» »

GeForce 4MX TV-OUT

GeForce 4MX TV-OUT

vojkoz ::

Pozdrav!
mam eden problem, v trgovini sem kupisl grafično GeForce 4 MX model: Pro/450 TV 64MB DDR TV-out
Toraj, kr ma tv-out pa sm zraven še dobu neki kabel, zdaj pa mene zanima čemu sploh vse služi tv-out in kako priklopite, kakšne programe uporablja,....? Mi lahk do to razloži? Vem da se sliši malce začetniško, pa vseeno.
L.p.

XsenO ::

Očitno si novinec; Tv-out ti rabi da PC priklopiš na TV, to pomeni da boš imel sliko na monitorju in TV. Tisti kabel ki si dobil zraven je verjetno pretvornik za s-vidio.
1 + 1 = 1

vojkoz ::

A. Tnx!
Glede grafičnih pa še marsičesa sm novinec- brezzamere!
Še nekaj, rabim kakšen program za to? Pa kakšen kabel morab kupit da bo dosti dolg do tv-ja ?
L.p.

XsenO ::

Kabel boš 100% našel v big bangu. Kakšen poseben program ti ne bo rabil ker pride že z driverji. Malo poišči pod lastonsti kartice
1 + 1 = 1

gappee ::

Jst mam isto GeForce 4 MX440 TV-OUT.

Enkrat sm hotu kupt kabel za priključt grafično na TV, pa me je prodajalc vprašu, kakšn kabel rabm, pa mu nism znal povedat. Plis, naj mi edn točn pove, kaj morm rečt, da dobim tist kabel(ni pa treba tega: Dobr dan, jst bi pa...):8) :D .

Pa še to me zanima: A če hočm met zvok na TV-ju, morm posebej vlečt kabel iz zvočne kartice?
In še:če bi hotel povezat zvočnike, ki imajo vhod za levi in desni zvočnik, bi rabu kabel, ki je na eni strani (ne vem kako nj rečm:8) ) z dvema žilama-za v zvočnika, na drugi strani pa z eno-za v računalnik. A obstaja tak kabel? Kako se mu reče?

mato22 ::

Tist kabel je S-video kabel in ja za zvok morš posebej met kabel napelan do tv-ja.
Tist kabel za zvočnike pa ti ne bo nič pomagal, če boš priklopi direkt v navadne zvočnike, ker morejo met zvočniki ojačevalec.
Drugač pa mor bit na eni strani bananca ko za walkman.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mato22 ()

gappee ::

Aha, thanx.

Pravzaprav bi zvok napeljal na glasbeni stolp, ki ima 2 vhoda za zvočnike.(Zdj mam na stolp napeljan zvok od satelitske). A v tem primeru ravn tako rabm ojačevalc?

Lio ::

gapee:ti vrjetne misleš aux izhod(beli in rdeči činč). Ti sam pjt v štacuno pa reč da nucaš kabl k ima na eni strani 2 činča, na drugi pa 3,5 kliken in prodajalc bi mogu vedet.

gappee ::

Ja, ja, to mislm. Sklepam, da se da.:D

Kabla bosta pa dolga 10m. Al se bojo signali kj popačl?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

PC na TV - splošni nasveti (strani: 1 2 3 437 38 39 40 )

Oddelek: Zvok in slika
1962581724 (21053) Dominator
»

Povezava pc z 32"Samsung POMOČ

Oddelek: Pomoč in nasveti
81367 (1319) Glockor
»

GF Ti4200 TV-Out kako nastavit?

Oddelek: Zvok in slika
271740 (1408) fictionel
»

Predlogi za domači kino

Oddelek: Kaj kupiti
131736 (1487) gumby
»

Kako do TV-ja

Oddelek: Pomoč in nasveti
61098 (882) rc-car

Več podobnih tem