» »

Izbris uporabniškega računa na Bolhi

Izbris uporabniškega računa na Bolhi

finpol1 ::

Ali je sploh mogoče, da ti Bolha izklopi uporabniški račun, če ne odpreš pri njih spletne trgovine za katero plačuješ mesečno kar precej?

Danes dobil na mail, da po njihovem mnenju poskušajo preprečevati delo na črno s tem, da prisilijo vsakega uporabnika za katerega menijo, da gre za dejavnost prek bolhe...kr neki, koliko oglasov pa je meja na bolhi oz. kako oni to ocenijo?

skratka se je komu že zgodil kaj podobnega? kaj ste nardil?

igor0203 ::

Ja se mi je že 2x zgodilo. Prodajal sem rabljene avtoojačevalce in so mi izklopili račun. Poslal sem tudi mail tisti urednici Tanji ali kaj je že in nisem nikoli dobil odgovora.
Mi je pa ta njihov sistem malo smešen, se pravi če prodajaš nekaj kot fizična oseba prodajaš na črno, če pa odpreš poslovni račun, kjer plačaš na mesec tistih 50EUR, pa kar naenkrat več ne prodajaš na črno?

finpol1 ::

Torej je bolje da premaknem oglase na Salomona ali če obstaja še kak podoben oglasnik z zelo visoko gledanostjo...

Vsekakor imajo zgrešen sistem, gre se jim samo za to da plačuješ. A kdo ve, kje je meja (št. oglasov, let uporabe) po katerem pošljejo mail s to zahtevo (odprtje trgovine)?

Good Guy ::

men so isto naredil...

sploh ni panike,.. pač jih pošleš v pri PM pa prestaviš oglase na diler, salomon...

urosh ::

diler.si

finpol1 ::

pa pri dilerju ali salomonu ti tega nikol ne nardijo? nimam izkušenj :S

Kaj pa gledanost oglasov? najbrž je precej manjša kot pri Bolhi?

opeter ::

Jaz na Bolho v zadnjem letu zelo redko hodim. Diler je čist OK.
Pa seveda Slo-Tech, v kolikor iščeč računalniške zadeve.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

finpol1 ::

finpol1 je izjavil:

pa pri dilerju ali salomonu ti tega nikol ne nardijo? nimam izkušenj :S


Torej to prakso ima samo bolha? Drugje ti tega nikoli ne nardijo? Prestavljam oglase na dilerja :)

igor0203 ::

Bolha je itak že nekaj časa poden od podna, vsaj zame.

finpol1 ::

A moraš pri Dilerju pazit na kaj, da ti ne izklopjo up. imena? poleg tega seveda da ne prodajaš piratskega blaga :)

zupicaa ::

Vprašanje je samo kakšna je ponudba na diler.si . Na bolhi npr. dobiš praktično vse.

klihk ::

kaj pa salomon? gor imaš vse, velik ljudi gleda, tud v časopisu. Tudi pri njih ti lahk izbrišejo up. ime brez resnega razloga?

Razmišljam, da bi šel na Salomona :) kok ste kaj zadovoljni z njim? je možn, da ti tud pr Salomonu nardijo kaj takega?

lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Bolha plačljiva (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14935671 (13024) kamiKaZaA
»

Diler.si - uradni Bolha killer je live (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
24050271 (24195) Blinder
»

Bolha...Diler...Kibi ?

Oddelek: Loža
405079 (3402) Heisenberg
»

Z bolha.com je konec - kam naj grem? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7419530 (15164) Ziga Dolhar
»

bolhi se trga

Oddelek: Loža
174472 (3270) Good Guy

Več podobnih tem