» »

RTV referendum

RTV referendum

lonz ::

Včeraj sva z drago gledala eno oddajo o prihajajočem RTV referendumu in ugotovila, da vsi vpleteni bluzijo v 3 dni brez kakršne koli konkretne retorike. A zna mogoče kdo to razložit "po domače", ker ponavadi hodimo volit in ne bi rad naredil neumnosti...
...arrrrrr, shiver me timbers...

jype ::

Jaz tudi ponavadi hodim volit, tale, kot tudi prejšnji RTV referendum, sta pa mal preveč kafkovska celo zame in bom brez slabe vesti pustil državi, da zažge še eno goro denarja popolnoma po nepotrebnem.

lonz ::

Pol je pa mogoče tegale res bolje pustit mimo...
...arrrrrr, shiver me timbers...

jype ::

Sam hecam se.

Najbolš da voliš tko k reče veliki (al pa mali, no) šef.

lonz ::

Hec je, da se še šefom ne bliska. Problem je v tem, da iz vsega tega balasta opisov predloga novega zakona nikjer ne vidim izluščenega objektivnega jedra, čez celo litanijo se mi pa ne da it in bi tudi moral bit politolog.
...arrrrrr, shiver me timbers...

Gregor P ::

Politolog niti ne, ampak šolan pravnik specializiran za področje medijev (minimalno)8-)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Okapi ::

Odločitev je v resnici čisto preprosta. Če se ti zdi, da je boljši zakon napisal Grims, voliš proti. Če se ti zdi, Grims že ni mogel napisati boljšega zakona, voliš za. Pač pogledaš, kdo zagovarja zakon in kdo je proti, in se odločiš na tej osnovi. V strokovne podrobnosti se sploh ni potrebno spuščati.

O.

Mipe ::

No, Kresalka pravi, da bo zakon omejil moč politike na RTV. In to je vse, kar vem o tem zakonu.

Gregor P ::

Okapi je izjavil:

Če se ti zdi, da je boljši zakon napisal Grims ... V strokovne podrobnosti se sploh ni potrebno spuščati.

Pri starem zakonu vsaj vemo, kdo ga je napisal; kdo pa je napisal ta novi zakon?:|

V bistvu hočem vprašati, zakaj nam avtorji (upam, da jih bilo več, ker sicer težko govorimo o neki strokovnosti) sami ne predstavijo podrobno tega zakona? Kako to, da niso tako medijsko izpostavljeni? Mislim po službeni dolžnosti? Torej vsaj sam menim, da bi morali imeti na TV, kakšno enourno oddajo, kjer bi samo avtorji gledalcem predstavili svoj pogled, vizijo zakona in morda še kasneje dodatno oddajo avtorjev, skupaj z morebitnimi nasprotniki, da se pač soočijo mnenja. Tako pa zaenkrat vsaj javno zgleda, kot da imamo državljani izbiro med Grimsovim in Širčevim zakonom. Kar bi pomenilo, da se nismo premaknili prav nikamor ... to ni nobena izbira:8)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Okapi ::

Ja no, pač izbereš manj slabega. In meni se zdi, da je vsak drug manj slab od Grimsovega, torej kakšne posebne dileme ne bi smelo biti;)

O.

amigo_no1 ::

Mipe je izjavil:

No, Kresalka pravi, da bo zakon omejil moč politike na RTV. In to je vse, kar vem o tem zakonu.

haha
http://www.rtvslo.si/blog/crtomir/kresa...

pravi cigo
Ne guspud, mi nč ne vemu o kakšnem bakru.Kuga pa je to ?

Komu torej verjeti ?

Ta referendum je kot izbiranje med republikanci in demokrati v US.Samo oni imajo vsaj še Naderja 8-).

DavidJ ::

Daleč od tega, da bi bil strokovnjak za ponaredke, ampak meni se zdita svetloba in velikost glav Kresalke in Senice na tejle sliki zelo nesorazmerna.
"Do, or do not. There is no 'try'. "
- Yoda ('The Empire Strikes Back')

Gandalfar ::

dajmo v obstojeco temo: Sprememba zakona o RTV SLO


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

RTV prispevek (strani: 1 2 3 457 58 59 60 )

Oddelek: Loža
2970286174 (2861) PovemVfaco
»

Buzoranca s prisilno RTV naročnino- je to sploh v skladu s pravicami posasmeznika ? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
10218200 (15667) TESKAn
»

Sprememba zakona o RTV SLO (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Problemi človeštva
35360437 (53674) noraguta
»

Referendum o RTV (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
35953687 (48205) Brane2
»

RTV naročnina (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
18628804 (26280) borchi

Več podobnih tem