» »

earth & beyond

earth & beyond

jeb ::

spil je v tujini ze izsel, kdaj bo pri nas, pa ne vem.
Poleg nakupa CD-ja bodo hoteli imet se 13$ mesecno, s cimer se bodo po moje zaj....i.
Slike in zaplet igre so pa super.
Check it out at:
http://earthandbeyond.com
Kaj mislite?

Polde ::

sem neki špilu beta, k je bla objavlena 1GB jo je blo. Sam špil mi ni bil tolk všeč, da bi ga zdej kupu mi je pa zato MCO bil ql EA RULS
Ni da ni!!!

daking ::

tistih par tednov k sm lohka betatestiru spil je blo ful hudih,ceprov sm skor usake pol ure v windowse letu zarad vsh bugov. Sam na koncu je blo pa prov uibr hudo igrt...
Your only possession is time...and you are wasting it!

jeb ::

opis igre in faq sem si v celoti prebral, in ceprav nisem spila sprobal, bo po moje tole prava online droga.
Niti mi ni tezko kupit original CD-ja, ampak tehle 13$ na mesec je pa mnogo previsoka cifra. In ker igra laufa samo preko neta, bo po moje ta mesecna narocnina precej folka odvrnila od nakupa CD-ja. Mislim, da bodo scasoma morali to ceno spustiti. Ce jo bodo, potem OK, sicer pa, ko jih jebe...

Hux ::

Nebojo je spustili. Sej UP in podobne majo tudi 10$ na mesec in so stare ze vec let. Nima smisla da spustijo ker oni vbisvt nerabijo vec kot enih 5000 aktivnih igralcev in to bojo vsekakor dobili.

btw. te igre nisem nikdar sprobal fact je sanja se mi nena sploh o cem se gre in v bisvtu me tudi ne zanima. Verjetno sem se enkrat prijavo za beta testera ker sem dobo po mailo za downloadat. Ampak se mi ni ljublo. Edini spil ki se placuje in sem ga enkrat sprobal je bil UO in to samo prvi free mesec lol.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hux ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

The Elder Scrolls Online (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Igre
764149484 (4487) oo7
»

GTA 3 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
26519254 (4240) Nyana
»

Star Wars - The Old Republic (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Igre
915136987 (66698) ahac
»

poglabljanja v igre (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
616401 (3962) Phoebus
»

Colin 2 in trzanje slike

Oddelek: Zvok in slika
241445 (1110) MaD_Mavr0

Več podobnih tem