» »

Kupujem 50inch TV

Kupujem 50inch TV

nobodyelse ::

Kupiti mislim nov televizor, ki bo imel diagonalo 127cm. Uporaba bo vecinoma za TV signal, torej se nagibam bolj k plazmam. Da bi dal 1500€ si ne morem privosciti.
Zaenkrat gledam tole

Sam se na televizorje bolj malo spoznam...
Nisem siguren ali ima ta model sprejemnik DVB-T za digitalni TV signal, ki bo v Sloveniji uveden naslednje leto, mpeg-4 sej je to to kar rabim ane? :) :)
Po komentarjih v tej temi, ni problemov s to trgovino in tudi garancijo lahko uveljavlas pri nas.

Prosil bi za komentarje,mogoce izkušnje glede tega televizorja. Gledov sm še skoraj isti model 50ps6000 in meni zgleda da je cisto isti, kaj je fora pol? Je 8000 novejsi, torej bolj primeren za nakup, tudi ce treba narocit iz Celovca?

Ali kdo predlaga, da naj dam 100-300€ vec in kupim kaksno drugo znamko?

Zaenkrat imam nek lokalni kabelski signal, imam pa tudi moznost optike pri T2. Kaksna oz. ali bi sploh bla razlika, ce bi uzel TV signal pri T2 prek optike pojma nimam..najbrz se mi splaca?

Ali mogoce brcam v temo z plazmo in je LCD bosli? pomembna je lepota slike pri TV signalu. Hvala!

KoMar- ::

Samo pohvala, da končno nekdo ve, kako velik TV kupit. Vsi neke 32''ke in Full HD, potem pa razdalja gledanja 3 metre :O

tomi_m ::

Serbus

Jaz sem kupil LG PQ6000(HD Ready+DvbT tuner) pri Majdiču v AT za cca 700-800EUR.
Torej res low cost varianta - pa imam občutek, da sem dobil za svoj EUR največ muzike.
Trenutno poganjam satelitsko (samo SD signal) in moram reči da kakšen Nat geographics ali kak filmski kanal, pri katerih ne šparajo s pasovno širino in oddaja v 16:9 formatu, res dobro zgleda.
Testno sem priklopil še HD Sat reciever - pa je bilo bolje - ampak sem več pričakoval.
SD preko DVB-T signala pa je tudi zelo dober, če ne že odličen.
..
Torej: Kupi si 50' TV :)

nobodyelse ::

Naroču PS8000 pri electronic4you :)

Upam, da ne bo problemov...zaenkrat še nimajo možnosti plačila ob prevzetju, ampak moraš vnaprej nakazati EUR na njihov TRR

LapD ::

Tudi nikoli ne bodo imeli. Še vedno greš lahko osebno prevzet, če si nezaupljiv :)
web&motion designer

nobodyelse ::

Bodo meli cez 1 mesec oz. decembra :) mi je danes povedov.

nobodyelse ::

Dobil danes 50ps8000. Lahko samo pohvalim electronic4you!! Hitri, prijazni, trudijo se za stranko res swaka cast.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Plazma ali LCD televizor? (strani: 1 2 3 4151 152 153 154 )

Oddelek: Kaj kupiti
76961176873 (401244) antonija

HD ready ali full HD? (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
6114302 (9678) Akssi
»

Nakup LCD TV HD ali HD ready

Oddelek: Zvok in slika
273189 (2740) djordjevic
»

Philips 37PFL7603

Oddelek: Zvok in slika
243562 (2586) Feren
»

LG Plazma

Oddelek: Kaj kupiti
284250 (3053) korelem

Več podobnih tem