» »

Sisoft sandra 2002 vaše slikce!!

Sisoft sandra 2002 vaše slikce!!

1
2
»

Boško ::

Matr sta nagravžna!!!:D :D :D

Morph: haj mi reč, kak si ti zlotal L1 mostičke, ker jaz sem se dans zajebaval 2 uri, pa mi še vedno ne delajo vsi množilniki, sam zdej pa ne grem še enkrat bloka dol jemat, ker mi je paste zmankal, pa tud ni glih čist izi, če nočeš vode vn spuščat!!! Dej prosim mal bol točno opiš, ker bom v naslednjih dneh še enkrat probu!! Rad bi spet dal FSB na 180, ker je zdaj 168 največ kar lahko dosežem zarad slabga napajalca, pa tud tle nekje je meja procesorja.

Malecky ::

lol morph sam res: Js pa gledam tvojga..kul...sam avatar je pa nagnusen si mislim..poj grem po tej temi navzdol pa vidim same take face...zj sm dojel da ga mava oba:))

OK sej kul ker to ni zadnja stvar kar sva mislila spisat, sam upam da bo kdo spremenu avatar da ne bova mela enakih ker zgleda tko kot da mava mi2 samogovore..oz sej jih mava:)

Sergio ::

morph: knowledge maš. dobr člank si napisal. če res nočeš, lahko odstranim :D

lahko pa še kdaj kej napišeš. z velkim veseljem.

recimo - nadaljuj slycerjevo delo pa napiš člank "vodno hlajenje".

na kaj vse mislt, faktorji, vse. bi bil zlo vesel. :D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

morphling1 ::

Ja Sergio, prosim če odstraniš avatarja če ne že zato ker se mi niti slučajno ne dopade en animiran vodni blok je edino kar paše pod moje nick :D
Ja članek o vodnem pa lahko napišem, sam nič ne morem obljubit kdaj.
Boško, a ti je uspelo pocinit L1 kontakte, to je bistvo, ko maš enkrat to narejeno, samo pristaviš pocinjeno žičko in pritisneš z špico lot mašine. A si cinol uporabil?

http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

Malecky ::

Now I am the only guy with a ugly nose0:)

Sergio ::

Se Boeing pa MadManMato sta sokrivca za člankopisje. :D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Malecky ::

Pizda morph sm študiru zdle po dolgem času s5 madonion ORB pa vidu da bi z projektom ti4200 prišla zelo visok in imela tud zmago za AMD kategorijo... če se tale moja karta navije dobr pol so že nebesa:)

dej nared kmal blok men pa še kj sporoč...you d man...cooling is life, life is FPS:)

Malecky ::

yessss...

Plato mam na voljo KX7-Raid, dons nardim voltmode, pol mam pa za zrihtat še EEPROM sem mel dons hude težave popravljat pa mi ni uspelo, bo treba original čip dobit da flasham ene par starih 1Mbit čipov.

Pol disk sem tudi dobil 10GB....kaj še manka...


Boško ::

Morph: Saj v tem je največji problem!!! Poiskusil sem z cinolom, brez, s cinom z in brez cinola, vmes pa zavsako ščistil mostičke, pa še vedno ni dobro!!! Najbolje je bilo s cinom, ki ima cinol že not!

Množilniki ki pa delajo pa so:7,8,12 (manj kot 7 nisem niti probal!)

Daj povej kako si ti nanesu cin na mostičke!

L.p.

morphling1 ::

Thanx Sergio.
Boško tako kot sem rekel namazal s cinolom potem pa z led kolmom ter cin žico nanenesel na kontakte, je pa res da sem na enem drugem xp-ju probal pa se ni prijel pa sem obupal... če rata pocint je to potem ni problem sam če se pa ne prime pa težko kaj narediš.
Malecky, cool se prav plata je voltmodana (upam da tud ddr), kartica verjetno še bo :) To je vse zdaj moram jaz sam še bloke naredit in gremo rušit rekorde
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

Malecky ::

Ja.. dej napiš pribljiži ETA za bloke, voltmodov nisem še naredu ker ma plata drgač lepo warranty ker je stara par dni, tko da bom odlašu itak mam 15min da jih nardim, za GF4 jih bom pa v kratkem, sam da se prepričam kako da nau kj narobe:)

morphling1 ::

Ok, recimo da bom imel v roku 14dni sugurno narejene bloke, lahko pa tudi že prej.
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

Malecky ::

OK potrud se..js iščem programator da uploadam bios:))

Mi je škoda tko huda plata pa mi za hrbtom na miz leži...Malecky plani v:'(

heheh sej bo...


1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Navijanje Tbred-ov A in B (strani: 1 2 3 431 32 33 34 )

Oddelek: Navijanje
168062533 (24956) GaS
»

Kvaliteten RAM (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Navijanje
55024579 (16377) bodom
»

kam po 200MHz CAS2 CMD1 DDR 512MB ram? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
544032 (3233) asPeteR
»

Približni rezultat 3000+ Athlona (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Navijanje
1658573 (6298) Zoidberg
»

Samsung PC333 TCB0 RAM modul ?!!

Oddelek: Navijanje
381714 (1233) l-note

Več podobnih tem