» »

Poker Trainer

Poker Trainer

jedateruk ::

Se opravičujem, če s tem pisanjem kršim kaka pravila.
Zanima me, če kdo pozna kak samostojen program ali spletni program za dobro učenje hold'em pokra? V programu mora biti nek svetovalec, ki ti pove, koliko dobre karte imaš in ali je treba iti na fold, check/call ali bet. En tak pripomoček je na http://www.partypoker.com/pokertrainer/... . Povejte, če poznate še kak boljši program.

RockyS ::

Knjige? :)

mgermo ::

Knjige so passe. A ni boljš če ti Ivey interaktivno pove, da je fajn betat? :)

koyotee ::

Pokra se naučiš z igro ne s teorijo!!!!!!!
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

drvo ::

Praksa, teorija pa razni inštrukcijski posnetki igre.

Vikking ::

Išči pod "Texas hold'em calculator". Zadeva ti pomaga toliko, da dobiš približen občutek koliko je kakšen par vreden. Da natreniraš možne kombinacije, ki jih lahko ima nasprotnik. Dobiš občutek za igro, če prej nisi veliko igral.

Ko se enkrat naučiš, takšnega programa ne rabiš več. Za globlje razumevanje bodo potrebne knjige.

Ti programi pa ti ne bodo pomagali zmagovati, sploh pa ne na dolgi rok, sploh pa ne takrat ko se gre za pravi denar.

tsh2 ::

holdem indicator pridobi podatke iz pokerstars avtomatično, tako da ti ni treba vnašat vrednosti ročno. se ga da uporabljat brez registracije.

Spura ::

koyotee je izjavil:

Pokra se naučiš z igro ne s teorijo!!!!!!!

To ni res. Ce ne beres potem igras vecinoma isto po cela leta. Isto kot pri programiranju. Kdor misli, da bo dober programer postal samo s prakso, se posteno moti.

koyotee ::

ko igraš, je to u 99% vsakič nov nasprotnik. Vsak pa igra svojo igro. In ti si boš z neko teorijo, ko bo šlo za denar, pomagal popolnoma nič.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

amigo_no1 ::

Brez teorije tudi praksa ne bo šla.

_Dormage_ ::

Samokontrola!

tsh2 ::

praksa je tu za to, da veš o čem govori teorija. je pa teorija glavna stvar.

jedateruk ::

Nabavil sem si Poker Academy Pro 2. Stvar je dobra za računat šanse (hand evaluator, showdown calculator), mi je pa čudno, da ko grem na trening igro v programu, advisor za skoraj vsake karte, ki jih dobim, predlaga fold, ali pa če imam par dvojk, 3 karte so pa že odprte, pa predlaga raise. A se splača čakati do zadnje karte, ča bo prišla še ena dvojka, da bo tris?

Good Guy ::

jedateruk je izjavil:

Nabavil sem si Poker Academy Pro 2. Stvar je dobra za računat šanse (hand evaluator, showdown calculator), mi je pa čudno, da ko grem na trening igro v programu, advisor za skoraj vsake karte, ki jih dobim, predlaga fold, ali pa če imam par dvojk, 3 karte so pa že odprte, pa predlaga raise. A se splača čakati do zadnje karte, ča bo prišla še ena dvojka, da bo tris?


škoda dnarja...

če bi rad poker igral prvo preberi par knjig na to temo. S temi programi sam čas zgublaš...

mgermo ::

jedateruk je izjavil:

A se splača čakati do zadnje karte, ča bo prišla še ena dvojka, da bo tris?


Greva midva igrat HU? Tko za prakso, 100$ po igri?

jedateruk ::

Good Guy je izjavil:

škoda dnarja...

če bi rad poker igral prvo preberi par knjig na to temo. S temi programi sam čas zgublaš...

Nisem dosti zapravil za ta program :)
Mi daš nazive dobrih poker knjig?

System ::

tedomedo, Čisto odvisno kaj hočeš igrati... Texas Hold'em, Badugi, Razz, Omaha, Mix,...

Ker predvidevam, da želiš Texas Hold'em, ker je najbolj razširjena igra je pa tako... Moraš vedeti kaj želiš igrati, ali bo to polna miza z 9-10 igralci, ali bo to miza 6max z 6 igralci, ali želiš 1v1 torej heads up. Potem moraš vedeti ali boš igral cash game ali turnirsko igro...

Knjigo je sigurno dobro prebrati preden sploh začneš, da se naučiš osnov.

Odvisno je zdaj katero... Če hočeš ti lahko privat malo svetujem. Piši.

jedateruk ::

Proti desetim je malo klinc igrati, ker imaš manj šans, da zmagaš, pa tudi če greš na fold v pre-flopu (preden se dobijo 3 odprte karte), potem moraš dolgo čakati do nove igre.

Dajte naslove knjig za bolj advanced igro, saj osnovna pravila in stvari poznam, sem prebral že nekaj tutorial strani in e-knjig o pokru.

Pa napišite še nekaj o razlikah med cash/ring igro in turnirsko: kolikor vem, se pri cash igri igra z denarjem, vsak lahko začne z različno količino denarja; pri turnirju se pa igra z žetoni, vsi igralci pa začnejo z z enakim številom oz. vrednostjo žetonov. Kaj je še pomembnega za vedeti o turnirski ali cash igri?

Machete ::

Nalož si 20$ pa igraj 0.10$ 1.10$...
Poglej kak posnetek highstakes poker na tubu in igraj po lastni presoji in matematiki 'na filing'.. Nevem zakaj kompliciraš. A misliš da se boš pa teorije nauču pa zmagoval... Potrplenje je božja mast, previdnost pa mati modrosti.
Še vedno boš lahko spušil AA hand ali pa zmagal z 26..


tedomedo je 9. jan 2011 ob 19:07:37 izjavil:
A se splača čakati do zadnje karte, ča bo prišla še ena dvojka, da bo tris?

Kar računaj. Ena možnost da pade ena od samo 2h kart še... Če je poceni pogledaš, če rabiš dat pol žetonov pa ne greš niti flopa gledat z 22handom..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

jedateruk ::

Nabavil sem si nekaj knjig, pa povejte, če so v redu in če se da kje zastonj dobit še kakšno boljšo v pdf ali drugi računalniški obliki.
Harrington On Holdem - Volume 1, 2.pdf
Hold em Poker For Advanced Players By Sklansky and Malmuth.pdf
Phil_Gordon's Little Green Book.pdf
The Theory of Poker by Sklansky.pdf

itak37 ::

http://www.pokerpro.si/portal/ to bo pravi forum za tvoja vprasanja.
http://forumserver.twoplustwo.com/ ta je pa se boljsi, vendar v anglescini.

Roadkill ::

jedateruk je izjavil:

Nabavil sem si nekaj knjig, pa povejte, če so v redu in če se da kje zastonj dobit še kakšno boljšo v pdf ali drugi računalniški obliki.
Harrington On Holdem - Volume 1, 2.pdf
Hold em Poker For Advanced Players By Sklansky and Malmuth.pdf
Phil_Gordon's Little Green Book.pdf
The Theory of Poker by Sklansky.pdf


Vse te knjige so odlične.
Jaz bi ti predlagal zaporedje:
- Phil_Gordon's Little Green Book.pdf
- Harrington On Holdem - Volume 1, 2.pdf
- Hold em Poker For Advanced Players By Sklansky and Malmuth.pdf
- The Theory of Poker by Sklansky.pdf

Če prebereš vse (s tem da zraven malo možgane uporabljaš), boš teorijo zelo dobro spoznal. Po tem po mojem mnenju moraš premagovat mikro in nizke limite.

Machete: Tvoj nasvet je tako slab, da sem 90% prepričan na sarkazem.
Ü

jedateruk ::

Knjige Harrington On Holdem - Volume 1, 2, 3 so menda napisane samo za turnirsko igro, pa me zanima, če bi se lahko kaj zaje.., če bi pri cash igri uporabljal nasvete iz teh treh Harringtonovih knjig?
Zdaj sem si nabavil to njegovo tretjo knjigo, ki se mi zdi dobra, saj so v njej samo praktični primeri in nasveti, kako odigrati z nekimi kartami. Lahko kdo od vas (če ste pokerski profesionalci) reče, da je ta knjiga za en k... ali neprimerna za ring/cash igro?

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Poker (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
24227579 (4912) CoreySteel
»

Strojna pamet si je podredila še poker

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
165200 (3317) jype
»

Izgubili smo še v pokru (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
5616879 (13249) leiito
»

Verjetnosti pri kartah (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Znanost in tehnologija
60442220 (23427) itak37
»

Praktična matematična gamblerska naloga

Oddelek: Znanost in tehnologija
132857 (1663) Yohan del Sud

Več podobnih tem