» »

je duša težka 21 gramov?

je duša težka 21 gramov?

1 2
3
4

PacificBlue ::

Ne potrebujemo znanosti, da potrdi obstoj duše. Ta odgovor ve vsak v sebi? A ni res?:)

Znanost pač svoje izsledke vleče iz naravnih (izmerljivih) pojavov in dogodkov. Zdaj če kdo trdi, da je mozno duso stehtati, se bo nasel zagotovo kdo drug na drugi strani, ki bo trdil da je to naravno izgubljanje teze mrlica. Pač hebena semantika in obracanje besed..

Lahko pogledamo pa bliznja izkustva z smrtjo(pricevanja obstajajo- če veljajo na sodiscu, zakaj ne bi v znanosti-ker mogoce znanost ni dovolj dobra da bi lahko to ugotovila z lastnimi sredstvi?) - na tisoce primerov, vsi opisujejo vecinoma zelo pozitivne izkusnje, zivljenje se jim korenito spremeni, dobijo nov pogled na njega..
Znanstveniki bodo seveda razlagali to drugace, da je prislo do posebnih kemijskih reakcij v mozganih(zaradi soka, itd) in je NDE izkusnja zgolj plod pacientove podzavesti in domisljije.
Čeprav je seveda neverjetno kako bi take kemijske reakcije zmogle videnja na daljavo, opisovanje predmetov in ljudi v drugi sobi, v kateri pacient sploh ni bil..itd.

Tega pa znanost seveda ne zna, ne zmore razlozit. Pokazite ze mi junaka, ki bo sel to raziskovat...taksen, ki mu kariera ni pomembna, mogoce.
Taksna vprasanja raje resujte v sebi, znanost vas bo zavrnila, in se oznacila za neumneza in bleferja, ki isce lastno slavo.

Saj ljudje so o tem ze pisali knjige(Michael Newton), ze od stare grcije dalje je PSYCHE ena izmed glavnih tem filozofskih debat.

Mene, bi lahko tudi znanost takole medla, kaj je res in kaj ni..pa sem dozivel lastno izkusnjo videnje aure. In zdaj vem odgovor.
Kripto nasveti žal niso več zastonj!
0.0005 $BTC per advice!
bc1qj2hpx76zdq45kkv0vq0z4u690egrt0r8qurrl6

Mipe ::

Eh, avro pač lahko poslikaš z kirlianovo kamero.

Avenger ::

Fim je izjavil:

Zaenkrat te energije še ne znamo izmeriti oz. dokazati. Če neke energije še ne znamo dokazati, izmeriti ne pomeni, da je ni.


Epic fail.

V knjigi obramb metafizičnih teorij je tale obramba v prvem stavku na prvi strani. Je popolnoma univerzalna in jo lahko uporabiš za karkoli si izmisliš in zveni logično, zato je tudi tako priljubljena.
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

jest10 ::

Ne potrebujemo znanosti, da potrdi obstoj duše. Ta odgovor ve vsak v sebi? A ni res?:)


Super. Vem, da je nimam, pa še z dokazi se mi ni treba več obremenjevati:D

Mipe je izjavil:

Eh, avro pač lahko poslikaš z kirlianovo kamero.

A ti veš, kaj dejansko tale kamera slika?:|

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jest10 ()

btree ::

brez duše je telo mrtvo, njena teža pa je = 0g

jest10 ::

btree je izjavil:

brez duše je telo mrtvo, njena teža pa je = 0g

Res? Zakaj pa?

btree ::

jest10 je izjavil:

btree je izjavil:

brez duše je telo mrtvo, njena teža pa je = 0g

Res? Zakaj pa?

ker je duša gonilna sila vsega živega. Zato ne morejo mrtveca kljub napredni tehnologiji danes, oživeti, duša gre naprej. 0g, ker je popolnoma duhovna in se je ne da izmerit z inštrumenti, ki merijo snovni svet.

Mipe ::

Okej, vrzimo v smeti vse tiste pribore za oživljanje. Aja, pa vse, ki smo jih do sedaj oživeli na ta način, strpajmo v krste in zakopljimo. Pa saj so že mrtvi, ane?

jest10 ::

btree je izjavil:

jest10 je izjavil:

btree je izjavil:

brez duše je telo mrtvo, njena teža pa je = 0g

Res? Zakaj pa?

ker je duša gonilna sila vsega živega. Zato ne morejo mrtveca kljub napredni tehnologiji danes, oživeti, duša gre naprej. 0g, ker je popolnoma duhovna in se je ne da izmerit z inštrumenti, ki merijo snovni svet.

Mene poganja energija iz hrane.
Tebe duša? Zakaj potem ješ in dihaš, saj za tvoj pogon vendar skrbi duša?

btree ::

s hrano vzdržuješ telo, predpogoj življenja je duša, ki je ne rabiš hranit in tudi ona ne hrani telesa.

jest10 ::

btree je izjavil:

s hrano vzdržuješ telo, predpogoj življenja je duša, ki je ne rabiš hranit in tudi ona ne hrani telesa.

Kdaj pa duša pride v telo?:|

btree ::

s hrano vzdržuješ telo, predpogoj življenja je duša, ki je ne rabiš hranit in tudi ona ne hrani telesa. Podobno kot avto, avto rabi bencin, voziš ga pa ti

jest10 je izjavil:

btree je izjavil:

s hrano vzdržuješ telo, predpogoj življenja je duša, ki je ne rabiš hranit in tudi ona ne hrani telesa.

Kdaj pa duša pride v telo?:|

ob spočetju

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: btree ()

jest10 ::

btree je izjavil:

s hrano vzdržuješ telo, predpogoj življenja je duša, ki je ne rabiš hranit in tudi ona ne hrani telesa. Podobno kot avto, avto rabi bencin, voziš ga pa ti

jest10 je izjavil:

btree je izjavil:

s hrano vzdržuješ telo, predpogoj življenja je duša, ki je ne rabiš hranit in tudi ona ne hrani telesa.

Kdaj pa duša pride v telo?:|

ob spočetju

Hja, mene vozi fizika;)

Če mi odrežejo roko, a izgubim tudi del duše?
Od kje pa pride ob spočetju?

Ajaaaa. Ko punca zavpije "o moj bog, daj me šeee"

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jest10 ()

btree ::

jaz pa kar sam šofiram ;)

jest10 ::

btree je izjavil:

jaz pa kar sam šofiram ;)

A te ne duša?:|

btree ::

jest10 je izjavil:

btree je izjavil:

jaz pa kar sam šofiram ;)

A te ne duša?:|

jaz sem duša, nisem telo. Telo je pogojeno s fiziko, duša ne. no na nek način je omejena s telesom. Lahko si želim leteti pa ne morem, ker nimam pogojev.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: btree ()

jest10 ::

btree je izjavil:

jest10 je izjavil:

btree je izjavil:

jaz pa kar sam šofiram ;)

A te ne duša?:|

jaz sem duša, nisem telo. Telo je pogojeno s fiziko, duša ne. no na nek način je omejena s telesom. Lahko si želim leteti pa ne morem, ker nimam pogojev.

Ja potem se pa dušo komot lahko pošlata, če si to ti:P (hej, a imaš polej tudi ti 0 ali pa 21g?)

Pa od kje pride duša v telo ob spočetju? In zakaj 3 tedenski zarodek ne preživi, če ga daš na luft, saj ima vendar dušo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jest10 ()

btree ::

jest10 je izjavil:

btree je izjavil:

jest10 je izjavil:

btree je izjavil:

jaz pa kar sam šofiram ;)

A te ne duša?:|

jaz sem duša, nisem telo. Telo je pogojeno s fiziko, duša ne. no na nek način je omejena s telesom. Lahko si želim leteti pa ne morem, ker nimam pogojev.

Ja potem se pa dušo komot lahko pošlata, če si to ti:P (hej, a imaš polej tudi ti 0 ali pa 21g?)

Pa od kje pride duša v telo ob spočetju? In zakaj 3 tedenski zarodek ne preživi, če ga daš na luft, saj ima vendar dušo?

duše lutajo naokrog, ne preživi, ker nima fizičnih pogojev, duša gre naprej v naslednje telo. zdaj pa moram odšofirat svoje telo na drugo lokaciji, lahko jutri dopoldne diskutiramo naprej.

jest10 ::

btree je izjavil:

jest10 je izjavil:

btree je izjavil:

jest10 je izjavil:

btree je izjavil:

jaz pa kar sam šofiram ;)

A te ne duša?:|

jaz sem duša, nisem telo. Telo je pogojeno s fiziko, duša ne. no na nek način je omejena s telesom. Lahko si želim leteti pa ne morem, ker nimam pogojev.

Ja potem se pa dušo komot lahko pošlata, če si to ti:P (hej, a imaš polej tudi ti 0 ali pa 21g?)

Pa od kje pride duša v telo ob spočetju? In zakaj 3 tedenski zarodek ne preživi, če ga daš na luft, saj ima vendar dušo?

duše lutajo naokrog, ne preživi, ker nima fizičnih pogojev, duša gre naprej v naslednje telo. zdaj pa moram odšofirat svoje telo na drugo lokaciji, lahko jutri dopoldne diskutiramo naprej.

A se te lutajoče duše zbirajo v kakšnem fajn lokalu? Bi rad par dobrih spoznal, da jih rezerviram za moje bodoče froce.

Samo ljudi je vedno več, kako da ni potem pomanjkanja duš?

Aja, sam se spomnil še nekaj. Eni hecno našemljeni strici pa pravijo, da gre duša po smrti na sodišče, pol pa ta pridne peljejo na fešto, poredne pa mal matrajo. Zdej pa ne vem, komu naj verjamem:|

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jest10 ()

PacificBlue ::

Ker mi te vse prisotne "energije" nemoremo izmeriti izracunati v nasem 3d svetu. dimenzij je koliko? Ti pa govoris tako, kot da bi ze vse poznal.

en leto dni zivi na presni prehrani, pa se ti bodo chakre odprle, drugace pa lahk tumbas dalje svoje.
Kripto nasveti žal niso več zastonj!
0.0005 $BTC per advice!
bc1qj2hpx76zdq45kkv0vq0z4u690egrt0r8qurrl6

jest10 ::

Chakre odprle? Pa jaz že imam vse potrebne luknje na telesu, ne potrebujem jih še par dodatnih za prezračevanje

Aston_11 ::

Telo je hardware, duša je software oz. bolje je karnel.

Tole s tem, da bi duša od kje prišla oz. da bi po smrti kam šla, je bau bau. Nikamor ne gre. To so samo pobožne želje tistih, ki so na svojo dušo preveč navezani.

Software se vseskozi razvija, verjetno od rojstva dalje in doseže svoj višek. Ko ga napadejo virusu ala alzhaimer, demenca in ostale stvari, dela vedno slabše in se začne tudi duši kaj frkljati in ni več tista, kot je bila v svojih najboljših letih.

Te stari se da vse fizikalno razložiti. Kolikor se še niso, se še bodo. Zanimivo namreč je, kako se kreira in nato nadgrajuje software iz dveh celic.

Skozi zgodovino se namreč opaža, da se metafično s novimi spoznanji vedno bolj umika fizičnemu.

Ima pa itak vsak svoje razsvetljenje, ki je kot droga za telo. In je s tem razsvetljenjem zadovoljen kot malokdo. Tako da nekega bistvenega pomena, da bi dušo razložili, ni. Oz. za ene je, za druge ni.

Glede tega, da živali nimajo duše, ne bi trdil. Pogledaš živali v oči in vidiš, da izražajo čustva. Po mojem brez duše to ne bi bilo mogoče. Glede tega imajo verjetno budisti bolj prav kot ostali.

PacificBlue ::

jest10

Se ocitno rabis mal prepiha, vsaj sodec po izjavah.

Ali pa ostani to kar si. Izbira je cisto tvoja;)

Tole s tem, da bi duša od kje prišla oz. da bi po smrti kam šla, je bau bau. Nikamor ne gre. To so samo pobožne želje tistih, ki so na svojo dušo preveč navezani.


url plis:))
Kripto nasveti žal niso več zastonj!
0.0005 $BTC per advice!
bc1qj2hpx76zdq45kkv0vq0z4u690egrt0r8qurrl6

jest10 ::

PacificBlue je izjavil:

jest10

Se ocitno rabis mal prepiha, vsaj sodec po izjavah.

Ali pa ostani to kar si. Izbira je cisto tvoja;)

No sej, če tvoja presna prehrana vsebuje tudi določene gobice, te čisto razumem, kako ti rata najti odpirajoče čakre.

imagodei ::

Dejmo mal dvignit nivo, no...
- Hoc est qui sumus -

imagodei ::

PacificBlue, jest10,

IRCat pojdita na IRC. Tle se zahteva argumentirana debata.
- Hoc est qui sumus -

Aston_11 ::

PacificBlue je izjavil:

jest10

Se ocitno rabis mal prepiha, vsaj sodec po izjavah.

Ali pa ostani to kar si. Izbira je cisto tvoja;)

Tole s tem, da bi duša od kje prišla oz. da bi po smrti kam šla, je bau bau. Nikamor ne gre. To so samo pobožne želje tistih, ki so na svojo dušo preveč navezani.


url plis:))


Misliš link. Ni linka. To so trenutne ideje. V bistvu bi se rabil link do nečesa, da kam gre oz. da od kje pride. Odvisno od religije.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Aston_11 ()

hamax ::

en leto dni zivi na presni prehrani, pa se ti bodo chakre odprle, drugace pa lahk tumbas dalje svoje.

Eno leto zivi samo na piscancjih perutnickah, pa bos lahko samoroge jahal po pravljicni dezeli, drugace pa lahk tumbas dalje svoje.

Btw, kaksna je definicija cakre in kako jo lahko izmerim?

tomazzz, kako razvit moras biti, da potrebujes duso za poganjanje telesa? Clovek jo po tvoje ima, kaj pa zivali? Rastline? Bakterije? Celice, ki nas sestavljajo? Virusi? Proteini?
Kje je ta meja, ko telo ne more obratovati brez duse?

Aston_11 ::

Eno leto ne boš živel samo s piščancem, ker je pol leta skrajna meja. Piščanec ima bolj ali manj samo beljakovine in bi se usmradil, če bil pol leta jedel samo piščanca. Nekje na netu sem to zasledil.

Po moje je dovolj, da imaš bolj kompleksen živčni sistem, da rabiš malo boljši software, da vse to poganja.

PacificBlue ::

hamax

energijski centri v telesu so chakre. Ali z drugimi besedami transformatorji. Imajo svoje barve, osnovne funkcije in element s katerimi so povezana.
Indijci verjamejo, da je v vsakem človeku pod hrbtenico energija imenovana kundalini(zvita v klobcic, kot kaca). To speco energijo lahko z razlicnimi tehnikami( joga, nacin prehranjevanja..itd) prebudis. In bolj ko kdo napreduje v spiritualnih vajah, bolj se ta energija dviga in vmes aktivira teh 6 čaker. Posledica tega aktiviranja so globoka duhovna izkustva...

Kar se hocm povedat je da obstoj duse ne bomo dokazali z znanstvenimi metodami. Dokazemo si jo lahko med sabo, z dobrimi, pozitivnimi dejanji.
Vprasajte Toma Kriznarja, preden se je odlocil za pomoc somalijskim beguncev..kaj ga je v to prepricalo? globoka spiritualna izkusnja ko je zrl v tisto mlako vode...
Kripto nasveti žal niso več zastonj!
0.0005 $BTC per advice!
bc1qj2hpx76zdq45kkv0vq0z4u690egrt0r8qurrl6

imagodei ::

> "Kar se hocm povedat je da obstoj duse ne bomo dokazali z znanstvenimi metodami. Dokazemo si jo lahko med sabo, z dobrimi, pozitivnimi dejanji."

S pozitivnimi dejanji bomo dokazali v klobčič, kot kača zvito energijo?
- Hoc est qui sumus -

DarwiN ::

hamax, its futile... Nima smisla, ker so samo še zablojenci ostali v tej temi, in ne boš jih prepričal v absolutno nič.
Zanimivo, da se kot po pravilu pojavljajo vedno isti osebki v vseh teh temah s pseudo-znanostjo, vraževerstvom, zarotami, itd.
Tole bi bilo bolj zanimivo predebatirat in res, da že obstajajo takšne teme.
Mora bit nekaj na možganih. Ljudje smo si različni..
Duša, nebesa, alieni, Jeebus, Illuminati, Lizard-people in chakra (:D) - te stvari morda enim sproščajo dopamin v možgane, ali pa jih kaj druga na teh stvareh omamlja..
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Pyr0Beast ::

energijski centri v telesu so chakre. Ali z drugimi besedami transformatorji. Imajo svoje barve, osnovne funkcije in element s katerimi so povezana.
Indijci verjamejo, da je v vsakem človeku pod hrbtenico energija imenovana kundalini(zvita v klobcic, kot kaca). To speco energijo lahko z razlicnimi tehnikami( joga, nacin prehranjevanja..itd) prebudis. In bolj ko kdo napreduje v spiritualnih vajah, bolj se ta energija dviga in vmes aktivira teh 6 čaker. Posledica tega aktiviranja so globoka duhovna izkustva...

Um . .. what ?

Torej praviš da odpremo par ljudi in smo rešili problem z energetsko krizo ? Super, se javiš ?
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

PacificBlue ::

Kar se hocm povedat je da obstoj duse ne bomo dokazali z znanstvenimi metodami. Dokazemo si jo lahko med sabo, z dobrimi, pozitivnimi dejanji."

S pozitivnimi dejanji bomo dokazali v klobčič, kot kača zvito energijo?


energija zvita v klobcic, kot kaca je "merely" prispodoba za pysche v nas.

Darwin

priznam, da sem se lepo nasmejal ob tvojem komentarju.

No sicer pa se ena taksna, po vasem menenju pseudoznanost:

nasa galakisja je iz perspektive videti, ko kaca ki zre svoj rep



The Ouroboros or Uroborus[1] is an ancient symbol depicting a serpent or dragon eating its own tail.

The Ouroboros often represents self-reflexivity or cyclicality, especially in the sense of something constantly re-creating itself, the eternal return, and other things perceived as cycles that begin anew as soon as they end (compare with phoenix). It can also represent the idea of primordial unity related to something existing in or persisting from the beginning with such force or qualities it cannot be extinguished. The ouroboros has been important in religious and mythological symbolism, but has also been frequently used in alchemical illustrations, where it symbolizes the circular nature of the alchemist's opus. It is also often associated with Gnosticism, and Hermeticism.

Carl Jung interpreted the Ouroboros as having an archetypal significance to the human psyche.[citation needed] The Jungian psychologist Erich Neumann writes of it as a representation of the pre-ego "dawn state", depicting the undifferentiated infancy experience of both mankind and the individual child.




Ouroboros @ Wikipedia

Vsaka podobnost NI nakljucna!
Kripto nasveti žal niso več zastonj!
0.0005 $BTC per advice!
bc1qj2hpx76zdq45kkv0vq0z4u690egrt0r8qurrl6

jest10 ::

Seveda vsaka podobnost ni naključna. Vsi beliverji v to, kar je naštel DarwiN ste si v nečem zelo podobni, kar res ni naključje.

DarwiN ::

 Ass on Mars

Ass on Mars



Pacificblue, naključje?

Google that! :))
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

PacificBlue ::

Sheer stupidity je tole, nič kaj drugega.
Kripto nasveti žal niso več zastonj!
0.0005 $BTC per advice!
bc1qj2hpx76zdq45kkv0vq0z4u690egrt0r8qurrl6

DarwiN ::

Zato sem ti ravno prilepil, da vidim kako globoko si zabredel. Ker temu ekvivalentne (almost) stvari namreč ti verjameš.

edit: Richard Hoagland naprimer.. Njegovo post-nasa delo je ekvivalentno tej riti na marsu, ampak zate je on cenjen dr. Hoagland... Samo en primer... Malce se zamisli..
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DarwiN ()

PacificBlue ::

???

zdaj pa se enkrat premisli, prestej prej do 20 sekund in se enkrat pomisli če pravilno mislis?

Kajti, sklepas mimo!
Kripto nasveti žal niso več zastonj!
0.0005 $BTC per advice!
bc1qj2hpx76zdq45kkv0vq0z4u690egrt0r8qurrl6

PacificBlue ::

Ok, da bo lazje..

sem prilepil sliko nase galaksije, kjer se vidi da je v srediscu galaksije(galactic central point) jasno razvidna oblika glave kace, ki zre svoj rep..
Simbolika Ouroborosa je fascinantna..s te se kaze kje je ouroboros dobil izvor..pojavlja se od aztekov in majev dalje, če ne še prej..

Saj vprasanje, kako so nekateri videli to v preteklosti, kar vidimo mi danes s sateliti, sploh ni pomembno kaj???

http://www.crystalinks.com/ouroboros.ht...

In tista fotosopana slika riti z marsa ima pa veze s cim???
Kripto nasveti žal niso več zastonj!
0.0005 $BTC per advice!
bc1qj2hpx76zdq45kkv0vq0z4u690egrt0r8qurrl6

DarwiN ::

Which part? A Hoagland?... Pred dnevi si ga v eni nitki omenjal kot kredibilnega in cenjenega človeka. Mislim da je moderator kasneje te poste pobrisal, ampak ja, tako nekako, če se ne motim...

Pozabi. Pa vzami tole tvojo galaksijsko kačo kot primer.. A ti to resno? Ker si namreč ne znam niti predstavljat nekoga, ki bi takšno očitno oslarijo jemal resno...
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

PacificBlue ::

Definiraj katero očitno oslarijo, a oslarija ja ta da pač reces da je oslarija in je potem oslarija?

Mislim wtf se ti gres?
Kripto nasveti žal niso več zastonj!
0.0005 $BTC per advice!
bc1qj2hpx76zdq45kkv0vq0z4u690egrt0r8qurrl6

DarwiN ::

In tista fotosopana slika riti z marsa ima pa veze s cim???


Vezo ima s tole tvojo kačo, ker je oboje bolj ali manj enako očiten nonsense (pri čemer priznam, da je rit vendarle malo bolj. 8-))

Poglej..
1. Dokler ti nekdo ne pove, da v sliki išči kačo, je ne boš videl.
2. Lahko je tudi ta slika galaksije fotošopana.
3. Imamo slik različnih galakcij na tisoče. Kaj bi rad videl?...Povej, kaj si želiš videti?
A bi rad videl galaksijo v obliki želve? Ni problema, gotovo bi se našla kakšna. Skoraj karkoli se najde, če ne, pa bo nekdo malce priredil slikco.

Tole ni naivnost. Za nekaj drugega gre.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DarwiN ()

PacificBlue ::

1. Dokler ti nekdo ne pove, da v sliki išči kačo, je ne boš videl.


Fail. Sm jo pokazal bratu, v prvo je ugotovil(pa nima pojma o teh stvareh)

Lahko je tudi ta slika galaksije fotošopana.


Verjemi da ni. Jaz z razliko od drugih ne lepim fotosopanih slik gor. Sicer pa malo googla pa bo rezultat tukaj.

Imamo slik različnih galakcij na tisoče. Kaj bi rad videl?...Povej, kaj si želiš videti?


Pusti ostale galaksije, pa kaj rines drugam iscoc izgovore, ko pa dobr ves da se pogovarjamo o tej, v kateri zivimo in smo med seba povezani dosti bolj, kot pa mislite.

Kaj zelim videti? da bi ljudje koncno enkrat srečala pamet.
Kripto nasveti žal niso več zastonj!
0.0005 $BTC per advice!
bc1qj2hpx76zdq45kkv0vq0z4u690egrt0r8qurrl6

jest10 ::

Kaj zelim videti? da bi ljudje koncno enkrat srečala pamet.


Hitro jo začni iskati. Svojo.

PacificBlue ::

Lahko je besede obracati, to znajo ze v 3 razredu OŠ.

Pogruntaj kaj drugega, if you can.
Kripto nasveti žal niso več zastonj!
0.0005 $BTC per advice!
bc1qj2hpx76zdq45kkv0vq0z4u690egrt0r8qurrl6

Pyr0Beast ::


energija zvita v klobcic, kot kaca je "merely" prispodoba za pysche v nas.


No, računalniki ne delujejo na prispodobe. Ljudje tudi ne. Verske nebuloze so to, kaj pa drugega. In folk dovolj neumen da temu verjame.



Fail. Sm jo pokazal bratu, v prvo je ugotovil(pa nima pojma o teh stvareh)

Waw. Cela družina je f*D up. Sam kače nisem našel.

Kača je tole;


Ti dejansko praviš da kačo vidiš tam noter ? Pojdi okolistu.

Lahko je besede obracati, to znajo ze v 3 razredu OŠ.

Pogruntaj kaj drugega, if you can.

Nič ne obrača besede. Samo govori ti kar bi moral vedeti, za tvoje dobro.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

jest10 ::

Ne rabim. Hočem ti le namigniti, kje se najprej loti dela.

DarwiN ::

Fail. Sm jo pokazal bratu, v prvo je ugotovil(pa nima pojma o teh stvareh)

Pokaži še sestri in dedeku.

Jaz z razliko od drugih ne lepim fotosopanih slik gor. Sicer pa malo googla pa bo rezultat tukaj.

Tega ne moreš trdit. Lahko je že pri sourceu editirana.. Saj ni potrebno veliko, le kak majhen detajl.

Pusti ostale galaksije, pa kaj rines drugam iscoc izgovore, ko pa dobr ves da se pogovarjamo o tej, v kateri zivimo in smo med seba povezani dosti bolj, kot pa mislite.


Potem pa ostaniva pri naši galaksiji. Na tisoče njenih slik imamo, tudi kako izgleda iz različnih zornih kotov. Enako velja. Karkoli lahko najdeš v njih.. Skoraj karkoli ti srce poželi..!!!

Sicer pa... Tudi če je vse avtentično in je resnično takšna oblika... Kaj hudiča bi naj potem to dokazalo? Popolnoma nič ne moreš iz tega sklepat.. Čisto naključje. Vsaka stvar je bolj ali manj nečemu podobna. Človeški možgani so narejeni, da iščejo vzorce vsepovsod.
Kot obraz na Marsu.

Dost mam tega nonsensa.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DarwiN ()

PacificBlue ::



http://thunderbolts.info/tpod/2006/arch...

Dost mam tega nonsensa.


Ta nonsens iz vase strani, je tudi meni dovolj. cao!


edit: aja manjka se vam verjetno precej druzbenega znanja, predvsem glede starih kultur, povezav z astronomijo, simboliko, ..itd.

Ampak, ker sem na tehnicnem forumu vam to oprostim.
Kripto nasveti žal niso več zastonj!
0.0005 $BTC per advice!
bc1qj2hpx76zdq45kkv0vq0z4u690egrt0r8qurrl6
1 2
3
4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

O smrti in življenju po njej (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
677986 (5763) c3p0

Življenje po življenju (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
9021234 (19870) bluefish
»

Ameriški NIH prepoveduje raziskave človeških zarodnih celic (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
31799384 (95578) driver_x
»

Duša (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Problemi človeštva
25016697 (12968) DarwiN

Več podobnih tem