» »

GF Ti4200 TV-Out kako nastavit?

GF Ti4200 TV-Out kako nastavit?

bodom ::

zio.
dobil sem tole graficno, pa mi ne gre ravno od rok tole Tv-Out.
zraven sem dobu kabel, ki ima 1 izhod na eni, 4 pa na drugi strani. zdej pa ne vem, kaj morm se nabavit, da lohk to povezem z TV. pa kter od unih 4 prikljuckov gre na TV? dva sta IN in dva OUT.
A je un kabel, ki je na namizni anteni dovolj?

Hvala za pomoc!

LP

Trupl0 ::

Kabl je verjetn scart zato lepo scart zadegaj v TV ..VIDEO IN pa v priložen kabelček, ki si ga zravn grafikulje dobil da ga sploh lahk vštekaš v komp...Potem zalaufaš nview ter naštimaš clone varianto ter prižgeš TV in potem AUX..če ni slike probi zamenat pa dej namest video IN...video OUT ker je že dolgo tega pa se ne spomnm:D
If you are going through Hell, keep going !

bodom ::

hmmm...tm v nview, ko dam da prepozna zaslon, se ne zgodi nic. pa opcije 'clon' sploh ne morm izbrat.
pa tud AUX ne vidm nikjer na TV....

LP

FastWIND ::

Kable moras imeti povezane, TV moras imeti na AV in potem bi ti nview moral prepoznati zaslon.

bodom ::

hmmm...isto se zgodi, nic.
eno tko banalno vprasanje...jst povezujem une kable k majo samo eno "okroglo luknjo"...al bi mogoce mogu une prikljucke k so iz vec luknjic?:\

thanks, LP

bodom ::

spet jst...

en frend mi je reku, da pride med kabel iz graficne in tist scart prikljucek iz TV se nek pretvornik? kaj, kako, zakaj???

LP

Popeye ::

Sploh ni nujno da mas scart. V TV vklop v Video IN pol pa kabel vtakn v unga iz graficne pol pa lahko se enga povleces iz zvocne v TV al pa HI-FI za zvok.:\

partysound ::

Hy!imam isto grafično kot ti. jst sm probal stvar na tv prek s-video. an koncu unga kabla k gre v grafično imaš možnost in/out in rumen chinch in s-video. jst sem resetiral comp in potem se je pojavu wizard. lahko sem izbral potem klon. n vem kaj imaš problem
Močna ozvočenja in lightshow za žurke ali večje koncerte. uros.piskac@siol.net

bodom ::

ja sej jst sm tud to probal prek s-videa.... pol pa da ko resetiram masino, da pol upam da bo pokazalo wizard in pol nic:(

ma to mi ni glih cist jasno...v TV je tak podolgovat prikljucek (scart). a pol morm jst kupit nek vmesnik, ki ima na eni strani scart, na drugi pa tri oz. 4 izhode?
pa pol prkljucit direktno kabel iz graficne...?

thanks, LP

fictionel ::

bodom!
jz mam isto graficno (lidtekova myvivo ane?)
ti sam lepo nared tko:
1. tm k je sam en prkluck das u graficno
2. poglej kere vhode ma tvoj TV (upej da mas s-video, al pa unga tadruzga video -- _ne_ skart)
3. kup tak kabl, ga na en stran zadegaj v podalsek od graficne, na drug pa na tv
4. sj mas instalirane original gonilnike (CD!!!)
5. tv dj tko k so ze rekl, pa ti more delat

ce ne pa kr se prasi :8)

bodom ::

hmm...kako naj jst vem ce je leadtekova:\...na skatli pise samo Aopen GF4 Ti4200 4x 128MB...

pa a se ne bi dalo preko tega scart...tisti okrogli kabli so mi ze prevec zivcev pozrli>:D

LP

fictionel ::

no, ce pise Aopen gor, pol vrjetn ni leadtekova :D
sam je pa zgleda na isto foro k moja leadtekova :\

slika bo velik lepsa, ce _ne_ bo prek scarta; sj tm rabs se en pretvornik pa se ful zgubi signal pomoje

ti rajs dj prek navadnih kablov napel (rabs sam 2 kabla: s-video pa za zvok iz zvocne...) sj mensezdi ce hocs skart, mors met isto te kable in na konc se pretvornik. Tko da ne vem kva se ti splaca:\
hehe...

bodom ::

ah ku.. se dobro da mam dobr monitor, pa se ne sekiram tolk. sam fotr bi rad kak film pogledu na TV...pa mu treba ustrest, ce hocm da pade kej dnarja za vodno hlajenje>:D

ma si bom jst kje sposodu tale vmesnik med scart in kablom, pa bom probal kaka slika pride...pa bom vidu ce se bom spustu v nakup le-tega.

LP

fictionel ::

a na tvju pa nimas s-video vhoda? skor ne vrjamm :8)
kolk je pa stara tv?

bodom ::

ja tm je sam en okrogel prikljucek:\

fictionel ::

za anteno?

jah nevem, pol je pa se tanajbols, da res prek skarta prklucs :8)

bodom ::

ja...sam un taokrogel prikljucek je...za anteno:(

bom jst kr prek scart-a probal tole..

LP

fictionel ::

ja najbols!
povej, kuko ti bo ratal, pa ce bos mu ksne probleme!

lp

bodom ::

ja itak...bom porocal...

sam sej kot vids...gre pocas tole. cez tedn sm v LJ, pol pa sele v soboto to drezam8-)

porocam v soboto...

LP

bodom ::

zio.

evo danes sm dobu scart adapter, sm prkljucu vse skup in nview mi je prepoznal TV. in kako potem naprej?

hvala, LP

Popeye ::

zdravo.....js mam pa mal drugacn problem:
imam vse normalno nastimano ampak ko gledam Divx-e je slika meglena pa nevem zakaj.....in to pr vseh filmih ne sam pr enmu....
ce kdo ve nej mi prosim pove zakaj???:\

bodom ::

ce gledas preko scarta je mogoce to problem...

ej a mogoce poznas resitev za moj problem?

LP

Popeye ::

Ja js mam MSI GeForce Ti 4200 agp 8x pa sm dobu zravn tko k ti kabl ki ma 4 izhode......in v rumenga out sm vkljucu kabl pa ga potegnu do TV video in (nimam na scart) pol sm pa se en kabl potegnu od zvocne do TV audio in (lahko tud do stolpa).>:D
Pol pa gres na: Display Porperties / Settings / Advanced / GeForce4 Ti with AGP8x
in mas na levi strani nWiev Display mode pol pa das detect display pa clone.....na okncu sm dau pa se TV za primary display.8-)

fictionel ::

ja.. tko nared k je popeye napisov.. sicr loh izberes clone (na tv in monitorju ista slika), al pa sam izberes TV kot primary zaslon (monitor se ugasne)... mal se igrej pa probavej!

lp

bodom ::

ja to sm vse naredu, zaznalo mi je TV pol pa sm nastimu tm da je klon...in slika na TV se vedno crna.
pa vse mozne kombinacije sm probu in nic...

thanks, LP

fictionel ::

a povezan mas pa zihr praviln??????

(kabli)

bodom ::

hmm....upam:D

no, iz graficne gre tak kabel--->slika levo spodaj...in tega sm prkljucu v scart, pol pa sm scart prikljucu v TV.

je to to?

sej zazna mi TV zaslon...a slike od nikjer..

LP

fictionel ::

hja... kabl je s-video (jz mam tega direkt na tv prkloplen). Ne vrjamm, da nimas tega vhoda na TV.
Mal poglej!

glede skarta pa nimam cist nc izkusn!

drugač pa mal nastavitve postimi (kere vrste zaslon mas. Jz mam izbran NTSC-M standard, pa je slika supr- sploh divxi.. em.. dvdji :8) )


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

PC na TV - splošni nasveti (strani: 1 2 3 437 38 39 40 )

Oddelek: Zvok in slika
1962573621 (12950) Dominator
»

TV - comp.

Oddelek: Pomoč in nasveti
121431 (1032) MecH
»

zakaj ne kaze slike s PCja na TV?

Oddelek: Zvok in slika
245805 (4884) jamabama007
»

Zakaj mi na GeforceFX5700 ne dela TVOUT :( ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
513968 (3475) KTr1sk
»

uporabljate tv-out na vaši grafični@NVIDIA? (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
506044 (4949) bbobst

Več podobnih tem