» »

Xtreamer DVD

Xtreamer DVD

Djuro ::

Si ga kdo že lasti?
Predvsem me zanima glasnost ventilatorja, če je moteče za v dnevno sobo.

urosbe ::

Danes odpakiran, stestiran - zadeva je neslišna. Sliši se le vrtenje DVD nosilca, kar je normalno. Dejansko se mi poraja dvom, da ima sploh vgrajen ventilator, saj ga ni opaziti pod nobeno režo :)

kmetek ::

dej link, ceno, slike itd :)

urosbe ::

kmetek je izjavil:

dej link, ceno, slike itd :)

Imaš vse na strani: http://www.xtreamer.si/products/xtreame...

Djuro ::

No fino, jest ga dobim bojda danes po pošti.

kmetek ::

a bi se reklo, da je to tako dober kot xtreamer klasika + dvd player? je kaj glasen morda?

urosbe ::

Glasen je toliko kot se sliši vrtenje optične enote - torej nekako tako kot bi v računalnik vstavil CD/DVD in predvajal film iz njega. V primerjavi s Sidewinder ima enake funkcionalnosti, le možnosti vgradnje trdega diska ni - ima pa zato SD/MMC/MS čitalec kartic in dva USB vhoda.

Djuro ::

Moja DVD enota v računalniku je bistveno glasnejša od te. Je pa tray za ploščke narejen iz zelo tanke plastike, sem pri prvem vstavljanju misli, da ga bom polomil.
Šuma, kot je že povedal Urosbe ni slišat.
Mogoče me motijo malce mahjni fonti, nisem nikjer našel nastavitve, da jih povečam (ne govorim o podnapisih, ampak fontih v sistemu). Morebiti je kriv moj star CRT televizor. Predvajanje iz eTrayza v kleti prek NFS deluje brez težav, predvajanje internetnih vsebin tudi, edino ene funckije tam v xtremering (kjer moraš pritisnit 1 da se strinjaš z downloadom) mi ni uspelo usposobit.

urosbe ::

Xtreamer DVD nima vgrajenega ventilatorja - na procesorju je zgolj hladilno rebro. Preverjeno :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Xtreamer - media player (strani: 1 2 3 4102 103 104 105 )

Oddelek: Zvok in slika
5204745004 (20696) bbobst
»

Xtreamer Prodigy (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Zvok in slika
539114820 (60772) vozlov225
»

Xtreamer ULTRA (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
16235544 (19090) TheHijacker
»

iXtreamer

Oddelek: Zvok in slika
304809 (3566) umexteacher
»

Xtreamer Pro

Oddelek: Zvok in slika
327765 (5437) astras

Več podobnih tem