» »

gleda še kdo F1 ?

gleda še kdo F1 ?

swalow ::

Odkar šumaher zmaga vsako dirko več ne gledam prenosov. samo pogledam highlite. dirke so postale zelo nezanimive, ker Ferrari ne dovoli da bi se kaj dogajalo, morajo oni zmagat... gleda sploh še kdo ta zmaličen šport?

rc-car ::

Danes sem po dolgem času presedel cel čas dirke pred TVjem... več al manj zato, ker sem vmes zaspal...

F1 je postala dolgočasna... zeh... :O

Jaz sedaj veliko raje spremljam Rally. Kolikor mi ga pač uspe pogledati...
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: rc-car ()

R0K ::

Danes je blo nuoro. Po dolgem času je spet bil Willimas upredi. Celih 5 krogov :D

OldSkul ::

Vse skupi je brezveze.Vsako tekmo Ferrari zmaga.Jaz postajam že jasnoviden!:D

bodom ::

hehe:D
a gre kdo stavit da bo naslednjic "koncno" zmagal ferrari?:D :\ :D 8-)
LP

Dr_M ::

pa kaj za ku**c mate usi tok prot ferrariju?! prov zasluzjo si da zmagujejo, jest glih zarad tega zdej gledam usako tekmo.a takrat k so pa mclarni pa williamsi zmagoval je blo pa use ql??
pizda sam jamrat znate usi, noben pa ne vid kok casa niso zmagoval prej in kok energije ulagajo v to da so lahko najbolsi.
FORZA FERRARI!!
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Thanatos ::

jaz tudi navijam pa mi gre F1 že pošteno na K**** se ni nobenega prehitevanja al pa kej podobnega. Rajš gledam MOTOGP, pa še tam je zdej dolgčaš zaradi doctorja, ma 125cc je pa najhujš ko letajo gor pa dol ko mušice v skupini, pa se v vsakem ovinku spremeni vrstni red prvih šestih. To je DIRKANJE.

bodom ::

Dr_M: da ne bo pomote...jst sm bil, sm in tud vedno bom za ferrari in za schumija. sej oni se posten potrudijo, da pridejo do teh rezultatov.
sam je pa res po pravici ze mal dolgocasno to, da zmer ze vnaprej ves, kdo bo zmagu.
ah kaj...FORZA FERRARI!!!!8-)
LP

The-B ::

Formula SuX!!!!!
Če novje prov hmal spremenil pravil, pol bo prov kmal vse zamrlo!!!!
Sicer sm biv tud jest fan Ferrarita..sam, res brezveze, zdej sm postal navijač Jaguarja!!! ;)

Ziga Dolhar ::

Predlog pravila: Če isti dirkač pet kogov zapovrstjo vodi, mora odpeljat kazenski krog.

tejo ::

Tako pravilo ne pride v poštev, ker bodo vsi dobili po en kazenski krog in bo vedno zmagal Minardi.

bodom ::

Ziggga: hmm....kaj pa recimo tko, da se starta po sobotnem kvalificijskem treningu, a v obratnem vrstnem redu?
LP

||_^_|| ::

bodom: ja, sam pol pa noben nebi hotu bit prvi na kvalifikacijah8-)

bodom ::

||_^_||: ja, to bi bla edina slabost. no ma na prvi dirki pa bi jim povedali tik pred krogom za ogrevanje:D
pol pa bi se pokazal kdo je mojster8-)
LP

pin29 ::

Ja se jz tud strinjam de je zej F1 popolnoma brezvezna...
Sam je treba prpomnt de ne zarad Ferrarijeve nadvlade (mogoč čist mal), AMPAK zarad ZASPANOSTI drugih. Če bi ostale ekipe trdo delale (izumljale nove rešitve, s primerno vodeno posadko in primernim teamskim vzdušjem) nebi blo zej tko kot je.To mislm na čas parih let nazaj, ne sam zdej trenutno...
Bolj je zaskrbljujoče to da si bojo npr. le 3 ekipe lahk prvošle motorje iz materiala, k ostale ekipe še sanjat ne nmorjo o tem...Torej pravi prepad med zmagovalnimi in poraženimi bo postal kamlu, ups že postaj...
To pomojem odtehta zakaj je Ferrari zdej alfa in omega...

p.s. sam navijam za montojo

sam moje mnenje, pa lp

R0K ::

Jest bi bil za to, da se da VSEM firmam en bandwith kolk denarja lohk na leto porabi za razvoj. Sedaj lahko Ferarri razmetava z denarjem si prevošči najdražje materijale ipd. Potem bi ga pa stisnilo. Pa ne samo Ferarri. Tudi v Willimasu in McLarenu se sučejo veliki denarci.

Pol bi pa bili vsi na neki enaki meje. Dirke pa stokrat zanimivejše, ker bi še kdaj mogoče Minardija videl prehitevat.

JanezH ::

Eh kaj bi gledal, ko pa že veš kdo bo zmagal :\
Brez veze....F1 ne gledam več, amo še za rezultate vprašam če se spomnim :O

3LeR. ::

v nekaterih serijah (dirkanje s super sport avtomobili viperji pa to..) tisti ki vodi v skupnem sestevku tock dobi vsako tekmo utež v avto.. pol pa vids kok casa bo vodu :D
pac s tem zmanjsajo tehnolosko prednost bogatejsih ekip.. men se zdi pravicno sam dvomim da bomo kdaj kj tazga vidl v nasi dragi f1... in ja postal je boring!;(

LojzePek ::

Ne vem kak lahk trdijo da je prvenstvo že odločeno. V kolikor mene ne vara spomin, so Špukmaherju v sezoni ko je bil prvak Žak odvzel vse točke, ker se je pomotoma dotaknil njegovga avta. Mogoče bo letos tud tako zablestel na keri od dirk. Fajn bi blo. Jest še vedno upam.

Za ferrari predlagam pa naslednje :
- uporabla lahk sam gume za dež
- ročna zategnjena do polovice
- pri vsakem postanku v boksu, obvezna menjava celotnega motorja, gume morajo biti ob montaži prazne in jih je potrebno naknadno oralno napolnit
- krmiljenje elektronike lahko upravlja samo licenčni Microsoftov program
Pol bi mogoče še lahk kdo drug zmagal.

Pa nekje sem bral da ferari uporablja motorje od helikopterjev, sam majo rotor tak majhen da ga sploh ne morš videt s prostim očesom.

TheJack ::

V kolikor mene ne vara spomin, so Špukmaherju v sezoni ko je bil prvak Žak odvzel vse točke, ker se je pomotoma dotaknil njegovga avta.


Ja in v NY je bil hudič lansko leto, ker so se neki Savdijci z dvema avionoma pomotoma dotaknili WTCja...:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: TheJack ()

Tomi ::

TheJack: ta primerjava je pa malo kruta...
Res je, da je oboje bilo nesramno, samo vseeno nekaj tisoč ljudi mrtvih in miljardna škoda, da posledic na svet ne omenjam, ni primerljivo z odvzemom pik.
Jaz osebno bi Schumacherja poslal v moštvo, ki še nima pik, da pokaže, kako je dober voznik. Ali pa, to bi bilo še najbolj pošteno, vsi naj bi vozili low-tech bolid.
metrodusa.blogspot.com

TheJack ::

Da ne bom kakšno rekel o smislu za humor...:D

Pa sem mislil, da sem bil jasen. On je rekel, da se je Scumi pomotoma dotaknil Žakovega avta.... Si videl to dirko? Scumacher se je zanalašč zabil v Žakov avto.

Da ne bo nadaljnih nesporazumov... Nisem primerjal razsežnosti obeh dogodkov (na pamet mi ni padlo kaj takega), ampak le izpostavil understatement v besedicah ''pomotoma'' in ''dotaknil''. In na kraj pameti mi ni padlo, da si bo kdo mislil karkoli drugega. Wattamistejkatumejka.

Tomi ::

TheJack: sem gledal dirko, in vem, kaj se je zgodilo.
To, kar sem napisal, je bila bolj varnostna zanka, ker pri takšnih zadevah rado pride do kakšnih prepirov, tega pa ne želim v temi.
Samo je tako ali tako že bil prvi "dotaknil" mišljen ironično.
Tako kot je Schumacher pošten dirkač, nekako.
metrodusa.blogspot.com

Lime ::

Tomi:
Jaz osebno bi Schumacherja poslal v moštvo, ki še nima pik, da pokaže, kako je dober voznik. Ali pa, to bi bilo še najbolj pošteno, vsi naj bi vozili low-tech bolid.

Schumi je že bil v takšnem "nekonkurenčnem" bolidu in se je zelo izkazal, postal tudi prvak. Bolid pa je bil Benetton.

TESKAn ::

In tudi Ferrari, ko je prišel šumaher, ni bil ravno 'konkurenčen', če se ne motim...
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Justy ::

Se ne motis. Pac pa gre nekaterim v nos, ker zmaguje Ferrari in ne nekdo (bilokdo) drug... Kako so se pred casom ti oglaseval, danes pa se pogledat ne upajo, k je zdej Ferrari (Shumi) vsem klune zaprl......

TheJack ::

V mojem primeru ni tako. Meni je šlo na živce, ko je stalno zmagoval McLaren in mi gre na živce, ker sedaj stalno zmaguje Ferarri. Razlog je jasen - totalno in absolutno dolgočasje dirk.

Mimogrede - težko si predstavljam celo največjega ljubitelja Ferarrija, ki uživa ob gledanju današnjih procesij, kjer se stalno ponavlja (z malenkostnimi odkloni) en in isti scenarij; oba ferarrija na cilju potegneta naprej in potem je treba le še gledati, kako suvereno maširata na cilj. Jaz ne zdržim.

MI_KO ::

Ferrari ni bla konkurenčna ekipa? Res je da sta rulala Willi in Beneton, samo rdeči so bli kljub temu 3. Pol pa je Šumi k njim prestopo, z njim pa še 3/4 ekipe benetona pa ogromen proračun in zvezda je bila rojena. Sicer pa je tud šumi v ferrariju rabil kar 4 leta do ponovnega naslova!

Kaj bi blo, če bi Hill ali Villi še par let ostala v moštvu? Po moje bi prišlo še do kakega naslova. Samo ona sta šla raje od zadaj naprej.

Če pa se še prav spomnil pa tudi šumijevi kolegi v moštvu niso bli nikol preveč zadi, tak da bi lahko rekli, da majo slab avto. Spomnimo se Irvina, ki bi lahko zmagal tisto leto, ko se je švaba vkup zlamu. Na koncu mu je le par pik falilo, katere je pred tem moral podarit moštvenemu "kolegu".


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

F1 - sezona 2005 (strani: 1 2 3 449 50 51 52 )

Oddelek: Loža
257681696 (40611) Alexius Heristalski
»

F1 sezona 2003 (strani: 1 2 3 421 22 23 24 )

Oddelek: Loža
119238187 (22848) balocom
»

A je še kdo zaspal med dirko? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
613801 (3130) madonch
»

Sezona F1 se začenja (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
554648 (3995) Chessman
»

vn Brazilije (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
724453 (3891) Freak

Več podobnih tem