» »

Facebook support (polom, problem)

Facebook support (polom, problem)

Cr00k ::

Zdravo,

a ima mogoče kdo kakšno idejo za naslednji problem, oz. kakšen "veljaven" kontakt na FB...da jim j***m vse po spisku, ker tale support me je razočaral maxximalno. Grem kar po vrsti... za lažje razumevanje seveda :)

Zakaj je do problema prišlo: Pozabil sem plačati podaljšanje domene, preko katere imam nastavljene maile...in v tem času, email naslov (s katerim sem prijavljen tudi na FB) ni deloval in je zavračal maile. FB je verjetno mislil, da e-mail naslov ne obstaja in začasno zablokiral račun...

Problem: Ta začasno zaklenjen račun, naj bi odklenil v petih korakih, na naslednjem naslovu: https://ssl.facebook.com/roadblock/inde...
1. korak je Captcha test (Pass)
2. korak je klikanje gumba za prejem e-maila z varnostno kodo (Failed).
Ta gumb sem kliknil že 100x...pa kljub temu, da napiše da je bila koda poslana, teh mailov ne prejmem v inbox (Sem preveril tudi v spam folder, filtre in podobno... mailov nema).
3. koraka in nadaljne še nisem videl :D

Seveda sem šel tudi na stran pomoči na Facebooku, kjer sem rešil kar nekaj obrazcev... da ne prejmem kode, da mam zablokiran račun, ipd. Razen nekih avtomatsko generiranih mailov , v stilu da je po njihovih evidencah vse OK, nisem prejel. Nikjer ni objavljenega kontakta oz. postopka kako ravnati, ko ti ti obrazci ne pomagajo več...

Če ima kdo kakšno idejo, oz. celo kakšne izkušnje z takim problemom, le na plano z njimi...

Hvala in LP!
Rok

knesz ::

Počakaj kakšen dan ali dva, da se po svetu in pri facebooku nanovo osvežijo domenski strežniki, pa boš dobil mejl.
Lp

Cr00k ::

Hja, to je že tako od ponedeljka...5-6dni.

MonkeyHead ::

Meni pa danes spet štrajkajo na FB-ju :D

Uporabniški račun ni na voljo

Tvoj račun je trenutno nedosegljiv zaradi prenove strani. Stran bo ponovno dosegljiva v manj kot nekaj urah. Opravičujemo se vam zaradi neprijetnosti

Kaj to je? nevem, zakaj to je? nevem, kako to poravit? nevem
Time to move on? :P

Se je že komu drugemo to zgodilo?

Zgodovina sprememb…

KoMar- ::

Saj piše. Potrpljenje. FB je pač precej hroščata zadeva.

MonkeyHead ::

mja sej ni sile :D samo je zadnje čase kar unglaublich ta fb :P

Zgodovina sprememb…

Cr00k ::

Evo, men so učeri končno uštimal FB account, tko da je to trajal dobrih 5mesecev :/

Itak ni panike, ta cajt drug račun odpreš...so pa ažurni :D

MonkeyHead ::

Meh meni že dela.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

hardwareversand.de (strani: 1 2 3 436 37 38 39 )

Oddelek: Kaj kupiti
1912365199 (152314) integral15
»

Facebook ima resen problem: ljudje delijo čedalje manj (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
10025365 (20026) marS
»

Google+ (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Omrežja in internet
495122421 (102827) Looooooka
»

Je Facebook že prešel svoj zenit? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
9218683 (14595) sgdjkdlsugi4
»

Četudi ga ne uporabljate, Facebook pozna vaše prijatelje (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
18551251 (44789) BaToCarx

Več podobnih tem