» »

digitalni foto sesuva win xp

digitalni foto sesuva win xp

joze ::

kupil sem digitalni fotoaparat mustek mdc 3000.Nasploh sem z njim kar zadovoljen razen tege, da nikakor ne morem prenesti fotografij na racunalnik.Najprej mi win xp javi, naj ga odstranim iz sistema, potem, ko pa hočem slike prenesti na disk, mi vse vrze ven in restarta racunalnik.Vcasih prenesem kaksno fotko, ponavadi pa ne.Kaj mi je storiti?Ali so krivi slabi driverji, ali mogoce strojna oprema?

ABX ::

Da nisi ti slikal kak virus?
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

DeLonghi ::

nekaj mora biti z USBjem (ce ga imas preko USB) ali portom ce je preko njega....
..................................
Zbogom in hvala za vse ribe

D.A.

l-note ::

Gor naloži driverje, ki so napisani točno za ta model. Ampak ker si verjetno zravn dobil CD in si naložil prave (upam) driverje s tem ne bi smel met problemov.
Probi še najdt driverje za USB-je, al pa driverje za tvoje čipovje na matični (Via, Sis,...).
Če pa še zmer ne bo šlo pa uporab Googl-a in napiš not Mustek 3000 error/ connection error, al pa kej podobnga.

Heisenberg ::

popolnoma isti problem imam jaz

prej sem imel windowse 98 in je vse delovalo super
XP so drek za USB noja predvsem drajverji

jaz mam tut digitalno in problem sem resil tako da vsakic ko grem kopiran na novo nalozim drajverje in pol mi dela, po ponovnem zagonu racunalnika ce hocem spet kopirat se mi pa naredi isto kot tebi

pred kratkim sem zamenjal plato in proceor, ram, disk in mislil da bo sedaj delovalo a se vedno ne, za to so krivi XP in driverji

Jebiga

Heisenberg ::

.....aja pa se to....
isto se mi dogaja s skenerjem Umax Astra USB

DeLonghi ::

Kateri model skenerja in katere driverje uporbljas?
..................................
Zbogom in hvala za vse ribe

D.A.

joze ::

nalozil sem driverje s cd-ja, pa nato se zadnje iz interneta, za oboje pise, da so winxp compatible.Kje bi lahko dobil driverje za usb imam elite k7s5a?Poskusal sem napraviti dual boot in sem nalozil win me, kjer stvar dela brez tezav, ko pa sem popravil zagon(zaganjal se je le winme), mi winme javi error in spet lahko naložim le xp.Kaj mi je storiti?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[ Windows Vista ] Vprašanja in težave (strani: 1 2 3 476 77 78 79 )

Oddelek: Operacijski sistemi
3942264458 (64050) Seljak
»

Kako dodati XP k že naloženi visti z AHCI v biosu

Oddelek: Operacijski sistemi
193129 (2106) Gutjerez
»

Windows Server 2003 - mnenje ? (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Operacijski sistemi
47028637 (12071) darkolord
»

Novi SuSE v10.0 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Operacijski sistemi
1089248 (6699) kriko1
»

Firewire kartica (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
697282 (6430) BadWolf

Več podobnih tem