» »

.mkv player

.mkv player

Unforgiven ::

Iščem univerzalen player. Zadevo, ki jo bom lahko preko mreže (preferiram kabel, lahko tudi wireless) povezal s PC-jem, na njemu dal v skupno rabo direktorij (oziroma uporabil priložen software za prebiranje datotek s PCja) in z njega predvajal datoteke divx/mkv. Prav tako pa mora imeti vgrajen blueray pogon za predvajanje originalnih BD ali DVD medijev. Ideje?

st0jko ::

Sestaviš si HTpc.
keks?

Unforgiven ::

Heh, če bi šlo zame, bi si ga. Tako pa gre za mojega očeta, kar pomeni, da mora biti čimbolj preprosto. Torej, daljinec, par pritiskov na gumb in .mkv dela z pravimi podnapisi.

jankometek ::

Andrej1975 kontaktiraj me na jankoinmetek@gmail.com
mam celotno rešitev.

St235 ::

xtreamer mislim, da je še najbližje temu kar iščeš. Oziroma kak podoben namenski predvajalnik.

jankometek ::

NA KRATKO
delajo mkvi 720 in 1080 divix xvidi dvdripi mp4 zaganja jih v delčku sekunde... podnapise poišče sam uporablja podnapise.net in sdruge namenske strani (lahko tudi to narediš ročno) itd... prikaže ti oceno iz imdbja ali iz kakšne druge podobne strani sam ti najde cover in fan art,... vse dela 100%. le kaj moraš storiti je izbrati sorce na mreži(kjer so filmi z pravilnimi nasovi map , nato lahko tvoj oče zbira filme po sliki po žanru,enostavno, uglavenm moj 3 letni sin zna.previjanje je odlično lahko previjaš klasično 2x 4x 6x 16x al pa maš dva gumba na dalincu za previjanje -+1min ali -+10min, če ga stisneš ti v stotinki prestavi 20gb vlke filem na tisti trenutek. doma imam 4 jederni računalink z 2gb rama pa z VLC playerjem ne zmore te hitrosti,...
potem so se razne stvari kot je gledanje you tuba,polusšanje glasbe (opcija da ti prikazuje besedila ki jih tudi sam najde, ....)

pol leta sm iskal in stestriav na desetine stvari in xtreamer ni kos temu
jankoinmetek@gmail.com

mihco ::

jankometek je izjavil:

Andrej1975 kontaktiraj me na jankoinmetek@gmail.com
mam celotno rešitev.

....in zakaj taksna skrivnostnost? Bi delil z nami za kaksno "resitev" dejansko gre?

jankometek ::

gre za vot 132 mali pc ko z lahkoto predvaja fulHD je
http://www.engadget.com/2009/07/28/view...

sej ni skrivnost sem dal kontakt,
dam linke iz katerih sem dobil stvari in trgovine kjer sem kupil potrebno
ter navodila za celotnio inštalacijo
pošlem kak video delovanja itd...

lp

jankometek ::

evo se demonstracija delovanja

BuzzFuzz ::

Podpira tale tvoja zadevo DTS in ostale prčkarije? da predvaja zvok v 5.1 brez dodatnih hifi komponent...
Cena?
Dobava?
Torrent?

misek ::

Kateri SW ti teče gor?

Nwanko ::

Tudi mene zanima če ima optični izhod,podpora dts dts-HDMA pass

Valvoline ::

Maš tut dvb-t predvajalnike ful hd ki predvajajo mkv in ostalo tudi prek mrežnega kabla oz povezava z racunalnikom. Mal poglej ponudbo po trgovinah.

misek ::

http://www.viewsonic.com/products/vot13...

http://www.tweaktown.com/reviews/3076/v...
That means that the movies will playback smooth and look fine, but it does not mean you will get the full HD audio experience since these types of system are not capable of outputting Dolby TrueHD and DTS-HD MA as bitstream.

jankometek ::

Realtek HD Audio Codec ALC888 audio processor
Supports S/PDIF digital audio output
Supports high-performance 7.1-channel audio output through S/PDIF
Built-in 1W speaker

jankometek ::

Najceneje kar se da dobit je pri raing.si za 320EUR

BuzzFuzz ::

Torej nima DTS.. škoda

jankometek ::

jz mam iz optičnega prklopljeno na yamahin reciver in dela 5.1 zvok. preko tega gledam filme, poslušam glasbo, gledam slike, ...
filme slike glasbo mam sharnjene na diskih na PCju, v xbmcju dodaš sorce on pa sam uredi stvari potegne dol fanart, imdb ocene, coverje, ...
nevem jz nepoznam česa bolšega, XBMC (formerly "Xbox Media Center") is a free, open source (GPL) multimedia player that runs on the first-generation Microsoft Xbox™, (not the newer Xbox 360), as well as on computers running Linux, Mac OS X, and Windows. je najbolši media center z tisočimi addoni youtube,torretn,podnapisi,lyrics,skini,... sem uporabljal wmc in se lahko skrije, napište če poznate še kaj podobnega...XBMC je naret za gledanje ripov....

misek ::

Ne mešati XBMC in namenskih predvajalnikov. To sta dva različna svetova. Meni namenski zadostuje za to, kar ga uporabljam. Enim pač ne in pozežejo po nečim drugem.

jankometek ::

jz sam pravim da je to za probat:)ker ni tako drago, sploh je ceneje če poskušeš prej vse druga, jz bom kupil še za v spalnico da bo zamenjal xtremer.
če neočeš met težav s predvajanimi formati, podnapisi, hitrostjo,če hočeš zbirko filmov in nanizank urejeno, če hočeš da ti samodejno strema dol trailerje, da ti samdoejno uredi zbirko ji doda fanarte coverje opise, imdb ocene, če bi rad poleg tega brskal, gledal youtbe, šu na gmail na tvju rad vlekel torenete a kljub vsemu vmesnik primeren za starejše in mlajše da upravljao z njim, edini pogoj je da na disk(sorce)(na Pc ali usb disk ali vot132 ali NAS) daš filem z pravilnim imenom mape za ostalo bo poskbljeno,... uglavenm še miljon stvari igračk lahko inštaliraš pod addons,nisem vsega stestiral,nabavte si to nebo vam žal.
jz po 1 mesu uporabe pozitivno presenečen.na votu132 sem dobil nameščen win7 vendar ga nisem niti enkrat zagnal, nevem zakaj bi ga.

ima pa dve slabosti
da trenutno xbmcfrek je beta naj bi pa prišla vsak čas vn.
zato so težave pri pržiganju/ugašanju (hibernacija,...) z dalincem oblubljao da z relesom bo odpravljeno
pa seveda da nemoreš gledat orginalov oziroma bi mogu dokupit pogon.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

XBOX kot [DivXvid] predvajalnik in še več (strani: 1 2 3 436 37 38 39 )

Oddelek: Konzole
1929170691 (9531) kiFni
»

HTPC (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Kaj kupiti
27857453 (34178) Netrunner
»

h.264/DVD/DivX player (strani: 1 2 3 444 45 46 47 )

Oddelek: Zvok in slika
2330257032 (71124) dope1337
»

HTPC sestava in programska oprema (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Zvok in slika
41760052 (22118) umexteacher
»

DIVX Predvajalnik z ethernet portom

Oddelek: Kaj kupiti
7955 (832) andromedar

Več podobnih tem