» »

Hard core XP odklepanje

Hard core XP odklepanje

1
2
»

usb2.0 ::

A se mogoče dobi na netu še kje kaka slikca, z boljšo resolucijo, vem, da je blo o tem že veliko napisanega, amapk trenutn ne najdem, gre se mi pa konkretno za odklep XP 2,2 GHz??????

morphling1 ::

Misliš t-breda 2200+ , pri tem je za odklop potrebno povezat samo en mostiček, sam ne vem zdaj točno katerega, mal poišči saj je bilo že velikokrat napisano (na na slo-techu)
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

Microsoft ::

Zdele sm mal probal procesor odklent na ta način, da bi kar zlotal skupaj te mostičke, pa mi ni ratal. Je spajkalna konica dost prevlka za kej tk mejhnga lotata.

Tk da, bo treba kr z prevodno pasto to nardit. Juter grem in da Ljubljana, pa me zanima, kje to najbolj na izi kupt? Grem neki v mlakom kupt. Majo mogoče tam?

Pa kolko je kej ukvirna cena? 3k-5kSIT kar pa je vseeno vlko. Obstaja kaka alternativa?

Pa med mostičke je treba dat eno neprevodno lepilo. A je lahka kej druzga ko sekundno lepilo?

Pa še neki mke zanima. A lahka vseh 5 mostičkov na eni strani povežem skupaj, potem drugih pet na drugi strani spet skupaj, pol pa čez "prepovedano" območje vzpostavim en stik?

by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Zgodovina sprememb…

Tic ::

Pa še neki mke zanima. A lahka vseh 5 mostičkov na eni strani povežem skupaj, potem drugih pet na drugi strani spet skupaj, pol pa čez "prepovedano" območje vzpostavim en stik?

Niti ne poskusit...
persona civitas ;>

Microsoft ::

morphling1, kolko mm debelo špico si uporabil pri lotanju pa kolko W spajkalnik?

Jst bom probal z 25W spajkalnikom in eno špico, ki jo bom drug teden kupil, premera 0,5mm ali 0,4mm.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Zgodovina sprememb…

morphling1 ::

20W spajkalnik, žica je pa čisto običajna, pobrana iz večih bakrenih žic, ki tvorijo navaden mehki električni kabel.
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

Microsoft ::

morphling1, nisem mislil žice, ampak špico spajkalnika.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

morphling1 ::

Uf , my bad. Špico sem imel 0.7mm
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

Caligula ::

Tisto pasto naj bi imeli tudi v Conradu v BTCju-poklici jih prej za vsak primer.

WinsuckeR ::

Sam tok da veste Condrad je prekleto drag!!!
Sj ne da bi jim hotu kj skodvt ampak tukile je ene 2x cenej(predvsem moduli):

icELEKTRONIKA
Vodovodna cesta 100, p.p. 2514
1001 Lj

(To je nasproti tovarne Lek v Siski(Hja no bliz siske) - blizu je ulica ki pelje mimo ene cisto nove gradnje ... ce hodite do konca ovinka boste takoj pred sabo zagledali...... ja ICja)
*Aja za vse izgubljence ne odgovarjam

Drgac mate pa > www.ic-elect.si !!!

Zgodovina sprememb…

Microsoft ::

w1n5uck3r, zanimivo, da majo tudi v ICju to stvar8-) . Kako se pa imenuje tista stvar pri njih? Seveda govorim o stavri, ki prevaja električn tok, je na začetku tekoča, nato se pa zlepi. Right?

Drgač pa sm jst že dal to mimo, da sm se znašel pri živalskem vrtu, ko sem iskal IC!:D :D :D


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

WinsuckeR ::

JimiBtn-LOL
Glede elektricno prevodne paste ne vem kaj majo -ampak glede na to da je trgovina, ki prodaja samo elektoniko in instumente (na zalost pri njih ni penic za usesa... kot pri Condradu:O ) prav gotovo imajo, aja pa drugic poglej mal na zemlevid

->>>>> TUKI ZEMLEVID GOR klik

Microsoft ::

w1n5uck3r, sej sedaj je navigacija do trgovine dosti boljša. Zdej vem, kje je to, pa kak se do tja pride.

Ko sem pa prvič šel, je bil pa anpotek tak, da ko prideš na rondo (Celje - Ljubljana), greš dol na obvoznico (sever), potem pa na nekem izvozu gor (imena se ne spomnem), mimo Mercatorja in si že tam. Sošolec, ki je šel zraven, je rekel, da pozna ta izvoz, in smo šli. Štartali sm v Velenju ob 15:00, in šli, mislim da na šestem izvozu van. Pršl smo na Vič. Potem smo tam enega vprašal, kje je IC (na začudenje je vedel, kje ej to!). Iz odgovora se je dalo razbrati, da smo ZELO daleč od ICja. Potem smo se pač pelal mim živalskega vrta do Litostroja. Pa smo ga enkrat obkrožili. Potem smo pa kar tako šli dol na oboznico v smeri rondoja, zapeljali nazaj gor, zavili desno (v smeri centra) se peljali, pa kar tak zavili na neke križišču desno. Malo smo potem še lutali, sam smo nekot našli Ic. Od Velenja pa do ICja smo rabli 2:20 časa.:D :D
Drgače pa se da iz Šempetra priti v 50min do ICja (zdej, ko vem, kje je) .;)

IC bom poklical verjetno enkrat konec tedna. Pred tem bom poskušal še na Petrol postaji. Baje, da je neka stvar, ki se uporablja za popravljanje tistih črtic na zadnji šipi, ki odrosijo šipe. In tudi tu imam problem, da nevem, kako se stvari reče.;(


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

WinsuckeR ::

JimiBtn:Joj res uprosti! Skoda da ti nisem dal ze prej linka- ;e bi vedu da ti Lj ni tok znana...

Drugace me pa resno zanima kako se pri LADINEM rad. ucisti rebra?
PA NE MI RECT Z ANTIFRIYOM KA MI JE ZE ROKE RAZRL
!

Microsoft ::

No, zdej me že čaka spajkalna špica na pošti, tko da danes bom poskusil odklenit to zadevo.

Sem pa naletel na nekaj zanimivega. Sodeče po temle bi moral prelotati L3 mostiček in ne L1, kot opisuja avtor tega posta. Torej, kaj je sedaj pravo?:\

Imam AMD Athlon 1800XP+ kupljen julij, 2002. Je pa zelene barve.

Torej, katere mostičke in koliko jih naj sedaj prelotom?


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Zgodovina sprememb…

Microsoft ::

morphling1, kako si polotal tiste male pikice na procu? A si uporabil kako pasto, da se je lažje cin gor perjel?
Ker men se takoj malo posmodi tista pikica, pol se pa cin noče razlit gor.:8)


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Zgodovina sprememb…

1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Twinmos pri Mlacomu!!! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Strojna oprema
1329040 (5503) AtaStrumf
»

May the nforce2 be with you :) (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Navijanje
73231791 (18618) OwcA
»

Kvaliteten RAM (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Navijanje
55024807 (16605) bodom
»

Sisoft sandra 2002 vaše slikce!! (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
624099 (3279) Malecky
»

Kateri DDR - noname ali corsair?

Oddelek: Kaj kupiti
151069 (789) njok

Več podobnih tem