» »

Problem z Genius zvočniki

Problem z Genius zvočniki

monster-x ::

Torej lastim si Geniusove zvočnike Home-Theater 5.1 in začuda sem šele zdaj opazil, da en zadnji v zvočnik ne špila. Čudno, si rečem. Ziher je kej s kabli narobe. Dam kabel vn pa nazaj not in spet ne dela. Poskusim v wooferju zamenjat pozicije zvočnikov in glej ga zlomka. Tisti zvočnik dela, drugi pa ne. Je možno, da je kej narobe z wooferjem? Naj raje uveljavim garancijo, kot pa se kaj igram?
There comes a point when a dream becomes reality and reality becomes a dream.

ddeben ::

Hmm...js sm mel tak problem de je blo z zvocno neki narobe - ko sm prklucu kable v zvocno mi neki zvocnikov sploh delal ni...pol sm sel enmu frendu tm vklucu kable in delal je! Zamenju zvocno pa dela super! Drgac pa ti priporocam de kr izkoristi garancijo, preden ne potece...:D 8-)

Lio ::

isti problem sem mev jst. Nesu na servis in so mi zamelnaj bp. Mam pa isti/podnbni problem. Mam SB Live 5.1 in mi ne špila sploh. Če dam na TV/TAPE/CD mi igrajo vsi zvočniki-kar pomeni da zvočniki delujejo. In zvočna tud dela-preizkušeno. Pomoje je problem v soravnd dekorderju?

Fury ::

zdej sta 2 sansi - al si fasu totalno bizarno napako da so v tovarni v ojacevalcu kable zamesal al si pa neki zasral:

probi zamenat crn pa oranzn kabl pr stekerjih za maticno, se posebej ce mas nf7-s od abita k vem da ma to zamenan.

probi na kaksni drugi zvocni.

Fury ::

lord lio - ce je problem v surround dekoderju je to problem v zovcni in ne v zvocnikih, ker zvocniki nimajo tega not... more bit pa zelo bizarna napaka da bi narobe kable zvezal not..

mozno da bi bil pac en kanal mrtu.. tuki je pa garancija :)

monster-x ::

Fury: Kabli so ziher prov postavljeni (In ja, mam Abit NF7-S :) ) Sam res se mi zdi čudn to, da ne špila samo en zvočnik. Na sumu mam, da je kej na wooferju sfukano. Ampak to se mi zdi, da dela že od samega začetka. Bom sicer še ene par stvari probal sam mislm, da bo isto.

Btw: Če uveljavljam garancijo; kam moram to nesti: v štacuno, kjer sem kupil ali na pooblaščeni servis? :)
There comes a point when a dream becomes reality and reality becomes a dream.

Fury ::

pomoje najbols da na avtero neses (zastopnik) - so pa tm k je megamax proti BTCju

Lio ::

avterna je v isti bajti ko volja-isti vhod.
Fury: sam zvočna dela-sm testiru. Možno pa je da je 9pinski vhod zjeban in zato ne dela. Pizda spet bom mogu v LJ


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zvočniki Genius 5.1 ne delujejo pravilno

Oddelek: Pomoč in nasveti
353312 (2842) connel
»

[5.1] Logitech zvočniki (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
19626771 (14027) psytoma
»

[5.1] Genius zvočniki (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
11016000 (9939) FlamE#7
»

Statika v zvocnikih (pri maticni A8N-e) (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
543927 (3438) Mac Gyver
»

Logitech Z-5500 ali Creative S750 ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
745855 (4647) ganzi

Več podobnih tem