» »

SiOL TV na PC - Windows 7

SiOL TV na PC - Windows 7

«
1
2

a-ptuj ::

Pozdravljeni!

Na Windows XP sem do sedaj nastavil IPTV brez težav z VLC Playerjem. Z prihodom novega opreracijskega sistema Windows 7 sem želel SiOL IP TV na PC nastaviti tudi na Windows 7. Nastavil sem VLC Player in mrežno kartico, kot pri Windows XP pa ni slike. Mi prosil lahko kdo pomaga ali je potrebno pri Windows 7 še kaj drugače nastaviti, kot je to bilo potrebno prej pri dobrem starem Win XP. Že naprej hvala za pomoč.

mm1992 ::

Odprite VLC. Pojdite ponovno v Settings (Nastavitve) in tam izberite Preferences... (Lastnosti...). Kliknite na plusek pred Video (Slike)in tam izberite Output modules (Odvodne enote). V desnem spodnjem kotu dodajte kljukico pri Advanced options (Podrobni pogled) in nastavite Video output module (Enota odvajanja slike) na OpenGL video output (OpenGL prikaz valov). Shranite s Save (Shrani) in zaprite VLC.

(http://forumi.siol.net/showthread.php?t...)

lp

a-ptuj ::

Sem naredil vse kot Ste opisali pa nič.
Težava ni samo v prikazu slike VLC, ampak je težava z prenosom podatkovnega toka. Ko zaženeš naprimer SLO1 z 239.255.4.1:5002, ali pa 239.255.0.1:5002 se VLC Player obnaša kot da ni podatkovnega toka. Sem pogledal tudi Požarni zid, ki sem ga onemogočil, pa tudi antivirusni program sem vrgel dol pa še vedno nič. Preveril sem tudi mrežno kartico in IP na njej in na VLC, pa spet nič.

Nevem kaj v Windows 7 blokira podatkovni tok? Prosim vas za dodatno pomoč.

mm1992 ::

Mogoče je problem antivirusnega programa

lp

a-ptuj ::

Računalnik sem formatiral in nanj naložil samo Windows 7 in VLC Player in IPTV ne dela. Nato pa sem obupal in ponovno formatiral ter naložil samo Windows XP in VLC Player pa IPTV dela OK. Pa sem postopek ponovil z Windows 7 pa spet IPTV ne dela.

Zanima me kaj je narobe v Windows 7, da ne dovolijo podatkovnega toka za IPTV. Ali imate Vi eneke težave z Windows 7? Ali je napaka kje drugje? Že naprej hvala za Vaše odgovore.

toxius ::

Računalnik sem formatiral in nanj naložil samo Windows 7 in VLC Player in IPTV ne dela. Nato pa sem obupal in ponovno formatiral ter naložil samo Windows XP in VLC Player pa IPTV dela OK. Pa sem postopek ponovil z Windows 7 pa spet IPTV ne dela.

Zanima me kaj je narobe v Windows 7, da ne dovolijo podatkovnega toka za IPTV. Ali imate Vi eneke težave z Windows 7? Ali je napaka kje drugje? Že naprej hvala za Vaše odgovore.



normalno uporabljam IPTV (sicer ne od Siola, ampak je princip enak), edino stvar, ki sem jo moral paziti da sem DOVOLIL aplikaciji v požarnem zidu da se lahko povezuje ven in not... (na win7 seveda)...

Stvar ene minute dela, nobenih komplikacij, ampak še vedno poudarjam požarni zid mora dovoljevati IPTV...

norimesk ::

V primeru več mrežnih adapterjev VLC na Windows 7 ne dela več tako kot prej na Visti ali Windows XP. Sam sem našel rešitev v popravku rute za ustrezni mrežni adapter z najnižjo vrednostjo metric za vse multicast naslove:

route add 224.0.0.0 mask 240.0.0.0 x.x.x.x metric 2

Ukaz je potrebno izvesti z admin privilegiji, x.x.x.x je ali naslov ustreznega mrežnega adapterja ali ustreznega gateway-a. Ukaz izveden vedno, ko se naloži OS.

Spc ::

Windows 7 dol, XP nazaj gor pa bo spet delovalo če ste že vse sprobali pa ne dela.
:))
 

a-ptuj ::

Ja na računalniku sta dve mrežni kartici z dvojno žično povezavo. Ena je nastavljena na IP 192.xxx.xxx.xxx za LAN (le križni kabel do drugega računalnika), druga pa na IP 10.xxx.xxx.xxx, maska 255.255.0.0 za IPTV (le kabel do Siol prehoda). In v Win 7 kot zgleda VLC ne najde poti, kljub temu, da sem na VLC v Nastavitve->Lasnosti->Prikaz pretoka->Dostopni pretok->Naslov IPv4 vpisal 10.xxx.xxx.xxx.

Napisali Ste, da je potrebno popraviti poti na ustrezno mrežno kartico
z najnižjo vrednostjo metric za vse multicast naslove:
route add 224.0.0.0 mask 240.0.0.0 x.x.x.x metric 2

Kje se ta vrednost metric nastavi?

Ali je potrebno zraven nastavitve mrežne kartice in nastavitve VLC nastaviti še kaj druga. Jaz nimam routerja, tako da ne vem na kateri privzeti prehod bi moral nastaviti to vrednost. V dodatnih TCP/IP nastavitvah pri privzetih prehodih imam prehodi in matriko prazno. Imam pa tudi odklukano samodejno matriko vmesnika, ker ne vem za kateri vmesnik gre. Ali se tu morda vpiše IP od komunikacijskega prehoda od SiOL (Sinope568 prehoda). Če ali mi lahko opišete ta postopek. Hvala.

Dosedaj ste mi že zelo veliko pomagali zato se Vam za dosedanjo pomoč zahvaljujem.

norimesk ::

"route add 224.0.0.0 mask 240.0.0.0 x.x.x.x metric 2" se izvede v ukazni konzoli (cmd.exe), ki jo je potrebno pognati kot administrator (Run As Administrator), parameter "metric 2" določi prioriteto za podano omrežje. Naslov prehoda (gateway) x.x.x.x je možno razbrati z ukazom "ipconfig /all", ravno tako iz ukazne konzole. Na VLC samem ni potrebno nič nastavljati glede mrežnih adapterjev.

Bi pa predlagal še eno preprosto zadevo: predno poženeš VLC (ali MulticastTV, sam uporabljam slednjega), lahko ugasneš vmesnik 192.x.x.x (ali kabel ven potegneš ali ugasneš vmesnik v Network and Sharing Center -> Change Adapter Settings). Z samo enim vmesnikom bi morala zadeva delati, potem lahko vklopiš 192.x.x.x nazaj.

Kam pa VLC pošilja igmp (multicast) ukaze pa je razvidno z ukazom "route print" (prav tako iz administratorske ukazne konzole), vmesnik ki je najvišje za ruto "224.0.0.0 mask 240.0.0.0" bo aktiven za gledanje TV. Ta vrstni red gornji ukaz tudi spremeni.

Black_sun ::

Jaz sem mel enako težavo z BS playerjem. Karkoli sem odprl, je bil črn zaslon. Težavo je povzročal Aero v Win7. Po instaliranju raznoraznih kodekov in nastavitvah, sem odkril preprosto rešitev: desni klik na program(ali bljižnjico)->Združljivost odpravljanja težav->Odpravljanje težav programa->Program se odpre, vendar ni pravilno prikazan->Prosojnost oken ni pravilno prikazana->Naprej->Zaženi program. Zadeva je čudežno začela delovati:)

shiro ::

Živjo

tudi jaz sem obupaval z windows 7 in VLC, v visti je delal normalno
imam 2 net kartici (onboard in dodatno), siol tv,windows7 slo ultimate
po inštalaciji dela net normalno, vlc nič
spulim kabel za data, vlc dela,internet pa ne
OK zamenjam kabla med sabo, dela vse !!
nobenih sprememb v vlc-ju, nobenih sprememb IP,MASK in podobnega

nevidni ::

Pozdravljeni.

Naj vam povem, da mi je uspelo s poskušanjem usposobiti VLC v Win7.
Tudi jaz imam 2 mrežni kartici, kjer je ena povezana v router, druga pa direktno v T2-jev modem.
Imam VLC v.1.0.3.
Naredil sem sledeče (opisal bom vse, čeprav so osnovne nastavitve še večkrat napisane):
-odprite VLC in pritisnite CTRL+P (Preferences)
-spodaj levo obkljukate Show settings "All"-s tem se omogočijo napredne nastavitve
-v meniju gremo na Input/Codecs - na desni pri UDP portu vnesemo pravi port, ki je za t2 "5000", pri MTU pa imam "1492", potem pa še obkljukamo "Force IPv4"
-gremo v meni "Video" in nato kliknemo "output modules" - pri "Video output modules" izberemo možnost iz seznama "OpenGL video output"
-nato v levem meniju izberemo meni "Stream output" in nato "Access output"
-V Access output sem v okence kjer piše "Multicast output interface" vpisal IP mrežne kartice, ki jo uporabljam za internet, v okence "IPv4 multicast output interface adress" pa sem vpisal IP mrežne kartice, ki jo uporabljam zgolj za IPTV
-zadevo shranite in ponovno zaženite program.

Jaz sem nato odprl playlisto programov in zadeva je delovala.

Upam, da sem komu pomagal.

Lp

toxius ::

zanimivo, js sem samo naložil VLC in pognal playlisto in zadeva je že delovala, edino javil se je firewall kjer sem dovolil zunanji promet in to je bilo vse (windows 7 ultimate)

FBR18 ::

Uporabnik norimesk in shiro imata prav.



Že v štartu zamenjaš LAN kabla. Se pravi internetni kabel v drugo luknjo in Siol TV kabel v prvo... zadeva rešena, hvala lepa in adijo ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: FBR18 ()

sosko1 ::

Imam težavo z delovanjem IPTV na računalniku. V računalniku ( win7) imam nameščeni dve mrežni kartici in nastavljeno vse tako, kot je na forumu napisano. IPTV mi v VLC-ju dela OK, težava pa je, da ne morem uporabljati interneta ta čas ko gledam TV. Odpira mi samo nekatere strani nekaterih pa ne. Če izklopin mrežno kartico, ki jo uporabljam za TV pa internet dela OK. Ali je mogoče komu jasno, kako bi usposobil zadevo, da bi oboje delalo istočasno.

_Matej_ ::

Po mojem je najlajža rešitev, da naložiš MulticastTV in v nastavitvah izbereš ustrezno mrežno kartico. S tem programom mi delata tv + internet brez problema :)

jurre ::

@sosko1
ali imas na obeh karticah isti subnet mask? Ce nimas si nastavi za TV 255.255.0.0, internet je pa ponavadi 255.255.255.0

win64 ::

a ve kdo še za kak drugi program, ki ni vlc in, ki bi podpiral strojno pospeševanje?

M-XXXX ::

Sam sem poskusil z dvema računalnikoma in 2 ponudnikoma (Siol/T2) pa v nobenem primeru ni delalo. Ne VLC ne tist TV... Omogočil izjemo v firewallu, če onemogočil pa vseeno ne dela. Kašen nasvet?

donCORLEONE ::

sosko1 je izjavil:

Imam težavo z delovanjem IPTV na računalniku. V računalniku ( win7) imam nameščeni dve mrežni kartici in nastavljeno vse tako, kot je na forumu napisano. IPTV mi v VLC-ju dela OK, težava pa je, da ne morem uporabljati interneta ta čas ko gledam TV. Odpira mi samo nekatere strani nekaterih pa ne. Če izklopin mrežno kartico, ki jo uporabljam za TV pa internet dela OK. Ali je mogoče komu jasno, kako bi usposobil zadevo, da bi oboje delalo istočasno.



Imam identične težave, le da nimam dveh mrežnih kartic, ampak uporabljam USB wlan adapter za dostop do interneta. Dela samo internet ali samo TV, pri čemer moram mrežno kartico na nadzorni plošči onemogočiti (disable), da mi internet ponovno dela.

Aja, pa TV mi sploh ne dela, če v IP/TCP vnašam IP in subnet cifre...moram kr prazno pustit...

Kakšna rešitev?

Hvala, LP

Daniel ::

Meni dela na Windows 7 iz prve, imam pa tv preko WRT54G, tako da dela internet in TV po enem kablu, je pa tudi delalo ko sem imel priklopljeno vsako na svojo mrežno kartico, le da je bilo nekaj težav, saj je druga mrežna bila označena kot javno omrežje, v zasebno pa se ni pustila spremeniti, ker ni bilo vpisanega prehoda. Nisem ravno prepričan kaj sem takrat storil, da je začelo delati a mislim da sem moral dovoliti VLC komunikacijo čez požarni zid.

Nwanko ::

Jaz sem se 2 dni zabaval na windows 7 64bit in mi nikakor ni ratalo usposobit.sem izklopil firewall in antivirusnega,dodal port na modem,probo vsaki vodič ki je na netu pa ni šlo,sem dal na drugi komp xp za šalo in brez kakšnega koli posega v ip mi je zalaufalo na vlcju in multicastu. v čem je torej problem da na 7ki ne dela.
aja probo sn še tud varianto v cmd.exe...ko matrici št zamenjaš pa glih tak ne pomaga.

ma kdo kakšno idejo kak to usposobit?

ales2510 ::

Uporabljam vlc in imam dve mrežni kartici, usposobil sem siol tv na sledeč način: mrežni kartici, ki jo uporabljamo za siol tv, omogočimo skupno rabo (imam žal slo win 7), nato izklopimo mrežno (tisto na kateri je priklopljen internet) in zaženemo playlisto mpeg2. Za uporabo interneta izklopiš tv in priklopiš mrežno v kateri je data izhod iz modema. Če je komu uspelo usposobit sočasno uporabo siol tv in interneta na win 7, pa prosim za podroben opis postopka.

Lep pozdrav.

jan01 ::

@ales2510
Pojdi v nastavitve siol routerja in daj port na katerem si priklopljen na trunk-zdaj dela tv in internet prek enega porta!

Pesimist ::

ales2510 je izjavil:

Uporabljam vlc in imam dve mrežni kartici, usposobil sem siol tv na sledeč način: mrežni kartici, ki jo uporabljamo za siol tv, omogočimo skupno rabo (imam žal slo win 7), nato izklopimo mrežno (tisto na kateri je priklopljen internet) in zaženemo playlisto mpeg2. Za uporabo interneta izklopiš tv in priklopiš mrežno v kateri je data izhod iz modema. Če je komu uspelo usposobit sočasno uporabo siol tv in interneta na win 7, pa prosim za podroben opis postopka.

Lep pozdrav.


cisto enostavno. Tista mrezna na keri imas IPTV rabi visjo prioriteto oz nizjo metrico.

Auto izklopi in vpisi 1000 not.

Moje IPje ignoriraj, sej jaz imam iptv in internet v eni mrezni.

Oz ce se ti neda nic nastavlat enostavno menjaj kable od mreznih. V to mrezno ko imas sedaj iptv pelan potegni kabel ven in daj onega z data noter, in kontra.

Oz na siol modemu menjas data v video in video v data. Vendar ce to delas pazi da se nebos ven zapr, ker ce das prvo na video bos lokan ven.

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: bluefish ()

echoman ::

Zanimivo... :) Kako pa lahko narediš, da uporabljaš splet in iptv naenkrat?

hvala!

cenco ::

Ali bi znal kdo pomagat...

Imam windows 7 x64 ultimate in si hočem naštimat siol tv. Probal sem že po vseh raznih vodičih, 101 stvar ampak še vedno ne dela.
Slika je taka kot na linku cel čas, zvoka pa ni. V čem je problem?

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: bluefish ()

jan01 ::

@cenco
Predvajaj s multicasttv-ds (POZOR ds!!!!!!!!!!!) http://sites.google.com/site/multicastt...

cenco ::

@jan01

Tudi to sem že poskusil pa ni šlo... zdej se ubadam z mysql in mediaportal. Če mi tole rata uredu čene pa res nevem več kaj čarat :)

Evo sem poskusil kot si mi rekel. Ne dela.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: cenco ()

jan01 ::

A imaš sploh aktiviruanih več tv kanalov? https://moj.siol.net/Creawf2asp/pagespu...
Izklopni vse tv komunikatorje. Če potem dela, je to krivo...

Ne rabiš nobenih eneh bednih vodičev! Le logiraj se v siolov router in nastavi port, ki ga uporabljaš na trunk in to je to!

cenco ::

Aktivacijo mi bodo odobrili 25.9. Drugače imam zvezano pa prek switcha. iz modema v switch in iz switcha dalje v tadrugo mrežno in v komunikator.

V modemu odprem UDP 5002? Ali kaj si mislil s tem?

25.10 - sem se zatipkal, pardon

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: cenco ()

jan01 ::

NE rabiš nobenih dodatnih mrežnih, tudi switcha ne....
Če imaš synope, pojdi v siolov router, greš na http://192.168.1.1/webconfig/portmode/p... in nastaviš na trunk tisti ethernet port, ki ga uprabljaš. Zdaj imaš internet in video na istem kablu/mrežni... Odpreš samo še multicasttv-ds s novo playisto in to je to...

cenco ::

Problem rešen drugače...

Zdaj me zanima pa nekaj drugega. Se opravičujem da se ne tiče te teme..

Zanima me kako je možno Samsung syncmaster 245b na digital vhodu naštimat resolucijo na 1920x1200 60Hz, ker siolov komunikator Sagem IAD81 HD MPEG4 ima 1920x1080 50Hz in mi javlja monitor vsakič ko palim komunikator. Kako bi lahko rešil problem?

romantik ::

imam vprašanje vezano na temo uporabe multicast tv programa. Do nedavnega sem uporabljal vlc predvajalnik, še na xp-jih in na visti. naloženo sem imel siol mpeg2 play listo. po preklopu na mpeg4 je zaradi ožje pasovne širine posameznega streama postala možnost spremljanja dveh različnih programov hkrati ( sem precej oddaljen od centrale in na bakreni parici)
V zadnjem času pa preko siolovega sinope modema in z uporabo multicast tv programa, ne morem več gledati mpeg4 kodekov, le mpeg2, ki zahtevajo večjo širino in mi slika kocka, če gledam hkrati dva različna kanala. probal sem na servisnih straneh odpreti dodaten tv kanal, vendar zaradi oddaljenosti ne ponuja več kot dva, kar pa gre le z mpeg4 :-(
kakšna ideja, kako gledati mpeg4 z uporabo multicast tv programa?

lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: romantik ()

akrama ::

tudi jaz imam eno vprašanje. TV gledam preko programa Multicast TV in kadar imam priklopljen internet mi vsakič ko menjam kanal slika zamrzne in začne kockati. Če pa prekinem povezavo za internet, pa mi normalno menja programe, brez da bi slika zamrznila. Kako se da to rešiti? Če se ne motim je potrebno nastaviti neke prioritete? Imam pa win7, mrežno na plošči in dodatno mrežno za TV.
lp
LP

SkyNet ::

Odkar sem naložil win 7 64, mi je IP tv ali kockal ali pa slike (in zvoka) sploh ni bilo. Po iskanju po forumih mi je pomagala rešitev, ki jo je navedel uporabnik Nevidni.
Hvala! :)
right minus opens, into bump easy left, flat out right, into mcdrive 3 bigmacs

JanezH ::

Mi je končno ratalo prek prenosnika poštimat, da dobim kanale od siol tv. Imam pa en drug problem: na tv (plazma) je slika nekako počasna. Na prenosniku je ok. Ima kdo kako idejo zakaj?

djus ::

Hvala Nevidni, zadeva delujo ko sem šel po tvojih navodilih. Nikakor mi ni uspelo urhitat Siol TV na računalniku(sploh ni bilo nobenega signala nič). Pa sem šel po teh navodilih in zadeva deluje.

LP

nevidni je izjavil:

Pozdravljeni.

Naj vam povem, da mi je uspelo s poskušanjem usposobiti VLC v Win7.
Tudi jaz imam 2 mrežni kartici, kjer je ena povezana v router, druga pa direktno v T2-jev modem.
Imam VLC v.1.0.3.
Naredil sem sledeče (opisal bom vse, čeprav so osnovne nastavitve še večkrat napisane):
-odprite VLC in pritisnite CTRL+P (Preferences)
-spodaj levo obkljukate Show settings "All"-s tem se omogočijo napredne nastavitve
-v meniju gremo na Input/Codecs - na desni pri UDP portu vnesemo pravi port, ki je za t2 "5000", pri MTU pa imam "1492", potem pa še obkljukamo "Force IPv4"
-gremo v meni "Video" in nato kliknemo "output modules" - pri "Video output modules" izberemo možnost iz seznama "OpenGL video output"
-nato v levem meniju izberemo meni "Stream output" in nato "Access output"
-V Access output sem v okence kjer piše "Multicast output interface" vpisal IP mrežne kartice, ki jo uporabljam za internet, v okence "IPv4 multicast output interface adress" pa sem vpisal IP mrežne kartice, ki jo uporabljam zgolj za IPTV
-zadevo shranite in ponovno zaženite program.

Jaz sem nato odprl playlisto programov in zadeva je delovala.

Upam, da sem komu pomagal.

Lp

marko71 ::

končno pogruntal kako dela in internet in vlc player

trnow ::

Dej še men povej, sm vse vodiče sprobal pa mi nikakor ne rata dobit slike na kompu :s

alesp56 ::

Dokaj enostavno vprašanje. Ali lahko simultano gledam SiolTV preko VLC na nekem PC-ju in uporabljam internet na podlagi naslednjih dejstev.

Na eni strani je modem Ganymede (tista prastara grdoba) iz katere imam povezan en data port v svoj WRT54GL router s Tomato FW? Iz modema do moje lokacije dodatnih kablov ne morem napeljat (drugače bi bila stvar trivialna). Na modem je še priklopljen en data port in seveda video na Sagemov STB.

Če se to da, me zanima na hitro kako, potem bom googlal in poskušal sam naprej.

Hvala! :)
in to je to...

Pesimist ::

Logično da se neda, sej nimaš nikakšne povezave z Video portom in ruterjem. Vsej en video port moraš povezat na en Lan port od modema. Potem bi pa MulticastTV mogo že zaznati kar na default tomato konfiguraciji. VLC je druga zadeva, ker rabi še nekaj posebnih konfiguracij.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Cuoresportivo ::

Pozdravljeni,

danes sem poskusil uredit zadevo, da bi mi delal Tv na pCju. Uporabil sem multicast app , verzija 0.35.8.121, ip sem dal +1 kot je na Box-u S. . Na modemu (Gennet) , sem dal port 2 na video. Fw je na off trenutno. V računalniku sta pa 2 mrežni kartici. Metriko sem dal na tisti ko gre samo data skozi na 10 , za iptv pa 20. Ko zaženem app in skušam izbrat kanal, je ena velika tema namesto slike. Probal sem tudi dat kartico , ki je za vidoe namenjena, na dhcp, pa isto ne deluje.Kaki predlog zakaj to ne deluje?
lep pozdrav(best regards)

telexdell ::

Si spustil IPTV promet skozi požarni zid?

Drugače pa kartico za IPTV pusti, da si sama pridobi IP (ne vpisuj ničesar!), v modemu vrata nastaviš na VIDEO, v Multicastu izbereš pravo kartico, v požarnem zidu daš dovoljenje za javno omrežje, naložiš programsko shemo in gledaš.
Precej je treba vedeti, preden opaziš, kako malo veš.

roCkY ::

Za prvi zagon onemogoči drugo kartico, da se izogneš morebitnim težavam glede tega. Obvezno daš DHCP.
Predvajalno listo imaš pravo? Vsake toliko kdo še staro (stari IP-ji) od kje potegne.

Cuoresportivo ::

1. dhcp je on na drugi kartici
2. omrežje je na public
3. multicast je naložen
4. za listo nisem ziher , da je prava... spodaj promet laufa, slika je črna.
5. port na modemu je video ( naročeno mam 2x iptv; 4 port je na trunk, 3 je na video, 2 je na video, 1 je na data)
6. ip , ki ga dobi 2. mrežna 10.39.x.x, sam ip boxa pa je 10.39.61.xxx


7. probal sem tudi z izklopljen 1.mrežno(data)


Na privat mi lahko kdo da info, kje dobit novo listo.
lep pozdrav(best regards)

roCkY ::

Če promet kaže pol je nekaj z izrisom. Lista je prava. Izklopi strojni YUV oz. okoli nastavitev za sliko malo preklikaj...

Ganon ::

Pojdi v Windows Firewall in obkljukaj oba vnosa pri MulticastTV. Če je črna slika in kaže promet, je to-to.

Daniel ::

Meni kaže promet a niti obkljukani vnosi v Firewall ne pomagajo, ekran je zmeraj črn. Nastavljal sem to televizijo že dostikrat, sedaj pa mi je uspelo nekaj tako zašuštrati, da bo najbrž le ponovna instalacija Windows rešila težave.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

T-2 IPTV na računalniku - pomoč

Oddelek: Omrežja in internet
3214936 (4878) DennisDee
»

Xtreamer - IPTV predvajanje (strani: 1 2 3 418 19 20 21 )

Oddelek: Zvok in slika
1019226599 (94271) telexdell
»

SiOL IP TV, dve mrežni kartici in težave v WIN8.

Oddelek: Omrežja in internet
91965 (1854) akulp
»

Siol TV <-> client za PC, etc... (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Omrežja in internet
380105132 (21499) jurre
»

IPTV na PC: STB vs. VLC (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Omrežja in internet
483121622 (45822) Looooooka

Več podobnih tem