» »

Težava z Samsung LE32C450

Težava z Samsung LE32C450

lav1 ::

Živjo!

Kupil sem omenjen televizor (Samsung LE32C450), na njemu spremljam digitalne programe, preko antene.

Problem je v tem, da mi televizor sliko vedno razširi čez cel ekran, tudi takrat, ko je na sporedu oddaja, ki je (bila) snemana v 4:3 formatu.

S tipko Picture mode sicer lahko preklapljaš med formati vendar lahko tam samo nastaviš, da so potem vsi programi ves čas v 4:3, kar pa spet ni dobro.

Obstaja kje kakšna nastavitev, da bi televizor sam, avtomatsko prilagajal sliko od oddaje do oddaje?

Hvala za pomoč!

kmetek ::

V nastavitvah od setboxa poglej....če je kaj.

lav1 ::

A imate tudi ostali take težave, kdor na TV-ju z razmerjem stranic 16:9 spremlja digitalne programe direktno preko antene?

Vam na TV-jih ostalih znamk, le ti znajo prilagajati sliko, različnim programskim vsebinam?

Ker resno razmišljam da bi šel zamenjat ta televizor...

kmetek ::

Kako boš pa zamenjal TV? Na podlagi česa? Spletni nakup?

lav1 ::

Jp, spletni nakup. Saj kakor vem, imaš 14 dni ali pa celo en mesec časa, da zamenjaš izdelek brez razloga.

simonsimon ::

Kupili smo ta televizor u big bangu (fotra so nategnil)...a se ga da vrnt na kakrsnkoli nacin?...ne zamenat...VRNT!!?

kmetek ::

To moraš v nastavitvah, nič ga niso nategnili, zakaj bi ga?

simonsimon ::

k za ta dnar dobimo bolsiga, full hd, 100hz,...lahko vrnes brez razloga kupljeno blago?

crniangeo ::

brez argumenta ne :) Lahko pa full zagnjaviš :)
Preber droben tisk :)
Convictions are more dangerous foes of truth than lies.

Dromar ::

Odvisno od tega, kdaj ste kupili zadevo. Jaz sem kupil PS3 en dan in sem se še isti dan odločil, da ga nočem met, ker se bi kmal potem začel fax. Naslednji dan sem ga nesel nazaj in mi najprej sploh niso hotel vzet v račun, potem so rekli, da mi dajo BigBang bone...Pol pa sem še nadalje gnjavo in so mi vrnili vse, skupaj s 25EUR doplačilom za podaljšano garancijo. Od takrat dalje kupujem tehniko na njihovi spletni štacuni, ker ima približno iste cene kot ostale spletne štacune (od mimovrste po novem celo boljše) in vem, da se lahko zanesem na poštenost! Tako da, če boste nesli nazaj TV in Vam bodo šli na roko, bodite tudi sami pošteni. Vedite, da njim ni potrebno vračat denarja, kakor Vam ne zvestobe, ampak eno z drugim je pa smiselno.

kmetek ::

in pa naslednja stranka dobi rabljen TV, to je nekaj najboljšega pa še morda škatlo stran vržena >:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Telemach digitalna tv, Pomoč!! (strani: 1 2 3 434 35 36 37 )

Oddelek: Omrežja in internet
1833436479 (76007) zavajon
»

Prosim za par informacij o DVB-T

Oddelek: Zvok in slika
6895 (719) kremenko1
»

vgrajen DVB-T sprejemnik

Oddelek: Zvok in slika
399363 (6271) Alexius Heristalski
»

Olimpijske igre v HD (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
828722 (6061) KoMar-
»

[TV] CRT oz. katodni televizorji (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Zvok in slika
22637499 (19942) mrheker

Več podobnih tem