» »

Formula 1 ?

Formula 1 ?

rookie ::

Sezona 2001 formule 1 bo ze cez en mesec.In v tem topiku napiste kaj mislte kdo bo letosnji svetovni prvak in kdo bo prvak v konstrukciji.Pa prosm brez krega, da ne bo luni spet hud !

aja jest sem absolutno za Ferrari in pa sevedea za Schumacherja ! :\

Boste vidl kaj vm bomo naredil v Braziliji.Ferrari in Schumacher zakon !!!!! 1
  • spremenil: rookie ()

Boogy ::

No jest sm pa za Mclarna. Za voznika pa nimam favorita.

mazzo ::

Jz sm tud za Ferrari ampak upam da bo letos belo-plavo polje (BMW) raztur naredu:D
Pogledam ga, poduham, izpijem in pobruham!

sasox ::

Ferrari + Schumacher 8-)

Loki ::

Hmm... kaj pa recimo kombinacija Schumacher + Ferrari???
I left my wallet in El Segundo

Flash2000 ::

Se strinjam... rdeči bodo ubranili oba naslova :D:D

Boogy ::

Ja pa kva je zdej to? A samo schumi feni so tle al kva? Mislm sej je dobr voznik sam to je pa too much! A ni nobenga da bi za koga druzga naviju?

J-A-G ::

Schumija ne more dosežt niti ah sam bog je hitrejši od vetra..........:D

Se pravi: Ferrari + schumi

dizel ::

Jah jest sem eden izmed tiste manjšine 'neFerarri-jev'. Moja ljubezen je za vedno BMW. Sicer za naslov se zihr ne bojo tepl (vsaj letos še ne>:D), sam vseeno. Jah...za naslov prvaka pa sploh nebi mogu rečt, Ferarri se je zgleda zbudu, bomo vidl kdo bo manj nepotrebnih napak delal. Ma ja, fantje bomo hmal vidl, sam še par tednov, juhu...:))

rookie ::

Ja res je letos pomoj se BMW še nebo potegoval za prvaka ampak caka jih se zelo dobra kariera.Sploh bo pa Schumacher+BMW zakon cez ampar let.Letos bo pa seveda spet Ferrari pobral oba naslova.Na sej se bo kmal vidl !:\
Boste vidl kaj vm bomo naredil v Braziliji.Ferrari in Schumacher zakon !!!!! 1

orkan ::

Jaz sem za FERRARIJA in za SCHUMIJA.....
Mislim da trenutno, ni boljšega voznika na svetu. Okej priznam, včasih se res obnaša nešportno, samo ko maš tolko keša kot ga ma on ti je vseeno kako se obnašaš!!!:D:D
Lp Orkan!!

jeti ::

Upam, da bo Montoya kej naredu, ker se mi zdi model.:D

namreč, še vedno čakam na pravega naslednika Senne, pa ga ni in ni (Schumi je mal preveč svinja za moje pojme;). Ne rečem, da ni najboljši, ampak mi ni všeč osebnost njegova).

Upam, da bo sezona zanimiva, tko kot so zdej zadnja leta.:)

Aja: pa NEHITE limat krene slike. Sej ok, je lepa slika, ampak če bi vsak nalepil eno sliko svojega ljubljenca bi se obupno počasi nalagalo tistim, ki niso na kablu!
Hvala!:)

LP!
Bolje vrabec v roki kot (p)tič v riti!
Včasih je bil http://come.to/jeti

OrlyTM ::

Ja itak da Schumi + Ferrari,

Drugač pa navijam za Makinen + Mitsubishi Lancer EVO VII ... Letos sta že prvič zobe pokazala :)

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

Jeronimo ::

Ma vseeno je kdo zmaga.
Formula je itak eden manj zanimivih športov za gledat.
Je nevaren vendar gledalcu neprijazen.
JURIŠ !!!
Preko vode do slobode!

||_^_|| ::

jst nism glih kšn fanatik glede formule, ampak jo gledam sam zato k ful zažge:))))))))))))))))))

najbol bi biu pa zadovold z takim izidom:

1. McLaren
2. BMW
3. Ferrari

še bol pa tkole:

1. Audi
2. McLaren
3. BMW

(če bi audi dirku:))

Tomi ::

Sicer je ozračje res bolj "rdeče", ampak tako hudo tudi ni...
Jaz sem še vedno pristaš McLarna, svetovni prvak pa bo letos seveda Hakkinen.. Schumacher po moje letos nima toliko možnosti, ker bo še vedno pod vplivom prejšnje sezone, Hakkinen pa ima velik motiv in sicer >:D.. Saj veste, kaj mislim..
metrodusa.blogspot.com

TheJack ::

Jaz sem za Jacquesa Villeneuva, preteklega in prihodnjega svetovnega prvaka!

Lp
Bonis nocet, qui malis parcit.

gujs ::

Fantje tkole je, če mene uprašate sta zeme najboljša BMW in Jordan.
Pa tud mislem da dolg nov več k bo en od nji prvak, sam ne še ta let.

gripen ::

Pomojem bosta Ferrari in Schumacher ubranila naslov, za Hakkinena pa mislim da ga bo otrok mal zabremzal (ali pa tudi ne).:D Sicer pa bomo vidli je rekel ta slep.

sadarj10 ::

ferari z šumijem bo zmagal!!

Ne pa tist hakinen ki se cmera v hosti!
Bistvo življenja je nabijanje proca,nemaš kej,...???!!!

TribesMan ::

Oprostite vsi shumi feni ampk men se zdi tale mihaleca k en pedr sam neki cvili kokr ga kdo sam mal grdo pogleda on pa dela ?tale po progi se zaletava itd....

Zato ze od leta 94 navijam za vse razn za sumija, vseen mi je tud ce zmaga Bariccello sam da ni sumi.
Za letos stavm na McLaren.

asteroidk ::

am ferari bo zmagou s sumahrjam ... nimas kej druzga rect ... :D>:D:D>:D:D
Vse se da, le potruditi se je potrebno!

miha ::

Ferrari je zakon.

MRB0rYS ::

Men zato ni všeč šum k se tak duva
b0rys

ANLASER ::

ferrari je drugi najboljsi avto kar velja tudi za schumacherja prvega pa se tako ali tako niso nasli.:D:D:D:D:Djust kidding ferrari is the best!!!:D:D

Milko ::

Schumacher bo prvak, Ferrari bo dubu pa konstruktorski naslov :P

Dax ::

Dooh, da bo Schumacher svetovni prvak...

Hakkinnu itaq gre že na otročje, a niste bral, kako je dal ime svojemu sinu? Ime mu je HUGO! Mislim, HALO!!!! In to vam je potencialni blontni svetovni prvak :)).

sasox ::

....HUGO........:D:D:D

rookie ::

Opazam da je kar nekaj Ferrarijevih navijacev.Zanimivo:\Ferrari hmmm :):D
Boste vidl kaj vm bomo naredil v Braziliji.Ferrari in Schumacher zakon !!!!! 1

sinko999 ::

Schumacher ; ker je dober voznik , kje vozi pa ni važno.>:D:D
Ni? ni ve?no !

McSpike ::

schumi in ferrari... eat dust hakinen >:D:D. No mislim da je Hugo pač eno ime tam na Finskem ki je pač za njih čist kul... Kar se tega tiče da bo bolje dirkal je že šumi rekel da je možno - ni pa nujno.... Shumi ima blazen motiv bit še naprej #1 ker je to njegov edini motiv... on je naredu velik za Ferarri in trenutno je #1. To vedo tudi tisti ki kategorično zavračajo to dejstvo... Rad namreč navijam za Schumija ker je talent in ker zna in to je to... Če se je pa enkrat enmu zaletu nekam pa ne vem... cmere so cmere to pa je šport kjer so zaletavanja neizogibni sestavni del. Če se mislite še kar na to naslanjat si prosim poglejte statistiko in pomoje gre lahko po njej Schumi že zdej v penzijo pa ga bo kaki Hakinen komej ujel... sicer se pa schumi tud cmera a ne?;)

webcreator ::

Prvič:
Formula je postaja čezdalje bol bedn in nezanimiv šport. Popolna dominacija dveh ekip, še te se med sabo nč ne prehitevajo, edine spremembe v dirkah se zgodijo v boxih al pa ko gre ker ven ...
(če pa že treba gledat bi pa najraj na vrhi vidu BMW Power! :D)
Drugič:
Poglej na nov thread: motociklizem!
To all the virgins: "Thanks for nothing!"

XCT ::

Ferrari + Schumi

Komaj čakam da vstopi v F1 Renault
Web developer & designer
http://www.medialabs.info
http://nk-polskava.medialabs.info

zetko ::

Ferrari bo itaq spet prvi....sam zajebal so pa tale nos ej.......najprej ga dvignejo full zdej pa čist pr tleh.....krneki...:(

sasox ::

lol

misls da je pr formuli sam izgled? na prvem mest je funkcionalnost!

rookie ::

Se strinjam s tabo sasox.Zihr je bols kokr ce bi biu udzdignjen.Ce bi blo slabs pol nebi sli tega delat.No pa sej bomo kmal vidl kako bojo mel ( VN Avstralije ) !:\
Boste vidl kaj vm bomo naredil v Braziliji.Ferrari in Schumacher zakon !!!!! 1

Matek ::

Ja, Šumi je car. Zdej majo pri Ferrariju ful dober ta tanov avto.

Nemelk ::

Mclaren No.1
Tisti ta rdeči so pa kr neki
Nemelk ™

msmiha ::

Ferrari in pa šumi al pa baricelo - sam, da je Ferrari
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

whatson ::

Barichelo... !

zetko ::

A mislš da ne vem tega. Če bi blo najbl fukncionaln bi mu Ferrarijevi ekstrmisti( Byrne&co.) nos odžagal če bi blo treba.

Sam so se pa dobr spomnl foro z spuščenim krilcem na sred (jordan&ferrari) k sredn del avtomobila ne spada pod aerodinamiko.:D

rookie ::

anze

Ti si oprasu mi smo ti povedal.Kako pa to da danes ves zakaj majo tko krilca ? A si prebrau kako knjigo al klicu Alisica ? Hecam !!! :D:))
Boste vidl kaj vm bomo naredil v Braziliji.Ferrari in Schumacher zakon !!!!! 1

jokeman ::

Ferrarri + Shumacher SUXX
Vse ostalo je OK.

RookY ::

Glede Senne bi pripomnil to, da sploh ni bil nobena cvetka.V tistih časih so se bolj zrivali kot danes.Še huje, to so včasih celo pred dirko sami napovedali(Prost-Senna).Problem je v tem, da je F1 postala preveč razširjena in znana in vse najmajnše pizdarije, ki jih dirkači naredijo že takoj krožijo po svetu.In seveda je to slab zgled za mladino in ostale.Če dandanes kdo v F1 samo nakaže med vožnjo kaj nečednega je že svina ,prasec,hinavc.Ogromno ljudi spremlja F1 in o bencinskih športih nimajo POJMA.Seveda potem vsako besedo verjamejo Ališiču, ki tudi o sami tehniki ne prav dosti(sej počasi se že uči).
Čisto nekaj drugega so dirke BTCC,DTM,prej še ITCC,F3 pa še kaj.Tam se zrivajo kar po vrsti(sicer so kaznovani), ampak jim tega nihče ne očita in niso hinavci in prasci.:\
Juhu juhu spet bom bruhu

drnovshek ::

>:D>:DThe red devils shall rule again...valda de Ferrari in Schumacher...>:D>:D

zetko ::

Heeh Ališič itak ena čudna pojava.Al ga na popu slišš k se dere, al pa na ORF-u k se ga sliš iz sosednje kabine. Najbol je pa k se začne v padocku nalivat z vinom (govorim iz lastnih izkušenj) :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

F1 sezona 2003 (strani: 1 2 3 421 22 23 24 )

Oddelek: Loža
119237899 (22560) balocom
»

F1 in Ferrari (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
635206 (4080) T(he) Boss
»

Šumi ČETRTIČ ! - forza Schumi !!! (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
705967 (5188) ziga7
»

F1 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
1709274 (8002) Nemelk
»

Jutri se zacne formulasticni vikend !! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1157537 (6559) rookie

Več podobnih tem