» »

Hvala vladi, da si bom lahko sam zgradil kurnik (WTF!?)

Hvala vladi, da si bom lahko sam zgradil kurnik (WTF!?)

noraguta ::

Je pa res , da smo pred zakonom vsi enaki. Če je vladi ratal zjebat večino velikega gospodarstva v dveh letih je en spodoben in realen cilj , da si zada za drugo dvoletko evtanazijo drobnega gospodarstva.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

Aston_11 ::

...evtanazija drobnega gospodarstva - dobra.

In ljudi - fizikalcev, tu se še posebno trudijo. Počakajmo današnje "dobre" novice. Zagotovo bo spet kaj.

valvoline1 ::

http://www.finance.si/301110/Zidar-grad...

Klasični pristop slovenskih mafijašev.Izčrpa podjetje,zapufa ga do amena,keš nafila na offshore racunih,podizvajalci štrik okol vratu,država brez davka.Slo Kapone potem odpre novo podjetje xD.
No vsaj v AT nesposobnim privatnikom in menegerjem k enkrat zavozijo svoje podjetje prepovejo da v naslednjih 10 letih odpre novo podjetje ali ima kakršenkoli vodilni položaj v nekem podjetju. Vsaj to bi lahka pr nas uredil za začetek.

Zgodovina sprememb…

WarpedGone ::

Mavrik:
>> Nikjer nisi postavil nobenega argumenta zakaj bi bila to sprememba na slabše.

V državi funkionalno nepismenih, ti argumentom svinja povalja po gnoju...
Ponavljal se ne bom, tut zate ne. Dodal bom le: dober tek. imaš točno takšno vlado kot si zaslužiš (in želiš). Žal je tut moja ...
Zbogom in hvala za vse ribe

USS Liberty ::

valvoline1 je izjavil:

http://www.finance.si/301110/Zidar-grad...

Klasični pristop slovenskih mafijašev.Izčrpa podjetje,zapufa ga do amena,keš nafila na offshore racunih,podizvajalci štrik okol vratu,država brez davka.


Res žalostno, kaj se dogaja... kam so nas te levaki pripeljali. Namesto, da bi Zidar že zdavnaj sedal na Dobu, on ustanavlja neka bajpas podjetja, ki bodo še naprej od države dobivala večino del na od mafije friziranih javnih razpisih...

In ta mafijska država nas sedaj še celo sili, da si hiše ne smemo graditi sami, ampak nam morajo graditi razni Vegradi in SCT-ji...
http://en.wikipedia.org/wiki/USS_Liberty_%28AGTR-5%29

Aston_11 ::

Jasno, kot beli dan. Če ni šoldov, da hišo zgradijo drugi in zaslužijo svojih 30, 40 k do strehe, potem pa revež res nima kaj potrebovati svoje bajte.

Mipe ::

Moj foter je dvajset let gradil hišo, v kateri sedaj živim. Med tednom je hodil na šiht, ob vikendih pa polagal cegle.

Zdaj to ni več mogoče... vsaj ne za hiše.

Pšenični ::

"Res žalostno, kaj se dogaja... kam so nas te levaki pripeljali. Namesto, da bi Zidar že zdavnaj sedal na Dobu, on ustanavlja neka bajpas podjetja, ki bodo še naprej od države dobivala večino del na od mafije friziranih javnih razpisih..."2

Brez podpore drugih to ne bi bilo mogoče. Sam bog ve, kdo mu drži svečo.

Aston_11 ::

Jaz to delam popoldne po službi, seveda pri svoji hiši, občasno pride tast in/ali ata in/ali svak in čakam kakšnega prijaznega soseda. Že na temo čelade bi lahko bila veselica.

Aston_11 ::

noraguta je izjavil:

Je pa res , da smo pred zakonom vsi enaki.


Says who?! Sark on: Kje to piše: sark off

noraguta ::

ustava stari, ustava!
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

Aston_11 ::

Pri ustavi je znano, da gre za napako pri zapisu.

Ramon dekers ::

ne jamrajte, kaj če bi bili u afriki...tam je še hujše kot pri nas. Sicer pa če damo borkotu in zuorkotu ter zidarčku orožje imamo pa lahko že prave vojaške milice. Janša bi bil pa na nasprotni strani. To bi bile borbe.

Pšenični ::

Tisti ki bi zdejle potalal puškice al Borčiju, al Janezu tvega da pride do velikega obračuna med levimi in desnimi....

In sigurno ne bi trajalo le en teden.

Galaxy ::

Naša vlada dejansko nima za en hladen burek. Kako je sploh to možno, da taki debilni predlogi pridejo na sejo? Kdo postavlja takšne debile na sam vrh države?

igor0203 ::

Mi. 8-)

Brane2 ::

Pšenični je izjavil:

Tisti ki bi zdejle potalal puškice al Borčiju, al Janezu tvega da pride do velikega obračuna med levimi in desnimi....

In sigurno ne bi trajalo le en teden.


Če bo kdo hodil okrog in talal trakove za na rokav, hočem plavga.

JNA je tokrat na strani desnih. >:D
On the journey of life, I chose the psycho path.

Ramon dekers ::

jaz tudi hočem plavega. haha. No kolegi in kolegice naj vas opozorim da se bodo čez leto ali dve ukinile vinjete. Denarja ni, informacije še niso uradne, se pa vlada pripravlja na to spremembo.

bluefish ::

To je vsem jasno že od prvega dne, ko so bile uvedene.

Keyser Soze ::

Eno hipotetično vprašanje.

Gospodinjski proračun;
ugotoviš, da je treba šparat - OK, bomo začel šparat!

Ampak kje bomo začel šparat?

1.
Pri vsakem nakupu bomo letali od Mercatorja, do Špara, pa Hoferja, Lidla, lokalnega trgovca, ipd. in tako morda pri kakšnem izdelku trofili par centov razlike. Kočni rezultat bo morda kakšni par centov prihranjenega. Ali pa tudi ne, če bomo upoštevali vse stroške, ki smo jih imeli s časom in potjo na tej "kalvariji".

2.
Al bomo rajši počakali v omari in probali hopsnit tistega "nepridiprava mulca", ki nam vsak mesec iz blagajne vzame par desetakov za cigarete?

Kaj bi bilo torej smotrnejše?
OM, F, G!

lexios ::

Eno hipotetično vprašanje.

Gospodinjski proračun;
ugotoviš, da je treba šparat - OK, bomo začel šparat!

Ampak kje bomo začel šparat?

1.
Pri vsakem nakupu bomo letali od Mercatorja, do Špara, pa Hoferja, Lidla, lokalnega trgovca, ipd. in tako morda pri kakšnem izdelku trofili par centov razlike. Kočni rezultat bo morda kakšni par centov prihranjenega. Ali pa tudi ne, če bomo upoštevali vse stroške, ki smo jih imeli s časom in potjo na tej "kalvariji".

2.
Al bomo rajši počakali v omari in probali hopsnit tistega "nepridiprava mulca", ki nam vsak mesec iz blagajne vzame par desetakov za cigarete?

Kaj bi bilo torej smotrnejše?


Aha, s povdarkom na hipotetično!:D

Država ni podjetje, še manj samostojno gospodinjstvo ali fizična oseba, pa to očitno nekaterim ne bo nikoli jasno...


Kaj pa če mulcev nimaš? ...in kljub temu, da je primerjava nesmiselna - hipotetično gospodinjstvo, tokrat po kmečko:

"ugotoviš, da je treba šparat - OK, bomo začel šparat!"

Prihaja zima!
1) Bomo varčevali pri drvih? In tvegali zdravstvene težave, bolniško (Upam, da nisi SP!), pljučnico, smrt...
2) Bomo varčevali pri božičnih okraskih? In privarčevanih 5 eurov zapili?
3) Ali bomo raje varčevali pri porabi električne energije, vode, sladkarijah? In premislili kaj potrebujemo in česa ne...
4) Ali pa bomo mogoče ob vsaki priliki lastoročno nasekali drva? In prihranili...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lexios ()

SomethingEls ::

Hm... če preberete Atlas Shrugged se opazije določene podobnosti. 8-O

Ramon dekers ::

država me ima rada. to čutim v svojem srcu, vem in ji zaupam, da bo z mojim denarjem ravnala transparentno. Dajte tudi vi pokazati malo volje, saj bo. Mogoče ne letos, ampak vsako leto bo bdp višje, Borut pa je tako ali tako rekel da je recesije že konec. Jaz mu zaupam, in vem da smo pri koncu, dajte iztisnite še tistih nekaj centov iz malhe in jih ne imejte v štunfih (namreč tam ne bodo nikomur koristili) in skupaj bomo rešili težave. Naredili bomo podjetja ki bodo izvažale kot Kitajska, delovna mesta, uf teh bo preveč! In pa gospodje kot so stric Ivan ne bodo več lagali in grdo poslovali!

Pšenični ::

"Če bo kdo hodil okrog in talal trakove za na rokav, hočem plavga."

Navadno so zmagali plavci. V JNA cajtih. Na trak rdečih, bi dodali še, Pahor army in uspeh desnih bi bil zagotovljen....

LuiIII ::

Mislim, da bi državljani morali čim prej pritisniti Ctrl+Alt+Del v tejle naši državi. Tako ali tako bomo morali začeti vse z nova, saj kar je bilo nagrabljenega, ne bo nič ostalo doma. Prej ko to naredimo lažje nam bo.

Keyser Soze ::

@lexios
Ne vem če si ravno dojel poanto mojega posta, pa je precej simpl napisano. A se splača razlagat?

Nobenega poudarka ni na hipotetično. In primerjava je popolnoma na mestu.

Namreč, ukrepi države, ki jih le ta želi sprejeti, so na ravni efektivnosti šparanja "par centov na račun enormnih potnih stroškov". Sama vzpostavitev efektivnega nadzora in izvrševanja sankcij bo pomenila eno goro stroškov, kateri pa, že zaradi zapletenosti dokazovanja, nikoli ne bodo pokriti z "prihodki" (v obliki kazni in povečanja prihodkov na račun več plačanih dajatev). Ni šans.

Po drugi strani, se ti dogajajo mahinacije epskih proporcev s strani raznih "sivih eminenc" in "tajkunov inu baronov", kjer je škoda v primerjavi s stroškov za izvajanje nadzora in izvrševanje sankcij ohoho...

Je pa res, da je treba dat ljudem vtis "da se dela".
OM, F, G!

valvoline1 ::

Keyser Soze je izjavil:

@lexios
Ne vem če si ravno dojel poanto mojega posta, pa je precej simpl napisano. A se splača razlagat?

Nobenega poudarka ni na hipotetično. In primerjava je popolnoma na mestu.

Namreč, ukrepi države, ki jih le ta želi sprejeti, so na ravni efektivnosti šparanja "par centov na račun enormnih potnih stroškov". Sama vzpostavitev efektivnega nadzora in izvrševanja sankcij bo pomenila eno goro stroškov, kateri pa, že zaradi zapletenosti dokazovanja, nikoli ne bodo pokriti z "prihodki" (v obliki kazni in povečanja prihodkov na račun več plačanih dajatev). Ni šans.

Po drugi strani, se ti dogajajo mahinacije epskih proporcev s strani raznih "sivih eminenc" in "tajkunov inu baronov", kjer je škoda v primerjavi s stroškov za izvajanje nadzora in izvrševanje sankcij ohoho...

Je pa res, da je treba dat ljudem vtis "da se dela".

Kakšna izjava. K pa vsi vemo da će spučejo 1/3 odvečnih parazitov in plače ostalim znižat za 25% oz povprečne plače v javnem sektorju izenačit z gospodarstvom bo proračunska luknja takoj zakrpana.
VSEM je jasno kaj je treba naredit. Le jajc nima nobeden od trenutnih politkomisarjev na oblasti.

T0RN4D0 ::

Brane2 je izjavil:

Pravzaprav, prihaja čas, ko bo brezplačno svetovanje na forumih tipa ST "delo na črno", ker "odžira kruh" podjetjem, ki se s tem "profesionalno" ukvarjajo... :|



THIS.

Še kako leto počakamo, pa bodo lahko pametovali le še SPji z izstavljenim računom pod vsakim prispevkom. :) Da ne bo diskrminacije med fizičnim in intelektualnim delom.
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

Pšenični ::

"Pravzaprav, prihaja čas, ko bo brezplačno svetovanje na forumih tipa ST "delo na črno", ker "odžira kruh" podjetjem, ki se s tem "profesionalno" ukvarjajo..."

Lahko odpremo popoldanski S.P.

we_are_borg ::

Nam gradbenikom je kul, ampak se država krepko moti, če misli da bo s tem nevem kak postavla gospodarstvo na noge.
death is irrelevant

BlueRunner ::

Okapi je izjavil:

A krasti se tudi sme? Vsaj malo, od državnih firm?

Da. Temu se reče "prisilka". Največja zavožena podjetja jo pridno koristijo, iz davkov vseh državljanov pa se potem ponovno polni paradržavno blagajno v NLB. Pač še en primer dobre ideje, ki se je zelo hitro izrodil v to, kar imamo sedaj: legalizirano krajo državnega denarja preko bank v državni lasti.

Pa ne mislim, da so vse prisilke takšne, se pa v največjih dejansko počne nekaj, kar še najbolj ustreza opisu besede "legalna kraja".

Keyser Soze ::

valvoline1 je izjavil:

Kakšna izjava. K pa vsi vemo da će spučejo 1/3 odvečnih parazitov in plače ostalim znižat za 25% oz povprečne plače v javnem sektorju izenačit z gospodarstvom bo proračunska luknja takoj zakrpana.
VSEM je jasno kaj je treba naredit. Le jajc nima nobeden od trenutnih politkomisarjev na oblasti.

Se strinjam, kar naj izenačijo plače z gospodarstvom.

Mater, vsaj ne bom za strokovno delo plačan toliko kot en, ki pobira rezervacije v enem običnem hotelu. Tolk o enačenju privat in javnega sektorja. Te bom opalil ko 100 mater, ko boš hotel kakšno odločbo o dodelitvi določene pravice. Čist isto kot naredi odvetnik v privat sektorju. Pa me zanima kaj boš pol rekel.

Nič pametnega. Tako kot vseskozi do sedaj.
OM, F, G!

valvoline1 ::

Keyser Soze je izjavil:

valvoline1 je izjavil:

Kakšna izjava. K pa vsi vemo da će spučejo 1/3 odvečnih parazitov in plače ostalim znižat za 25% oz povprečne plače v javnem sektorju izenačit z gospodarstvom bo proračunska luknja takoj zakrpana.
VSEM je jasno kaj je treba naredit. Le jajc nima nobeden od trenutnih politkomisarjev na oblasti.

Se strinjam, kar naj izenačijo plače z gospodarstvom.

Mater, vsaj ne bom za strokovno delo plačan toliko kot en, ki pobira rezervacije v enem običnem hotelu. Tolk o enačenju privat in javnega sektorja. Te bom opalil ko 100 mater, ko boš hotel kakšno odločbo o dodelitvi določene pravice. Čist isto kot naredi odvetnik v privat sektorju. Pa me zanima kaj boš pol rekel.

Nič pametnega. Tako kot vseskozi do sedaj.

Ne štekam tvoj post.Strokovno delo v javnem sektorju? Haha ta je dobra.
Razen medicinskega kadra na vseh ostalih položajih lahka zaposlijo polpismenih oseb pa se stanje ne bo drastično spremenilo,kvečjemu na boljšem bo,ker po kolektivnih pogodbah bodo plačani pol manj.(seveda dokler tut polpismeni ne pogruntajo sistem in končal kšn fax dab se umetno dvignal za 10 plačnih razredov(jurja) navzgor.

Keyser Soze ::

valvoline1 je izjavil:

Ne štekam tvoj post.

Exactly!

'nuff said.
OM, F, G!

lexios ::

@lexios
Ne vem če si ravno dojel poanto mojega posta, pa je precej simpl napisano.


KeyserSoze, omenjeni post si lahko razlagaš na vsaj 2 načina (če ne poznaš stališča avtorja)... Primerjat oz. vodit državo in njene bilance kot gospodinjstvo, ali kot zasebno podjetje, pa žal ni ravno na mestu! V ostalem se strinjam... ;)

Keyser Soze ::

Ah, dej no.

Menda nisi realno šel, po prebiranju mojega posta, direkt, na papirju, primerjat domači in državni proračun ter upravljanje z njim. Ker pol pa res ne vem kaj nej rečem. Sej pa ja nismo na Valvoline nivoju.
OM, F, G!

Zgodovina sprememb…

lexios ::


Menda nisi realno šel, po prebiranju mojega posta, direkt, na papirju, primerjat domači in državni proračun ter upravljanje z njim.


Mogoče pa res? :D No sj, razlika ti je očitno jasna, i guess - žal nekaterim ni, kam je to državo pripeljalo pa ...

valvoline1 ::

Keyser Soze je izjavil:

Ah, dej no.

Menda nisi realno šel, po prebiranju mojega posta, direkt, na papirju, primerjat domači in državni proračun ter upravljanje z njim. Ker pol pa res ne vem kaj nej rečem. Sej pa ja nismo na Valvoline nivoju.

Čudn kako se zaposleni v javnem sektorju izogibajo resnice. No ja če si res neki stručko potem se ti za državni stolček verjetno ni treba bat Kolo se obrača,samo čakam čas k se bo začelo z masovnim čiščenjem nesnage v JS. Slej k prej se bo to enkrat moralo zgodit.Ni varijante da se bo z takšnim tempom nadaljevalo. Enkrat bo že prša na plano politična opcija pripravljena zdesetkat parazitski javni sektor.Moj glas majo že vnaprej,pa verjetno še ostalih ki so zaposleni v gospodarstvu. Al pa se bo zgodila ulica.

Zgodovina sprememb…

Keyser Soze ::

valvoline1 je izjavil:

Moj glas majo že vnaprej,pa verjetno še ostalih ki so zaposleni v gospodarstvu. Al pa se bo zgodila ulica.

Ja sej to je večni problem Slovencev. Kup nespametnih posameznikov, ki talajo glasove na podlagi najmočnejšega predsodka, ki jih najbolj prevzame. Nobenega ne zanima a je politik pameten, a je moralen, a je možno od njega pričakovat strokovnost.

Zanima jih samo kaj pompoznega bodo izbranci izjavili in da se bo to najbolj skladalo z njihovimi "revolucionarnimi" populističnimi nagnenji. Skratka, bolj kot je butast politik, bolj se volilci najdejo v njem in rajši ga bodo volili.

P.S.: Al pa grozijo z ulico, samo je zgleda enkrat premraz, drugič pa prevroče.
OM, F, G!

valvoline1 ::

No vsaj bodi moški in priznaj da vas je za 1/2 preveč. Ne rečem da si ti tut med potencijalnim za *izbris*. Mogoče pa si le en med redkih ki dejansko nekaj naredijo.

p.s. že leta in leta nisem se udeležil nobenih volitev,trenutna ponudba je kako naj rečem politični gnoj. Ko bom prvič slišu stranko z programom čiščenja lenuhov in parazitov takoj sem prvi na volišču ob 6tih zjutraj.

Zgodovina sprememb…

Keyser Soze ::

1/2?

Morda, ali pa tudi ne. Morda še več. Sej, zaradi mene lahko tudi mene popipsajo in napodijo. Me ne moti, ker bom šel pač drugam pa je. Al pa na svoje.

Ampak ne vem, če bomo s tem sploh kaj rešili. Par drobtinic morda, glavni problem pa bo ostal.
OM, F, G!

koyotee ::

par drobtinic? se ti zdi logično da tisti ki GARAJO za 500EUR podpirajo LENUHE s 1000EUR???
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

valvoline1 ::

Če spučejo 30% parazitov(30-40.000 vegetirajočih)to pomen letno okrog 1-1.5 milijarde evrov. Kalkulator pa si sam zračunaj.
Čeb ti lahka šel na svoje ali v gospodarstvi tega bi že zdavneje naredil,tako da me ne boš prepričal.

Zgodovina sprememb…

Mipe ::

Kdo je parazit? Ajde, na plano z definicijo.

djordjevic ::

Sveta preproščina. Vsaj kratkoročno je 'pucanje' bolj medvedja usluga - hipni primanjkljaj v zdravstveni, pokojninski in davčni blagajni (država konec koncev razlika od neta in malice do bruto bruta namreč plača 'sebi'), na drugi strani pa prenos taistih brezposelnih na zavod, kjer bi prejemali nadomestilo v višini 70% (ali celo 80%) prej 'previsokega' dohodka. Ampak ja, glavno, da se ustvari vtis, da se nekaj dela, ne? >:D Pa me ne narobe razumet - sem prvi za racionalizacijo in odpravo fikusiranja ter podobnih praks, toda dajmo to počet z malo pameti v glavi, ne pa po gostilniško.
No grave is deep enough to keep us in chains.

valvoline1 ::

Mipe je izjavil:

Kdo je parazit? Ajde, na plano z definicijo.

kompletni rtvslo,najmanj polovica sž(enako velja za vse ostale državne monopoliste),vsak drugi zaposleni po upravnih enotah,tistih 3000 zaposlenih v SV ki na šiht sploh ne prihajajo,agencije so seveda zgodba zase itn..... spisek je ogromen. Najmanj 50.000 lenuhov na plačnem spisku po nepotrebnem.

djordjevic je izjavil:

Sveta preproščina. Vsaj kratkoročno je 'pucanje' bolj medvedja usluga - hipni primanjkljaj v zdravstveni, pokojninski in davčni blagajni (država konec koncev razlika od neta in malice do bruto bruta namreč plača 'sebi'), na drugi strani pa prenos taistih brezposelnih na zavod, kjer bi prejemali nadomestilo v višini 70% (ali celo 80%) prej 'previsokega' dohodka. Ampak ja, glavno, da se ustvari vtis, da se nekaj dela, ne? >:D Pa me ne narobe razumet - sem prvi za racionalizacijo in odpravo fikusiranja ter podobnih praks, toda dajmo to počet z malo pameti v glavi, ne pa po gostilniško.

takoj skenslat tudi socijalne podpore in nadomestila za izgubo službe.Vsaj v denarnem smislu. Za res lačnih brezplačna dostava hrane in subvencioniranje položnic.

Zgodovina sprememb…

koyotee ::

djordjevic je izjavil:

Sveta preproščina. Vsaj kratkoročno je 'pucanje' bolj medvedja usluga - hipni primanjkljaj v zdravstveni, pokojninski in davčni blagajni (država konec koncev razlika od neta in malice do bruto bruta namreč plača 'sebi'), na drugi strani pa prenos taistih brezposelnih na zavod, kjer bi prejemali nadomestilo v višini 70% (ali celo 80%) prej 'previsokega' dohodka. Ampak ja, glavno, da se ustvari vtis, da se nekaj dela, ne? >:D Pa me ne narobe razumet - sem prvi za racionalizacijo in odpravo fikusiranja ter podobnih praks, toda dajmo to počet z malo pameti v glavi, ne pa po gostilniško.


pa vseeno enkrat je treba začet, itak ti pripada "le" 3 mesece nadomestila za vsakih 5 let delovne dobe. v 2-3 letih bi bilo stanje mnogo boljše.

plus tega, dam raje nekomu, ki ne dela nič 80% namesto 100%, delo pa bo vseeno opravljeno!
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: koyotee ()

T-h-o-r ::

koyotee je izjavil:

par drobtinic? se ti zdi logično da tisti ki GARAJO za 500EUR podpirajo LENUHE s 1000EUR???



ko bi ti vedel, koliko folka ima dejansko precej manjšo plačo kot 800€ v javni upravi
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Keyser Soze ::

Ma djordjevic kar prav. Ostali pa povečini samo "čustvujejo".
OM, F, G!

noraguta ::

djordjevic je izjavil:

Sveta preproščina. Vsaj kratkoročno je 'pucanje' bolj medvedja usluga - hipni primanjkljaj v zdravstveni, pokojninski in davčni blagajni (država konec koncev razlika od neta in malice do bruto bruta namreč plača 'sebi'), na drugi strani pa prenos taistih brezposelnih na zavod, kjer bi prejemali nadomestilo v višini 70% (ali celo 80%) prej 'previsokega' dohodka. Ampak ja, glavno, da se ustvari vtis, da se nekaj dela, ne? >:D Pa me ne narobe razumet - sem prvi za racionalizacijo in odpravo fikusiranja ter podobnih praks, toda dajmo to počet z malo pameti v glavi, ne pa po gostilniško.

ja dajmo jih po kavarniško vzdrževat , bando birokratsko! Je pa kraljevska tale
država konec koncev razlika od neta in malice do bruto bruta namreč plača 'sebi'
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

pomoč znancu - delo na črno (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5513815 (10631) Jarno
»

Osebno dopolnilno delo (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10621113 (18120) Okapi
»

Fleksibilnejša oblika samozaposlitve (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21539918 (34755) kkk7
»

Vzroki za propad referendumov (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Problemi človeštva
32042140 (35057) Karaya 52
»

Spletna stran Prevoz.org ugasnjena zaradi domnevno nezakonitega oglaševanja dela na č (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Novice / NWO
38583321 (68402) BlueRunner

Več podobnih tem