» »

Mede8er MED500X Full HD Network Media Player

Mede8er MED500X Full HD Network Media Player

1
2
»

pol3ni ::

piek je izjavil:

upgrade je izjavil:


Samo Monitor ne omenjaj, ker je slabši od Lady. Opisal so še en router, ki ga imam doma, pa so napisali take buče ;((. Ne vem kje pobirajo te podatke.


Glede routerjev ne bom trdil, kaj drzi in kaj ne. A vseeno mislim, da imajo pri strokovni reviji precej strokoven kader, ki ve kaj dela/testira. Meni so testi v Monitorju recimo merilo za nakup kake opreme ...

Mislim, da je problem cisto nekje drugje. Pac ljudje smo taki, da bomo zmeraj navijali za tisto, kar imamo doma. To je najboljse, vsaj v nasih oceh je najboljse, pac ker smo mi to kupili. In potem te izdelke zagovarjamo na sto in en nacin (pa niso to samo kompjuterji pa plejerji, tudi pri avtih, beli tehniki, posteljnini, povsod je tako). Pac eni si preprosto ne znajo priznati, da obstaja kaj boljsega.

Jaz sem se ze z nekaj nakupi zasral pa to vsaj priznam. Ene sole stanejo vec, druge manj. Od teh plejerjev za okoli 100 evrov pa ne pricakujem cudezev, se posebej, ce jih dela kak no-name proizvajalec. Sem jih pa na sreco ze preizkusil ene 6 in se mi zdita WD TV Live pa Xtreamer se najboljsa za svojo ceno. Tale mede8er pa ravno ene 50 evrov predrag za to, kar ponuja. Ozr. saj ga sploh ne bi imel zaradi smotanega daljinca.

In ne vem, zakaj se vsi lastniki takoj spravite name, ce zelim potencialnim kupcem omeniti, da daljinec pac ni najboljsi. Kdor ima cas, si ga gre v trgovino v zivo pogledat, pa bo hitro videl, ce mu izdelek ustreza (potem ga jasno kupi preko interneta ...).


Ja res je tako da vsak hvali tisto kar pač kupi.Če si pač testiral 6 plejerjev je normalno da si ustvariš svoje mnenje kateri je boljši.Mene osebno daljinec ne moti,je pa res da bi lahko bil boljši samo tako pač je.Dokler pa mi zadeva normalno deluje in predvaja kar je treba in da se fw-ji redno posodabljajo je to to.
To je pač moje osebno mnenje.
lp

poga ::

Se moje mnenje: prav smesno je, da nekateri celotno enoto ocenjujejo bolj ali manj na podlagi dalnjinca. Ja, lastim si tega Mede8erja in ja, mogoce tipke na daljincu res niso optimalno razporejene, ampak poglejmo takole: ko si hocem pogledati kaksen film, 1x pritisnem play in potem kolikor casa pac traja film daljinca niti ne potrebujem. Ok, kdaj vmes kaksna pavza, ampak to je spet druga zgodba (gumb za pavzo je prazaprav zelo dobro lociran in po moje tocno tam, kjer mora biti).

Da zaradi daljinca in mogoce za nekatere malo bolj cudno razporejenih tipk ne bi kupil enote, ki je do sedaj prezvecila vse, kar sem probal se mi zdi neumno. Prej sem uporabljal Freecom-a 350ko, ki mi je vec kot 2 leti sluzil vec kot odlicno (slava mu ;) ). Daljinec? Hoces res vedeti?

 Freecomov daljinec

Freecomov daljinec



Ok, pa bodi dovolj o daljincih. V glavnem super enota, dela tocno to, za kar je oglasevana in to zelo, zelo dobro.

lp,
poga

upgrade ::

piek je izjavil:

upgrade je izjavil:


Samo Monitor ne omenjaj, ker je slabši od Lady. Opisal so še en router, ki ga imam doma, pa so napisali take buče ;((. Ne vem kje pobirajo te podatke.


Glede routerjev ne bom trdil, kaj drzi in kaj ne. A vseeno mislim, da imajo pri strokovni reviji precej strokoven kader, ki ve kaj dela/testira. Meni so testi v Monitorju recimo merilo za nakup kake opreme ...


Strokoven :D
http://dpdbled.slovenianforum.com/

pol3ni ::

poga je izjavil:

Se moje mnenje: prav smesno je, da nekateri celotno enoto ocenjujejo bolj ali manj na podlagi dalnjinca. Ja, lastim si tega Mede8erja in ja, mogoce tipke na daljincu res niso optimalno razporejene, ampak poglejmo takole: ko si hocem pogledati kaksen film, 1x pritisnem play in potem kolikor casa pac traja film daljinca niti ne potrebujem. Ok, kdaj vmes kaksna pavza, ampak to je spet druga zgodba (gumb za pavzo je prazaprav zelo dobro lociran in po moje tocno tam, kjer mora biti).

Da zaradi daljinca in mogoce za nekatere malo bolj cudno razporejenih tipk ne bi kupil enote, ki je do sedaj prezvecila vse, kar sem probal se mi zdi neumno. Prej sem uporabljal Freecom-a 350ko, ki mi je vec kot 2 leti sluzil vec kot odlicno (slava mu ;) ). Daljinec? Hoces res vedeti?



Ok, pa bodi dovolj o daljincih. V glavnem super enota, dela tocno to, za kar je oglasevana in to zelo, zelo dobro.

lp,
poga


Se popolnoma strinjam

d0rK ::

Medtem ko cakam na ene konektorje se odlocam glede nakupa predvajalnika..

Do danes sem bil trdno preprican da bom kupil Xtreamerja. Ampak po prebiranju MPCja se vedno bolj nagibam k MED500Xu. S pasivnim hlajenjem in postnino me itak tudi Xtreamer pri nas stane 150eur. Pa pravijo, da je ta player bolj dozorel. Ima kdo kaksen realisticen seznam napak in prednosti v primerjavi z Xtreamerjem?

polde66 ::

Ali ta player že govori slovensko?
polde

vrossi46 ::

Ne ne še,ta player ne govori Slovensko.

d0rk,
jaz ti priporočam EG-R1B,isti čip možnost vgradnje 2,5" HDD,pa še brez ventilatorja

trnvpeti ::

eg-r1b naj bi bil zelo vroc?
iptv dela gor?
cena je pa ugodna, 113+ddv, in to pri nam

vrossi46 ::

Če dela na EG-R1, stestirano, pol dela tudi na EG-R1B.

d0rK ::

Eh klinc. sploh ne vem zdaj kaj naj vzamem. Sem bil ze odlocen da vzamem MED500Xa ampak zdaj me pa ventilator skrbi.

vrossi46 ::

Če vzameš R1B ne boš čisto nič izgubil pa še bol poceni je

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vrossi46 ()

trnvpeti ::

kaj pa vrocina,glasnost

vrossi46 ::

Vročine pri EG-R1 je ni dosti,kar je je pa odvaja vse ohišje,glasnosti,je ni. Mislim da je to debata za Še en nov HD predvajalnik - EGreat EG-R1

trnvpeti ::

zakaj ne najdem nobenega review za eg-r1b?

Maxl ::

Zato, ker je identičen R1 oz. R2. ;)

upgrade ::

vrossi46 je izjavil:

Vročine pri EG-R1 je ni dosti,kar je je pa odvaja vse ohišje,glasnosti,je ni. Mislim da je to debata za Še en nov HD predvajalnik - EGreat EG-R1


MED500x ima spodnji del ohišja kovinsko, tako da s tem odvaja določeno vročino.
http://dpdbled.slovenianforum.com/
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Xtreamer ali kaj drugega?

Oddelek: Zvok in slika
4119363 (18522) Han
»

h.264/DVD/DivX player (strani: 1 2 3 444 45 46 47 )

Oddelek: Zvok in slika
2330253724 (67816) dope1337
»

Še en nov HD predvajalnik - EGreat EG-R1 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Zvok in slika
36043178 (21784) xandros
»

mede8er MED500X2

Oddelek: Zvok in slika
82374 (1868) ge
»

Playon!HD Media player (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
15559216 (45147) goby

Več podobnih tem