» »

Buzoranca s prisilno RTV naročnino- je to sploh v skladu s pravicami posasmeznika ?

Buzoranca s prisilno RTV naročnino- je to sploh v skladu s pravicami posasmeznika ?

1 2
3
»

Pyr0Beast ::

*1000€*12
23.208.000€/leto
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

AtaStrudl ::

Politiki se pac ne upajo zamerit "televiziji", zato kakih pametnih sprememb zakonodaje ni prekmalu pricakovati.

TESKAn ::

Kolikor vem, obstaja tudi obrazec za uveljavljanje "družinske" naročnine, da torej ne rečeš "jaz se čem odjavit" ampak "jaz ne bom več plačeval, ker se že plačuje".
Aja, če se je preselila, naj jim samo sporoči, da na tistem naslovu ne živi več in zato tam ne bo več plačevala naročnine. Ker je bojda naročnina vezana na el. priključek, ji nimajo kaj težit - navsezadnje el. priključka ne bo nosila s sabo. Za nov naslov imaš pa že omenjeno izjavo, da se tam že plačuje naročnina.

in vsi dobivajo taksne vsote razem tisti malopridnezi ki tam sedijo cel dam..oni pokasirajo pa cca 600€ na dan

Še v času tolarjev sem bil nekaj časa eden tistih, ki smo tam sedeli 6 ur in na koncu še šteli pa seštevali, da se vse ujema. Takrat je bila plača 10 jurjev, se pravi dobrih 40€. Se ti zdi 40€ super plača za to, da boš izgubil (po možnosti lep) nedeljski dan? Meni ne.

amigo_no1 je 23. apr 2011 ob 20:33:28 izjavil:

Nisi oproščen, signal imaš, kar je tudi pogoj.



Po moje si oproščen, ker nimaš sprejemnikov za signal, kar je drugi pogoj.


Poglejte si 31. člen, drugi odstavek. Pravi, da če se nekje onemogoči sprejemanje RTV signala zaradi nove tehnologije ipd (recimo prehod na digitalen signal) in mora naročnik zato nadgradit svojo opremo, mu mora RTV sofinancirat polovico te opreme. Se pravi vsak, ki je kupil digitalni sprejemnik za 40€, lahko terja RTV za 20€. Bi znali kar lepo zagrizt v njihovo pogačo :P. In če ti ne plačajo, nisi zavezanec.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

RTV prispevek (strani: 1 2 3 457 58 59 60 )

Oddelek: Loža
2970287097 (3784) PovemVfaco
»

rtv mesečni prispevki (položnica) in paket televizija

Oddelek: Pomoč in nasveti
447176 (5974) fosil
»

RTV naročnina (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5820427 (14864) Volk|
»

T-2, SiOL IPTV in plačevanje RTV prispevka

Oddelek: Omrežja in internet
3910699 (8264) AtaStrudl
»

RTV popis z grožnjo! (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
729668 (8023) gzibret

Več podobnih tem