še trajal.

Zgodovina sprememb…

valvoline1 ::

;-) je izjavil:

valvoline1 je izjavil:

;-) je izjavil:

denisbegood je izjavil:

Imam octavio 1,9TDI, okoli 115 konjev, poraba pod 5 (odvisno kako voziš), ogromen prtljažnik, prostora v kabini zadosti, tih, pospeški odlični, navor fantastičen. priporočam

Me zapelješ prosim kakih 20km (v eno smer) z tem da nebova vozila za tovornjaki in neboma ovirala prometa. Jaz častim bencin če bo poraba pod 5.


Beri izvenmestna vožnja:
http://www.avto.net/%5FEUROTAX/mycar.as...
Vsak VW dizel(D,SDI,TDI) pokur tam 4.5-5l na 100km če se pelješ 100-110kmh. Pri 80kmh lokalne vožnje spravim na 4l tut mojga golf3 1.9D.

Seveda maš prav. Lahko ga spraviš tud na 3litre in pol. Če se peljem po magistralki 70-80, resetiram potovalnega in potem konstantno vozim mam jaz tud tako porabo, ampak žal imamo tudi mesta tako da čisto samih realacij nevozi nobeden,. Sicer pa se brezveze prepirat o porabi ker samo nabijate keri ma manjšo ma daljšega.

Naj da kdo kake slike BC z distanco prevoženo nad 5k km in porabo pod 5l.

http://www.poraba.com/average_car.php?s...
Za merodavne štejem tiste z najmanj 20 zapisov.

Zgodovina sprememb…

amigo_no1 ::

Bi bilo zanimivo videti iz prve roke kje& kako se ti vozniki vozijo, da imajo 3.50 porabe.

Prej one z 40+ zapisov.

Zgodovina sprememb…

valvoline1 ::

Majhni mestni bencinarčki z 1.0-1.1 mašince so tudi šparovčki,p106,saxo,lupo,polo,arosa,corsa znajo bit tut zelo ekonomični z porabo 5-5.5 na 100

Zgodovina sprememb…

algo ::

T-h-o-r je izjavil:

vožnja pod 200 po AC sploh ni vožnja



fixed :))

;-) ::

valvoline1 je izjavil:

;-) je izjavil:

valvoline1 je izjavil:

;-) je izjavil:

denisbegood je izjavil:

Imam octavio 1,9TDI, okoli 115 konjev, poraba pod 5 (odvisno kako voziš), ogromen prtljažnik, prostora v kabini zadosti, tih, pospeški odlični, navor fantastičen. priporočam

Me zapelješ prosim kakih 20km (v eno smer) z tem da nebova vozila za tovornjaki in neboma ovirala prometa. Jaz častim bencin če bo poraba pod 5.


Beri izvenmestna vožnja:
http://www.avto.net/%5FEUROTAX/mycar.as...
Vsak VW dizel(D,SDI,TDI) pokur tam 4.5-5l na 100km če se pelješ 100-110kmh. Pri 80kmh lokalne vožnje spravim na 4l tut mojga golf3 1.9D.

Seveda maš prav. Lahko ga spraviš tud na 3litre in pol. Če se peljem po magistralki 70-80, resetiram potovalnega in potem konstantno vozim mam jaz tud tako porabo, ampak žal imamo tudi mesta tako da čisto samih realacij nevozi nobeden,. Sicer pa se brezveze prepirat o porabi ker samo nabijate keri ma manjšo ma daljšega.

Naj da kdo kake slike BC z distanco prevoženo nad 5k km in porabo pod 5l.

http://www.poraba.com/average_car.php?s...
Za merodavne štejem tiste z najmanj 20 zapisov.

Ja ker poraba.com pa ni lih za podaljševanjev kurcev kater avto ma manjšo porabo. Komot vpišeš kak km več.

T-h-o-r ::

@ algo
moj avto ni varen (in le težko sposoben) za hitrosti nad 180 :8)
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: T-h-o-r ()

koyotee ::

valvoline1 je izjavil:

Na AC je itak nevarno vse pod 100kmh,no ja 110kmh je že solidno če hočeš nekaj pršparat na gorivu,bistvene časovne razlike(za relacije do 200km) ni med hitrosti 110kmh in 130-140kmh,avto pokur pa kšn 1.5-2l manj na 100 odvisno modela. 80kmh je primerno za lokalne ceste,če se nemotim je tam omejitev glih 80kmh,ampak tega se noben ne drži.


lol, 80 je mogoče v kakem tunelu, ne pa na lokalni cesti
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

genius11 ::

Sorodnik ima avto l.06 z dobrimi 600.000km. (taxi)
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri družinski avto rabljen (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
508890 (7044) videc
»

Kateri avto? (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
6110747 (9155) zez
»

Avto za dolge dnevne razdalje - 8.000€ (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Na cesti
38992202 (45196) TheBlueOne
»

Prvi avto (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
14525895 (21697) krneki0001
»

Katerega dizla do 3500€ (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
11221837 (18820) rajc123

Več podobnih tem