» »

Pomoč: Mini projektor Acer C20 piko

Pomoč: Mini projektor Acer C20 piko

Dromar ::

LP!

Torej, večino časa živim v Ljubljani, kjer imam 50" plazmo in tam je vse kul. Med vikendi, ko sem doma pa mi gre rahlo na živce preit iz 50" screena na bedn laptop 15"...
Cene poštenih televizorjev so kar zajetne in zmeraj je tisti minimalni gap; saj veste kako gre "če že dam 350€ za 32", dam še teh 50 zram za 37 in potem še 60 za 42 in potem če sem že tam še teh 100 za 46,..."
Našel pa sem izjemno rešitev in sicer, da si enostavno kupim projektor in ker se ravno obremenjujem s financami, sem razmišljal o nakupu mini projektorčka Acer C20 piko.

Uporabljal bi ga izključno za gledanje filmov iz prenosnika in pa mogoče kdaj gor priklopil PS3...
Zanima me, če ima kdo kake izkušnje in če bi lahko kaj več povedli o tem, ker mi neke LCDjke za 350€ ne dišijo preveč, tiste dražje pa pač zaradi cene ne.
Če ne bom vzel tega projektora, bom enostavno segel malo bolj v žep in vzel Panasonicovo 42" plazmo za 450€ pa finitto, ampak res bi veliko raje mel projektor, ki je poleg vsega še cenejši.
Pa še pri tem naj bi žarnica držala 20000 ur kar mi je res majka, ker bi gledal sam vsak drug vikend kakih 10 ur.
Full me zanima predvsem pomen "HDMI mini vhod", ker zdaj pač ne vem al se bo dal res priklopit s HD kablom al ne...Za resolucijo vem, da ne bo 1080p in mi tudi ni pomembna.
Prosim za čimveč informacij :)

Hvala vsem že vnaprej
  • spremenil: Dromar ()

Dromar ::

Pravzaprav pridejo v ožji izbor vsi mini projektorji, ki so v cenovnem rangu do 250EUR...Pravkar sem našel enega Optoma pk101, ampak baje ne predvaja z laptopa...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Projektor: kaj kupiti (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Zvok in slika
38369060 (1949) matobeli
»

Spori okoli HDMI kablovja

Oddelek: Novice / Tožbe
4410627 (8060) Matevžk
»

Nakup projektorja

Oddelek: Zvok in slika
295184 (3646) narodno
»

plazma ali lcd tv

Oddelek: Kaj kupiti
263099 (2782) kokoon
»

Projektor: Pomoč pri Namestitevi - potrebni kabli in mnenje!!

Oddelek: Zvok in slika
73207 (3041) zile

Več podobnih tem